Розмальовки для малюків

Розмальовки для малюків – нескладні малюнки знайомих дітям предметів із мінімумом деталей для розфарбовування. Іграшки та персонажі з казок та мультфільмів виглядають звично, дружелюбно та їх хочеться розфарбовувати ще й ще.
З такими розмальовками батькам та іншим дорослим буде простіше познайомити малюків із новими предметами. Їм можна розфарбувати у будь-який колір та відтінок. Використовуйте для розфарбовування фарби, гуаш та дитячі пальчики, щоб хлопцям було цікаво, а очікування на результат не втомило малюків.
Розмальовка Іграшка каченя підійде для малюків. Великий силует знайомої фігурки, мінімум деталей, зручні олівці чи пензлики – і ось перед вами новий шедевр вашої дитини!

Розмальовка Іграшкове ведмежа нагадає кожній дитині і дорослому про його першого плюшевого друга. Роздруковуйте зображення, беріться за фарби та гуаш, щоб спогад став ще яскравішим!

Розмальовка Лялька Таня для юних дівчаток у якісному виконанні. Роздрукуйте картинку, використовуйте для розфарбовування фарби іграшки або гуаш. Не забудьте придумати для ляльки мила пригода!

Іграшка паровозик – розмальовка для хлопчиків у високій якості. Зберігайте картинку безкоштовно, роздруковуйте її та розфарбуйте у улюблені кольори фарбами або гуашшю разом із батьками.

Розмальовка Іграшка конячка для хлопчиків. Багато славних пригод чекає на героїв, коли вони вперше вирушать у дорогу на вірному коні! Уявіть їх, коли розфарбуєте іграшкову конячку фарбами чи олівцями.

Слоненя – розмальовка для малюків із забавним персонажем. Роздрукуйте для дітей картинку зі слоненятком, розкажіть про нього історію і запропонуйте розфарбувати його фарбами або гуашшю.

Розмальовка Конячка для дітей молодшого віку. Ці тварини подобаються хлопчикам та дівчаткам. Велика фігурка з невеликою кількістю деталей чудово підійде для розфарбовування аквареллю або гуашшю.

Розмальовка Пташка для малюків. Зображення під час друку рівномірно заповнює лист А4. Друк контуру лягає рівномірно з чіткими межами. Використовуйте для фарбування пташки фарби або гуаш.

Їжачок восени – розмальовка з колючою головою для малюків. Забавний їжачок підніме настрій вам та вашій дитині. Роздрукуйте картинку та беріться за пензлі чи олівці разом!

Кошеня грає – розмальовка для дітей молодшого віку з великими деталями. Любите спостерігати, як грають кошенята? Заведіть у своїй колекції малюнків одного котика. Він любить, коли йому лоскочуть боки фарбами або олівцями.

Цуценя з кісточкою – розмальовка для малюків. Юному цуценяті хочеться потоваришувати з вами. Він заготував навіть частування. Ви ж любите кісточки? Тоді роздрукуйте зображення нового друга та розфарбуйте його у улюблений колір.

Білочка та гриби — розмальовка для малюків, за якою зручно познайомити їх із життям лісового клопоту. Швидше розфарбуйте гриби, щоб вона змогла зрозуміти, корисні вони її білизни чи ні.

Розмальовка мишка – зображення маленького звірка для розфарбовування з малюками. Знайомте хлопців із різноманітністю світу тварин через картинки. Після короткої історії про мишку запропонуйте дітям розфарбувати.

Розмальовка Ведмедик з малиною – сюжет для малюків. З цим малюнком просто розповісти дітям про те, що їдять ведмеді. Завдяки зображенню вони й самі здогадаються про улюблену страву мішутки, а потім із задоволенням розфарбують її.

Собачка в будці – цікавий сюжет для розмальовки з малюками. Добрий пес любить приймати гостей та грати з ними. Спробуйте з ним поспілкуватися, коли розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Розмальовка Білочка та дупло допоможе познайомити хлопців із будиночками лісових звірів. Коли розфарбовуватимете білку фарбами, згадайте з хлопцями, хто ще живе в дуплах з диких тварин та птахів.

Равлик у будиночку – розмальовка для малюків, яким цікаво, де живуть різні тварини. По картинці розкажіть їм про житло маленького равлика і запропонуйте зробити його будиночок затишніше за допомогою олівців або фарб.

Гриб із черв’ячком – розмальовка для малюків. Вона покаже, як і де знайти хробака в лісі, яким може бути його будиночок. Роздруковуйте та розфарбовуйте гриб гуашшю або аквареллю разом із хлопцями.

Розмальовка Пташки у шпаківні сподобається юним художникам. Дбайливі пташки облаштували будиночок, щоб вивести пташенят. Роздрукуйте зображення, щоб допомогти їм зробити світ яскравим та життєрадісним.

Маленька принцеса не залишить байдужим жодну дівчинку. Милій королівській доньці потрібно підібрати вбрання для прогулянки. Розфарбуйте його яскравими квітами, щоби розвеселити юну принцесу?

Принцеса і квіточка – розмальовка для дівчаток у відмінній якості. Роздрукуйте картинку для всіх подруг і розфарбуйте її аквареллю або гуашшю, а потім виберіть найкращий портрет принцеси з квіточкою.

Розмальовка Принцеса і полуничка нагадає юним аматоркам солодких ягід про веселі ігри влітку з друзями та рідними. Збережіть або роздрукуйте зображення та розфарбуйте його фарбами або олівцями.

Принцеса Вікторія – розмальовка для дівчаток. Роздрукуйте чи збережіть портрет королівської доньки. Розфарбуйте його фломастерами або фарбами і потоваришуйте з майбутньою королевою. Вона дуже весела!

Принцеса з лійкою – розмальовка для юних художниць. Запропонуйте дівчинкам допомогти працьовитій принцесі. Вона поливає рослини щодня, щоб світ навколо став яскравішим і красивішим. Використовуйте для розфарбовування фломастери або олівці.

Левеня – розмальовка, яка наочно показує, яким був у дитинстві цар звірів. Він бешкетний, цікавий і не раз спробує втекти з листа, поки ви розфарбовуватимете його фарбами, тому що побачить поблизу щось цікаве.

Весела собачка – розмальовка для тих, хто мріє про нового вихованця. Щоб відчути присутність чотирилапого друга поруч вже зараз, роздрукуйте зображення веселого песика і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Веселе ведмежа — розмальовка з привабливим господарем лісу та тайги у дитинстві. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, розкажіть хлопцям про улюблені забави клишоногого ведмедика, а потім розфарбуйте його разом з дітьми фарбою або олівцями.

Бджілка з малиною – розмальовка для дітей комах. Роздрукуйте картинку з бджолою і розкажіть дітям, чим вони допомагають усім рослинам, а потім запропонуйте розфарбувати бджілку фарбами.

Веселий єнот – розмальовка, яка прикрасить будь-яку колекцію картинок. Смішне звірятко підніме вам і вашій дитині настрій. Залишилося лише роздрукувати зображення з ним, взяти олівці та розфарбувати чарівного єнота.

Розмальовка Пупсик з бантиком розбудить уяву малюків. Пупс любить вбиратися і бути у центрі уваги. Роздрукуйте картинку і потоваришуйте з милим пупсиком, коли лоскотатимете його при розфарбовуванні фарбами або олівцями.

М’ячик — розмальовка, яку можна запропонувати юним художникам. Трохи води, кілька помахів пензлем із акварельною фарбою чи гуашшю — і нова іграшка для ігор із батьками готова!

Гном на тракторі – розмальовка, яку оцінять хлопчики. Збережіть або роздрукуйте зображення для дружньої компанії та запропонуйте хлопчикам розфарбувати працелюбного гнома олівцями або фарбами.

Лялька у сукні — розмальовка, з якою жодна дівчинка не скучить. Звичайна іграшка перетвориться на милу подругу дівчинки за кілька хвилин при розмальовуванні олівцями або фарбами.

Клоун – розмальовка, яку можна запропонувати напередодні першого походу до цирку. За неквапливим розфарбовуванням циркового артиста розкажіть хлопцям, хто він такий, як смішить дітей та показує фокуси.

Іграшковий будиночок – розмальовка для хлопців молодшого віку. Хлопчики та дівчатка з однаковим інтересом будуть прикрашати його фарбами чи гуашшю, щоб у їхніх улюблених іграшок з’явилося житло.

Іграшкова пожежна машина – розмальовка, яка познайомить хлопців зі спеціальним транспортом. Роздрукуйте картинку, розкажіть малюкам, що це за автомобіль, якого він кольору та запропонуйте їм розфарбувати пожежне авто фарбами чи фломастерами.

Солдат у кителі – розмальовка для майбутніх генералів. Збережіть або роздрукуйте зображення, забезпечте юного художника фарбами. За кілька хвилин він розповість вам про пригоди бравого солдата, якому він надав колориту.

Лялька в чепчику – розмальовка для дівчаток у високій якості. Зображення друкується у форматі А4. Розфарбуйте іграшку гуашшю, щоб нова подруга дівчинки була найкрасивішою!

Чебурашка – розмальовка, без якої не обійдеться жодна дитяча колекція малюнків. Розфарбуйте доброго і кумедного звіра з великими вухами акварельними фарбами або гуашшю.

Відерце з лопаткою – розмальовка для малюків у високій якості. Роздрукуйте і розфарбуйте олівцями або фарбами перші знаряддя для будівництва пісочних і снігових замків.

Іграшковий паровозик – розмальовка з великими деталями спеціально для малюків. Молодий машиніст може розфарбувати паровоз фарбами або акварельними олівцями, щоб ближче познайомитися з транспортним пристроєм.

Іграшковий танк – розмальовка для хлопчиків у чудовій якості. При роздруковуванні картинки на аркуші А4 чітко відображено всі деталі. Запропонуйте розфарбувати танк друзям олівцями чи фломастерами разом.

Маленький пупс – розмальовка для малюків у високій якості. Роздрукуйте або збережіть картинку і запропонуйте розфарбувати пупсика дітям фарбами або гуашшю, щоб знайти нового друга для ігор.

Заводна мавпочка – розмальовка для веселих хлопців. Іграшка із кумедною мордочкою і звичками розповість чимало про свої пригоди, поки ви лоскочете їй боки пензликом з фарбами.

Буратіно – розмальовка з персонажем улюбленої казки багатьох хлопців та дівчат. Хлопець з довгим носом любить бути у центрі уваги. Роздрукуйте картинку з Буратіно та розфарбуйте гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Апельсин зарядить дітей гарним настроєм. Візьміть для розфарбовування гуаш або фломастери, щоб вийшла по-справжньому життєрадісною. Обов’язково покажіть картинку друзям та батькам.

Стигла груша – розмальовка, яка познайомить дітей із соковитим плодом грушевого дерева. Роздрукуйте картинку і розкажіть за розфарбовуванням хлопцям про те, що смачна груша багата на корисні вітаміни.

Яблучко – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Покажіть їм картинку з наливним яблуком, розкажіть, чим корисний цей плід, та запропонуйте дітям розфарбувати яблучко фарбами чи олівцями.

Лимончик – розмальовка для дітей із фруктом, який схожий на сонце. Він такий же жовтий, як ця зірка. Лимон – корисний плід. Він багатий на вітамін C. Розкажіть про це хлопцям, коли розфарбовуватимете лимон разом фарбами.

Розмальовка Солодка злива познайомить хлопців із стиглим фруктом, який має багато різновидів. Розфарбовуйте плід темно-синьою, червоною або жовтою фарбами. А може ви придумаєте новий сорт слив, і він буде незвичайного кольору?

Ведмежа з бочкою меду – розмальовка, яка наочно покаже улюблені ласощі клишоногого звіра. Роздрукуйте або збережіть зображення з мішуткою та розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Лялька-скоморох – розмальовка для малюків. Познайомте хлопців із ляльками народного театру через картинки. Першим варто бути представленим і яскраво розфарбованим олівцями скоморох Петрушка. Згодні?

Розмальовка Іграшкова качечка підійде і для малюків. Використовуйте після роздруківки малюнки акварельні фарби та кисті, щоб розвивати дрібну моторику дітей при розмальовуванні.

Іграшкова космічна ракета – розмальовка для майбутніх мандрівників з галактик. Вивчайте складання та керування космічним кораблем за розфарбовуванням ракети фарбами.

Кролик за кермом машини – розмальовка для хлопчиків молодшого віку. Зображення близьких з дитинства багатьом хлопцям іграшок можна надати будь-які кольори та відтінки. Використовуйте олівці та фломастери для розмальовки цього сюжету.

Іграшкова поні – розмальовка для любителів рухливих ігор. Щоб всидіти на одному місці кілька хвилин, їм потрібно уявити себе вершниками, які вирушили на пошуки скарбів. Забезпечте юних художників гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Неваляшка у цікавій формі познайомить ваших дітей із іграшками вашого дитинства. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть картинку та запропонуйте дитині разом розфарбувати неваляшку фарбами.

Розмальовка Ведмедик з бантиком для дівчаток – зображення у високій якості. Використовуйте для фарбування ведмежа акварельні олівці або гуаш. Розмальовка сприяє розвитку дрібної моторики дитини.

Каченя на колесах – розмальовка для малюків. Забавну іграшку дізнається кожна дитина і із задоволенням розфарбує акварельними фарбами чи олівцями разом із старшими членами сім’ї.

Розмальовка Свіжий баклажан розширить знання дітей про те, що росте на городі. Перед малюванням відкрийте дітям, що баклажани та помідори – майже брати, а сам баклажан у спілому вигляді стає фіолетового, майже чорного кольору.

Розмальовка Яблуко з листочком приверне увагу навіть малюка. Знайомий з дитинства багатьом людям фрукт буває зеленим, жовтим та червоним. Розфарбуйте яблуко з листочком у улюблений колір олівцями чи фарбами.

Розмальовка Груша з листочком покаже малюкам, якими бувають плоди дерев восени. Розкажіть дітям про цей фрукт, його розмальовка і запропонуйте їм розфарбувати цей дозрілий фрукт фарбами.

Соковитий лимон – розмальовка зі стиглим фруктом. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте цитрусовий плід усіма відтінками жовтого спектру, щоб показати, як добре він визрів на південному сонці.

Поні на колесах – розмальовка для хлопчиків та дівчаток у чудовій якості. Збережіть або роздрукуйте зображення та запропонуйте хлопцям розфарбувати милу поні фарбами чи олівцями.

Розмальовка Неваляшка в ковпаку – чудовий спосіб познайомити дитину з новими іграшками. Запропонуйте дітям разом розфарбувати неваляшку олівцями та розкажіть, чому ця лялька отримала таку назву.

Розмальовка Заводний песик зацікавить малюків і молодих дослідників. Картинка із заводною іграшкою стане цікавіше, якщо розфарбувати її у яскраві та незвичайні для собак кольори фломастерами.

Пупс у колясці – розмальовка для дівчаток та хлопчиків молодшого віку. Іграшка в колясці наочно покаже, якими були при народженні діти. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фарбами разом із малюками.

Заєць із серцем – розмальовка для дівчаток і всіх романтиків. Дарувати подібну іграшку у плюшевому варіанті нудно? Запропонуйте друзям та коханим у подарунок власноруч розфарбованого фарбами зайця з серцем.

Розмальовка Ошатна лялька для дівчаток. Зображення високої якості. Збережіть це розмальовка або роздрукуйте, а під час малювання використовуйте модні відтінки для одягу іграшки.

Розмальовка Іграшкова пірамідка дасть дитині вирішити самому, якою вона хоче бачити свою улюблену іграшку. Роздрукуйте її зображення, дайте дітям пензля з фарбами, і незабаром ви побачите пірамідку очима вашої дитини.

Курочку важко з кимось переплутати, але вона полохлива і близько до себе не підпускає. Розмальовка Заводна курочка познайомить хлопців з іграшками вашого дитинства і свійським птахом ближче при її розфарбовуванні фарбами або олівцями.

Смачна груша – розмальовка, яка допоможе вам продовжити знайомство хлопців із цими соковитими фруктами. За спільним розфарбовуванням цієї груші відкрийте дітям, із чого складається її смак і чим вона корисна.

Стиглий апельсин — розмальовка із соковитим та смачним представником цитрусової родини. Роздрукуйте та розфарбуйте помаранчевого побратима лимона та лайма гуашшю разом дітьми та розкажіть їм про користь вітаміну C.

Розмальовка Ананасик показує тропічний фрукт ще в цілому вигляді. Під його шкіркою непримітного кольору сховалася жовта соковита і солодка м’якоть. Розфарбуйте ананас, і може він розповість, як його почистити?

Розмальовка Кислий лимон підніме настрій усім, хто його побачить. Розфарбуйте плід лимонного дерева фарбами або олівцями та переконайтеся в силі колірної терапії та пам’яті свого смаку.

Розмальовка Стигле яблуко для дітей та дорослих. Велике, наливне та соковите воно використовується у випічці та кулінарії. Зріле яблуко можна розфарбувати фарбами чи гуашшю у зелений, червоний чи жовтий колір.

Смачний персик – розмальовка, яка демонструє зовнішній вигляд південного фрукта. Помаранчевий плід із великою кісточкою всередині має тонку шкірку. Він дуже смачний та корисний. Почастуйте справжніми персиками хлопців після того, як вони розфарбують картинку.

Розмальовка Два банани наочно показує, що разом завжди веселіше, ніж одному. Якщо ви й самі не любите самотності, роздрукуйте кілька картинок із цими фруктами та розфарбуйте банани з друзями олівцями.

Розмальовка Вишеньки для хлопчиків та дівчаток молодшого віку. Зображення велике, відмінної якості. Розфарбувати фарбами або гуашшю дві ягідки на одній гілочці цікаво завдяки швидкому результату.

Розмальовка Верблюд познайомить хлопців із будовою цієї тварини. Він допомагає людям пересуватися пустелею та перевозити вантажі. За це верблюда прозвали кораблем пустелі. Як і чим розфарбувати верблюда ви?

Корова їсть траву – розмальовка для любителів мирних пейзажів та простих сюжетів. Використовуйте для розфарбовування воскову крейду або олівці, щоб створити картинку прямо з доброї казки.

Розмальовка Овечка – ще одна картинка для знайомства з мешканцями домашнього сільського подвір’я. Роздрукуйте зображення овечки для розфарбовування дітям та розкажіть їм, що без неї та її шерсті у нас не було ні рукавичок, ні теплих светрів.

Ослик – розмальовка з маленьким побратимом коня. Він сміливо перевозить людей та вантажі у горах, де чимало вузьких стежок. Розфарбуйте ослика олівцями або фарбами і потоваришуйте з ним.

Розмальовка Весела конячка для хлопчиків і дівчаток у високій якості. Кінь мчить літнім полем з вінком з квітів до свого нового друга. Може це ви? Розфарбуйте конячку аквареллю або олівцями і потоваришуйте з нею.

Розмальовка Кізочка для хлопців та їхніх батьків. З героїнею картинки наяву познайомитися буває страшно. Розкажіть дітям за малюванням, що ріжки козочки використовують лише для захисту, а їхнє молоко дуже корисне для людини.

Розмальовка Порося познайомить із забавним дитинчатом свинок. Цікаве порося прийшло познайомитися з тим, хто вирішив його розфарбувати. Він дуже пишається своїм п’ятачком та хвостиком-гачком. Розфарбуйте їх акуратно!

Розмальовка Кролик познайомить хлопців із відзнаками цієї тварини зайця. Для зручності перед початком малювання подивіться приклад розфарбування кролика. Він допоможе вам краще уявити, як може виглядати вухатий звірятко.

Мухомор – розмальовка з яскравим представником грибного світу. Цей гриб отруйний для людини, але для лісових звірів незамінний у лікуванні хвороб. Відкрийте всі таємниці мухомора дітям, поки вони розфарбовуватимуть його фарбами.

Дудочка – розмальовка для хлопців, яким подобається музика. Усі деталі та частини інструменту показані крупно. Роздрукуйте картинку та запропонуйте розглянути її дітям, а потім розфарбувати фарбами під духову музику.

Розмальовка Іграшковий паровоз для малюків. Якщо дитині хочеться побачити світ, запропонуйте їй розфарбувати гуашшю паровоз на подяку за те, що цей вид транспорту першим запропонував людям пересуватися по суші великими компаніями та зустрічати нових людей на кожній станції

Варежка – розмальовка, яка допоможе дорослим подружити дитину з цією деталлю зимового одягу. Розкажіть дітям, для чого потрібні рукавиці в холоди, поки розфарбовуватимете разом з ними гуашшю цю рукавичку з багатим орнаментом.

Повітряна куля – розмальовка, яка продемонструє дітям попередника великих повітряних кораблів. Щоб піднятися вгору, повітряній кулі потрібен вогонь та вміле керування. Розкажіть про це дітям, поки вони розфарбовують повітряну кулю олівцями або фарбами.

Тигреня – розмальовка, завдяки якій можна безпечно познайомити дитину з дитинчатами хижого звіра. Тигренята народжуються з невеликою вагою, але вже з плямистим розмальовкам. Допоможіть дитині визначити, яким кольором прикрасити цятки і шкіру тигреня.

Козеня – розмальовка, яка дозволить наочно познайомити з дитинчатами кіз. Маленькі козенята майже відразу після народження встають на ніжки та готові пізнавати світ. Допоможіть козенятку побачити себе гарним. Розфарбуйте козеня фарбами або олівцями.

Білочка з пухнастим хвостом – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку. Працьовита мешканка лісів та парків використовує хвіст як кермо. При розмальовуванні звірка пам’ятайте, що білка любить вбиратися в яскраве хутро з білою грудкою.

Маленький кролик – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. Розфарбуйте зайчика фарбами та пензлем обережно. Він розповів нам по секрету, що дуже боїться лоскоту.

Розмальовка Милий дракончик показує, що ці казкові тварини не такі страшні чудовиська. Цей дракон цілком милий і хоче потоваришувати з вами. Якщо ви готові ризикнути, розфарбуйте його восковою крейдою або фарбами.

Розмальовка Красива груша допоможе пробудити дитячу уяву. Роздрукуйте або збережіть зображення фрукта, розфарбуйте його олівцями та придумайте разом із дітьми історію пригод красуні груші.

Білий гриб – розмальовка з шановним грибом наших лісів. Його збирають люди, що запасають на зиму тварини. Поживний та корисний гриб легко розфарбувати фарбами чи олівцями, адже він намагається не привертати до себе уваги.

Розмальовка Бабка відкриває дитині політ найшвидшої комахи, яку відкрили вчені. Бабка добре маскується під навколишні умови, щоб полювати на мух. Хочете допомогти їй стати ще більш удачливим мисливцем? Тоді розфарбуйте її олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Повітряні кульки створить святковий настрій у похмурий день і дорослим, і дітям. Для цього потрібно роздрукувати картинку та розфарбувати кульки фломастерами або гуашшю різних кольорів.

Розмальовка Коляска у відмінній якості. Роздрукуйте або збережіть зображення для вашої дитини. Великий малюнок коляски з мінімумом деталей легко розфарбує аквареллю навіть малюк.

Розмальовка Кавун і сливи підказує, як можна поєднувати плоди та ягоди між собою у приготуванні їжі або ж у малюванні. Роздрукуйте дітям це зображення та запропонуйте розфарбувати аквареллю або гуашшю.

Лимон та апельсин – розмальовка з одними з найпопулярніших фруктів планети. Багаті вітамінами ці цитруси чудово поєднуються один з одним. Чому апельсину з лимоном не зустрітися і на вашому малюнку? Розфарбуйте їх гуашшю для своєї колекції.

Розмальовка Полуниця на гілці нагадає про літо дітям та дорослим. Роздрукуйте або збережіть зображення з ягодами і розфарбуйте полуницю разом із дітьми в один із похмурих днів. Це підніме настрій.

Малина на гілці – розмальовка-нагадування про літні ласощі. Розкажіть хлопцям за розфарбовуванням, як ця яскрава та соковита ягода допомагає при застуді, на які вітаміни багата.

Дві вишні – нерозлучні подружки. Вишеньки разом виросли і визріли на одній гілочці в компанії двох друзів листочків. Розфарбуйте ягідки у червоний, бордовий чи жовтий кольори.

Морквина – розмальовка пари хрумких коренеплодів з прожилками та «зачіскою» зі стебла. Цей солодкий овоч росте швидко, прикрашає стіл соковитими фарбами та несе нам вітаміни. Розфарбуйте морквину в оранжевий чи червоний кольори.

Паровоз — розмальовка із швидкою іграшкою для хлопчиків. Уявити себе машиністом просто. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте паровоз фарбами або акварельними олівцями.

М’яч – розмальовка з улюбленою іграшкою всіх хлопців. Катати, ударяти ногою або рукою, підкидати вгору м’яч весело та цікаво одному чи з друзями. А тепер м’ячик можна розфарбувати фарбами в улюблені кольори.

Кубики – розмальовка першого будівельного матеріалу у житті хлопчика та дівчинки. Роздрукуйте зображення з трьома кубиками та розфарбуйте з дітьми його грані олівцями різного кольору.

Розмальовка Плюшевий ведмедик нагадає кожному про першого друга. Саме Мішутці дівчатами та хлопчиками довірялися перші таємниці, з ним можна було погратись і вирушити у першу подорож. А якого кольору був ваш перший плюшевий ведмідь?

Машина-самоскид для хлопчиків у чудовій якості. При роздруковуванні всі деталі іграшки чітко видно, і по них можна вивчити основні складові самоскида при розмальовуванні машинки.

Розмальовка Іграшка для дитячої творчості. Разом з нею дитина вчиться відрізняти більше від меншого, дотримуватися балансу при будівництві деталей, називає кольори та її відтінки. Створіть різнокольорову пірамідку на папері за допомогою олівців.

Розмальовка Іграшка неваляшка розбудить уяву дитини, а дорослому нагадає про дитинство. Стійка лялька не лягає спати, роздрукуйте, розфарбуйте неваляшку і подивіться, як вона надовго прийме горизонтальне положення.

Лялька Маша – розмальовка для дівчаток. Чарівна іграшка з розпущеним густим волоссям у сукні з комірцем чекає свою нову господиню. Роздрукуйте ляльку, розфарбуйте її і потоваришуйте з Машею.

Корівка з невеликими ріжками та кучерявою чубчиком збирається на пасовищі. Залишилося вбратися в яскраві кольори перед виходом до подруг. Виконайте мрію корівки бути найкрасивішою на лузі!

Півник – розмальовка з гарним мешканцем подвір’я. Він гордо носить свій гребінець, розкішне оперення та шпори, щоб захищати курочок. Розфарбуйте півня у яскраві кольори фарбами чи фломастерами.

Курка – розмальовка для дітей молодшого віку. Завдяки цьому малюнку ви зможете розповісти хлопцям, як виглядає курочка, якого кольору вона буває, і чим курка корисна людям.

Каченя плаває – розмальовка з веселою качечкою в центрі уваги. Вона пливе по воді та готова провести на хвилях ще не одну годину. Розфарбуйте цю водоплавну пташку фарбами або олівцями.

Розмальовка Маленьке каченя представляє цікаве дитинча качки. Він спостерігає вас. Йому цікаво, хто ви, і які кольори зараз його розфарбуєте. Не змушуйте каченя довго чекати. Розфарбуйте його зараз!

Індик – величний птах. Його розкішному оперенню може позаздрити будь-який птах домашнього подвір’я. Розфарбуйте індика гуашшю за прикладом або слідуйте в малюванні своєї фантазії.

Розмальовка Пухнаста овечка нахилила голову набік, дружелюбно дивиться вперед і посміхається. Вона терпляче чекає, коли настане час її стрижки. Поки що овечка милується красою та густотою своєї вовни.

Кінь з шикарним хвостом, густою гривою і чубчиком дивиться вам у вічі і посміхається. Вона заздалегідь впевнена, що ви акуратно розфарбуєте її у незвичайний колір і станете для неї найкращим другом.

Рогата коза пасеться на лузі. Куди козочка так уважно дивиться? Поки що її увага щось відвернула, ви можете розфарбувати козу з ріжками в улюблені кольори фарбами або олівцями.

Мила свиня – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Цю кумедну тварину даремно звинувачують у неохайності. Свою шкірку свині постійно очищають від засохлого бруду.

Зайченя – розмальовка з вухатим мешканцем лісу. Він вдало маскується серед дерев. Допоможіть йому зберегти шкірку пухнастим і гарним вбранням. Для цього просто використовуйте фарби та пензлик.

Бджілка з кошиком – розмальовка з працелюбною мешканкою вулика. Настав ранок, і вона вилетіла зі свого житла, щоб збирати нектар із квіток і робити з нього мед. Розфарбуйте бджілку та її кошик фарбами.

Їжачок з грибком — розмальовка з одним із найзапасніших звірків. Все літо та осінь він збирає плоди, ягоди, гриби і забирає їх у свою нірку. Так їжак готується до довгої зими. Розфарбуйте їжака з грибом олівцями та пером.

Снігур летить — розмальовка із найпопулярнішим сюжетом новорічних листівок. А вам подобається ця незворушна і швидка пташка? Роздрукуйте картинку зі снігом і прикрасьте його оперення фарбами.

Бурий ведмедик – розмальовка відмінної якості для друку в форматі А4. Познайомтеся з господарем лісу – ведмедем. Він зображується в казках добрим і справедливим, трохи незграбним і часом наївним персонажем.

Сірий вовк часто виступає героєм у легендах та казках. Він допомагає людям набути необхідної їм сили або дарує чарівний предмет. Розфарбуйте сірого хижака. Може він поділиться з вами частиною своєї сили?

Білка з горішком поспішає у своє дупло. Вона запасає їжу на зиму не лише для себе, а й для своїх білченят. Ця тварина любить селитися у парках та лісах. Розфарбуйте білочку гуашшю або фломастерами.

Єнот сів відпочити. Розфарбовувати цього звірка буде цікавіше, якщо ви увімкнете пісеньку маленького єнота про посмішку, та запросіть до розфарбовування братів, сестер чи друзів.

Мила сонечка обернулася подивитися на вас. Її кольорові крильця з чорними крапками втратили розмальовка! Допоможіть корисній комахі набути звичного вигляду. Крильця можна розфарбувати червоним або жовтим квітами.

Дятел на дереві знайшов, де у стовбурі оселилися комахи та черв’ячки. Дятел намітив місце, звідки розпочне свою роботу. Скоро ще одне дерево буде вилікувано! Розфарбуйте лісового «лікаря» фломастерами.

Оленя трохи відстало від мами, щоб помилуватися лісовими квітами та метеликами. Щоб малюка не помітили хижаки, надайте його шкірці захисне розмальовка олівцями або фломастерами.

Заєць — розмальовка із найцікавішим лісовим мешканцем. Він уміло ховається від хижаків, а казках і легендах нерідко їх перемагає. Хочете дізнатися про секрети зайця? Розфарбуйте косими фарбами, і він поділиться з вами своїми таємницями.

Веселе жабеня збирає друзів. Він мріє влаштувати званий вечір та запросити туди всіх знайомих та передружити їх між собою. Для свята йому потрібний гарний костюм. Чи допоможете створити його?

Хом’як тримає зернятко – розмальовка для хлопців різного віку. Відмінна якість зображення. Під час друку всі деталі чітко відображаються на аркуші. Розкажіть дітям, навіщо хом’ячку зерна, поки вони розфарбовуватимуть цього кумедного гризуна.

Мила кішка – розмальовка з улюбленим улюбленцем багатьох сімей. Роздрукуйте або збережіть зображення домашньої вихованки і розкажіть дітям дивовижні історії про кішок, поки розфарбовуватимете одну з них.

Маленьке кошеня – розмальовка для дитячої творчості. Проведіть кілька хвилин у компанії чарівної тварини. Поки ви його прикрашатимете фарбами, бешкетне кошеня підніме вам настрій.

Веселий равлик – розмальовка для знайомства з разючою істотою. Слимак повільно пересувається, тому що завжди носить свій будиночок на спині. Розфарбовуйте нову подругу олівцями, вона нікуди не поспішає.

Розмальовка Плямистий собака для дитячого дозвілля та творчості. Смішна собачка любить гратися, і всидіти їй на місці дуже складно. Розфарбуйте її швидше аквареллю або фломастерами!

Рибка посміхається – розмальовка для дітей молодшого віку. Кумедна рибка з хвилястими лусочками, плавцями та хвостом. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із хлопцями.

Розмальовка Цуценя для дитячої творчості у чудовій якості. Малюк шукає нового друга. Може, ви хочете пограти з ним? Цуценя готове сидіти смирно, поки ви розфарбовуєте його олівцями або фарбами.

Маленька ящірка вчепилася за гілку, на якій сидить і дивиться на всі боки. Як будь-який малюк, вона з цікавістю спостерігає за світом і робить висновки. А якого кольору буде ваша ящірка?

Кролик і морква – розмальовка вухатої тварини з його улюбленими ласощами. Роздрукуйте або збережіть зображення, розфарбуйте кролика та запросіть його в гості на капустяний салат. Кролик також його любить.

Маленька мишка мріє про прогулянку, але мама веліла їй сидіти в нірці. Щоб крихітному мишеня не було нудно, поки мами мишки немає вдома, розфарбуйте його у яскраві кольори гуашшю або фломастерами.

Папуга для дітей. Вибирайте це зображення, якщо захочеться підняти настрій собі або друзям. Роздрукуйте та розфарбуйте птаха у яскраві фарби фарбами або фломастерами.

Мила черепаха щось помітила вдалині. Їй хочеться глянути на цей предмет ближче. Ось тільки жаль, що далеко йти! Може, проводите черепаху і дорогою розфарбуєте її у яскраві кольори?

Милий слоненя у профіль чекає, коли його знайде друг і розфарбує. Можливо, це ви? Роздрукуйте юного слоненя та станьте його товаришем. За це він прокотить вас на спині по савані.

Маленький тигр представляє майбутнього грізного хижака. Тільки зараз він зовсім ще молодий, любить грати та веселитися з братами та сестрами. Розфарбуйте тигреня гуашшю, він потоваришує і з вами.

Маленька зебра крокує по савані і озирається на всі боки. Вона з раннього дитинства знає, що бути обережною дуже важливо. Допоможіть дитині придбати її звичайне розмальовка фарбами або олівцями.

Папуга на гілці – розмальовка для любителів незвичайних птахів. Папуги живуть у дикій природі та у житлах людей. Людина одомашнила цих пернатих три тисячі років тому. Хочете теж завести собі папугу? Для початку розфарбуйте цього непосидю!

Веселий верблюд – розмальовка з «кораблем пустелі» у гарному настрої. Він хоче погратися і попустувати. Розфарбуйте верблюда гуашшю, щоб цей день для тварини став найяскравішим спогадом.

Маленький павич розпустив на прогулянці свій хвіст. Як же не милуватися цим чимось захопленим малюком? Допоможіть павич яскраво розфарбувати пір’їни аквареллю і покажіть свій малюнок батькам.

Привітний пінгвін махає вам правим крилом, піднімає праву ніжку. Він мріє про гарне вбрання. А ви розфарбуєте пінгвіна за прикладом чи так, як підкаже вам ваша уява?

Рибка з рум’янцем на обличчі допитливо поглядає на всі боки. Їй цікаво, в які кольори ви розфарбуєте її розкішні плавці, великий хвіст та луску. Використовуйте акварель, товсті і тонкі пензлики для розфарбовування рибки.

Милий метелик — крихітна істота, без якої весь світ був би зовсім не таким, яким ми його знаємо. Ці комахи допомагають квітам на всій планеті запилюватись. Роздрукуйте і розфарбуйте метелика гуашшю.

Весела ящірка — розмальовка із юркою представницею тваринного світу. Вона спритно пробирається між каменями, швидко бігає і у разі небезпеки може відкинути хвіст, щоб відволікти ворога.

Маленький крокодил гріється на сонечку. Він мило посміхається і чекає на знайомства з вами. Розкажіть йому щось про себе, поки розфарбовуватимете крокодила в зелений колір з жовтими цятками на спинці.

Жирафік махає хвостом і із задоволенням передчуває знайомство з новим другом. Йому подобається слухати кумедні історії. Розфарбуйте цікавого жирафа та розкажіть йому про свої пригоди.

Маленький віслюк вийшов на прогулянку. У такий погожий день не хочеться повертатися додому! Розфарбуйте ослика, поки він милується красою улюбленого луки під сонячними промінчиками.

Равлик з будиночком – розмальовка крихітної мешканки полів та садів. Вона, напевно, змогла б виступати в цирку, як силач! Яка людина змогла б утримати будинок на собі? А маленький равлик може!

Хом’як набив щоки — йому час нести зернятка додому. От тільки йому цікаво, що у ваших руках? Пензлик і фарби? Ура! Хом’ячок знову стане кольоровим і зможе легко ховатись у полях.

Ведмедик йде на рибалку — розмальовка, яка розповідає ще про одне улюблене заняття ведмедів. Крім ягід і меду, ці тварини люблять ласувати рибою. Зробіть світ ведмедя яскравішим у передчутті риболовлі за допомогою фарб.

Веселе слоненя – розмальовка чарівної дівчинки-слоненя з бантиком на голові. Поки її мама зайнята, безтурботне маля хоче прогулятися. Складіть їй компанію? Дівчинка-слоненя знає багато кумедних історій!

Красива квітка в горщику — розмальовка рослини із шістьма пелюстками в кашпо. Роздрукуйте або збережіть зображення прекрасної квітки та розфарбуйте його олівцями або фломастерами.

Чапля на сонечку – розмальовка для дітей середнього віку у відмінній якості. Птах відпочиває та спостерігає за навколишнім світом. Наскільки краєвид буде барвистим, залежить від вашої фантазії.

Юла — розмальовка із найдинамічнішою іграшкою дитинства. Роздрукуйте або збережіть малюнок, розфарбуйте юлу акварельними фарбами або гуашшю і згадайте, яким чарівним ще недавно здавався її танець.

Маленьке курча – розмальовка з ще незграбним і маленьким, але цікавим дитинчатою курки. Він вилупився з яйця і з цікавістю озирається довкола. Зробіть світ курча цікавіше з яскравими фарбами.

Веселий кит грається на хвилях. Розмальовка з найбільшим за розмірами мешканцем морів зацікавить навіть малюків. Роздрукуйте або збережіть малюнок для дітей та запропонуйте їм розфарбувати кита.

Коала їсть евкаліпт – розмальовка з унікальною твариною з Австралії. Миловидне звірятко більшу частину дня сидить на одному місці і поїдає листочки дерев. Розфарбуйте коалу та покажіть малюнок батькам.

Лев – розмальовка володаря звірів на відпочинку. Лев із густою гривою ліг відпочити, але він не втрачає пильності та уважно оглядає околиці. Розфарбуйте лева, доки його ніхто не насторожив.

Розмальовка Гієна представляє невеликого жителя савани. Ці тварини зовні схожі на собак і вважають за краще жити зграями, щоб разом полювати. Роздрукуйте картинку з гієною та розфарбуйте олівцями.

Слон махає хоботом. Він прощається з друзями і поспішає до себе додому, де на нього чекають маленькі слоненята. Роздрукуйте цю розумну дружню тварину і розфарбуйте фарбами.

Сірий носоріг прийняв позу для позування. Йому хочеться мати свій портрет у профіль. Допоможете носорогу здійснити заповітну мрію? Тоді розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Задоволена мавпа – розмальовка із чарівною твариною. Вона така щаслива, що не може стримати своїх емоцій. Вона поділиться і з вами добрим настроєм, якщо ви її розфарбуєте.

Світлячок – розмальовка дивовижної комахи. Цей природний «ліхтарик» запалюється з настанням ночі, бо світлячки зазвичай літають разом, виходять цілі живі «гірлянди». Розфарбуйте світлячка, який поспішає до своїх друзів.

Працьовита бджілка – розмальовка з комахою, яка здавна створює дивовижні ласощі. А ви знаєте яке воно? Правильно, мед! Роздрукуйте портрет маленької трудівниці та розфарбуйте його гуашшю.

Сороконіжка поспішає у справах. Усі двадцять пар її ніжок злагоджено рухаються вперед. Поспішіть розфарбувати сороконіжку акварельними фарбами, поки вона не втекла з вашого листа.

Руда лисичка виглядає здобич. Поки вона сидить у засідці, вона може розповісти чимало цікавих історій про свої авантюри в обмін на те, що ви розфарбуєте лисицю у її улюблений рудий колір.

Вовченя ще занадто мале для полювання, але воно вже мріє стати ватажком великої зграї. Роздрукуйте або збережіть зображення сміливого дитинчати вовчиці і розфарбуйте вовченя гуашшю.

Маленьке ведмежа — розмальовка, де показано дитинча ведмедиці. Він народився глибокої зими в барлозі і ще нічого не знає про навколишній світ. Розфарбуйте ведмежа і розкажіть йому про те, чим зайнятися у лісі.

Розмальовка Колючий їжачок у чудовій якості. При роздруківці малюнку на аркуші зберігаються і чітко видно всі деталі зображення. Збережіть та розфарбуйте їжачка олівцями або фломастерами.

Розмальовка Вухатий зайченя зачарує навіть дорослих. Милий зайчик просить дати притулок на кілька хвилин і розфарбувати йому хутро, інакше злий вовк знайде зайченя в лісі. Допоможете косому за допомогою фарб?

Соковите яблуко – великий детальний малюнок для дитячої творчості. Наливне яблуко нерідко служить чарівним предметом у казках та міфах. Розфарбуйте стиглий фрукт із листочком фарбами або олівцями.

Груша з гілочкою – розмальовка зі стиглим та соковитим фруктом. Груша любить сонце, набуває у зрілому вигляді зеленого, червоного або жовто-оранжевого розмальовка залежно від сорту та виду дерева.

Соковита морква багата ефірними оліями та вітамінами. За це її давно люблять люди. Морква розводили навіть давні греки. Без неї не буде повним і ваша колекція картинок із овочами!

Стиглий помідор з плодоніжкою – розмальовка для дітей у високій якості. Томат часто зустрічається у теплицях та городах країни. Це недарма: він не лише корисний, а й дуже смачний овоч.

Зелений огірок – картинка з циліндричним овочом у пухирцях. Огірок дозріває від квітки до готового до споживання за кілька днів. З розмальовками, де є огірок, зручно вивчати поняття циліндра, ліній та кола.

Сонечко знайшло ягідку і хоче поласувати їй. Бажаєте приєднатися? Тоді це розмальовка з милим сюжетом для вас! Запасайтеся фарбами чи фломастерами та пориньте в літній настрій!

Товста гусениця ще не знає, що незабаром стане лялечкою, а потім і мініатюрним метеликом. Поки що гусениця любить пригощатися зеленими листочками та грітися на сонечку. Розмальовка призначене для дітей молодшого віку.

Милий равлик вирушив на прогулянку. Красуня не поспішає. Їй хочеться краще розглянути околиці. Бажаєте скласти равлику компанію? Тоді розфарбуйте її олівцями чи фарбами.

Бджілка з медом – розмальовка невтомної мешканки бджолиного рою. У житті бджіл чимало праці, але вони ніколи не сумують. Ці комахи показують родичам, де багато квітів та нектару, за допомогою танцю.

Білочка та горішок – розмальовка для дітей молодшого віку. Великі деталі малюнка, чіткі лінії зображення та спільна творчість із батьками зроблять малювання улюбленим заняттям дитини.

Їжачок знайшов гриби і зараз віднесе їх на своїй спинці до свого житла. Так голки на спині їжака допомагають йому не лише рятуватися від ворогів, а й запасати їжу на зиму. Бажаєте розфарбувати щасливого їжачка?

Заєць з морквою – розмальовка, де косою радіє можливості поласувати. Зайчик поділиться з тобою хрумкою морквою, якщо ти розфарбуєш його хутро фарбами чи олівцями.

Корова жує траву – розмальовка з твариною з пучком трави в роті. Ці парнокопитні створіння люблять соковиту траву. Від того, яким буде раціон корови, залежить смак її молока.

Кішка з кошеням – розмальовка, яку оцінять і дівчатка, і хлопчики. Чому зараз кішка навчить кошеня? Може, розмотувати клубок? Дізнайтеся від кішки, поки розфарбовуватимете цих домашніх вихованців!

Милий крокодил – розмальовка у відмінній якості. При роздруковуванні всі деталі добре друкуються на папері. Крокодил став на задні лапи і дивиться на молодого художника. Розфарбуйте його швидше!

Кінь і лоша довго не розлучаються. Жеребята можуть стати на ноги майже відразу після народження і йдуть повсюди за мамою. Ось і зараз лоша довірливо притискається до конячки. Розфарбуйте їх?

Ведмедик їсть мед – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Подивіться, у ведмежа є горщик меду! Він з апетитом з’їдає ласощі. Розфарбовуйте ведмедика акуратно, щоб він не поперхнувся від лоскоту та сміху.

Мишка їсть сир і дуже задоволена своєю знахідкою. Розмальовка наочно представить дітям улюблені ласощі цього гризуна. Покажіть їм картинку, роздрукуйте та розфарбуйте мишку разом із ними.

Мавпа з бананом рада поласувати улюбленим фруктом. У непрохідних джунглях, де мавпа живе, бананів дуже багато. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте мешканку тропічних лісів фарбами чи олівцями.

Петя Півник – розмальовка для дитячої творчості. Півник повернувся у профіль і, схоже, знайшов зернятка для своїх курчат та курочок. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого Петю.

Весела черепашка – розмальовка з чарівною земноводною твариною. Ось черепаха дослухалася: що це за шум? А, то це ви поклали олівці або фарби на стіл, щоб розфарбувати цікаву черепашку!

Радісний слон – розмальовка, яка показує, що ці великі тварини рідко сумують. Та й навіщо це робити? Зараз слон потоваришує з вами, і ви розфарбуєте його яскравими квітами. Правильно?

Милий курча з цікавістю вдивляється в далечінь. Що помітив юне пташеня з комірцем? Розпитайте малюка, коли розфарбовуватимете курча олівцями або фарбами.

Собачка тримає кістку – розмальовка для дітей різного віку. На ній вірний друг людини удостоївся від господаря ласощів. А ви знаєте, навіщо собаки гризуть кістки? Так чистять свої зуби.

Дитяча пірамідка – розмальовка для допитливих малюків. Висока пірамідка з кільцями, що розширюються, на ній схожа на ялинку. Бажаєте надати іграшці колір? Несіть олівці!

Лялька неваляшка – розмальовка для знайомства з новою іграшкою. Незвичайна іграшка викликає інтерес до того, як вона влаштована. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть неваляшку.

Дитячий м’ячик – розмальовка для дитячої творчості із чорно-білим зображенням. Роздрукуйте зображення у форматі А4 або збережіть його та розфарбуйте улюблену іграшку у улюблених кольорах.

Маленька качечка – розмальовка з ще зовсім невеликою пташкою. Вона ніяк не зрозуміє, якого ж розмальовка її пір’їни. Допоможіть точці вивчити кольори при розфарбовуванні її оперення фарбами чи олівцями.

Юла крутиться – розмальовка для хлопців будь-якого віку та їхніх батьків. Швидка і юрка дзига швидко заводиться, танцює і довго радує дітей. Розфарбуйте улюблену іграшку у яскравій кольоровій гамі фарбами.

Чарівна квіточка схожа на тюльпан, але не обманюйтесь! Він може більше, ніж просто прикрасити вашу оселю. Якщо ви розфарбуєте квітку олівцями або фарбами, вона подарує вам гарний настрій.

Чарівна ромашка – розмальовка з дивовижною квіткою. Вона не лише прикрашає поля та сади, а й уміє лікувати людей. Попросіть дорослих розповісти, чим корисна ромашка, поки розфарбовуватимете квітку.

Дзвіночки – розмальовка з польовими квітами. Вони дивують не лише гарними пелюстками, а й запам’ятовуються і формою суцвіття. Розкажіть про особливості виду дзвіночків дітям та запропонуйте їм розфарбувати цю квітку.

Квітка з листочками – розмальовка для дівчаток. Під час друкування зображення чітко видно всі лінії зображення. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її фарбами разом із друзями.

Розмальовка Красива квіточка представляє світ тендітної рослини. Квітка довірливо повернула голівку назустріч променям сонця. Розфарбуйте квітку в теплі тони, щоб вона швидше зігрілася після нічної прохолоди.

Веселий крокодил радіє погожому дню. Коли сонце яскраво світить і співають пташки, крокодилу теж радісно. Роздрукуйте портрет веселого крокодила та розфарбуйте його фломастерами.

Левеня гарчить. Тихіше, джунглі! Новий цар звірів подає голос. Чи буде він справедливим правителем? Напевно! Його батько уважно стежить за вихованням спадкоємця, а мати приносить йому їжу.

Маленьке слоненя дивується: куди ж поділися його батьки? Сфарбуйте замішання малюка добрими словами і клацніть слоненя олівцями або пензликом з фарбами.

Маленька зебра гуляє – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Ця конячка живе у великому стаді, грає разом з іншими зебрами і завжди слухає маму.

Милий жираф – ще зовсім крихта на забарвленні. Він любить пустувати з друзями, ходити зі своєю сім’єю на водопій і дивитися, як його мама зриває для нього листочки з самої верхівки дерева.

Маленький папуга вже великий артист. Він любить бути у центрі уваги. Для цього він навчився говорити та співати чужими голосами, а ще папужці подобається танцювати. Розфарбуйте маленького папуги гуашшю або фарбами.

Милий бегемотик захоплено спостерігає за чимось праворуч, хоча намагається не подавати виду. Але на мордочці крихітного бегемота написано цікавість! Він напевно побачив, як неподалік пустують мавпи.

Маленький гепард сів на задні лапи. Він знає, що незабаром йому належить зайняти місце найшвидшого хижака африканської савани. Поки ж він просто милується красою рідного місця – розфарбуйте його швидше!

Маленьке індичко досліджує рідне подвір’я. Тут живе його сім’я, а ось там, трохи далі, сім’я тітки Качки. Він уже потоваришував із кількома каченятами і ввечері розповість про цього мами.

Козеня скаче — розмальовка із сюжетом безтурботного дитинства дитинчати кози. Козенятко подобається перестрибувати через каміння, калюжі, яри і просто скакати по лузі. Розфарбуйте забавного козеня олівцями або фарбами.

Милий щеня вибирає собі вірного друга. Він обіцяє, що й сам ніколи товариша не підведе. Добрий малюк буде радий, якщо ви з ним потоваришуєте і розфарбуєте його олівцями або фарбами.

Маленька конячка біжить по полях та доріжках, з легкістю скаче через яри, а зараз шукає собі веселого супутника. Бажаєте вирушити з конячкою в подорож? Розфарбуйте її за прикладом.

Милий овець не сидить на місці. Пухнаста красуня вирушає у подорож. Ні холод, ні спека її не лякають. Тільки вівці хочеться мати гарне вбрання. Розфарбуйте овечку фарбами за наведеним нижче прикладом?

Рогата корівка – розмальовка з великою представницею обійстя. Та ще й із рогами! Але корівку боятися не варто. Вона мирно пасеться на луках і двічі на день надає людям парного молока.

Розмальовка Кошеня зачарує і малюків, і дорослих. Роздрукуйте або збережіть картинку і прикрасьте чарівне кошеня за прикладом гуашшю або фломастерами.

Маленький півник уже бере уроки співу. Незабаром він, як і його тато, буде будити всіх ранком гучним «Кукареку!». Поки ж півник доглядає своїх пір’їнок і хоче, щоб ви їх яскраво розфарбували.

Маленький кролик бавиться неподалік своєї нірки. Далеко ходити йому ще не дозволяє мати. Вона розповіла кролику, що в лісі живе сірий вовк і що цього хижака боїться навіть тато.

Маленький курча сміливо вирушив один вивчати подвір’я, як тільки вилупився з яйця. Поки вилупляться інші його брати і сестри, курча не стало. Розфарбуйте юного сміливця фарбами і придивіться за ним.

Маленьке порося — цікавий і уважний малюк. Він може годинами спостерігати за метеликами на лузі або за хмарами на небі. Порося сидить нерухомо доти, доки мама не покличе його до обіду.

Каченя махає – розмальовка з привітним дитинчатим качечки. Він вирушив на прогулянку двором і помітив вас. Чемне каченя вирішило привітатися. А ви ніколи не забуваєте про перші правила етикету?

Грайливий дельфін – розмальовка з одним із найпопулярніших серед людей ссавців морських глибин. Дельфінам подобається слідувати за кораблями, вони легко навчаються і зазвичай добре розташовані до людей.

Веселий краб бавиться у воді. Одному грати нудно, приєднуйтесь до краба! Захопіть із собою фарби, щоб створити для краба власне чарівне царство одним помахом пензлика.

Розмальовка представляє дітям ще одну тварину, граціозну у воді та незграбну на суші. Морж із бивнями влаштувався відпочити на своєму лежбіщі. Він лежатиме довго, тому ви зможете не поспішати при його розфарбовуванні.

Пінгвін йде на риболовлю – розмальовка, яка розповідає про раціон цих дивовижних птахів. На суші і по льоду пінгвін пересувається неквапливо, а ось у воді він перетворюється на граціозного плавця.

Кит пускає фонтанчик – розмальовка для наймолодших художників. Це величезна тварина, хоч і живе у воді, дихає повітрям, а зайву воду вихлюпує через спеціальний клапан на спині.

Медуза у воді граційно пересувається. Завдяки цьому зображенню ви зможете познайомити хлопців із подробицями будови тіла медузи, а потім разом розфарбувати картинку.

Розмальовка Морський коник пливе. Вона є унікальним підводним жителем. Морський коник став героєм багатьох мультфільмів як скакун морського царя, але цей хижак пересувається дуже повільно.

Зубаста акула сьогодні не є небезпечною. Вона прокинулася в гарному настрої і вирішила з кимось подружитися. Може, з вами? Просто клацніть їй боки пензликом і фарбами чи олівцями.

Маленький китеня вирушив у свою першу самостійну подорож. Він спливає на поверхню води і спостерігає за кораблями вдалині і за тим, як пливе блискуча велика жовта риба на небі.

Дельфінчик – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. При роздруковуванні зображення маленького дельфіна повністю займає аркуш формату А4 та зберігає чіткість ліній.

Маленька медуза бавиться у воді. Її оточують друзі, але у разі небезпеки вона готова себе захистити. На її щупальцях є спеціальні захисні присоски. Розфарбуйте юну модницю гуашшю та пером.

Маленький крабик уже навчився ходити боком, шукати їжу та чіплятися клешнями за те, що йому цікаво. Сміливий малюк не боїться і ворогів, але пам’ятає уроки мами, що даремно ризикувати собою не варто.

Маленький морський коник — розмальовка із хижим мешканцем моря. Ця істота знаходиться на межі вимирання та охороняється по всьому світу. Щоб помилуватися морським коником поблизу, роздрукуйте цю картинку і розфарбуйте.

Маленька рибка – розмальовка із забавною рибкою для дитячої творчості. Вона пливе вперед і ще не знає, що ви звернули на неї увагу. У які фарби та відтінки ви розфарбуєте крихітну рибку?

Маленька морська зірка з подивом оглядає все довкола. Море, де вона народилася, таке велике! Щодня тут відбуваються разючі події і поряд з малюком пропливають дивовижні створіння!

Маленький восьминіг ще недавно з’явився на світ. Він уражається всьому навколо, захоплюється спритністю та швидкістю рибок. Багато хто з них живе неподалік маленького восьминога.

Кольорові олівці у склянці розгубили свої кольори та відтінки. Допоможіть їм знову знайти свій звичний вигляд і повернутися до улюбленої роботи. Розфарбуйте олівці та їх грані аквареллю або гуашшю.

Навушники — Розмальовка пристрою для прослуховування музики та інших аудіо файлів. Великі та помітні вони привернуть увагу кожного поціновувача приладів у стилі ретро. Розфарбуйте навушники у традиційні темні відтінки або яскраві кольори.

Розмальовка Конструктор та кубики представляє одні з перших іграшок кожної дитини. Цей будівельний матеріал покликаний розвинути дрібну моторику дітей, їхню уяву та координацію рухів.

Маленька неваляшка трохи засумувала. Із нею давно ніхто не грав. Може ви виправите ситуацію і розвеселите милу іграшку? Роздрукуйте зображення неваляшки та розфарбуйте у яскраві кольори та відтінки.

Розмальовка Триколісний велосипед знайомить із першим самостійним транспортом дитини. На нього сідають дівчата і хлопчики спочатку з побоюванням, але потім триколісний велосипед стає їхнім найкращим другом.

Розмальовка Будильник допоможе познайомити хлопців із поняттям часу, показати їм, як і куди рухаються стрілки. Розкажіть дітям, що таке хвилини та години, а потім разом з ними розфарбуйте будильник.

Вітрячок на паличці бавить собою не лише дітей, а й дорослих. Схожий на маленький барвистий переносний млин він жваво кружляє лопатями на вітрі. Роздрукуйте та розфарбуйте іграшку у яскраві кольори.

Дитячий самокат забутий у кутку заради санок та лиж. Поки молодий хазяїн катається з гірки, не дайте самокату занудьгувати. Як? Наприклад, прикрасьте деталі іграшки фломастер або гуашшю.

Розмальовка Шапка з бубоном пропонує розфарбувати найнеобхіднішу взимку річ. Разом з рукавичками, шарфом, курткою та валянками шапки зберігають тепло нашого тіла і не дають нам замерзнути та застудитися.

Розмальовка Смачне яблуко в оптимальній якості друкується для молодих авторів на аркуші формату А4. Фрукт за літо налився соками і наситився сонцем. Бажаєте спробувати таке ж ласе яблуко?

Маленька груша представляє соковитий фрукт. Груша вже визріла і розлучилася з рідним деревом. Супроводжувати малюкові вирушили зелений листок і нянюшка груші – плодоніжка.

Вишенька з листочком і плодоніжкою виросла в зрілу та соковиту ягоду. Їй вже надходили запрошення прикрасити собою торт, варення або компот, але вишня мріє оселитися у вашій колекції малюнків.

Розмальовка Слива з листочком є ​​соковитим фруктом під тонкою шкіркою темних або світлих відтінків. Ця злива – модниця. Помилуйте на її розкішну зачіску! У неї високий хвіст із листка та плодоніжки.

Жовтий лимон – дивовижний фрукт. Він змушує нас морщитись від кислого смаку, але зміцнює наше здоров’я та піднімає настрій. Візьміть фарби і змахніть своїм чарівним пензлем, щоб розфарбувати цей цитрус.

Полуниця на кущі – розмальовка з невисокою рослиною, яка дарує нам справжній смак літа разом зі своєю сестрою, суничкою. На цьому кущику визрівають дві ягідки. Щоб вони стали стиглими, розфарбуйте в червоний колір.

Розмальовка Стиглий кавун допоможе у невимушеній ігровій формі вивчити поняття кола. Поздовжні смужки на великій ягоді навчать хлопців проводити плавні лінії. Запропонуйте дітям розфарбувати цей кавун фарбами і олівцями.

Очищений банан – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. З цією картинкою ви зможете наочно показати складові банана. Розкажіть їм, що під щільною шкіркою сховалася солодка м’якоть із насінням.

Розмальовка Великий білий гриб демонструє найшанованіший гриб нашої країни. Його люблять за поживність, великі розміри та можливість приготувати з білого гриба різноманітні страви.

Сироїжка – розмальовка з грибами, серед яких є їстівні та неїстівні види. Ці гриби з хвилястим капелюшком з’являються рано. З ними готують тушковані овочі, самостійні страви з грибами в сметані, а ще із сироїжками готують відбивні.

Гриб підберезник – розмальовка з цікавим мешканцем лісу. Він росте серед беріз, рідниться з білим грибом. Підберезник корисний не тільки у свіжому, а й у сушеному вигляді, а ось бульйони з ним не готують. Гриб занадто темніє від довгого варіння. Розфарбуйте підберезник і дізнайтеся, якого кольору цей гриб.

Подосиновик — розмальовка з грибом, який ще називають «червоноголовиком». Подосиновики допомагають виводити з організму шкідливі речовини. Роздрукуйте зображення цього гриба, познайомте з ним хлопців і запропонуйте розфарбувати подосиновик за прикладом.

Смугастий кіт стане другом молодого художника. Доброзичливий звір вже носить нашийник з жетоном, на якому ви зможете написати своє ім’я. Розфарбуйте свого нового вихованця фарбами чи олівцями.

Рибка малюк у морі ще ні з ким незнайома. Вона народилася кілька днів тому і не встигла мати друзів. Може, ви станете першим товаришем маленької рибки та розфарбуєте її?

Іграшковий м’ячик – розмальовка зі смугастою іграшкою. Разом з цим розфарбуванням ви зможете наочно познайомити хлопців із формою кулі та запропонувати їм розфарбувати м’яч у улюблені кольори.

Іграшка дзиґа притулила на правому боці. Вона довго грала з малюком та втомилася. Заводний дзига, як ще іноді називають юлу, трохи передихне, і буде знову готовий до гри. Роздрукуйте або збережіть юлу та розфарбуйте її фарбами чи фломастерами.

Маленька совушка – розмальовка у стилі дитячої іграшки. Великі очі з трьома парами повік спрямовані вперед. Схоже, що сова помітила здобич. Вона ось-ось спалахне з гілки. Встигніть її розфарбувати олівцями чи фарбами!

Парасолька під дощем – розмальовка аксесуара з давньою історією. Спочатку парасолька оберігала людину від палючого сонця, а потім стала кращим помічником від намокання під дощем. Розфарбуйте парасольку яскравими фарбами, щоб не було нудно гуляти у похмуру погоду.

Розмальовка Лялька з бантиками для дівчаток. Чарівна іграшка сидить і спостерігає за чимось праворуч. Потоваришуйте з малюком, і лялечка розповість вам багато цікавих історій із життя іграшок.

Дві повітряні кульки піднімаються вгору і вирушають у далеку подорож. Як ви вважаєте, скільком людям вони піднімуть настрій, якщо розфарбувати кульки фарбами в яскраві кольори?

Гарне яблуко з плодоніжкою та великим листом щойно покинуло рідну яблуню. Розфарбуйте соковитий фрукт у теплі кольори та відтінки: світло-зеленими, червоними чи жовтими фарбами та олівцями.

Маленька шуба знайомить хлопців з різновидом верхнього зимового одягу. Шуба шиється з хутра тварин, наприклад, з овчини. Розфарбуйте маленьку шубку у яскраві кольори, щоб її володарку було помітно навіть здалеку.

Розмальовка Светр показує ще одну теплу річ із зимового гардеробу. Светр відрізняється тим, що він в’яжеться з вовни, у нього немає застібок, а горловина виконана у вигляді коміра-стійки. Розфарбуйте светр у кольори, які вам найбільше подобаються.

Розмальовка Валянки – один із способів познайомити хлопців із варіантами зимового взуття. Теплі та м’які валянки зберігають тепло ніжок на зимових прогулянках. Без них не можна обійтись у наших краях, де взимку буває лютий мороз. Розфарбуйте валянки разом із друзями чи батьками!

Розмальовка Куртка показує теплий верхній одяг для чоловіків, жінок та дітей. Одягти утеплену куртку легко, вона застібається на блискавку, у неї є кишені та капюшон. Все це робить її дуже зручним предметом гардеробу. Розфарбуйте куртку в такий колір, який хотіли б носити самі!

Дитячі чобітки – розмальовка із ще одним варіантом зимового взуття. Вони облямовані хутром, а висока підошва вбереже ноги від намокання. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть чобітки у улюблені кольори.

Зимові рукавички – розмальовка з неодмінним атрибутом для зимових прогулянок. Якщо не надіти теплі рукавиці, ручки замерзнуть і доведеться повернутися додому. У рукавичках долоні зберігають тепло і не промокають від снігу. Розфарбуйте цю пару рукавичок олівцями або фарбами.

Шапка вушанка – розмальовка головного убору, який любимо російськими людьми вже понад тисячу років. Спочатку він був лише чоловічим аксесуаром, а потім його оцінили і жінки. Розфарбуйте шапку, яка взимку зігріває не лише голову, а й вуха, олівцями чи фарбами.

Шарфик – розмальовка зі звичним аксесуаром для зимового гардеробу. Щоб шия не замерзала, а холодне повітря не проникало під пуховик, надягайте шарфик. Розфарбуйте його у яскраві кольори, і шарф захистить вас та ваше горло від застудних захворювань!

Розмальовка Плаття з бантом на талії зачарує кожну дівчинку. Збережіть або роздрукуйте це зображення та запропонуйте розфарбувати його своїм дітям фарбами чи олівцями разом із подругами.

Розмальовка Шорти представляє зручний варіант одягу для літньої спеки. Укорочені штани зберегли всі переваги «старшого брата». Шорти чудово сідають по фігурі завдяки застібці та ременю, а в кишені можна покласти необхідні речі. Розфарбуйте ці шорти у яскраві кольори!

Розмальовка Спідничка представлена ​​моделлю з плісуванням, асиметричним краєм та застібкою на гудзик. У такій спідниці кожна дівчинка відчує себе справжньою принцесою! Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам.

Сарафан — розмальовка із ще однією річною річчю. Сарафаном називають сукню без рукавів, має кишені. Ця модель ще й прикрашена мереживним краєм по низу виробу та по краях кишень. Розфарбуйте цей сарафан у кольори, які вам подобаються!

Футболка – улюблений багатьма хлопцями та їхніми батьками предмет гардеробу. Зручна річ з бавовни практична в носінні, а ще вона відмінно поєднується як зі спідницею, шортами, так і з джинсами. Який колір ви розфарбуєте цю футболку?

Панама – улюблений аксесуар дорослих та дітей у літню спеку. Особливо панамку ми цінуємо, коли вирушаємо купатися. Розфарбуйте панамку фарбами на подяку за те, що вона береже голову людини від сонячного удару.

Кепка – розмальовка головного убору, який з’явився лише два століття тому як частина воєнної французької форми. Цей капелюх захищає голову від перегріву, а очі – від надто яскравих променів сонця. Розфарбуйте кепку олівцями чи фарбами!

Розмальовка Сандалії показує, що вдягнути на ноги в літню спеку при виході з дому. Перегріватись на сонці так само небезпечно, як і мерзнути взимку. Який колір ви розфарбуєте сандалі для своєї колекції картинок?

Паровозик – розмальовка іграшки, без якої не обходиться жодна дитяча кімната хлопчика. Мчати на паровозику одному юному машиністу нудно! До складу він обов’язково причепить вагони і вирушить у дорогу разом із улюбленими зайцями та ведмедями. Розфарбуйте паровозик у яскраві кольори, щоб він став помітним та яскравим.

Розмальовка Товстун-кабачок знайомить хлопців із ще одним овочом. Він нагадує високого повного дядька з веселим характером. Кабачок знає багато кумедних історій та любить розповідати їх дітям.

Рум’яний помідор прибув до нас із далеких країн, але вже встиг освоїтися серед місцевих овочів. Щоб йому не було нудно, він завжди заводить багато друзів. А ви хочете подружитися з ним? Тоді розфарбуйте цей томат!

Розмальовка Зелений огірок є смішного мешканця городу. Він мріє потоваришувати з вами. Якщо цей овоч сподобався і вам, розфарбуйте його олівцями або фарбами та розкажіть огіркові трохи про себе.

Весела морква – розмальовка з юною представницею із сімейства овочів. Вона має високий хвостик, і їй подобається грати. Не змушуйте моркву нудьгувати! Швидше роздрукуйте портрет і розфарбуйте його олівцями.

Милий кит випускає фонтанчика через дихало на спинці. Так весло плисти хвилями! Приєднуйтесь до подорожі цього великого ссавця – попереду чимало цікавих пригод! Розфарбуйте маленького кита у цікаві кольори!

Красива рибка вирушила праворуч. До кого вона пливе? Куди прямує ця красуня підводного світу, розпитайте рибку, коли прийміться розфарбовувати її фарбами або олівцями.

Морський котик грає з м’ячем – розмальовка вухатого тюленя, який виступає перед публікою. Ці кмітливі тварини давно завоювали серця глядачів усього світу надзвичайними трюками та милими звичками. Розфарбуйте морського котика, доки він грає з м’ячиком.

Восьминіг усміхається – розмальовка з унікальним мешканцем морських глибин. Він володіє блакитною кров’ю, трьома серцями, великим інтелектом, любить чистоту і дотримується її у своєму житлі. Розфарбуйте милого восьминога фарбами чи фломастерами.

Маленький равлик повзе вперед і ворушить ріжками. Вони допомагають молюску відчувати запахи. Ріжки равлика – це орган нюху. Значить, наш равлик вчув апетитне листя салату і поспішає до нього. Розфарбуйте равлика, поки він повзе у своїх справах!

Гарний дельфін – розмальовка привабливого морського мешканця. Ця тварина любить спілкуватися, живе невеликими сім’ями та зворушливо піклується про потомство. Роздрукуйте зображення дельфіна та розфарбуйте його з дітьми олівцями.

Морський коник-малюк вивчає навколишній світ. Пересувається юний хижак повільно та обережно. Не злякайте маленького коника, коли розфарбовуватимете його, різкими рухами рук.

Маленький веселий краб посміхається і піднімає клешні на знак вітання. Він завжди радий познайомитись з кимось цікавим. А ви любите заводити нових друзів? Тоді розфарбуйте краба фломастерами та розкажіть йому трохи про себе.

Мила медуза ще зовсім крихта. Ще недавно вона була поліпом, а вже сьогодні юна медуза борознить морські глибини та шукає своє місце у цьому великому морі. Тут так багато всього цікавого! Розфарбуйте маленьку медузу разом із друзями.

Маленька черепаха пливе на глибині. Їй це подобається. Тут вона почувається затишно, а панцир у воді не здається таким тяжким, як на суші. Розфарбуйте юну черепашку за прикладом олівцями або гуашшю.

Мила морська зірка — розмальовка із істотою, яка розташувалася на дні, щоб відпочити. У цієї зірочки тільки п’ять променів, але у неї є родички, які мають понад півсотню «ніжок». Розфарбуйте цю морську зірочку у яскраві кольори!

Смугаста рибка нагадує формою свого тіла та хвоста два трикутники. А ще вона обрала для свого вбрання смугастий малюнок. Роздрукуйте зображення рибки та розфарбуйте його разом із дітьми у яскраві кольори.

Дитинча ящірки вже навчилося повзати серед каміння. Ось і зараз він тренується швидко тікати від непрошених гостей та хижаків, а незабаром мама обіцяла навчити малюка відкидати хвіст. Розфарбуйте милу ящірку фарбами чи олівцями.

Маленька білочка розрум’янилася після стрибків по деревах. Вона вирішила трохи відпочити і готова терпляче позувати юному художнику п’ять хвилин. Розфарбуйте юну білочку фарбами чи фломастерами.

Милий кролик звернув увагу на вас. Він навіть притиснув вуха ближче до голови і присів, щоб краще розгледіти нового товариша. Адже ви подружитеся з маленьким вухатим звірком і розфарбуєте його?

Маленький ведмедик сів відпочити після ігор зі своїми друзями. Рум’яне маля напевно сподобається дітям. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте ведмежа разом з ними олівцями.

Їжачок з листочком на голках поспішає на пошуки чогось їстівного в лісі. Незабаром настане зима, і колюча голова вкриється у своїй нірці зі своїми запасами. Поки їжак шукає гриби, ягоди та фрукти, розфарбуйте його олівцями та фарбами.

Маленький олень ще намагається не відставати від мами. Поки вона прилягла відпочити в тіні, оленя грається на лузі. Уміння швидко бігати і ховатися серед дерев стане в нагоді малюкові в дорослому житті. Розфарбуйте цього милого оленя.

Кабанчик повернувся праворуч і до чогось прислухався. Що чує цей чарівний звір? Чутка кабана дуже гостра. Це допомагає тварині уникнути небезпек у лісі, де багато хижаків та мисливців. Розфарбуйте кабана, щоб він був непомітний у лісі.

Маленький лось — розмальовка з дитинчатою сильної тварини, яку ще прозвали «сохатим». У нашій країні мешкає приблизно 750 тисяч лосів. Це майже половина всієї популяції цих звірів. Розфарбуйте лосеня за допомогою фарб або олівців!

Мила лисичка – ще зовсім молоде виробництво. Однак цей маленький хижак уже вивчає світ і виявляє чимало цікавості. Лисичка зацікавилася вами. А ви хочете потоваришувати з нею? Розфарбуйте лисицю фарбами чи олівцями.

Маленький вовк спостерігає за дорослими членами своєї великої родини. Він уже вирішив, що коли виросте, стане ватажком зграї. А поки що малюкові потрібно багато чого навчитися, щоб досягти своєї мети. Розфарбуйте маленького сірого вовченя.

Маленька гарна сова щось захоплено роздивляється перед собою. Скористайтеся моментом і розфарбуйте кумедну пташку з великими очима фарбами та олівцями. Залишилося лише зберегти чи роздрукувати картинку.

Маленька змійка прагне наслідувати своїх тітоньок, дорослих змій. Вона згинається всім тілом, щоб повзти вперед, а навколишній світ вона досліджує, висовуючи язик. Розфарбуйте юну змійку за прикладом олівцями або фарбами.

Велика морква довго ховалася під землею, а назовні у цього коренеплоду майже все літо виглядає лише зелена та пишна «кіска». На початку осені морква прагне визирнути назовні вже сама, і люди допомагають їй у цьому. Розфарбуйте моркву в яскравий оранжевий колір олівцями або фарбами.

Червоношкірий помідор все літо засмагав на сонці. Настав час вирушити цьому овочу в салат. Щоб він став помітнішим, розфарбуйте його шкірку у червоний колір фломастерами або фарбами.

Стиглий баклажан – розмальовка овочів з плодоніжкою. Великий плід із насінням усередині чекає свого часу, щоб прикрасити собою салат чи іншу страву. Розпитайте хлопців, чи подобається їм цей овоч, коли вони розфарбовуватимуть баклажани.

Гарний гарбуз визрів на сонці. Її прикрашають плодоніжка та розкішний лист. Роздрукуйте або збережіть зображення цього гарбуза та розфарбуйте разом з дітьми фарбами чи олівцями.

Овочевий ріпа – розмальовка для допитливих хлопців. Запропонуйте розфарбувати олівцями бульба ріпи дітям, які хочуть познайомитися з корисними овочами чи раціоном наших предків.

Цибулина – рослина, яка корисна людині. Цей овоч виділяє спеціальні речовини, завдяки яким гинуть мікроби, міцніє імунітет. Розфарбуйте головку цибулі разом з дітьми та розкажіть їм про користь цього пекучого овоча.

Гриб і листочок – давні друзі. Коли порив вітру намагався забрати листок, він завжди міцно обіймав свого друга, грибка, і не покидав товариша. Роздрукуйте картинку з добрими друзями та розфарбуйте їх олівцями.

Смачний помідор придбав за час дозрівання щільну та солодкувату м’якоть. Навіть, коли цей томат упав із куща в кошик для овочів, його плодоніжка не побажала з ним розлучатися. Розфарбуйте цей помідор у червоні, жовті або рожеві відтінки.

Стиглий кабачок нагадує формою трохи неправильний циліндр або прямокутником. Познайомте із цим малюнком тих хлопців, хто любить шукати у навколишньому світі геометричні фігури. А потім запропонуйте розфарбувати цей овоч.

Хрумкий огірок – розмальовка з овочом у пухирцях і маленьких шипах на шкірці. Огірок, хоч і невеликий, але вміє постояти за себе. Розфарбуйте соковитий овоч у темно-зелений колір та покажіть свій малюнок батькам.

Красивий баклажан – розмальовка з дивовижною рослиною. Ви знали, що його плід не овоч, а ягода? Розкажіть про це відкриття своїм батькам та друзям, коли розфарбуєте цей малюнок.

Розмальовка Милий метелик сподобається навіть малюкам. Він усміхається, дружелюбно розкинув свої лапки убік і готовий обійняти кожну дитину, яка розфарбує фарбами її крильця.

Бджілка Жу-жу – розмальовка з милою мешканкою рою. Вона поспішає по нектар на луг. Ця бджілка ніколи не заблукає, як би далеко не відлетіла від будинку. Розфарбуйте роботящу комаху олівцями або фарбами.

Равлик Люса – розмальовка із кумедним молюском. Рум’яний равлик посміхається і рада новому знайомству. Ви розфарбуєте Люсу та її будиночок у яскраві кольори фарбами чи олівцями?

Весела бабка – розмальовка з невтомною мандрівницею. Бабка мчить по луках і полях, ловить мух і сідає на травинку, щоб помилуватися красою навколишнього світу. Розфарбуйте маленьку бабки у яскраві кольори.

Маленька гусениця — розмальовка з комахою, яка вирушила в гості. Гусениця одягла на голову свій найкращий бантик. Вона крокує квітковим луком, бадьоро перебираючи ніжками. Встигніть розфарбувати милу гусеницю до того, як вона повзе.

Гарне слоненя – розмальовка з милим мешканцем африканських саван. Він помітив вас, усміхається і хоче познайомитись. Роздрукуйте картинку зі слоненям і розфарбуйте його фарбами чи олівцями. На подяку за це слоненя завжди буде радий підняти вам настрій!

Розмальовка Соковите яблуко з листочком демонструє улюблений фрукт багатьох людей. Ароматне яблуко приваблює кухарів та пекарів всього світу смаком та поживними властивостями, а ви на його прикладі зможете вивчати всі кольори світлофора, якщо розфарбуєте три яблука, а не одне.

Стиглий банан – розмальовка солодкого фрукта в шкірці. Якщо ваші діти люблять ласувати бананами, роздрукуйте для них картинку з дозрілим бананом і запропонуйте розфарбувати цей поживний фрукт.

Соковита груша – дитяча картинка для розфарбовування. Розкажіть дітям, що з дерева груші роблять музичні інструменти, посуд та спеціальні лінійки для інженерів та архітекторів, поки вони розфарбовують цей соковитий плід.

Розмальовка Ведмедик, машинка і конячка представляє найближчі кожному хлопчику іграшки. З раннього дитинства хлопчики улюбленого ведмежа катають то на коні, то в машинці. Згадайте, як це було весело, та розфарбуйте цю картинку разом із дітьми.

Мила кішечка гуляє — розмальовка із чарівною твариною. Перед розфарбуванням розгляньте картинку і визначте разом з дітьми, де вовна на тілі звірка буде темніша, а де світліша, і чому.

Розмальовка Маленьке щеня показує звірятко, яке з цікавістю кинуло погляд ліворуч. Подивіться, як нетерпляче цуценя виляє хвостиком! Встигніть розфарбувати песика, поки він не зірвався з місця назустріч новим пригодам.

Маленький хом’ячок із забавним звірком на задніх лапках обов’язково сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. Та й сам хом’ячок так мило усміхається, що перед його чарівністю неможливо встояти! Розфарбуйте цього звірка олівцями чи фломастерами.

Малюк совенок – розмальовка привабливого совиного пташеня в момент неспання. Розгляньте картинку разом з дітьми і назвіть відмінні риси сов у пташеня, а потім розфарбуйте його разом з дітьми.

Ведмежа малюк – розмальовка із забавним і поки що нетямущим дитинчатою. Зовсім скоро Мишко навчиться у своєї мами, як самостійно добувати їжу та уникати зустрічі з людьми. А поки ведмежа буде радий з вами потоваришувати, якщо ви розфарбуєте його.

Маленьке білченя – розмальовка з милим дитинчатою клопіткі білки. Поки його мама зайнята пошуком смачних горішків, грибів та ягід, білченятко хочеться з кимось пограти. Може, ви складете йому компанію та розфарбуєте його?

Малюк зайченя – розмальовка з найсміливішим зайчиком з усіх дітей зайця та зайчихи. Він вистрибнув з нірки, де залишилися його брати та сестри, щоб першим познайомитися з лісом та його мешканцями. Поки ви розфарбовуєте зайченя і доглядаєте його разом з дітьми, познайомтеся краще з його зовнішнім виглядом і звичками.

Маленьке лисеня — розмальовка з чарівним дитинчатим, яке незабаром стане дорослим хижаком. Красива шерсть, граціозні рухи та хитрість лисиць ніколи не залишать їх поза увагою людей. Розфарбуйте малюка лисеня у яскраві відтінки олівцями або фломастерами.

Милий вовченя – розмальовка з зовсім ще юним представником вовчої зграї. Малюку належить багато чого навчитися у своїх побратимів, щоб стати добрим мисливцем. Розфарбуйте вовченя гуашшю та олівцями, щоб показати батькам та друзям його густу та красиву шерсть.

Розмальовка Маленький Їжачок — чорно-біле зображення мініатюрного звірка на задніх лапках. Дізнайтеся, що винюхує малюка їжак, коли роздрукуєте його портрет і почнете його розфарбовувати.

Розмальовка Малюк оленя – контурний малюнок дитинчата оленів. Крихітка відбився від мами, подбайте про оленя! Розфарбуйте його шкірку за прикладом, щоб мама швидше виявила оленя у лісі.

Малюк курча – розмальовка з милим пташеням курки. Він поспішає вперед двором і розмахує крильцями. Збережіть або роздрукуйте портрет курчати та розфарбуйте його разом з дітьми олівцями або фарбами.

Розмальовка Бешкетник щеня надає хлопцям можливість завести вихованця і навіть не питати дозволу батьків. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте пустотливого песика фарбами або олівцями.

Розмальовка Маленький баранець представляє привабливе дитинча вівці. Він зупинився на пагорбі, щоб подивитись на рідну округу. Розфарбуйте баранчика, поки він не вирушив далі в дорогу.

Маленька свинка – розмальовка з непосидою свинкою. Що цікавого побачила свинка? Придумайте історію про це разом з дітьми, поки розфарбовуватимете цю кумедну тварину.

Маленька корівка – розмальовка з парнокопитною домашньою твариною. Роздрукуйте або збережіть зображення корівки та запропонуйте дітям розфарбувати її олівцями або фарбами.

Коала на дереві — розмальовка із ще однією дивовижною твариною з Австралії. Ця коала рада зустрічі з вами і терпляче чекає, коли ви розфарбуєте її шерстку та гарний шарфик олівцями чи фломастерами.

Маленький жираф – розмальовка з милим дитинчатим жирафа. Він надягає вранці свій чарівний шарфик і вирушає досліджувати світ. Поспостерігайте за ним, поки його мама снідає, і розфарбуйте молодого жирафа в жовто-коричневий колір.

Маленький кенгуру показує всім хлопцям, що навіть тварини Австралії люблять морозиво. Роздрукуйте картинку з малюком і розфарбуйте його ласощі у ваш улюблений колір.

Іграшковий ведмедик — чорно-біле розмальовка для дітей, яке нагадає про улюбленого друга дитинства батькам! Запропонуйте одну картинку татові або мамі, а другу – розфарбуйте олівцями або фарбами.

Дівчинка неваляшка – розмальовка із забавною лялькою, яку люблять малюки. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення фарбами для молодших братів, сестер або поповніть цим малюнком колекцію картинок з улюбленими іграшками.

Іграшкова дзиґа — розмальовка з іграшкою, якою традиційно грали кілька поколінь у кожній родині. Роздрукуйте або збережіть картинку з дзиґою та запропонуйте розфарбувати її батькам, бабусям та дідусям разом з вами.

Качалка конячка – розмальовка з дерев’яним скакуном, про який мріяла кожна дитина! Якщо у вашого тата чи діда такого коня не було, роздрукуйте картинку, розфарбуйте її і вручіть конячку найближчим людям.

Іграшкова вантажівка – розмальовка з потужним самоскидом, який вже може бути вашим! Залишилося лише роздрукувати картинку, розфарбувати вантажівку та стати щасливим водієм самоскида.

Іграшковий літачок – розмальовка, з якої можна стати відважним пілотом вже в юному віці. Роздрукуйте або збережіть зображення літака, розфарбуйте фломастерами або олівцями. Одягайте шолом пілота — і вирушайте в подорож!

Привітний ведмідь – розмальовка з привабливим ведмежати, яке стало на задні лапи і махає вам передньою правою лапою. Він запрошує вас скуштувати лісової малини та меду на подяку за те, що ви розфарбуєте його.

Персик з листочком – розмальовка з екзотичним фруктом, який люблять багато дітей та дорослих. Щоб завжди можна було помилуватися улюбленими ласощами, роздрукуйте картинку з персиком і розфарбуйте її в приглушені тони оранжевого кольору.

Плід груші – розмальовка з миловидною представницею плодового саду. Все літо вона працювала, росла і наливалася під сонцем, щоб вирушити до вас у гості. Роздрукуйте або збережіть зображення груші, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Розмальовка Іграшкова машинка – це чорно-біле зображення легкового автомобіля для хлопчиків різного віку. Намагайтеся не виходити за рамки геометричних форм і розфарбувати всі деталі машини. Роздрукуйте картинку прямо зараз та приступайте до творчого процесу!

Розмальовка Вертоліт у небі – це картинка літального апарату, призначена для розфарбовування крейдою, фломастерами, фарбами чи олівцями. Хлопчикам і дівчаткам сподобається зафарбовувати деталі кумедного вертольота, що ширяє в повітрі.

Маленький паровозик – це картинка іграшкового поїзда, якому так не вистачає кольорового оформлення. Хлопчикам та дівчаткам буде цікаво розфарбувати деталі паровоза та постаратися не вийти за контури.

Розфарбуйте машинку таксі яскравими фарбами, зробіть так, щоб вона виділялася серед інших автомобілів та привертала увагу пасажирів, які хочуть швидко доїхати на роботу, додому чи гості.

Маленький автобус сподобається хлопчикам будь-якого віку. Чорно-білу картинку цікавіше розфарбовувати разом із дорослими. А завантажити та роздрукувати розмальовку маленького автобуса можна прямо на сайті.

Машинка-бетонозмішувач використовується для виконання будівельних робіт. З її допомогою можна ретельно розмішати бетон, який потрібен для будівництва будинку або іншої будівлі. Розфарбуйте машинку-бетонозмішувач у яскраві кольори, щоб їй стало веселіше виконувати свою роботу.

Розмальовка Дитячий паровозик із чіткими геометричними лініями сподобається хлопчикам дошкільного віку. Розфарбуйте рухомий паровоз яскравими квітами і пофантазуйте, куди він прямує.

Розмальовка Іграшкова машинка таксі – це мініатюрне зображення пасажирського транспорту для хлопчиків. Підберіть відповідні кольори для шашечок на даху, коліс та інших деталей іграшкового таксі!

Розмальовка Мила іграшкова вантажівка – це ілюстрація вантажного автомобіля з кузовом для хлопчиків. Фари у вигляді очей та кумедні мигалки на даху цікаво розфарбовувати, не виходячи за контури. Розмальовка милої іграшкової вантажівки дозволити провести дитяче дозвілля з користю.

Розмальовка Іграшкове відро та лопатка сподобається дівчаткам та хлопчикам. Іграшки для пісочниці можна розфарбувати улюбленими квітами – достатньо завантажити та роздрукувати розмальовку на нашому сайті.

Розмальовка Іграшкові кубики зі зрозумілими геометричними формами зацікавить наймолодших художників. Конструкція нагадує затишний будиночок, а кубики іграшки діти можуть розфарбувати яскравими квітами.

Усміхнений равлик – розмальовка із забавною істотою, один вид якої підніме настрій навіть у похмурий день. Збережіть або роздрукуйте зображення равлика, щоб розфарбувати його разом із дітьми фарбами чи олівцями.

Милий песик – розмальовка з чарівним дворовим сторожем, який знайшов хвилину для позування. Роздрукуйте зображення з собачкою та запропонуйте юному художнику розфарбувати тварину аквареллю або олівцями.

Маленький гелікоптер – розмальовка з іграшковим повітряним судном, яке ось-ось вирушить у дорогу. Встигніть розфарбувати вертоліт олівцями, аквареллю або фломастерами, поки він не спалахнув з вашого листа.

Маленький літачок – розмальовка з іграшковим повітряним судном, яке летить на захід. У які країни хоче потрапити літачок, дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Розмальовка, де Гарне маля слоненя підняло свій хобот, сподобається юним любителям екзотичних тварин. Роздрукуйте для них зображення слоника і запропонуйте розфарбувати його в улюблений колір олівцями або фарбами.

Іграшковий поїзд – розмальовка з однією з найулюбленіших іграшок усіх хлопчиків. Роздрукуйте або збережіть малюнок із іграшковим локомотивом, щоб розфарбувати його разом із дітьми олівцями чи фломастерами.

Космічна ракета іграшка – розмальовка з підкорювальною космічних просторів. Поки ця ракета тільки готується до старту, ви зможете розфарбувати її фарбами чи олівцями у улюблені кольори.