Розмальовки Бабка

Розмальовки зі бабками – колекція зображень для дитячої творчості з найшвидшими комахами. Бабка має унікальний зір завдяки будові очей. Вона завжди голодна і невтомна. Ця комаха мчить уперед з рідкісними зупинками і на шляху знищує до півсотні мух щодня. Зберігайте картинку зі бабкою або роздрукуйте зображення і розфарбуйте його разом із друзями восковою крейдою, акварельними олівцями та пером або гелієвими ручками.
Розмальовка Бабка відкриває дитині політ найшвидшої комахи, яку відкрили вчені. Бабка добре маскується під навколишні умови, щоб полювати на мух. Хочете допомогти їй стати ще більш удачливим мисливцем? Тоді розфарбуйте її олівцями чи фломастерами.

Бабка летить — розмальовка з непосидючою комахою. Бабка весь день кружляє по луках і полях у пошуках їжі. За день вона зможе з’їсти до 50 мух. Розфарбуйте це дивовижне створення фломастер або фарбами.

Весела бабка – розмальовка з невтомною мандрівницею. Бабка мчить по луках і полях, ловить мух і сідає на травинку, щоб помилуватися красою навколишнього світу. Розфарбуйте маленьку бабки у яскраві кольори.

Красива бабка – розмальовка з неймовірною комахою. Їхнім зовнішнім виглядом та вміннями захоплюються не тільки прості люди. Поки діти розфарбовують бабку, розкажіть їм докладніше про цю цікаву комаху.

Мила бабка – розмальовка з унікальною комахою. Бабка весь час мчить уперед, а дорогою ловить мух. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте бабку, якщо ви любите літо, як і вона сама.

Розмальовка Дві бабки – портрет двох подружок, що вирушають на луг. Роздрукуйте і розфарбуйте пару бабок олівцями або фломастерами, якщо встигнете за їх швидким польотом.

Маленька бабка – розмальовка з комахою, яка невтомно пурхає по луках і полях. Роздрукуйте або збережіть зображення швидкокрилої істоти, щоб розфарбувати портрет бабки разом із дітьми олівцями.