Розмальовки з квітами

Розмальовки з квітами – зображення найдивовижніших рослин Землі. Вони настільки прекрасні, що їх можуть встояти ні люди, ні тварини, ні комахи. Скромні чи горді, польові, садові чи кімнатні вони роблять світ яскравішим та прекраснішим. Квітів так багато, що запам’ятати назви і навіть побачити кожну з них людині не під силу. Але це й не потрібно: у кожного завжди знайдеться улюблена квітка. А які квіти вам подобаються? Знайдіть його в нашій колекції та розфарбуйте гуашшю або олівцями.
Квіточка в горщику – розмальовка для любителів домашніх рослин. Квітка посміхається вам і готова до експериментів над своїм розмальовкам. У які кольори ви розфарбуєте цього довірливого малюка?

Красива квітка в горщику — розмальовка рослини із шістьма пелюстками в кашпо. Роздрукуйте або збережіть зображення прекрасної квітки та розфарбуйте його олівцями або фломастерами.

Чарівна квіточка схожа на тюльпан, але не обманюйтесь! Він може більше, ніж просто прикрасити вашу оселю. Якщо ви розфарбуєте квітку олівцями або фарбами, вона подарує вам гарний настрій.

Чарівна ромашка – розмальовка з дивовижною квіткою. Вона не лише прикрашає поля та сади, а й уміє лікувати людей. Попросіть дорослих розповісти, чим корисна ромашка, поки розфарбовуватимете квітку.

Дзвіночки – розмальовка з польовими квітами. Вони дивують не лише гарними пелюстками, а й запам’ятовуються і формою суцвіття. Розкажіть про особливості виду дзвіночків дітям та запропонуйте їм розфарбувати цю квітку.

Квітка з листочками – розмальовка для дівчаток. Під час друкування зображення чітко видно всі лінії зображення. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її фарбами разом із друзями.

Розмальовка Красива квіточка представляє світ тендітної рослини. Квітка довірливо повернула голівку назустріч променям сонця. Розфарбуйте квітку в теплі тони, щоб вона швидше зігрілася після нічної прохолоди.

Розмальовка Великий соняшник є рослиною, яка стала найвідданішим шанувальником сонця. Соняшник жадібно ловить його промені, наслідує його форму і щедро ділиться з людьми і птахами своїм насінням.

Розмальовка Квітка в саду з об’ємними формами сподобається маленьким принцесам. Пелюстки та листя чорно-білої квітки можна розфарбувати яскравими фломастерами або олівцями та показати батькам.

Тюльпан — розмальовка з тендітною квіткою, яка довірливо підставила свої пелюстки назустріч сонячним променям. Роздрукуйте зображення цієї рослини, щоб розфарбувати тюльпан у яскраві фарби.

Календула – розмальовка з красивою, одночасно скромною і корисною квіткою. Розфарбуйте цю рослину разом з дітьми та розкажіть їм, що з календули роблять харчовий барвник для олії та сиру.

Мак – розмальовка з вогненно-червоною квіткою, яку дуже люблять не лише садівники, а й пекарі всього світу. Роздрукуйте та розфарбуйте разом з хлопцями цю ніжну квітку, насіння якої часто можна зустріти у солодкій випічці.

Гарний соняшник — розмальовка для дитячої творчості з найвідданішим «шанувальником» Сонця. Розкажіть хлопцям, поки вони розфарбовують картинку з рослиною про те, що соняшник від сходу до заходу сонця повертає своє суцвіття до Сонця.

Ромашка – контурне зображення квітки, якому присвячено багато віршів, пісень та інших творів мистецтва. Роздрукуйте та розфарбуйте малюнок із нею, щоб самим спробувати розгадати таємничу чарівність ромашки.

Кульбаба – розмальовка з рослиною, з якою ми зустрічаємо перші теплі весняні дні. Щоб знову помилуватися кульбабою та згадати літні пригоди разом з дітьми, роздрукуйте та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Квітка дзвіночка – розмальовка з польовою квіткою, яка відразу приковує до себе погляд мандрівника. Роздрукуйте або збережіть зображення цієї рослини, щоб розфарбувати квіти дзвіночка разом із дітьми аквареллю або гуашшю.

Троянда – розмальовка з мешканкою доглянутих скверів і парків, яка завжди гордо озирається довкола. Спробуйте подружитися з розкішною трояндою, коли розфарбовуватимете її пелюстки та листя фарбами або фломастерами.

Лілія – ​​чорно-біле зображення прекрасної та тендітної рослини для дитячої творчості. Збережіть або роздрукуйте малюнок з лілією, а потім запропонуйте хлопцям розфарбувати цю квітку олівцями або фломастерами.