Розмальовки з мурахами

Розмальовки з мурахами – колекція зображень з одними з найпрацелюбніших комах нашої планети. Вони живуть великими колоніями у спільному будинку. Це житло називають «мурашником». Кожен член сім’ї виконує поставлені перед ним завдання. Одні мурахи охороняють мурашник, інші особи няньчать личинок, що вилупилися, навчають молодих мурах, збирають їжу. Мурашки пасуть попелиці, щоб ласувати її «молоко», вирощують гриби. Ці відважні комахи навіть ходять на війну проти своїх ворогів. Розфарбуйте мурахи і дізнайтеся про будову його тіла.
Розмальовка Робітник мураха знайомить хлопців з витривалою і сильною комахою. Мурахи здатні переносити вантажі в десятки разів більше за власну масу тіла. Розфарбуйте цю працьовиту комаху фарбами.

Розмальовка Мураха з лопатою — приклад роботящої істоти, яка готова на все заради своєї сім’ї. Щоб розфарбувати мурахи, використовуйте акварельні фарби, олівці або фломастери.

Розмальовка Мураха — зображення одного з солдатів мурашника. Він розбитий на тому ж лузі, де живе Майя. Доброзичлива бджілка зуміла потоваришувати з мурахами і нерідко просить у них допомоги сама. Розфарбуйте мурахи олівцями чи фарбами.