Розмальовки тварини

Розмальовка тварини – цікавий спосіб познайомитися з різноманіттям світу природи. Для зручності всі зображення з тваринами поділені на підкатегорії. Тут вам зустрінуться хитрі лисички, боягузливі зайчики, клишоногі ведмеді, невгамовні білки, шляхетні рисаки, кішки, собаки та багато інших тварин. З ким би ви хотіли потоваришувати?
Вибирайте будь-який сюжет та розфарбовуйте забавних звірів, грізних хижаків та домашніх тварин гуашшю, фарбами, олівцями чи фломастерами.
Розмальовка Іграшкове ведмежа нагадає кожній дитині і дорослому про його першого плюшевого друга. Роздруковуйте зображення, беріться за фарби та гуаш, щоб спогад став ще яскравішим!

Розмальовка Іграшка конячка для хлопчиків. Багато славних пригод чекає на героїв, коли вони вперше вирушать у дорогу на вірному коні! Уявіть їх, коли розфарбуєте іграшкову конячку фарбами чи олівцями.

Слоненя – розмальовка для малюків із забавним персонажем. Роздрукуйте для дітей картинку зі слоненятком, розкажіть про нього історію і запропонуйте розфарбувати його фарбами або гуашшю.

Розмальовка Конячка для дітей молодшого віку. Ці тварини подобаються хлопчикам та дівчаткам. Велика фігурка з невеликою кількістю деталей чудово підійде для розфарбовування аквареллю або гуашшю.

Розмальовка Пташка для малюків. Зображення під час друку рівномірно заповнює лист А4. Друк контуру лягає рівномірно з чіткими межами. Використовуйте для фарбування пташки фарби або гуаш.

Їжачок восени – розмальовка з колючою головою для малюків. Забавний їжачок підніме настрій вам та вашій дитині. Роздрукуйте картинку та беріться за пензлі чи олівці разом!

Кошеня грає – розмальовка для дітей молодшого віку з великими деталями. Любите спостерігати, як грають кошенята? Заведіть у своїй колекції малюнків одного котика. Він любить, коли йому лоскочуть боки фарбами або олівцями.

Цуценя з кісточкою – розмальовка для малюків. Юному цуценяті хочеться потоваришувати з вами. Він заготував навіть частування. Ви ж любите кісточки? Тоді роздрукуйте зображення нового друга та розфарбуйте його у улюблений колір.

Білочка і гриби – розмальовка для малюків, за якою зручно познайомити їх із життям лісового клопоту. Швидше розфарбуйте гриби, щоб вона змогла зрозуміти, корисні вони її білизни чи ні.

Розмальовка мишка – зображення маленького звірка для розфарбовування з малюками. Знайомте хлопців із різноманітністю світу тварин через картинки. Після короткої історії про мишку запропонуйте дітям розфарбувати.

Розмальовка Ведмедик з малиною – сюжет для малюків. З цим малюнком просто розповісти дітям про те, що їдять ведмеді. Завдяки зображенню вони й самі здогадаються про улюблену страву мішутки, а потім із задоволенням розфарбують її.

Собачка в будці – цікавий сюжет для розмальовки з малюками. Добрий пес любить приймати гостей та грати з ними. Спробуйте з ним поспілкуватися, коли розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Розмальовка Білочка та дупло допоможе познайомити хлопців із будиночками лісових звірів. Коли розфарбовуватимете білку фарбами, згадайте з хлопцями, хто ще живе в дуплах з диких тварин та птахів.

Равлик у будиночку – розмальовка для малюків, яким цікаво, де живуть різні тварини. По картинці розкажіть їм про житло маленького равлика і запропонуйте зробити його будиночок затишніше за допомогою олівців або фарб.

Розмальовка Пташки у шпаківні сподобається юним художникам. Дбайливі пташки облаштували будиночок, щоб вивести пташенят. Роздрукуйте зображення, щоб допомогти їм зробити світ яскравим та життєрадісним.

Левеня – розмальовка, яка наочно показує, яким був у дитинстві цар звірів. Він бешкетний, цікавий і не раз спробує втекти з листа, поки ви розфарбовуватимете його фарбами, тому що побачить поблизу щось цікаве.

Весела собачка – розмальовка для тих, хто мріє про нового вихованця. Щоб відчути присутність чотирилапого друга поруч вже зараз, роздрукуйте зображення веселого песика і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Веселе ведмежа — розмальовка з привабливим господарем лісу та тайги у дитинстві. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, розкажіть хлопцям про улюблені забави клишоногого ведмедика, а потім розфарбуйте його разом з дітьми фарбою або олівцями.

Веселий єнот – розмальовка, яка прикрасить будь-яку колекцію картинок. Смішне звірятко підніме вам і вашій дитині настрій. Залишилося лише роздрукувати зображення з ним, взяти олівці та розфарбувати чарівного єнота.

Заводна мавпочка – розмальовка для веселих хлопців. Іграшка із кумедною мордочкою і звичками розповість чимало про свої пригоди, поки ви лоскочете їй боки пензликом з фарбами.

Розмальовка Вовк-моряк відкриває дітям двері у світ фантазії. Де побував цей морський вовк, у які пригоди влучав? Подумайте над цим, коли розфарбувати вовка фарбами чи гуашшю.

Кішечка поливає квіти – розмальовка для дівчаток у чудовій якості. Ця мила пухнаста садівниця стане окрасою вашої колекції картинок, якщо роздрукувати її та розфарбувати фарбами.

Розмальовка Песик-футболіст порадує юних шанувальників спорту. Збережіть та роздрукуйте зображення спортсмена, щоб розфарбувати песика олівцями чи фломастерами разом із друзями чи братом.

Мавпочка на скейте – розмальовка, якою будуть захоплені кілька хвилин і дівчатка, і хлопчики. Шавлива мавпа сама мчить до них, щоб хлопці її розфарбували у яскраві фарби.

Розмальовка Єнот-волейболіст для хлопчиків. Картинка у високій якості при роздруківці займає повністю аркуш у форматі А4. Шанувальник волейболу, єнот, запрошує вас до своєї команди. Розфарбуйте єнота та його форму у свої улюблені кольори.

Заєць ловить метеликів — розмальовка, яку варто зберегти та роздрукувати для хлопців. Розгляньте метеликів, яких заєць наловив. Розфарбуйте допитливого зайчика фарбами або олівцями і випустіть разом із косим метеликів на волю.

Розмальовка Жираф із бантиком на хвості пропонує дивовижну подорож у савану. Тут живе найвища тварина планети. Для зустрічі з вами жираф пов’язав бант на хвостик, але від хвилювання всі його плями побіліли. Чи допоможете повернути їм колір гуашшю?

Ведмежа з бочкою меду – розмальовка, яка наочно покаже улюблені ласощі клишоногого звіра. Роздрукуйте або збережіть зображення з мішуткою та розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Кріт із лопатою – розмальовка для допитливих хлопців. Роздрукуйте зображення та розкажіть їм, що кріт живе під землею і риє там багато ходів, а потім розфарбуйте картинку олівцями разом.

Корова в ковпаку – розмальовка для тих, хто хоче ближче познайомитись із домашніми тваринами. Послухайте розповідь корівки, чому вона одягла ковпак, коли розфарбовуватимете корову фарбами.

Розмальовка Крокодил відпочиває – цікавий спосіб познайомитися і подружитися з грізним хижаком у приємній обстановці. Роздрукуйте та розфарбуйте крокодила на відпочинку гуашшю, щоб його світ став ще яскравішим.

Розмальовка Песик-барабанщик доводить, що таланти чотирилапих друзів людини невичерпні. Послухайте, як відбиває ритм паличками цей життєрадісний песик, за розфарбовуванням його фарбами чи гуашшю.

Кішечка танцює – розмальовка дівчаток у широкій роздільній здатності. При роздруківці зображення виконується чітко, у всіх деталях на аркуші А4. Щоб подружитися з чарівною танцівницею, роздрукуйте портрет і розфарбуйте фарбами.

Курочка – розмальовка для цікавих хлопчиків та дівчаток. Курки літати не вміють, але несуть яйця. Вони дуже смачні та поживні. Розфарбуйте курочку гуашшю. Будьте обережні: курочки дуже полохливі птахи.

Хом’ячок грає на баяні – розмальовка для дітей у високій якості. Кумедний гризун відзначає свято і вирішив відвідати друзів. Бажаєте скласти йому компанію? Хом’ячок запрошує вас із собою. Нарядіть друга в гарний та яскравий костюм за допомогою фарб.

Розмальовка Іграшкова качечка підійде і для малюків. Використовуйте після роздрукування малюнку акварельні фарби та пензлі, щоб розвивати дрібну моторику дітей при розмальовуванні.

Кролик за кермом машини – розмальовка для хлопчиків молодшого віку. Зображення близьких з дитинства багатьом хлопцям іграшок можна надати будь-які кольори та відтінки. Використовуйте олівці та фломастери для розмальовки цього сюжету.

Іграшкова поні – розмальовка для любителів рухливих ігор. Щоб всидіти на одному місці кілька хвилин, їм потрібно уявити себе вершниками, які вирушили на пошуки скарбів. Забезпечте юних художників гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Ведмедик з бантиком для дівчаток – зображення у високій якості. Використовуйте для фарбування ведмежа акварельні олівці або гуаш. Розмальовка сприяє розвитку дрібної моторики дитини.

Каченя на колесах – розмальовка для малюків. Забавну іграшку дізнається кожна дитина та із задоволенням розфарбує акварельними фарбами або олівцями разом зі старшими членами сім’ї.

Розмальовка Каченя п’є чай – сюжет для початку нових зборів малюнків. Збережіть або роздрукуйте зображення з качечком за чаюванням та розфарбуйте її пір’їнки олівцями або фарбами.

Розмальовка Дятел із молоточком показує дітям «професії» у тваринному світі. Дятел шукає у стовбурах комах та пробиває у деревах поглиблення. Їх називають “дуплами”. Тут селяться дрібні тварини та птиці. Розфарбуйте санітара лісу та будівельника фарбами або гуашшю.

Папуга на самокаті – розмальовка для активних та товариських дітей. Щоб розфарбувати папугу, знадобиться гуаш, фломастери та обов’язково відмінний настрій. Інакше малюнок вийде нудним.

Страус на роликах — розмальовка, де цей птах вирішив уявити ще один свій талант. Страус не лише швидко бігає, а й катається на роликах! А ви вмієте? Візьміть у страуса кілька уроків, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Поні на колесах – розмальовка для хлопчиків та дівчаток у чудовій якості. Збережіть або роздрукуйте зображення та запропонуйте хлопцям розфарбувати милу поні фарбами чи олівцями.

Розмальовка Заводний песик зацікавить малюків і молодих дослідників. Картинка із заводною іграшкою стане цікавіше, якщо розфарбувати її у яскраві та незвичайні для собак кольори фломастерами.

Заєць із серцем – розмальовка для дівчаток і всіх романтиків. Дарувати подібну іграшку у плюшевому варіанті нудно? Запропонуйте друзям та коханим у подарунок власноруч розфарбованого фарбами зайця з серцем.

Курочку важко з кимось переплутати, але вона полохлива і близько до себе не підпускає. Розмальовка Заводна курочка познайомить хлопців з іграшками вашого дитинства і свійським птахом ближче при її розфарбовуванні фарбами або олівцями.

Розмальовка Верблюд познайомить хлопців із будовою цієї тварини. Він допомагає людям пересуватися пустелею та перевозити вантажі. За це верблюда прозвали кораблем пустелі. Як і чим розфарбувати верблюда ви?

Корова їсть траву – розмальовка для любителів мирних пейзажів та простих сюжетів. Використовуйте для розфарбовування воскову крейду або олівці, щоб створити картинку прямо з доброї казки.

Розмальовка Овечка – ще одна картинка для знайомства з мешканцями домашнього сільського подвір’я. Роздрукуйте зображення овечки для розфарбовування дітям та розкажіть їм, що без неї та її шерсті у нас не було ні рукавичок, ні теплих светрів.

Ослик – розмальовка з маленьким побратимом коня. Він сміливо перевозить людей та вантажі у горах, де чимало вузьких стежок. Розфарбуйте ослика олівцями або фарбами і потоваришуйте з ним.

Розмальовка Весела конячка для хлопчиків і дівчаток у високій якості. Кінь мчить літнім полем з вінком з квітів до свого нового друга. Може це ви? Розфарбуйте конячку аквареллю або олівцями і потоваришуйте з нею.

Розмальовка Кізочка для хлопців та їхніх батьків. З героїнею картинки наяву познайомитися буває страшно. Розкажіть дітям за малюванням, що ріжки козочки використовують лише для захисту, а їхнє молоко дуже корисне для людини.

Розмальовка Порося познайомить із забавним дитинчатом свинок. Цікаве порося прийшло познайомитися з тим, хто вирішив його розфарбувати. Він дуже пишається своїм п’ятачком та хвостиком-гачком. Розфарбуйте їх акуратно!

Розмальовка Кролик познайомить хлопців із відзнаками цієї тварини зайця. Для зручності перед початком малювання подивіться приклад розфарбування кролика. Він допоможе вам краще уявити, як може виглядати вухатий звірятко.

Тигреня – розмальовка, завдяки якій можна безпечно познайомити дитину з дитинчатами хижого звіра. Тигренята народжуються з невеликою вагою, але вже з плямистим розмальовкам. Допоможіть дитині визначити, яким кольором прикрасити цятки і шкіру тигреня.

Козеня – розмальовка, яка дозволить наочно познайомити з дитинчатами кіз. Маленькі козенята майже відразу після народження встають на ніжки та готові пізнавати світ. Допоможіть козенятку побачити себе гарним. Розфарбуйте козеня фарбами або олівцями.

Білочка з пухнастим хвостом – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку. Працьовита мешканка лісів та парків використовує хвіст як кермо. При розмальовуванні звірка пам’ятайте, що білка любить вбиратися в яскраве хутро з білою грудкою.

Маленький кролик – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. Розфарбуйте зайчика фарбами та пензлем обережно. Він розповів нам по секрету, що дуже боїться лоскоту.

Розмальовка Милий дракончик показує, що ці казкові тварини не такі страшні чудовиська. Цей дракон цілком милий і хоче потоваришувати з вами. Якщо ви готові ризикнути, розфарбуйте його восковою крейдою або фарбами.

Розмальовка Плюшевий ведмедик нагадає кожному про першого друга. Саме Мішутці дівчатами та хлопчиками довірялися перші таємниці, з ним можна було погратись і вирушити у першу подорож. А якого кольору був ваш перший плюшевий ведмідь?

Анна на коні – розмальовка з динамічним зображенням. Невтомна принцеса мчить на допомогу сестрі. Створіть навколо Анни пейзаж, що запам’ятовується фарбами, щоб вона не заблукала по дорозі назад.

Корівка з невеликими ріжками та кучерявою чубчиком збирається на пасовищі. Залишилося вбратися в яскраві кольори перед виходом до подруг. Виконайте мрію корівки бути найкрасивішою на лузі!

Півник – розмальовка з гарним мешканцем подвір’я. Він гордо носить свій гребінець, розкішне оперення та шпори, щоб захищати курочок. Розфарбуйте півня у яскраві кольори фарбами чи фломастерами.

Курка – розмальовка для дітей молодшого віку. Завдяки цьому малюнку ви зможете розповісти хлопцям, як виглядає курочка, якого кольору вона буває, і чим курка корисна людям.

Каченя плаває – розмальовка з веселою качечкою в центрі уваги. Вона пливе по воді та готова провести на хвилях ще не одну годину. Розфарбуйте цю водоплавну пташку фарбами або олівцями.

Розмальовка Маленьке каченя представляє цікаве дитинча качки. Він спостерігає вас. Йому цікаво, хто ви, і які кольори зараз його розфарбуєте. Не змушуйте каченя довго чекати. Розфарбуйте його зараз!

Індик – величний птах. Його розкішному оперенню може позаздрити будь-який птах домашнього подвір’я. Розфарбуйте індика гуашшю за прикладом або слідуйте в малюванні своєї фантазії.

Розмальовка Пухнаста овечка нахилила голову набік, дружелюбно дивиться вперед і посміхається. Вона терпляче чекає, коли настане час її стрижки. Поки що овечка милується красою та густотою своєї вовни.

Кінь з шикарним хвостом, густою гривою і чубчиком дивиться вам у вічі і посміхається. Вона заздалегідь впевнена, що ви акуратно розфарбуєте її у незвичайний колір і станете для неї найкращим другом.

Рогата коза пасеться на лузі. Куди козочка так уважно дивиться? Поки що її увага щось відвернула, ви можете розфарбувати козу з ріжками в улюблені кольори фарбами або олівцями.

Мила свиня – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Цю кумедну тварину даремно звинувачують у неохайності. Свою шкірку свині постійно очищають від засохлого бруду.

Зайченя – розмальовка з вухатим мешканцем лісу. Він вдало маскується серед дерев. Допоможіть йому зберегти шкірку пухнастим і гарним вбранням. Для цього просто використовуйте фарби та пензлик.

Лисиця — розмальовка рудої красуні одразу приваблює погляд. Але чогось цьому зображенню не вистачає! В одній зі своїх пригод шахрайка вивалялася в муці. Допоможіть лисиці очистити шерстку або розфарбуйте її в яскраві кольори.

Їжачок з грибком — розмальовка з одним із найзапасніших звірків. Все літо та осінь він збирає плоди, ягоди, гриби і забирає їх у свою нірку. Так їжак готується до довгої зими. Розфарбуйте їжака з грибом олівцями та пером.

Снігур летить — розмальовка із найпопулярнішим сюжетом новорічних листівок. А вам подобається ця незворушна і швидка пташка? Роздрукуйте картинку зі снігом і прикрасьте його оперення фарбами.

Бурий ведмедик – розмальовка відмінної якості для друку в форматі А4. Познайомтеся з господарем лісу – ведмедем. Він зображується в казках добрим і справедливим, трохи незграбним і часом наївним персонажем.

Сірий вовк часто виступає героєм у легендах та казках. Він допомагає людям набути необхідної їм сили або дарує чарівний предмет. Розфарбуйте сірого хижака. Може він поділиться з вами частиною своєї сили?

Білка з горішком поспішає у своє дупло. Вона запасає їжу на зиму не лише для себе, а й для своїх білченят. Ця тварина любить селитися у парках та лісах. Розфарбуйте білочку гуашшю або фломастерами.

Єнот сів відпочити. Розфарбовувати цього звірка буде цікавіше, якщо ви увімкнете пісеньку маленького єнота про посмішку, та запросіть до розфарбовування братів, сестер чи друзів.

Дятел на дереві знайшов, де у стовбурі оселилися комахи та черв’ячки. Дятел намітив місце, звідки розпочне свою роботу. Скоро ще одне дерево буде вилікувано! Розфарбуйте лісового «лікаря» фломастерами.

Оленя трохи відстало від мами, щоб помилуватися лісовими квітами та метеликами. Щоб малюка не помітили хижаки, надайте його шкірці захисне розмальовка олівцями або фломастерами.

Заєць — розмальовка із найцікавішим лісовим мешканцем. Він уміло ховається від хижаків, а казках і легендах нерідко їх перемагає. Хочете дізнатися про секрети зайця? Розфарбуйте косими фарбами, і він поділиться з вами своїми таємницями.

Веселе жабеня збирає друзів. Він мріє влаштувати званий вечір та запросити туди всіх знайомих та передружити їх між собою. Для свята йому потрібний гарний костюм. Чи допоможете створити його?

Хом’як тримає зернятко – розмальовка для хлопців різного віку. Відмінна якість зображення. Під час друку всі деталі чітко відображаються на аркуші. Розкажіть дітям, навіщо хом’ячку зерна, поки вони розфарбовуватимуть цього кумедного гризуна.

Мила кішка – розмальовка з улюбленим улюбленцем багатьох сімей. Роздрукуйте або збережіть зображення домашньої вихованки і розкажіть дітям дивовижні історії про кішок, поки розфарбовуватимете одну з них.

Маленьке кошеня – розмальовка для дитячої творчості. Проведіть кілька хвилин у компанії чарівної тварини. Поки ви його прикрашатимете фарбами, бешкетне кошеня підніме вам настрій.

Веселий равлик – розмальовка для знайомства з разючою істотою. Слимак повільно пересувається, тому що завжди носить свій будиночок на спині. Розфарбовуйте нову подругу олівцями, вона нікуди не поспішає.

Розмальовка Плямистий собака для дитячого дозвілля та творчості. Смішна собачка любить гратися, і всидіти їй на місці дуже складно. Розфарбуйте її швидше аквареллю або фломастерами!

Рибка посміхається – розмальовка для дітей молодшого віку. Кумедна рибка з хвилястими лусочками, плавцями та хвостом. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із хлопцями.

Розмальовка Цуценя для дитячої творчості у чудовій якості. Малюк шукає нового друга. Може, ви хочете пограти з ним? Цуценя готове сидіти смирно, поки ви розфарбовуєте його олівцями або фарбами.

Маленька ящірка вчепилася за гілку, на якій сидить і дивиться на всі боки. Як будь-який малюк, вона з цікавістю спостерігає за світом і робить висновки. А якого кольору буде ваша ящірка?

Кролик і морква – розмальовка вухатої тварини з його улюбленими ласощами. Роздрукуйте або збережіть зображення, розфарбуйте кролика та запросіть його в гості на капустяний салат. Кролик також його любить.

Маленька мишка мріє про прогулянку, але мама веліла їй сидіти в нірці. Щоб крихітному мишеня не було нудно, поки мами мишки немає вдома, розфарбуйте його у яскраві кольори гуашшю або фломастерами.

Папуга для дітей. Вибирайте це зображення, якщо захочеться підняти настрій собі або друзям. Роздрукуйте та розфарбуйте птаха у яскраві фарби фарбами або фломастерами.

Мила черепаха щось помітила вдалині. Їй хочеться глянути на цей предмет ближче. Ось тільки жаль, що далеко йти! Може, проводите черепаху і дорогою розфарбуєте її у яскраві кольори?

Милий слоненя у профіль чекає, коли його знайде друг і розфарбує. Можливо, це ви? Роздрукуйте юного слоненя та станьте його товаришем. За це він прокотить вас на спині по савані.

Маленький тигр представляє майбутнього грізного хижака. Тільки зараз він зовсім ще молодий, любить грати та веселитися з братами та сестрами. Розфарбуйте тигреня гуашшю, він потоваришує і з вами.

Маленька зебра крокує по савані і озирається на всі боки. Вона з раннього дитинства знає, що бути обережною дуже важливо. Допоможіть дитині придбати її звичайне розмальовка фарбами або олівцями.

Папуга на гілці – розмальовка для любителів незвичайних птахів. Папуги живуть у дикій природі та у житлах людей. Людина одомашнила цих пернатих три тисячі років тому. Хочете теж завести собі папугу? Для початку розфарбуйте цього непосидю!

Веселий верблюд – розмальовка з «кораблем пустелі» у гарному настрої. Він хоче погратися і попустувати. Розфарбуйте верблюда гуашшю, щоб цей день для тварини став найяскравішим спогадом.

Маленький павич розпустив на прогулянці свій хвіст. Як же не милуватися цим чимось захопленим малюком? Допоможіть павич яскраво розфарбувати пір’їни аквареллю і покажіть свій малюнок батькам.

Привітний пінгвін махає вам правим крилом, піднімає праву ніжку. Він мріє про гарне вбрання. А ви розфарбуєте пінгвіна за прикладом чи так, як підкаже вам ваша уява?

Рибка з рум’янцем на обличчі допитливо поглядає на всі боки. Їй цікаво, в які кольори ви розфарбуєте її розкішні плавці, великий хвіст та луску. Використовуйте акварель, товсті і тонкі пензлики для розфарбовування рибки.

Милий метелик — крихітна істота, без якої весь світ був би зовсім не таким, яким ми його знаємо. Ці комахи допомагають квітам на всій планеті запилюватись. Роздрукуйте і розфарбуйте метелика гуашшю.

Весела ящірка — розмальовка із юркою представницею тваринного світу. Вона спритно пробирається між каменями, швидко бігає і у разі небезпеки може відкинути хвіст, щоб відволікти ворога.

Маленький крокодил гріється на сонечку. Він мило посміхається і чекає на знайомства з вами. Розкажіть йому щось про себе, поки розфарбовуватимете крокодила в зелений колір з жовтими цятками на спинці.

Жирафік махає хвостом і із задоволенням передчуває знайомство з новим другом. Йому подобається слухати кумедні історії. Розфарбуйте цікавого жирафа та розкажіть йому про свої пригоди.

Маленький віслюк вийшов на прогулянку. У такий погожий день не хочеться повертатися додому! Розфарбуйте ослика, поки він милується красою улюбленого луки під сонячними промінчиками.

Носоріг надів шкарпетку — розмальовка не зовсім повторює сюжет знаменитого вірша, але заслуговує на не меншу увагу дітей. Запропонуйте молодим членам сім’ї розфарбувати носорога в носінні фарбами або олівцями.

Морський котик циркач виконує складну програму трюків у формі моряків. Він вліз на спеціальну підставку, щоб його було видно навіть найменшим глядачам. Подякуйте цирковому артисту яскравим розмальовкам його вбрання та шкіри за виставу.

Равлик з будиночком – розмальовка крихітної мешканки полів та садів. Вона, напевно, змогла б виступати в цирку, як силач! Яка людина змогла б утримати будинок на собі? А маленький равлик може!

Мавпочка на велосипеді – забавна спортсменка, яка обожнює нові знайомства. Стати другом мавпи і ви! Вона хоче, щоб ви розфарбували її та велосипед. Зумієте?

Хом’як набив щоки — йому час нести зернятка додому. От тільки йому цікаво, що у ваших руках? Пензлик і фарби? Ура! Хом’ячок знову стане кольоровим і зможе легко ховатись у полях.

Ведмедик йде на рибалку — розмальовка, яка розповідає ще про одне улюблене заняття ведмедів. Крім ягід і меду, ці тварини люблять ласувати рибою. Зробіть світ ведмедя яскравішим у передчутті риболовлі за допомогою фарб.

Веселе слоненя – розмальовка чарівної дівчинки-слоненя з бантиком на голові. Поки її мама зайнята, безтурботне маля хоче прогулятися. Складіть їй компанію? Дівчинка-слоненя знає багато кумедних історій!

Чапля на сонечку – розмальовка для дітей середнього віку у відмінній якості. Птах відпочиває та спостерігає за навколишнім світом. Наскільки краєвид буде барвистим, залежить від вашої фантазії.

Слон-циркач показує складний трюк. Розмальовка у чудовій якості представляє одну із слонячих «професій». Роздрукуйте зображення незвичайного циркового артиста та розфарбуйте.

Маленьке курча – розмальовка з ще незграбним і маленьким, але цікавим дитинчатою курки. Він вилупився з яйця і з цікавістю озирається довкола. Зробіть світ курча цікавіше з яскравими фарбами.

Верблюд відпочиває — розмальовка з найбільш упізнаваною у світі твариною пустелі. Верблюд здатний довго обходитися без їжі та води, але йому потрібен повноцінний відпочинок, щоб подолати довгий шлях.

Дрессований пудель – розмальовка важливого епізоду з життя будь-якого вихованого собаки. Без дресирування і благородний пудель може стати жахливим пустуном! Роздрукуйте та розфарбуйте милого пуделя на заняттях гуашшю.

Веселий кит грається на хвилях. Розмальовка з найбільшим за розмірами мешканцем морів зацікавить навіть малюків. Роздрукуйте або збережіть малюнок для дітей та запропонуйте їм розфарбувати кита.

Коала їсть евкаліпт – розмальовка з унікальною твариною з Австралії. Миловидне звірятко більшу частину дня сидить на одному місці і поїдає листочки дерев. Розфарбуйте коалу та покажіть малюнок батькам.

Лев – розмальовка володаря звірів на відпочинку. Лев із густою гривою ліг відпочити, але він не втрачає пильності та уважно оглядає околиці. Розфарбуйте лева, доки його ніхто не насторожив.

Розмальовка Гієна представляє невеликого жителя савани. Ці тварини зовні схожі на собак і вважають за краще жити зграями, щоб разом полювати. Роздрукуйте картинку з гієною та розфарбуйте олівцями.

Жираф із квіточкою задумався про те, кому б його подарувати. Він знайшов гарну квітку випадково, не втримався і зірвав її. Роздрукуйте картинку з романтичним сюжетом із життя одного жирафу.

Смугаста зебра намагається ніколи не відставати від своїх друзів та подруг. Разом їм нема чого боятися грізних хижаків Африки. Роздрукуйте картинку із зеброю та розфарбуйте її смужки у чорно-білі кольори.

Слон махає хоботом. Він прощається з друзями і поспішає до себе додому, де на нього чекають маленькі слоненята. Роздрукуйте цю розумну дружню тварину і розфарбуйте фарбами.

Сірий носоріг прийняв позу для позування. Йому хочеться мати свій портрет у профіль. Допоможете носорогу здійснити заповітну мрію? Тоді розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Задоволена мавпа – розмальовка із чарівною твариною. Вона така щаслива, що не може стримати своїх емоцій. Вона поділиться і з вами добрим настроєм, якщо ви її розфарбуєте.

Світлячок – розмальовка дивовижної комахи. Цей природний «ліхтарик» запалюється з настанням ночі, бо світлячки зазвичай літають разом, виходять цілі живі «гірлянди». Розфарбуйте світлячка, який поспішає до своїх друзів.

Працьовита бджілка – розмальовка з комахою, яка здавна створює дивовижні ласощі. А ви знаєте яке воно? Правильно, мед! Роздрукуйте портрет маленької трудівниці та розфарбуйте його гуашшю.

Бабка летить — розмальовка з непосидючою комахою. Бабка весь день кружляє по луках і полях у пошуках їжі. За день вона зможе з’їсти до 50 мух. Розфарбуйте це дивовижне створення фломастер або фарбами.

Коник відпочиває — розмальовка із літнім сюжетом. Коник награвся з друзями і присів ненадовго на траву перевести дух. Незабаром він знову вирушить подорожувати лугами та полями.

Гарний метелик вилетів назустріч сонцю. Легко пурхає вона з квітки на квітку і радіє теплому літу. Збережіть або роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте разом із дітьми.

Ока муха – розмальовка для допитливих хлопців. Щоб вивчити, як виглядає муха, необов’язково ловити її. Роздрукуйте цю картинку, розгляньте її разом із дітьми та розфарбуйте.

Розмальовка Робітник мураха знайомить хлопців з витривалою і сильною комахою. Мурахи здатні переносити вантажі в десятки разів більше за власну масу тіла. Розфарбуйте цю працьовиту комаху фарбами.

Сороконіжка поспішає у справах. Усі двадцять пар її ніжок злагоджено рухаються вперед. Поспішіть розфарбувати сороконіжку акварельними фарбами, поки вона не втекла з вашого листа.

Руда лисичка виглядає здобич. Поки вона сидить у засідці, вона може розповісти чимало цікавих історій про свої авантюри в обмін на те, що ви розфарбуєте лисицю у її улюблений рудий колір.

Вовченя ще занадто мале для полювання, але воно вже мріє стати ватажком великої зграї. Роздрукуйте або збережіть зображення сміливого дитинчати вовчиці і розфарбуйте вовченя гуашшю.

Маленьке ведмежа — розмальовка, де показано дитинча ведмедиці. Він народився глибокої зими в барлозі і ще нічого не знає про навколишній світ. Розфарбуйте ведмежа і розкажіть йому про те, чим зайнятися у лісі.

Розмальовка Колючий їжачок у чудовій якості. При роздруківці малюнку на аркуші зберігаються і чітко видно всі деталі зображення. Збережіть та розфарбуйте їжачка олівцями або фломастерами.

Розмальовка Вухатий зайченя зачарує навіть дорослих. Милий зайчик просить дати притулок на кілька хвилин і розфарбувати йому хутро, інакше злий вовк знайде зайченя в лісі. Допоможете косому за допомогою фарб?

Милий равлик вирушив на прогулянку. Красуня не поспішає. Їй хочеться краще розглянути околиці. Бажаєте скласти равлику компанію? Тоді розфарбуйте її олівцями чи фарбами.

Білочка та горішок – розмальовка для дітей молодшого віку. Великі деталі малюнка, чіткі лінії зображення та спільна творчість із батьками зроблять малювання улюбленим заняттям дитини.

Їжачок знайшов гриби і зараз віднесе їх на своїй спинці до свого житла. Так голки на спині їжака допомагають йому не лише рятуватися від ворогів, а й запасати їжу на зиму. Бажаєте розфарбувати щасливого їжачка?

Заєць з морквою – розмальовка, де косою радіє можливості поласувати. Зайчик поділиться з тобою хрумкою морквою, якщо ти розфарбуєш його хутро фарбами чи олівцями.

Корова жує траву – розмальовка з твариною з пучком трави в роті. Ці парнокопитні створіння люблять соковиту траву. Від того, яким буде раціон корови, залежить смак її молока.

Кішка з кошеням – розмальовка, яку оцінять і дівчатка, і хлопчики. Чому зараз кішка навчить кошеня? Може, розмотувати клубок? Дізнайтеся від кішки, поки розфарбовуватимете цих домашніх вихованців!

Милий крокодил – розмальовка у відмінній якості. При роздруковуванні всі деталі добре друкуються на папері. Крокодил став на задні лапи і дивиться на молодого художника. Розфарбуйте його швидше!

Кінь і лоша довго не розлучаються. Жеребята можуть стати на ноги майже відразу після народження і йдуть повсюди за мамою. Ось і зараз лоша довірливо притискається до конячки. Розфарбуйте їх?

Ведмедик їсть мед – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Подивіться, у ведмежа є горщик меду! Він з апетитом з’їдає ласощі. Розфарбовуйте ведмедика акуратно, щоб він не поперхнувся від лоскоту та сміху.

Мишка їсть сир і дуже задоволена своєю знахідкою. Розмальовка наочно представить дітям улюблені ласощі цього гризуна. Покажіть їм картинку, роздрукуйте та розфарбуйте мишку разом із ними.

Мавпа з бананом рада поласувати улюбленим фруктом. У непрохідних джунглях, де мавпа живе, бананів дуже багато. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте мешканку тропічних лісів фарбами чи олівцями.

Петя Півник – розмальовка для дитячої творчості. Півник повернувся у профіль і, схоже, знайшов зернятка для своїх курчат та курочок. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого Петю.

Весела черепашка – розмальовка з чарівною земноводною твариною. Ось черепаха дослухалася: що це за шум? А, то це ви поклали олівці або фарби на стіл, щоб розфарбувати цікаву черепашку!

Радісний слон – розмальовка, яка показує, що ці великі тварини рідко сумують. Та й навіщо це робити? Зараз слон потоваришує з вами, і ви розфарбуєте його яскравими квітами. Правильно?

Качка та її каченя – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку у відмінній якості. Ніжна турбота та підтримка мами на перших уроках плавання допомагають каченяті повірити у свої сили.

Милий курча з цікавістю вдивляється в далечінь. Що помітив юне пташеня з комірцем? Розпитайте малюка, коли розфарбовуватимете курча олівцями або фарбами.

Собачка тримає кістку – розмальовка для дітей різного віку. На ній вірний друг людини удостоївся від господаря ласощів. А ви знаєте, навіщо собаки гризуть кістки? Так чистять свої зуби.

Маленька качечка – розмальовка з ще зовсім невеликою пташкою. Вона ніяк не зрозуміє, якого ж розмальовка її пір’їни. Допоможіть точці вивчити кольори при розфарбовуванні її оперення фарбами чи олівцями.

Веселий крокодил радіє погожому дню. Коли сонце яскраво світить і співають пташки, крокодилу теж радісно. Роздрукуйте портрет веселого крокодила та розфарбуйте його фломастерами.

Левеня гарчить. Тихіше, джунглі! Новий цар звірів подає голос. Чи буде він справедливим правителем? Напевно! Його батько уважно стежить за вихованням спадкоємця, а мати приносить йому їжу.

Маленьке слоненя дивується: куди ж поділися його батьки? Сфарбуйте замішання малюка добрими словами і клацніть слоненя олівцями або пензликом з фарбами.

Маленька зебра гуляє – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Ця конячка живе у великому стаді, грає разом з іншими зебрами і завжди слухає маму.

Милий жираф – ще зовсім крихта на забарвленні. Він любить пустувати з друзями, ходити зі своєю сім’єю на водопій і дивитися, як його мама зриває для нього листочки з самої верхівки дерева.

Маленький папуга вже великий артист. Він любить бути у центрі уваги. Для цього він навчився говорити та співати чужими голосами, а ще папужці подобається танцювати. Розфарбуйте маленького папуги гуашшю або фарбами.

Милий бегемотик захоплено спостерігає за чимось праворуч, хоча намагається не подавати виду. Але на мордочці крихітного бегемота написано цікавість! Він напевно побачив, як неподалік пустують мавпи.

Маленький гепард сів на задні лапи. Він знає, що незабаром йому належить зайняти місце найшвидшого хижака африканської савани. Поки ж він просто милується красою рідного місця – розфарбуйте його швидше!

Маленьке індичко досліджує рідне подвір’я. Тут живе його сім’я, а ось там, трохи далі, сім’я тітки Качки. Він уже потоваришував із кількома каченятами і ввечері розповість про цього мами.

Козеня скаче — розмальовка із сюжетом безтурботного дитинства дитинчати кози. Козенятко подобається перестрибувати через каміння, калюжі, яри і просто скакати по лузі. Розфарбуйте забавного козеня олівцями або фарбами.

Милий щеня вибирає собі вірного друга. Він обіцяє, що й сам ніколи товариша не підведе. Добрий малюк буде радий, якщо ви з ним потоваришуєте і розфарбуєте його олівцями або фарбами.

Маленька конячка біжить по полях та доріжках, з легкістю скаче через яри, а зараз шукає собі веселого супутника. Бажаєте вирушити з конячкою в подорож? Розфарбуйте її за прикладом.

Милий овець не сидить на місці. Пухнаста красуня вирушає у подорож. Ні холод, ні спека її не лякають. Тільки вівці хочеться мати гарне вбрання. Розфарбуйте овечку фарбами за наведеним нижче прикладом?

Рогата корівка – розмальовка з великою представницею обійстя. Та ще й із рогами! Але корівку боятися не варто. Вона мирно пасеться на луках і двічі на день надає людям парного молока.

Розмальовка Кошеня зачарує і малюків, і дорослих. Роздрукуйте або збережіть картинку і прикрасьте чарівне кошеня за прикладом гуашшю або фломастерами.

Маленький півник уже бере уроки співу. Незабаром він, як і його тато, буде будити всіх ранком гучним «Кукареку!». Поки ж півник доглядає своїх пір’їнок і хоче, щоб ви їх яскраво розфарбували.

Маленький кролик бавиться неподалік своєї нірки. Далеко ходити йому ще не дозволяє мати. Вона розповіла кролику, що в лісі живе сірий вовк і що цього хижака боїться навіть тато.

Маленький курча сміливо вирушив один вивчати подвір’я, як тільки вилупився з яйця. Поки вилупляться інші його брати і сестри, курча не стало. Розфарбуйте юного сміливця фарбами і придивіться за ним.

Маленьке порося — цікавий і уважний малюк. Він може годинами спостерігати за метеликами на лузі або за хмарами на небі. Порося сидить нерухомо доти, доки мама не покличе його до обіду.

Каченя махає – розмальовка з привітним дитинчатим качечки. Він вирушив на прогулянку двором і помітив вас. Чемне каченя вирішило привітатися. А ви ніколи не забуваєте про перші правила етикету?

Грайливий дельфін – розмальовка з одним із найпопулярніших серед людей ссавців морських глибин. Дельфінам подобається слідувати за кораблями, вони легко навчаються і зазвичай добре розташовані до людей.

Веселий краб бавиться у воді. Одному грати нудно, приєднуйтесь до краба! Захопіть із собою фарби, щоб створити для краба власне чарівне царство одним помахом пензлика.

Розмальовка представляє дітям ще одну тварину, граціозну у воді та незграбну на суші. Морж із бивнями влаштувався відпочити на своєму лежбіщі. Він лежатиме довго, тому ви зможете не поспішати при його розфарбовуванні.

Пінгвін йде на риболовлю – розмальовка, яка розповідає про раціон цих дивовижних птахів. На суші і по льоду пінгвін пересувається неквапливо, а ось у воді він перетворюється на граціозного плавця.

Кит пускає фонтанчик – розмальовка для наймолодших художників. Це величезна тварина, хоч і живе у воді, дихає повітрям, а зайву воду вихлюпує через спеціальний клапан на спині.

Медуза у воді граційно пересувається. Завдяки цьому зображенню ви зможете познайомити хлопців із подробицями будови тіла медузи, а потім разом розфарбувати картинку.

Розмальовка Морський коник пливе. Вона є унікальним підводним жителем. Морський коник став героєм багатьох мультфільмів як скакун морського царя, але цей хижак пересувається дуже повільно.

Зубаста акула сьогодні не є небезпечною. Вона прокинулася в гарному настрої і вирішила з кимось подружитися. Може, з вами? Просто клацніть їй боки пензликом і фарбами чи олівцями.

Маленький китеня вирушив у свою першу самостійну подорож. Він спливає на поверхню води і спостерігає за кораблями вдалині і за тим, як пливе блискуча велика жовта риба на небі.

Дельфінчик – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. При роздруковуванні зображення маленького дельфіна повністю займає аркуш формату А4 та зберігає чіткість ліній.

Маленька медуза бавиться у воді. Її оточують друзі, але у разі небезпеки вона готова себе захистити. На її щупальцях є спеціальні захисні присоски. Розфарбуйте юну модницю гуашшю та пером.

Маленький крабик уже навчився ходити боком, шукати їжу та чіплятися клешнями за те, що йому цікаво. Сміливий малюк не боїться і ворогів, але пам’ятає уроки мами, що даремно ризикувати собою не варто.

Маленький морський коник — розмальовка із хижим мешканцем моря. Ця істота знаходиться на межі вимирання та охороняється по всьому світу. Щоб помилуватися морським коником поблизу, роздрукуйте цю картинку і розфарбуйте.

Маленька рибка – розмальовка із забавною рибкою для дитячої творчості. Вона пливе вперед і ще не знає, що ви звернули на неї увагу. У які фарби та відтінки ви розфарбуєте крихітну рибку?

Маленька морська зірка з подивом оглядає все довкола. Море, де вона народилася, таке велике! Щодня тут відбуваються разючі події і поряд з малюком пропливають дивовижні створіння!

Маленький восьминіг ще недавно з’явився на світ. Він уражається всьому навколо, захоплюється спритністю та швидкістю рибок. Багато хто з них живе неподалік маленького восьминога.

Морж на льоду — розмальовка із зображенням суворого краю, де живуть великі тварини. Щоб вижити тут, потрібно бути чудовим плавцем, удачливим мисливцем та сміливим захисником своєї сім’ї.

Дельфін плаває з рибами – розмальовка з етюдом із підводного світу. Вона зацікавить дітей середнього та старшого віку. Запропонуйте їм разом розфарбувати зображення олівцями або фарбами.

Морський коник та його друзі безтурботно подорожують морською глибиною. Це розмальовка познайомить хлопців із мешканцями моря. Деякі їх ніколи не спливають близько до поверхні води.

Морська черепаха пливе — розмальовка черепашки, яка вивчає підводний світ. Вона вже знайшла собі подругу, і вони разом мандрують морем. Розфарбуйте черепах та корали олівцями або фарбами.

Медуза плаває в морі — розмальовка із напівпрозорою мешканкою моря. Вона майже повністю складається із води. Медузі не потрібна кров та мозок, зате ця істота може смертельно поранити і людину.

Веселий восьминіг – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. З цим жителем підводного світу не скучиш! Він любить грати в наздоганяння, любить кружляти до упаду і заводити нових друзів.

Пінгвіненя та його мама подорожують на крижинці. Їм не страшна холодна вода. Маму захищають підшкірний жир, маленьке дитинча — густий пух. Розфарбуйте дружну сім’ю гуашшю та пером.

Риби плавають у морі – розмальовка, де великі та маленькі рибки плавають серед водоростей. Тут вони можуть знайти собі корм і сховатися від підводних хижаків. Роздрукуйте та розфарбуйте милих рибок фарбами.

Кит плаває в морі – розмальовка з морським ссавцем, яке здалеку можна сплутати з островом. Такий він великий! Кита можна відрізнити від ділянки суші по його фонтану з дихала та швидкого пересування по воді.

Акули плавають у морі. Компанія морського коника не випадкова. Він теж хижак, хоч і не може похвалитися великими розмірами. Розфарбуйте фарбами чи олівцями цю дружну зграю у пошуках видобутку.

Веселі рибки – розмальовка для хлопців, які люблять досліджувати підводні глибини. Рибки зібралися дружною зграйкою, щоб потішитися. Разом вони не бояться жодних хижаків.

Розмальовка Морська зірочка в морі для дітей молодшого та середнього віку. Крихітка зірочка зачарована красою підводного світу і мріє потоваришувати з восьминогом і рибками.

Рибки серед водоростей — розмальовка із найпоширенішими мешканками морів, океанів та акваріумів, рибками. Рибки часто ховаються від хижаків у водоростях. Розфарбуйте рибок фарбами чи олівцями разом із друзями.

Рибка та її друзі мешкають у глибинах моря. Тут багато водоростей, коралів, раковин із перлинами та затонулих кораблів. Досліджуйте світ, де живуть великі та маленькі рибки, разом із цим розфарбуванням.

Рак повзе дном. Над ним пропливає знайомий скат і зграйка рибок. Як ввічливі сусіди вони завжди вітають одне одного. Розфарбуйте цих поштивих морських мешканців олівцями або фарбами.

Розмальовка Цуценята на дошці представляє розваги Щенячого патруля у рідкісні хвилини відпочинку. Схоже, чотирилапі рятувальники впіймали хвилю. Розфарбуйте для них цю мить особливо яскраво.

Розмальовка Маршал не скейт представляє улюбленого героя багатьох хлопців з мультфільму «Щенячий патруль». Це цуценя полягає у рятувальній команді Райдера, а у вільний час любить займатися спортом.

Гонщик грає в м’яч – розмальовка для шанувальників цуценя із рятувальної команди хлопчика Райдера. Гонщик любить свою роботу, у вільний час ганяє м’яч. Він мріє стати відомим футболістом.

Кріпання на скейте – розмальовка з чарівним цуценям з команди Щенячого патруля. У рятувальних операціях Кріпиш зазвичай риє ями, використовує будівельні матеріали та маніпулятор.

Скай вирішила позасмагати – розмальовка з улюбленим дозвіллям милої рятівниці з команди Райдера. Цуценя в рятувальних цілях зазвичай летить на планері, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду.

Зума поспішає на допомогу — розмальовка із ще одним цуценям із мультсеріалу про рятувальну команду Райдера. Зума — відмінний плавець і завдає постраждалих на сушу, коли це необхідно.

Розмальовка знайомить з Роккі, який кудись поспішає разом із рюкзаком своїх унікальних інструментів. Спеціалізація цього цуценя в команді пов’язана з механікою, ремонтом та створенням нових приладів.

Розмальовка Кріпака відпочиває і плаває на колі у чудовій якості. Члени команди Щенячого патруля вміють не лише злагоджено працювати, а й відпочивати. А відпочинок на воді чудово зміцнює м’язи.

Маршал навчається плавати та використовує коло. Кому, як не рятувальнику, знати, що новачка на воді чекає чимало небезпек? Цуценя вирішило навчитися плаванню, щоб при нагоді допомогти Зумі.

Розмальовка Роккі у стрибку відмінної якості. Роздрукуйте картинку для своїх дітей, якщо вони фанати цього цуценя, та запропонуйте їм розфарбувати улюбленого героя «Щанячого патруля» фарбами чи олівцями.

Зума гризе кісточку — розмальовка для дітей із героєм із «Щенячого патруля». Якби щеня харчувалося неправильно, то воно навряд чи стало відмінним рятувальником. Розфарбуйте відважного рятувальника з його улюбленими ласощами.

Милий Кріпака — розмальовка цуценя зі «Щенячого патруля». Він сильний і кумедний, як усякий бульдог. Потоваришувати з ним просто. Тільки розфарбуйте кріплення фарбами або олівцями.

Гонщик щось унюхав – розмальовка, яка показує таланти одного із цуценят Райдера. Гонщик виконує у команді функції поліцейського. Він здатний взяти навіть найслабший слід.

Гонщик пливе на дошці – розмальовка із цуценям із патруля на відпочинку. Активні види спорту подобаються всій команді рятувальників на чолі з Райдером. Одні люблять кататися на скейті, інші – борознити хвилі на дошці, як Гонщик.

Скай летить на крилах — розмальовка із цуценям Щенячого патруля за роботою. Скай планує на висоті, щоб потрапити туди, де терміново потрібна її допомога. Розфарбуйте чарівну Скай фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Маршал та Роккі показує двох нерозлучних друзів. Вони люблять грати разом, коли у рідному містечку та його околицях все спокійно. Сьогодні випав саме такий день.

Гуси гуляють — розмальовка, яка показує свійських птахів на прогулянці. Все літо кожен день вони вирушають до найближчої водойми, щоб поплавати і поскубти молоду траву біля ставка. Розфарбуйте гусей, поки вони гріються на сонечку!

Індик на сонці розпушив пір’я. Він уважно оглядає рідне подвір’я, як генерал, а його червона борідка надає індику більшої ваги. Розфарбуйте цього величного птаха фарбами або олівцями.

Козлик знайшов капусту — розмальовка з домашньою твариною, яка має особливий характер. Козлик не може втриматися від пошуків улюблених ласощів, і поки господині немає вдома, він заблукав у город, де зріють капустяні качани.

Корова на лузі – розмальовка мирного життя домашньої тварини. Щоб зайняти дітей і налаштувати їх на спокійні ігри, запропонуйте їм розфарбувати цю корівку олівцями або фарбами.

Кішка на вікні – розмальовка, де домашня красуня гріється на сонечку і спостерігає за дорогою до будинку. Незабаром зі школи прибіжить маленька господиня у смішних бантиках і гратиметься з кішечкою. Розфарбуйте милу кішечку.

Кролики їдять моркву – розмальовка із задоволеними звірами. Два кролики знайшли хрумкий коренеплід і вирішили поділити моркву порівну. Вони ще довго згадуватимуть смак улюблених ласощів! Розфарбуйте милих звірят, доки вони не втекли.

Розмальовка Курочка з курчатами представляє ще одну турботливу маму серед птахів. Курка вивела своїх дитинчат не просто погуляти. Вона показує малюкам, як шукати собі корм та захопити його дзьобом. Розфарбуйте курочку та її курчат!

Конячка на березі — розмальовка, де тварина грається біля самої води. Сонце яскраво світить і зігріває землю так, що коні стало жарко. Чи не час швидкого скакуна викупатися в річці?

Розмальовка Мишки знайшли сир у чудовій якості. Три подружки виявили в коморі велику головку улюблених ласощів. Зараз вони покличуть усю свою мишачу сім’ю та влаштують свято.

Барани пасуться на лузі – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. Баранці мирно блукають поряд з другом на пасовищі і жують траву. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте круторігих тварин олівцями або фарбами.

Собака біля будки радіє теплому літньому дню. Поруч із її маленьким будиночком стоїть миска з водою, а незабаром господар принесе собачці кісточку. Схоже, день видався просто чудовим! Розфарбуйте собачку фарбами та зробіть її день ще яскравішим.

Свинки бігають по двору – розмальовка, де домашні тварини радіють можливості попустувати на сонці. Свинки ось-ось втечуть з листочка – встигніть розфарбувати цих шибеників фарбами або фломастерами!

Качка та її дитинча прийшли на купання. Водойма розташувалася неподалік рідного подвір’я, і ​​каченята вже тут бували. Найсміливіше каченя вже хитається на хвилях. Розфарбуйте дружню родину фарбами чи олівцями.

Черепаха гріється на сонці — розмальовка із земноводною твариною, яка вибралася на берег. Тут вона влаштується в улюбленому місці пляжу і довго засмагатиме. Черепаха не звикла поспішати.

Розмальовка Папуга на кораблі представляє найромантичнішу «професію» цього птаха. Папуги нерідко супроводжували піратів у їхніх мандрівках. Які секрети вже дізнався цей пернатий друг, розпитайте при розмальовці його пір’їнок.

Смугастий кіт стане другом молодого художника. Доброзичливий звір вже носить нашийник з жетоном, на якому ви зможете написати своє ім’я. Розфарбуйте свого нового вихованця фарбами чи олівцями.

Рибка малюк у морі ще ні з ким незнайома. Вона народилася кілька днів тому і не встигла мати друзів. Може, ви станете першим товаришем маленької рибки та розфарбуєте її?

Маленька совушка – розмальовка у стилі дитячої іграшки. Великі очі з трьома парами повік спрямовані вперед. Схоже, що сова помітила здобич. Вона ось-ось спалахне з гілки. Встигніть її розфарбувати олівцями чи фарбами!

Ведмедик клишоногий – розмальовка з господарем лісу на прогулянці. Ведмідь неквапливо крокує своїми володіннями. З ним вітається і білочка, і сірий вовк. Всі довкола знають, що ведмідь справедливо править лісовою часткою.

Їжачок щось знайшов — розмальовка із запасливим лісовим звірком. Їжак поспішає до поміченої ним галявини з грибами та ягодами. Вони такі смачні та ситні! Буде чим взимку їжачку підкріпитися!

Вухатий заєць — цікава і небезпечна тварина. Це звірятко знає: якщо зазіватись, вовк чи лисиця тут же схоплять його. Зайчик і при знайомстві з вами завбачливо оглядається на всі боки. Розфарбуйте зайця фарбами чи олівцями.

Білка знайшла насіння — буде чим підкріпитися в холоди їй і маленьким більчатам! Швидше треба віднести його до рідного дупло. Розфарбуйте білочку гуашшю, поки вона захоплено розглядає свою знахідку.

Гарний вовк стоїть на посту та охороняє спокій рідної зграї. Він завжди напоготові і зараз оглядає правий бік лісу. Поки що все спокійно, і молодий хижак цьому радий. Розфарбуйте цього вовка олівцями чи фарбами.

Хитра лисиця – розмальовка, де лісова красуня озирається назад, щоб попрощатися з друзями. Вже за хвилину шахрайка сховається в лісовій гущавині і помітить свої сліди пишним хвостом. Розфарбуйте лисицю у яскраві кольори!

Розмальовка Лось з великими рогами – картинка з парнокопитною твариною. Лось швидко мчить по луках і лісах, живиться молодими гілками дерев. Самець лося відрізняється від самки важкими рогами. Розфарбуйте лося та його красиві великі роги!

Розмальовка Дикий кабан представляє люту тварину. Якщо порушити межі кабана, або потривожити цього звіра, він може напасти і людину. Сьогодні кабан налаштований по-дружньому до людей, і ви можете розфарбувати його олівцями.

Слониха і слоненя – розмальовка, де видно турбота цих великих тварин про свою сім’ю. Ці істоти довго виношують дитинчат, а потім трепетно ​​оберігають їх від будь-якої небезпеки. Роздрукуйте та розфарбуйте зворушливу картинку із життя слонів.

Розмальовка Великий носоріг нагадує про спекотне літо. Цей звір живе в теплих країнах і воліє селитися неподалік води, щоб можна було напитися і освіжитися в будь-який момент. Розфарбуйте носорога олівцями чи фарбами.

Розмальовка Білий ведмідь знайомить нас з дивовижним звіром. Він живе у суворому краю. Щоб вижити тут, ведмедик навчився дрейфувати на крижинах, чудово і довго плавати і швидко запасати жир перед сплячкою.

Лисиця в лісі знає кожну стежку. Вона і зараз вийшла на одну з доріжок і сіла відпочити перед полюванням. Розфарбуйте портрет шахрайства фарбами, адже її руде хутро має бути яскравим вбранням для лисички!

Лев у савані, як і скрізь, грізний, але справедливий звір. Недарма до нього за порадою скачуть мавпи, йдуть жирафи та носороги! Прислухайтесь і ви до порад царя звірів, поки розфарбовуватимете його.

Крокодил виліз із води — розмальовка із небезпечним хижаком, який любить часом позасмагати на сонці. Будьте обережні під час розфарбовування крокодила! Зуби в нього дуже гострі, і він бігає швидко!

Коала їсть листочки на землі. Вона робить це рідко, але щоб ви її розфарбували гуашшю та олівцями, вирішив ненадовго спуститися з евкаліпту. Поспішайте! Коала ось-ось втече на сусіднє дерево!

Розмальовка Пітон показує нам епізод із життя джунглів. Сильна і довга змія завмерла в очікуванні видобутку на гілці. Ще трохи – і пітон зробить стрибок прямо на свою жертву!

Кенгуру з дитинча довго пов’язані один з одним. Після народження малюка світ дбайлива мама поміщає його в спеціальну сумку. Там кенгурятко подорожує з мамою ще майже рік.

Жираф на водопої завжди спочатку перевіряє, чи не ховається у воді хижак. Після цього він опускається навколішки, щоб напитися. З висоти свого зростання жирафу просто не дістати до струмка!

Велика горила щось помітила вдалині. Вона ще не вирішила, що робити у цій ситуації їй. Роздрукуйте зображення горили і послухайте її розповідь про те, що вона побачила перед собою, поки розфарбовуватимете її.

Вовк на відпочинку – рідкісне видовище. Сірий хижак довго шукає потрібний видобуток у лісі і проходить для цього за день чимало кілометрів. Роздрукуйте зображення вовка та розфарбуйте його фарбами.

Верблюд у пустелі добре почувається. На його спині є два горби, де цей звір накопичує жир, щоб не голодувати у далеких подорожах. Вологу він вміє зберігати, але запасати її про запас поки не навчився.

Великий бегемот оглядає із задоволенням свої володіння. Все тут так мирно та спокійно! Розфарбуйте цю тварину фарбами, поки бегемот не пішов знову купатися у улюбленій водоймі.

Тигр відпочиває – розмальовка, на якій велика кішка гріється на сонці після вдалого полювання. Після такої вилазки тигр може обходитися кілька днів. Роздрукуйте зображення звіра і розфарбовуйте його фарбами.

Страус гуляє на сонці — розмальовка, де птах із сильними ногами здійснює прогулянку. Страус завжди напоготові. Якщо він почуватиме небезпеку, то швидко втече. Розмальовуйте картинки з ним акуратно!

Мавпячка у зоопарку сидить у великому вольєрі. Їй ніколи нудьгувати! Навколо тиняються відвідувачі, за якими цікаво спостерігати. А якщо це набридне мавпі, вона завжди може зіграти в м’яч із друзями, братами та сестрами.

Ведмежа та його мама влітку дарма часу не втрачали. Вони запасли бочку меду і насушили про запас малини. Тепер ведмедиця укладає ведмежа спати, щоб і самій залягти в зимову сплячку.

Бджілка летить над квітами і радіє їхньому достатку. Значить, у її вулику буде достатньо меду для неї та її сім’ї! Потрібно тільки встигнути зібрати найкращий нектар із рослин, доки не скінчилося літо. Розфарбуйте веселу та працелюбну бджілку фарбами.

Жабенята на листочку обговорюють останні новини рідного болота. Старі друзі давно не бачилися і не скоро розлучаться. Можете не поспішати при розфарбуванні олівцями або фарбами.

Риба у водоростях ненадовго затрималася, щоб помилуватись красою цього підводного саду. Поруч із водоростями лежать різнокольорові великі та маленькі камінці. Розфарбуйте рибку за прикладом фарбами чи олівцями.

Два колючі їжачки напилися молока з однієї миски. Ці звірята його дуже люблять, а на подяку за частування ловлять мишей та змій навколо будинку. А вам ці тварини подобаються? Розфарбуйте їх!

Зайчик і його мати виглянули зі своєї нірки. Вони гріються під теплими променями сонця і проводжають поглядом сонечко. Ця комаха вже привіталася з ними і поспішає у своїх справах.

Дві черепахи та жаба влаштували дружній забіг із гірки до рідного ставу. Як ви вважаєте, хто з них переможе? Розфарбуйте гуашшю чи фломастерами всіх трьох учасників змагання.

Зла акула – розмальовка для найвідважніших хлопців. Величезна хижачка нападає на зграю рибок. Розфарбуйте малюток у маскувальне розмальовка. Відчуйте силу своєї чарівної кисті та фарб!

Розмальовка Тигреня на лижах у чудовій якості. Вона призначена для наймолодших художників. За допомогою цієї картинки можна показати хлопцям, як провести вільний час весело та з користю.

Вовченя ловить рибу — розмальовка із сюжетом майже з народної казки. Тільки юний дзиґа відправився на рибалку за всіма правилами. Він узяв вудку і прорубав лунку. Ось і перша рибка здалася!

Мишеня на санчатах весело мчить з гірки. Рум’яне маля в теплому одязі, валянках та шапці з помпоном обов’язково сподобається дітям. Роздрукуйте або збережіть картинку та запропонуйте хлопцям розфарбувати мишеня олівцями.

Розмальовка Слоненя на ковзанах показує, як буває весело взимку. Одягніться тепліше, вирушайте разом з батьками на ковзанку, вставайте на ковзани – і ви точно дізнаєтесь, чим так задоволений слоненя. І не забудьте розфарбувати веселе слоненя!

Розмальовка Ведмежа-лижник спростовує твердження, що ведмедиків зимові забави не цікавлять. Погляньте на екіпірування мішутки, доглянуті лижі та впевненість ведмежа! Він точно не новачок у зимових видах спорту! Розфарбуйте ведмедя-спортсмена у яскраві кольори.

Розмальовка Кабаня на ковзанах показує зимові розваги. Покататися на льоду люблять не лише люди, а й звірі. Подивіться, як упевнено син лісового кабана тримається на ковзанах! Розфарбуйте його у яскраві кольори!

Зайчик упав у кучугуру на лижах, але анітрохи не сумує. Крутий спуск ще йому не під силу! Заєць тренуватиметься ще, доки не навчиться. А вам подобається кататись на лижах? Приєднуйтесь до молодого спортсмена після його розфарбовування.

Білочка вбирає ялинку — розмальовка з клопіткою звіркою, яка теж готується до візиту Діда Мороза та Снігуроньки. Прикрашати ялинку і вінчати її зіркою допомагає білці найкраща подружка, синичка.

Ведмедик чекає Новий рік – розмальовка з ведмедем, який відраховує останні хвилини року. Він уважно стежить за стрілками годинника. Ведмедик незабаром вирушить на вулицю, щоб вітати сусідів лісом і зустрічати Діда Мороза зі Снігуронькою.

Зайчик грає на гітарі біля ялинки. Він готується до вечірнього концерту. Туди прийдуть усі лісові жителі, і косому хочеться бути на висоті. Розфарбуйте зайчика у яскраві фарби та побажайте йому удачі перед виступом!

Розмальовка Слоник на санчатах у високій якості. Малюк мчить з гори та посміхається. Внизу на нього вже чекають друзі. Вони разом піднімуться нагору і знову полетять із гори на великій швидкості. Розфарбуйте слоненя та його санчата фарбами або олівцями.

Тигреня з подарунками прямує до друзів. Вони вже чекають на нього, щоб разом відзначити свято. Тигреня вирішило приготувати їм сюрприз і приготував подарунки. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого друга фарбами.

Кішка танцює – розмальовка домашньої тварини у день свята. Кішечка в ошатній спідничці танцює так весело, що хочеться танцювати разом із нею! Розфарбуйте кішку яскравою палітрою фарб, щоб її радість стала ще більшою.

Розмальовка Мавпа кухар показує працьовиту і талановиту мавпу. Вона спекла смачний торт, щоб порадувати своїх друзів. Мавпочка обов’язково запросить вас до чаювання, якщо ви розфарбуєте її.

Розмальовка Лисичка з качалкою показує, як лісові звірі люблять спорт. Вони тренуються з дитинства і не шкодують своїх сил. Підтримайте лисичку у її заняттях спортом та розфарбуйте її!

Розмальовка Ведмедик-космонавт сподобається юним мрійникам. Якщо ваша дитина мріє польотами до далеких зірок, запропонуйте їй відправитися в космічну подорож разом з ведмежати – розфарбуйте ведмедика і його космічний корабель!

Заєць грає у бадмінтон — розмальовка із ще одним спортсменом зі світу тварин. Цим зайчиком пишається не лише його сім’я, а й увесь ліс. Він уже неодноразово блискуче виступав на змаганнях! Бажаєте розфарбувати майбутню зірку спорту?

Ослик грає на скрипці – розмальовка з одним із цілеспрямованих малюків. Маленький віслюк мріє стати знаменитим музикантом та виступати в оркестрі. Заради свого заповітного бажання він готовий наполегливо трудитися. Розфарбуйте віслюка, поки він грає на своїй скрипці.

Розмальовка Цирковий слон обов’язково приверне вашу увагу. На ній зображено артиста цирку. Він виконує складний трюк у кумедному костюмі. Потоваришуйте зі сміливим слоном, поки розфарбовуватимете його фарбами.

Лисичка гладить одяг — розмальовка із господарським звірком. Красуня лисичка стежить за своїм гардеробом ретельно і відразу після сушіння прасує одяг і розвішує його, щоб жодна сукня не пом’ялася. Розфарбуйте лисичку-господарку!

Ведмедик грає в гольф – розмальовка, яка познайомить хлопців з ще одним видом спорту. Гольф вимагає зосередженості, влучності, спритності та уваги до дрібниць. Розфарбуйте ведмежа, яке готується до удару. Ваша підтримка допоможе йому перемогти!

Розмальовка Лисичка-балерина познайомить хлопців із дивовижною професією. Артисти балету починають вивчати основи танцю та ритміки в юному віці. Без постійної практики балерина не розвине свій талант. Підтримайте молоду лисичку та розфарбуйте її олівцями або фарбами.

Веселе цуценя — розмальовка із кумедною твариною. Рум’яне маля мчить назустріч другу. Його товариш прийшов із прогулянки. Він уже знімає куртку та шапку, щоб скоріше обійняти улюблене цуценя. Розфарбуйте щеня олівцями або фарбами прямо зараз!

Свинка із подарунком поспішає до подружки. Разом вони зустрінуть Новий рік та загадають бажання під бій курантів. Допоможіть свинці створити радісну атмосферу свята за допомогою фарб чи фломастерів – розфарбуйте милу свинку!

Лев на прогулянці – розмальовка царя звірів на відпочинку. Він крокує у смугастому комбінезоні із сачком до найближчого лугу, щоб ловити метеликів. Лев розглядає метеликів та випускає їх на волю. Розфарбуйте лева під час прогулянки на свіжому повітрі.

Сова чекає на Новий рік — розмальовка, яка займе гідне місце у вашій колекції малюнків. Птах тримає календар з останнім листком року, а незабаром і закінчиться. Проведіть останні хвилини року з мудрою совою – розфарбуйте її в яскраві кольори.

Кролик на ковзанах — розмальовка з милим звірком, який не побоявся вийти на лід. Він навіть уміє виконувати деякі елементи фігурного катання. Помилуйте на рухи зайчика, поки розфарбовуватимете його.

Дід Мороз та його олень збираються у дорогу. Дідусь захопив із собою ліхтар, запряг оленя. Що він забув? Може, свої чарівні сани чи палиця? А як же він вирушить до хлопців без подарунків? Розфарбуйте розсіяного Діда Мороза і нагадайте йому, що він забув.

Новорічне оленя – розмальовка з чарівною твариною. На грудях оленя красується гірлянда з бубонців. Він цим дуже пишається. Розфарбуйте малюка за прикладом фарбами чи олівцями.

Лисичка вбралася в шубку та чобітки. У лапках у неї вогник. Він не простий, а чарівний новорічний ліхтарик. Цей вогник показує Дідусеві Морозу дорогу до хлопців, які на нього чекають. Розфарбуйте милу лисичку олівцями.

Білочка та новорічна іграшка — розмальовка із привітним звірком. Білка готується до торжества, вона знайшла ялинкову кульку. Він такий гарний, що білочку хочеться показати його всім друзям. Розфарбуйте білочку та її іграшки фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Новорічні сови підійде і для рукоділки. Роздрукуйте та використовуйте картинку з дружними пташками на гілці, щоб привітати своїх друзів. Залишилося лише розфарбувати зимовий краєвид із совами.

Двоє милих ведмежат – розмальовка двох малюків, які зустрілися на святі. Ведмежа простягло дівчинці подарунок. Здається, цей прояв уваги їй дуже подобається, і вона рада зустрічі. Розфарбуйте цих ведмежат!

Їжачок на лижах вже далеко відійшов від своєї хатинки. Куди прямує кумедне звірятко в шапочці, рукавичках і валянках? Розпитайте їжака, коли розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Сова на Новий рік – розмальовка кумедного птаха в ковпаку під прикрашеною ялинкою. Навіщо так уважно спостерігає сова? Потоваришуйте з нею і дізнайтеся про це у сови при її розфарбовуванні.

Розмальовка Новорічна хлопавка та сова вчить тому, як зустрічати свято весело. Тільки в жодному разі не тягніть за ниточку хлопавки самі, без дорослих. Запам’ятайте: це може бути небезпечним! Розфарбуйте милу сову.

Милий кит випускає фонтанчика через дихало на спинці. Так весло плисти хвилями! Приєднуйтесь до подорожі цього великого ссавця – попереду чимало цікавих пригод! Розфарбуйте маленького кита у цікаві кольори!

Красива рибка вирушила праворуч. До кого вона пливе? Куди прямує ця красуня підводного світу, розпитайте рибку, коли прийміться розфарбовувати її фарбами або олівцями.

Морський котик грає з м’ячем – розмальовка вухатого тюленя, який виступає перед публікою. Ці кмітливі тварини давно завоювали серця глядачів усього світу надзвичайними трюками та милими звичками. Розфарбуйте морського котика, доки він грає з м’ячиком.

Восьминіг усміхається – розмальовка з унікальним мешканцем морських глибин. Він володіє блакитною кров’ю, трьома серцями, великим інтелектом, любить чистоту і дотримується її у своєму житлі. Розфарбуйте милого восьминога фарбами чи фломастерами.

Маленький равлик повзе вперед і ворушить ріжками. Вони допомагають молюску відчувати запахи. Ріжки равлика – це орган нюху. Значить, наш равлик вчув апетитне листя салату і поспішає до нього. Розфарбуйте равлика, поки він повзе у своїх справах!

Гарний дельфін – розмальовка привабливого морського мешканця. Ця тварина любить спілкуватися, живе невеликими сім’ями та зворушливо піклується про потомство. Роздрукуйте зображення дельфіна та розфарбуйте його з дітьми олівцями.

Морський коник-малюк вивчає навколишній світ. Пересувається юний хижак повільно та обережно. Не злякайте маленького коника, коли розфарбовуватимете його, різкими рухами рук.

Маленький веселий краб посміхається і піднімає клешні на знак вітання. Він завжди радий познайомитись з кимось цікавим. А ви любите заводити нових друзів? Тоді розфарбуйте краба фломастерами та розкажіть йому трохи про себе.

Мила медуза ще зовсім крихта. Ще недавно вона була поліпом, а вже сьогодні юна медуза борознить морські глибини та шукає своє місце у цьому великому морі. Тут так багато всього цікавого! Розфарбуйте маленьку медузу разом із друзями.

Маленька черепаха пливе на глибині. Їй це подобається. Тут вона почувається затишно, а панцир у воді не здається таким тяжким, як на суші. Розфарбуйте юну черепашку за прикладом олівцями або гуашшю.

Мила морська зірка — розмальовка із істотою, яка розташувалася на дні, щоб відпочити. У цієї зірочки тільки п’ять променів, але у неї є родички, які мають понад півсотню «ніжок». Розфарбуйте цю морську зірочку у яскраві кольори!

Смугаста рибка нагадує формою свого тіла та хвоста два трикутники. А ще вона обрала для свого вбрання смугастий малюнок. Роздрукуйте зображення рибки та розфарбуйте його разом із дітьми у яскраві кольори.

Дитинча ящірки вже навчилося повзати серед каміння. Ось і зараз він тренується швидко тікати від непрошених гостей та хижаків, а незабаром мама обіцяла навчити малюка відкидати хвіст. Розфарбуйте милу ящірку фарбами чи олівцями.

Маленька білочка розрум’янилася після стрибків по деревах. Вона вирішила трохи відпочити і готова терпляче позувати юному художнику п’ять хвилин. Розфарбуйте юну білочку фарбами чи фломастерами.

Милий кролик звернув увагу на вас. Він навіть притиснув вуха ближче до голови і присів, щоб краще розгледіти нового товариша. Адже ви подружитеся з маленьким вухатим звірком і розфарбуєте його?

Маленький ведмедик сів відпочити після ігор зі своїми друзями. Рум’яне маля напевно сподобається дітям. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте ведмежа разом з ними олівцями.

Їжачок з листочком на голках поспішає на пошуки чогось їстівного в лісі. Незабаром настане зима, і колюча голова вкриється у своїй нірці зі своїми запасами. Поки їжак шукає гриби, ягоди та фрукти, розфарбуйте його олівцями та фарбами.

Маленький олень ще намагається не відставати від мами. Поки вона прилягла відпочити в тіні, оленя грається на лузі. Уміння швидко бігати і ховатися серед дерев стане в нагоді малюкові в дорослому житті. Розфарбуйте цього милого оленя.

Кабанчик повернувся праворуч і до чогось прислухався. Що чує цей чарівний звір? Чутка кабана дуже гостра. Це допомагає тварині уникнути небезпек у лісі, де багато хижаків та мисливців. Розфарбуйте кабана, щоб він був непомітний у лісі.

Маленький лось — розмальовка з дитинчатою сильної тварини, яку ще прозвали «сохатим». У нашій країні мешкає приблизно 750 тисяч лосів. Це майже половина всієї популяції цих звірів. Розфарбуйте лосеня за допомогою фарб або олівців!

Мила лисичка – ще зовсім молоде виробництво. Однак цей маленький хижак уже вивчає світ і виявляє чимало цікавості. Лисичка зацікавилася вами. А ви хочете потоваришувати з нею? Розфарбуйте лисицю фарбами чи олівцями.

Маленький вовк спостерігає за дорослими членами своєї великої родини. Він уже вирішив, що коли виросте, стане ватажком зграї. А поки що малюкові потрібно багато чого навчитися, щоб досягти своєї мети. Розфарбуйте маленького сірого вовченя.

Маленька гарна сова щось захоплено роздивляється перед собою. Скористайтеся моментом і розфарбуйте кумедну пташку з великими очима фарбами та олівцями. Залишилося лише зберегти чи роздрукувати картинку.

Маленька змійка прагне наслідувати своїх тітоньок, дорослих змій. Вона згинається всім тілом, щоб повзти вперед, а навколишній світ вона досліджує, висовуючи язик. Розфарбуйте юну змійку за прикладом олівцями або фарбами.

Бегемот ловить рибу – розмальовка з великою твариною за мирним заняттям. Та й усі сусіди бегемота відгукуються про нього, як про приємного звіра. Він обов’язково прикрасить собою вашу колекцію малюнків тварин із незвичайними хобі. Розфарбуйте доброго бегемота з вудкою.

Буйвол та пташка подружилися настільки, що майже не розлучаються. Ось і зараз птах прилетів до буйвола, щоб розповісти останні новини та покататися на його спині. Роздрукуйте або збережіть портрет друзів та розфарбуйте його за прикладом.

Зубастий бобер – чудовий будівельник. Він вчиться ремеслу з самого дитинства у своїх батьків, а потім ставить власну хатку на річці і має сім’ю. Розфарбуйте бобра разом із друзями!

Верблюд із двома горбами — витривала тварина. Зазвичай він живе у пустелях, і щоб почуватися добре, організм верблюдів пристосувався до довкілля. «Корабель пустелі» визначає, де є вода, ще за півсотні кілометрів від оази. Розфарбуйте верблюда олівцями чи фарбами разом із друзями.

Мама кенгуру одягла на голову хустинку, щоб уберегтися від сонячного проміння. Своєї доньці, яка виглядає з маминої сумки, вона зав’язала чарівний бантик. Роздрукуйте картинку з кенгуру та розфарбуйте їхній сімейний портрет фарбами.

Лев у короні на картинці недарма. Цю благородну і граціозну тварину давно визнали царем звіром. Розфарбуйте портрет лева фарбами і потоваришуйте з королем тваринного світу.

Дельфін рятувальник – розмальовка ссавця мешканця морів у формі та кашкеті не випадкова. Дельфіни можуть врятувати людину, що тоне, винести його на берег, якщо в морі сталася аварія корабля. Розфарбуйте дельфіна олівцями чи фарбами.

Крокодил кулінар хитається на хвилях у ковпаку з вилкою в лапі. Він роздумує про новий рецепт, який вирішив спробувати приготувати вже завтра вранці. Розфарбуйте талановитого кухаря, доки він знову не пішов до себе на кухню.

Горобчик – розмальовка зі знайомою з дитинства багатьом хлопцям пташкою. Вона стрибає на землі і дивиться вперед. Що зацікавило горобця, дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його пір’їни фарбами або фломастерами.

Сорока — розмальовка із птахом, що сидить на гілці. Цікава та товариська сорока дуже розумна. Вона впізнає себе в дзеркалі, ховає надлишки їжі у схованки, а людину може впізнати по обличчю. Розфарбуйте цього птаха олівцями або фарбами.

Синичка – розмальовка з пташечкою, яка зазвичай живе неподалік людських будинків. Цей птах з жовтою грудкою дуже ненажерливий, він з’їдає сотні гусениць за день. Розфарбуйте синицю за прикладом олівцями або фарбами.

Ластівка в польоті – розмальовка з неймовірно активною пташкою. Вона стрімко мчить униз, щоб упіймати здобич. Розфарбуйте ластівку гуашшю разом з дітьми та розкажіть їм, що ці птахи по землі ходять незграбно та неохоче.

Снігур сидить на гілці — розмальовка з птахом, який вирішив перепочити. Снігур помітив ягоди, з яких можна вийняти насіння. Розкажіть дітям, поки вони розфарбовують сніговика фарбами, що м’якоть ягоди ці птахи не їдять.

Дятел довбає дерево — розмальовка з невтомним птахом. Сильна дзьоба дятла та вміння триматися на стовбурі під час роботи роблять цього санітара та будівельника шановним лісовим мешканцем. Розфарбуйте дятла яскравими квітами.

Чайка – розмальовка з найпоширенішою пернатою істотою планети. Чайка здатна жити навіть у Антарктиді. Видів цих птахів дуже багато. Вони відрізняються місцями проживання та розмальовкам пір’я. Розфарбуйте чайку та розкажіть дітям, що ці створіння живуть великими колоніями.

Голуб шукає корм — розмальовка з міським птахом, який звикли до уваги людей і чекає від перехожих ласого частування. Роздрукуйте та розфарбуйте голуба фарбами разом із батьками.

Розмальовка Милий метелик сподобається навіть малюкам. Він усміхається, дружелюбно розкинув свої лапки убік і готовий обійняти кожну дитину, яка розфарбує фарбами її крильця.

Бджілка Жу-жу – розмальовка з милою мешканкою рою. Вона поспішає по нектар на луг. Ця бджілка ніколи не заблукає, як би далеко не відлетіла від будинку. Розфарбуйте роботящу комаху олівцями або фарбами.

Равлик Люса – розмальовка із кумедним молюском. Рум’яний равлик посміхається і рада новому знайомству. Ви розфарбуєте Люсу та її будиночок у яскраві кольори фарбами чи олівцями?

Весела бабка – розмальовка з невтомною мандрівницею. Бабка мчить по луках і полях, ловить мух і сідає на травинку, щоб помилуватися красою навколишнього світу. Розфарбуйте маленьку бабки у яскраві кольори.

Маленька гусениця — розмальовка з комахою, яка вирушила в гості. Гусениця одягла на голову свій найкращий бантик. Вона крокує квітковим луком, бадьоро перебираючи ніжками. Встигніть розфарбувати милу гусеницю до того, як вона повзе.

Мила корова зібралася у похід. За її плечима рюкзак, і вона ось-ось вирушить у дорогу. Розфарбуйте романтичну корівку олівцями або фарбами, поки вона присіла на хвилинку перед дорогою.

Розмальовка Кролик із морквинами – це приклад того, що тварини бувають дуже запасливими істотами. Розфарбуйте вухатого звірка фарбами або олівцями, і, можливо, він почастує вас морквою.

Ослик на лузі мріє познайомитись із цікавим співрозмовником. А ви? Тоді сміливо роздруковуйте картинку тварини, розфарбовуйте її і потоваришуйте з кумедним віслюком.

Гарний песик збирається на полювання. Про це можна судити з костюма тварини. Розфарбуйте кращого друга людини фарбами чи олівцями.

Ошатна свинка – розмальовка з охайною домашньою твариною. Хрюшка вирушила в гості і одягла з цієї нагоди милу сукню. Розфарбуйте костюм свинки та її саму за прикладом олівцями або фломастерами.

Добрий носоріг – розмальовка з твариною у футболці та кепці. А ви знаєте, що носоріг може потягатися зі слоном не лише у вазі, а й у дружності? Переконайтеся в цьому самі, поки розфарбовуватимете цього носорога!

Гарне слоненя – розмальовка з милим мешканцем африканських саван. Він помітив вас, усміхається і хоче познайомитись. Роздрукуйте картинку зі слоненям і розфарбуйте його фарбами чи олівцями. На подяку за це слоненя завжди буде радий підняти вам настрій!

Страус у черевиках – розмальовка із зображенням найшвидшого пернатого створення. Схоже, цей птах готується до марафону. Страус вже приміряє кросівки перед тренувальним забігом. Розфарбуйте страуса фломастерами або фарбами.

Грайливий тигреня – розмальовка з милим дитинчатою тигра, який любить гратися. Поки малюк зацікавився чимось перед собою, встигніть роздрукувати портрет тигреня та розфарбуйте його гуашшю чи фломастерами.

Черепашка в окулярах – розмальовка із земноводною твариною, яка вміє цінувати красу. Як навчитися цьому, дізнайтеся у самої черепахи, поки розфарбовуватимете її фарбами або олівцями.

Мила гусениця – розмальовка з привабливим джентльменом, який поспішає побачити. Лише на хвилину він затримався, щоб помилуватися в дзеркалі. Встигніть розфарбувати гусеницю, поки комаха не втекла на довгоочікувану зустріч.

Сонечко з квіточкою дзвіночка йде по доріжці. Бажаєте відчути себе на літній прогулянці? Роздрукуйте картинку, беріть олівці і розфарбуйте це чарівне сонечко.

Розмальовка Усміхнене жабеня напевно привернула вашу увагу. На одному з латаття рідного болота сидить привабливий місцевий житель. Жабенятко радий зустріти вас і готове розповісти вам багато веселих історій, поки ви його розфарбовуватимете.

Бджілка з відром меду – розмальовка з працьовитою комахою, яка запам’ятовує дорогу до квіткового лугу. Тепер вона вже наповнила своє відерце, незабаром прилетить у вулик і розповість подругам про це містечко. Розфарбуйте милу бджілку у яскраві кольори!

Красивий равлик – розмальовка з практичною істотою. Равлик не тільки милий, а й дуже сильний. Вона завжди носить із собою власний будиночок, щоб не бути застигнутою зненацька жодними обставинами. Розфарбуйте гарний равлик олівцями або фломастерами.

Розмальовка Вінні Пух і Паць представляє двох вірних друзів. Ведмедик і порося раді новим знайомствам і люблять розповідати історії про Крістофера Робіна. Послухайте їх, поки лоскотатимете Вінні Пуха і Пацька пензликом з фарбами.

Вінні Пух їсть мед – розмальовка, в якій показано кохання плюшевого ведмедика до солодощів. У будинку Вінні навіть годинник завжди показує час для перекушування. Будьте обережні під час розмальовки цього сюжету, щоб не потривожити мішутку під час їжі.

Веселий Паць — розмальовка з улюбленим героєм багатьох хлопців з історії про Крістофера Робіна та його іграшки. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Паць разом з дітьми за прикладом олівцями або фломастерами.

Кролик зібрав моркву — розмальовку, де один із героїв мультфільму про іграшки Крістофера Робіна тримає моркву у своїх лапках. Встигніть розфарбувати Кролика фарбами до того, як він втече хвалитися друзям своїм урожаєм.

Тигра і мильні бульбашки – розмальовка, де безтурботний тигр – друг Вінні Пуха – спостерігає за польотом мильних бульбашок. Розфарбуйте Тигру акуратно фарбами або олівцями, щоб бульбашки не луснули раніше.

Ослик Іа – розмальовка, де наймеланхолійніший герой мультика для Вінні Пуха ласує будяком. Роздрукуйте та розфарбуйте з хлопцями ослика Іа та згадайте, де ослик одного разу втратив свій хвіст.

Вінні Пух об’ївся – розмальовка з ведмежа, яке щільно поїло. Погляньте, схоже, нитки на швах іграшки скоро розійдуться! Розфарбуйте Вінні Пуха, щоб він міг швидше вирушити до Крістофера Робіна. Він обов’язково допоможе Вінні Пуху!

Кролик з горщиком – розмальовка з практичним персонажем з діснеївського мультфільму про Вінні Пуха. Роздрукуйте та розфарбуйте Кролика за роботою. Йому це, напевно, сподобається!

Тигра заснув – розмальовка зі сплячим тигром. А ви знали, що Тигра спить лише на ріжку місяця? Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам та друзям, щоб розповісти про це.

Іа стоїть на голові – розмальовка з осликом, який перевіряє, чи він встоїть на голові. Підтримайте Іа у його експерименті! Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його з дітьми.

Розмальовка Комар представляє справжнього чепуруна в циліндрі. Розфарбуйте комаху, яка, напевно, поспішає на довгоочікуване побачення до Мухи-Цокотухи, олівцями або фарбами.

Розмальовка Коник з паличкою показує рекордсмена зі стрибків у довжину та висоту зі світу природи. Встигніть розфарбувати коника олівцями або фарбами, поки він відпочиває.

Розмальовка Гарний метелик зачарує собою і дітей, і дорослих. Роздрукуйте зображення метелика і розфарбуйте милого метелика за прикладом або за своєю фантазією фломастерами, фарбами або олівцями.

Розмальовка Мураха з лопатою — приклад роботящої істоти, яка готова на все заради своєї сім’ї. Щоб розфарбувати мурахи, використовуйте акварельні фарби, олівці або фломастери.

Красива бабка – розмальовка з неймовірною комахою. Їхнім зовнішнім виглядом та вміннями захоплюються не тільки прості люди. Поки діти розфарбовують бабку, розкажіть їм докладніше про цю цікаву комаху.

Розмальовка Вороня — зображення забавного дитинчати ворони, яке махає крилом на знак вітання. Збережіть картинку, щоб розфарбувати її разом з дітьми за прикладом або за своєю фантазією.

Лебідь плаває – розмальовка, яка показує улюблене заняття цього граціозного птаха, крім польоту. Роздрукуйте картинку з лебедем, покажіть його дітям і запропонуйте розфарбувати цей птах фарбами або олівцями.

Розмальовка Пелікан – контурне зображення найбільшого птаха з тих, що вміють літати. У кошику пелікану чимало риби. Схоже, він мав вдалий день. Зробіть цей момент ще яскравіше і розфарбуйте пелікану фарбами або олівцями.

Гарний папуга – розмальовка з домашнім улюбленцем, який сидить на кільці у профіль. Якщо вам хотілося б завести папугу, приміряйте на себе роль його власника, поки розфарбовуватимете папугу.

Маленьке совенка — розмальовка з чарівним дитинчатою птиці, яка веде нічний спосіб життя. Розфарбуйте великооке совенка з пензликами на вушках фломастерами або олівцями, щоб подружитися з цим кумедним пташечком.

Кішечка гуляє — розмальовка із свійською твариною на квітковому лузі. Над нею пурхає метелик і, схоже, кішка з метеликом уже потоваришували. Бажаєте пройтися разом із ними? Тоді беріться за пензлі чи олівці, щоб розфарбувати цю милу кицьку.

Пес із кісточкою — розмальовка із зображенням вірного та щасливого друга людини. Поки він нагадує найнадійніше місце у дворі, де можна сховати ласощі, розфарбуйте доброзичливого песика.

Свинка на прогулянці – розмальовка, де мила свинка стоїть на вершині пагорба. Чарівну свинку супроводжує метелик та сонце. Розфарбуйте пейзаж і саму героїню картинки фарбами чи олівцями.

Розмальовка Курочка та маленькі курчата демонструє дружню родину та батьківську турботу у всій повноті. Розфарбуйте цих свійських птахів, поки мама курка неквапливо веде своїх пташенят на лужок.

Корівка пасеться — розмальовка із буренкою на літньому лузі. Тут багато запашних трав та квітів, і корівці подобається на пасовищі. Роздрукуйте та розфарбуйте цю домашню тварину фарбами або олівцями.

Півень кукарекає — розмальовка з домашнім птахом, який довго будив людей вранці своїм співом, доки не було винайдено будильник. Розфарбуйте півня в яскраві фарби, щоб він став найкрасивішим чепуруном подвір’я.

Качка в очеретах — розмальовка із зображенням обережного птаха для дитячої творчості. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте качечку, яка щойно викупалася і вирішила вийти на берег.

Овечка на лузі – розмальовка чарівної овечки з дзвіночком на шиї. Роздрукуйте або збережіть зображення вівці на літній галявині, а потім розфарбуйте портрет овечки та навколишню природу фарбами або олівцями.

Кізочка на лузі — розмальовка з парнокопитною твариною, яка відпочиває на зеленій галявині. Роздрукуйте зображення кізочки з дзвіночком та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Гусак гуляє двором — розмальовка з усміхненим представником гусячої родини. Він щойно повернувся з прогулянки на рідне подвір’я і радий знову бачити всіх мешканців обійстя. Розфарбуйте досить гусака в білий, чорний або сірий кольори.

Веселий індик – розмальовка з товариським мешканцем домашнього подвір’я. Він уже вітає вас помахом крила та доброзичливою усмішкою. Розфарбуйте індика олівцями або фарбами, і він прикрасить вашу колекцію малюнків із свійськими птахами.

Вухата мишка – розмальовка з мишею, що присіла у дворі. З ким вона розмовляє і комусь усміхається, зупинившись на стежці? Розпитайте мишку, поки розфарбовуватимете її фарбами або фломастерами.

Милий віслюк — розмальовка з твариною на літньому лузі. Ослик уже помітив вас і скоса поглядає з цікавістю. Роздрукуйте портрет милого ослика та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Красива конячка — розмальовка з граціозною твариною. Кінь гріється під сонячним промінням і посміхається. Роздрукуйте і розфарбуйте конячку насиченими квітами, щоб її настрій став ще яскравішим.

Мила корівка – розмальовка з дружелюбною буренкою на пасовищі. На лузі затишно: прямо перед коровою росте квітка, а за нею — дерева з багатою кроною. Розфарбуйте корівку та гарний краєвид олівцями або фломастерами.

Зайчик на пеньку – розмальовка з цікавим зайчиком, який піднявся на пеньок, щоб краще роздивитися вас. Роздрукуйте або збережіть картинку з вухатим звірком, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Розмальовка Кошеня Гав на галявині – картинка із захопленим красою світу головним героєм мультфільму. Роздрукуйте і розфарбуйте малюка за прикладом або за своєю уявою.

Кошеня Гав і щеня – розмальовка, де юні персонажі радянського мультфільму раді позувати юному художнику. Роздрукуйте зображення та розфарбуйте двох товаришів фарбами чи фломастерами.

Кіт у дворі — розмальовка з одним із представників старшого покоління мультика «Кошеня на ім’я Гав». Він намагається наставити кошеня на шлях істини і не схвалює його дружбу з Шаріком.

Розмальовка Цуценя і сосиска – сюжет, за яким багато хто відразу дізнається улюблений мультфільм. Роздрукуйте або збережіть зображення і запропонуйте хлопцям вгадати назву мультика, а після цього розфарбувати цуценя Шарика.

Злий пес — розмальовка із ще одним персонажем старшого покоління з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Він сидить біля миски з кісточкою і нікому не поступиться своїми ласощами. Чи не злякаєтеся розфарбувати грізного пса?

Кошеня Гав гуляє – розмальовка, де головний персонаж мультфільму вирушив подихати свіжим повітрям. Він зачарований гарним краєвидом і завмирає перед кожним деревом чи квіткою у захваті. Розфарбуйте кошеня олівцями, поки він милується природою.

Кошеня Гав на сонечку – розмальовка з привабливим мультиплікаційним героєм, який гріється під сонячними промінчиками. Роздрукуйте або збережіть картинку з кошеням, щоб розфарбувати її та підняти собі настрій.

Цуценя ловить метеликів — розмальовка із зображенням Шарика, який вирішив потоваришувати з метеликом. Чи вдалося йому наздогнати метелика і запропонувати йому знайомство, дізнайтеся від самого цуценя, поки розфарбовуватимете його.

Гав дивиться на місяць – картинка для розфарбовування, яка познайомить хлопців з головним героєм мультика Кошеня на ім’я Гав. Роздрукуйте зображення кошеня, розфарбуйте його і подумайте, який він побачив місяць у калюжі.

Кіт біля паркану – розмальовка з чорним котом, який щось розповідає юному нетямущому кошеняті. Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте її фломастер або фарбами.

Розмальовка, де Кошеня Гав і щеня ділять сосиску, представляє ще один відомий сюжет з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Почніть з нього збирати вашу колекцію картинок про двох непосидючих друзів.

Кошеня Гав на природі – розмальовка з котиком, що присів на квітковій галявині. Він не втомлюється дивуватися з усього, що відбувається навколо. Поки малюк зайнятий, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Гав хоче погуляти – розмальовка з кошеням, яке збирається вийти з дому. Чого чи на кого він чекає, дізнайтесь у самого котика. А може, він запрошує вас пройтися разом із ним? Запасіться фарбами чи фломастерами, щоб розфарбувати кошеня у яскраві кольори.

Розмальовка, де Цуценя збирається на прогулянку, показує радість Шаріка від зустрічі з кошеням та ігор з новим господарем. Розфарбуйте передпокій, куди щеня вийшло, щоб незабаром вийти на вулицю, фарбами чи олівцями.

Розмальовка Кішка домоправительки представляє забавну кішечку, яка пустилася в танець разом з іншими героями казки про Маля і Карлсона. Розфарбуйте її за прикладом або створіть їй абсолютно новий образ.

Кішка Фрекен Бок і песик – розмальовка з вихованцями двох господарів. Щирість Маля і чарівність Карлсона вплинули не лише на «домомучительку». Симпатією один до одного перейнялися навіть тварини.

Білочка з лійкою – розмальовка з клопіткою хазяйкою. Білочка знає, що літо незабаром закінчиться і допомагає квітам швидше підрости. Розфарбуйте портрет милої білочки фарбами чи олівцями.

Їжачок набрав грибів — розмальовка з лісовим звірком, який поспішає до свого житла. За його плечима короб із грибами. Тепер їжак упевнений, що його улюблені їжаки будуть ситі взимку. Розфарбуйте дбайливого батька сімейства фарбами чи фломастерами.

Заєць їсть моркву — розмальовка із кумедним звірком, який знайшов улюблені ласощі. Поки зайчик у комбінезоні обідає, встигніть розфарбувати його олівцями або фарбами.

Крот копає землю – розмальовка з працелюбним представником фауни. Він будує нові ходи, і це подобається мишці. Вона просить іноді походжати галереями крота. Розфарбуйте двох тварин і дізнайтеся, чи зможуть вони домовитися про прогулянки.

Лисиця і постоли – розмальовка з усміхненою лисичкою в сарафані. Вона тримає у своїх лапках нещодавно сплетене взуття. Хочете приміряти пару лаптей? Тоді розфарбуйте лисицю у яскраві фарби прямо зараз!

Лось гуляє в лісі — розмальовка з твариною, яка йде на задніх лапах лісовою гущавиною. Він спирається на березовий ціпок. Куди поспішає лось, розпитайте в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Ведмежа на дереві – розмальовка з лісовим звіром, який знає всі вулики в окрузі. Ведмежа піднялося на дерево, щоб поласувати медом одного з них. Розфарбуйте цього солодку?

Оленя біля річки – розмальовка з цікавим дитинчатом. Він уперше побачив свій відбиток у воді, і йому стало цікаво, хто причаївся там, під водною гладдю. Розкажіть про це оленя, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Сова з ліхтарем показує нічний сторож лісу. Своїм вуханням сова попереджає мешканців хащі про наближення ночі і про те, що настав час спати. Розфарбуйте нічну сову фарбами чи олівцями.

Зайчик із рюкзаком — розмальовка із маленьким зайчиком, який вирушив до лісової школи. Бажаєте дізнатися, чому в ній навчають, прогуляйтеся разом із зайченятом і розфарбуйте його. Малюк розповість вам про все із задоволенням.

Маленький пінгвіня чекає на березі свого друга, щоб разом наловити риби до обіду. Розфарбуйте це дитинча пінгвіна фарбами або олівцями.

Кошеня та метелик – розмальовка з юним котиком. Він зустрів на стежці метелика і дбайливо грає з ним. Роздрукуйте та розфарбуйте нових друзів у яскраві кольори гуашшю або фломастерами.

Маленький бегемотик – розмальовка з твариною у кепці та з цеберком та лопаткою у передніх лапах. Він поспішає до пісочниці, де на нього вже чекають друзі. Роздрукуйте портрет малюка та розфарбуйте його аквареллю або олівцями.

Носоріг катається на машині – розмальовка з досвідченим водієм іграшкової машинки. Носоріг поспішає на зустріч із новими друзями у новенькому кабріолеті. Розфарбуйте автомобіль та тварину олівцями або гуашшю.

Мавпа фокусниця – розмальовка з твариною, яка любить пустувати і розважатися. Чи не тому на виступ мавпи так чекають усі хлопці, які прийшли в цирк? Розфарбуйте хвостату артистку, щоб підняти собі та своїм близьким настрій.

Добра конячка — розмальовка з цирковим конем, який виконує всі прохання дресирувальника. Тепер вона стала на задні ноги, щоб показати своє вміння ходити на задніх ногах.

Їжачок з яблуками — розмальовка зі щасливим звіром. Він зібрав багато солодких фруктів та готовий іти додому. Розфарбуйте яблука у червоний, жовтий чи зелений кольори, а їжака у чорний чи димчастий відтінки.

Зайчик їсть горіхи – розмальовка з милим зайчиком, якого тітка білка пригостила горіхами. Поки він пробує нові ласощі, розфарбуйте кролика акварельними олівцями або фарбами.

Білочка грає на дудочці — розмальовка із білкою, яка навчилася виконувати прості мелодії. Завдяки працьовитості білочка зможе стати найкращим музикантом лісу. Покажіть дитині, що ви вірите в її талант. Як? Розфарбуйте білочку!

Кролик збирає квіти — розмальовка з романтичним звірком. Він вибирає найкращі квіти для своєї мами. У неї сьогодні день народження. Допоможіть малюкові розфарбувати галявину у яскраві фарби!

Каченя в озері — розмальовка з пташеням мами качки, який робить великі успіхи у плаванні. Він сам помітив, що плаває краще за братів і сестер, і від цього щасливий. Роздрукуйте та розфарбуйте потрет чарівного малюка фарбами або олівцями.

Мишеня в човнику – розмальовка з відважним мандрівником. Він пливе озером зовсім один, керуючи своїм судном з допомогою весла. Розфарбуйте хоробрий підкорювач хвиль аквареллю або олівцями.

Цуценя йде за водою – розмальовка з господарським песиком. Він поспішає з двома повними водою, відрами, щоб полити грядки. Розфарбуйте щеняти олівцями або фарбами, щоб його шлях був ще веселішим, ніж раніше.

Равлик зібрав гриби — розмальовку із запасливим молюском. Равлик щасливий, що зміг зробити запаси на зиму. Тепер їй можна скуштувати нові страви. Придумайте історію про те, як равлик готуватиме гриби, поки розфарбовуєте його.

Єнот збирає зернятка – розмальовка з твариною, уважною до запасів на майбутнє. Єнот терпляче назбирав цілий мішок зерен. Ще хвилина і він буде готовий позувати юному художнику.

Розмальовка Грайливий левеня представляє забавного дитинча царя звірів. Він мріє побешкетувати з кимось так, щоб цього не помітив строгий батько. Не боїтеся скласти левеня компанію в іграх? Тоді розфарбуйте майбутнього володаря всього тваринного світу!

Дельфін хлюпається у воді – розмальовка з милим створенням, який любить бути в центрі уваги. Ось і зараз дельфін підплив до берега, щоб показати людям свою майстерність в акробатиці та здобути заслужені оплески. Розфарбуйте гарного дельфіна фарбами або олівцями.

Розмальовка Коала з дитинчатою познайомить хлопців із австралійськими тваринами. Коали зовні схожі на ведмежа, але є окремим сімейством, у якого немає родичів у природі. Розкажіть хлопцям про коали, поки вони розфарбовуватимуть цю картинку.

Метелики подружки — розмальовка із двома милими метеликами, які вирушили разом на луг. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет двох метеликів та спробуйте знайти всі відмінності між цими подругами.

Риба Їжак – розмальовка з разючою мешканкою вод. Ця риба при першій небезпеці надмається, наче куля, а її колючки можуть боляче поранити необережних купальників. Роздрукуйте та розфарбуйте разом із дітьми це дивовижне створення.

Слон грає в м’яч — розмальовка з розумною твариною, яка опанувала чимало людських професій. А ви хотіли б зіграти зі слоном у футбол? Спробуйте уявити цей матч, поки розфарбовуватимете вухатого футболіста.

Равлик на лузі — розмальовка із забавною мешканкою полів, лугів та садів. Дізнатися про неї не складно. Слимак повільно пересувається, тому що завжди носить свій будиночок на собі. Розфарбуйте сильний равлик разом із батьками чи друзями.

Зайчики з морквинами — розмальовка з двома братиками, яких почастували хрусткими ласощами. Вони так раді морквині, що ще не наважилися її з’їсти. Розфарбуйте щасливі зайчаті фарбами або фломастерами.

Розмальовка Вовк і заєць показує героїв мультфільму «Ну, постривай» в один із періодів перемир’я. Роздрукуйте або збережіть картинку з прогулянкою вовка та зайця корабельною палубою і розфарбуйте її олівцями.

Вовк грає на гітарі — розмальовка з головним бешкетником мультика «Ну, постривай!», вовком. Він розташувався на лаві, щоб виконати музичний твір на гітарі. Розфарбуйте сірого музиканта аквареллю або фломастерами.

Заєць на прогулянці – розмальовка зайчика з мультфільму “Ну, постривай!”. Він поспішає на тенісну гру, але не забув помахати вам лапкою на знак вітання. Розфарбувати майбутнього чемпіона?

Козлик на лузі – розмальовка, де показаний молодий онук бабусі кози. Він приїхав до бабусі на вихідні, щоб допомогти старенькій та подихати свіжим повітрям. Роздрукуйте портрет козлика на галявині і розфарбуйте навколо нього в яскраві фарби.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Заєць на пробіжці – розмальовка, де зайчик робить розминку перед початком забігу. Бажаєте приєднатися? Розфарбуйте картинку із зайчиком, приступайте до зарядки наступного ранку і кличте батьків на пробіжку.

Мила кішечка гуляє — розмальовка із чарівною твариною. Перед розфарбуванням розгляньте картинку і визначте разом з дітьми, де вовна на тілі звірка буде темніша, а де світліша, і чому.

Розмальовка Маленьке щеня показує звірятко, яке з цікавістю кинуло погляд ліворуч. Подивіться, як нетерпляче цуценя виляє хвостиком! Встигніть розфарбувати песика, поки він не зірвався з місця назустріч новим пригодам.

Розмальовка Акваріум із рибками зачарує тих хлопців, які мріють завести нових домашніх вихованців. Запропонуйте їм розфарбувати акваріумних рибок та приміряти на себе роль їхнього власника.

Маленький хом’ячок із забавним звірком на задніх лапках обов’язково сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. Та й сам хом’ячок так мило усміхається, що перед його чарівністю неможливо встояти! Розфарбуйте цього звірка олівцями чи фломастерами.

Маленький папужка на гілці — портрет домашнього улюбленця багатьох сімей у чорно-білій палітрі. Допоможіть папузі знайти яскраве оперення, розфарбовуючи його гуашшю або олівцями.

Дельфін над водою – розмальовка з граціозним артистом дельфінарію. Він легко прослизнув у вузьке кільце. Змогла б і людина зробити так, обговоріть з хлопцями при розмальовуванні цього дельфіна.

Лань – картинка для розфарбовування з одним з граціозних парнокопитних тварин. Лань прилягла відпочити, і поки вона спостерігає за метеликом, ви зможете її розфарбувати фарбами чи олівцями.

Білий ведмідь на відпочинку — портрет найвідомішого полярного мешканця. Використовуйте для розмальовки білого ведмедя гуаш або фломастери, щоб чіткіше показати контури дикого звіра.

Розмальовка, де Жираф їсть траву – картинка для дитячої творчості з одним із найвищих мешканців планети. Розфарбуйте галявину з травою для жирафу у зелений колір.

Пінгвіня слухає маму — розмальовка, яка доводить, що мами скрізь однаково турбуються за своїх малюків. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку із сім’єю пінгвінів олівцями або фломастерами разом із батьками.

Розмальовка, де Слоненя вмивається, допоможе дорослим показати хлопцям, як за своєю чистотою тварини у різних куточках Землі. Поспостерігайте, як слоник використовує хобот замість душу, та розфарбуйте його аквареллю або фломастерами.

Розмальовка Гордий павич демонструє одну з найкрасивіших птахів світу. Покажіть малюнок з павичем дітям, роздрукуйте його і розфарбуйте портрет павича за прикладом аквареллю або олівцями.

Пелікан упіймав рибу — розмальовка з пернатою рибалкою. Пелікану посміхнувся успіх, і він може поласувати великою рибою. Розфарбуйте щасливого рибалки фарбами чи олівцями.

Бінго — розмальовка з непосидючим мопсом із мультсеріалу «Дружні мопси». Постарайтеся швидше розфарбувати милий песик фарбами або олівцями – він поспішає назустріч новим пригодам!

Розмальовка Шипа знайомить із ще однією мешканкою будинку винахідника Боба. Граціозна кішечка входить до компанії пустотливих вихованців і не любить залишатися в тіні. Розфарбуйте кішку за прикладом або слідуючи за своєю уявою.

Ролі хоче грати – розмальовка кумедного мопса, з яким ви обов’язково подружитеся! Він любить гратися, подорожувати і знайомитися з новими людьми. Розфарбуйте песика Роллі фломастерами та пограйте з ним.

Малюк совенок – розмальовка привабливого совиного пташеня в момент неспання. Розгляньте картинку разом з дітьми і назвіть відмінні риси сов у пташеня, а потім розфарбуйте його разом з дітьми.

Ведмежа малюк – розмальовка із забавним і поки що нетямущим дитинчатою. Зовсім скоро Мишко навчиться у своєї мами, як самостійно добувати їжу та уникати зустрічі з людьми. А поки ведмежа буде радий з вами потоваришувати, якщо ви розфарбуєте його.

Маленьке білченя – розмальовка з милим дитинчатою клопіткі білки. Поки його мама зайнята пошуком смачних горішків, грибів та ягід, білченятко хочеться з кимось пограти. Може, ви складете йому компанію та розфарбуєте його?

Малюк зайченя – розмальовка з найсміливішим зайчиком з усіх дітей зайця та зайчихи. Він вистрибнув з нірки, де залишилися його брати та сестри, щоб першим познайомитися з лісом та його мешканцями. Поки ви розфарбовуєте зайченя і доглядаєте його разом з дітьми, познайомтеся краще з його зовнішнім виглядом і звичками.

Маленьке лисеня — розмальовка з чарівним дитинчатим, яке незабаром стане дорослим хижаком. Красива шерсть, граціозні рухи та хитрість лисиць ніколи не залишать їх поза увагою людей. Розфарбуйте малюка лисеня у яскраві відтінки олівцями або фломастерами.

Милий вовченя – розмальовка з зовсім ще юним представником вовчої зграї. Малюку належить багато чого навчитися у своїх побратимів, щоб стати добрим мисливцем. Розфарбуйте вовченя гуашшю та олівцями, щоб показати батькам та друзям його густу та красиву шерсть.

Розмальовка Маленький Їжачок — чорно-біле зображення мініатюрного звірка на задніх лапках. Дізнайтеся, що винюхує малюка їжак, коли роздрукуєте його портрет і почнете його розфарбовувати.

Розмальовка Малюк оленя – контурний малюнок дитинчата оленів. Крихітка відбився від мами, подбайте про оленя! Розфарбуйте його шкірку за прикладом, щоб мама швидше виявила оленя у лісі.

Малюк курча – розмальовка з милим пташеням курки. Він поспішає вперед двором і розмахує крильцями. Збережіть або роздрукуйте портрет курчати та розфарбуйте його разом з дітьми олівцями або фарбами.

Розмальовка Бешкетник щеня надає хлопцям можливість завести вихованця і навіть не питати дозволу батьків. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте пустотливого песика фарбами або олівцями.

Маленький котик — розмальовка з кошеням, що причаїлося. Він притиснув лапки до підлоги, уклав на них свою мордочку і, схоже, готується до стрибка. Встигніть розфарбувати котика, доки він не почав полювання.

Розмальовка Маленький баранець представляє привабливе дитинча вівці. Він зупинився на пагорбі, щоб подивитись на рідну округу. Розфарбуйте баранчика, поки він не вирушив далі в дорогу.

Розмальовка Маленька кізочка знайомить хлопців із чарівною парнокопитною твариною. Поки малюки розфарбовують козочка, розкажіть їм, що вона дає смачне та корисне молоко.

Маленька свинка – розмальовка з непосидою свинкою. Що цікавого побачила свинка? Придумайте історію про це разом з дітьми, поки розфарбовуватимете цю кумедну тварину.

Маленька корівка – розмальовка з парнокопитною домашньою твариною. Роздрукуйте або збережіть зображення корівки та запропонуйте дітям розфарбувати її олівцями або фарбами.

Мила конячка — розмальовка з твариною, яка повернула свою кумедну мордочку направо. Розпитайте кобилку, що утримує її увагу в цьому напрямку, поки розфарбовуватимете її.

Розмальовка Кіт Матроскін – зображення першого друга Дяди Федора. Роздрукуйте портрет смугастого кота та розфарбуйте його за прикладом.

Розмальовка Пес Шарик – портрет відданого Дяді Федорові пса. Цей персонаж мультфільму про Простоквашино відрізняється любов’ю до полювання, працьовитістю, умінням поступатися і робити необдумані покупки. Розфарбуйте кульки олівцями чи фломастерами.

Корова Матроскіна – розмальовка з першою домашньою твариною друзів із Простоквашиного. Роздрукуйте портрет Мурки та розфарбуйте її за прикладом. За це кіт Матроскін напевно почастує вас молоком.

Верблюд на прогулянці – розмальовка з твариною в поодинокі хвилини відпочинку. Верблюд подався відвідати друзів, яких давно не бачив. Розфарбуйте портрет двогорбого верблюда олівцями або фарбами, щоб зробити його шлях ще веселішим.

Добра черепаха — розмальовка із чарівною твариною на березі. Вона чудово поплавала в морі та вирішила погрітися на сонці. Розфарбуйте черепашку аквареллю, гуашшю або фломастерами.

Розмальовка, де папуги їдять, займе увагу допитливих хлопців на кілька хвилин. Роздрукуйте зображення і запропонуйте розфарбувати його дітям, щоб вони поспостерігали, як папужки самостійно видобувають собі в їжу горіхи та насіння рослин.

Розмальовка Добрий слоненя – милий сюжет для дитячої творчості. Маленький слоник катає на своїй спині двох пташок, які знають багато цікавих історій. Бажаєте послухати їх? Тоді роздрукуйте зображення та розфарбуйте нових друзів!

Гепард на дереві — розмальовка з граціозним та спритним хижаком, який жахає весь африканський континент. Якщо ви сміливі хлопці, розфарбуйте відпочиваючого звіра і потоваришуйте з ним.

Змія на гілці – розмальовка з унікальною істотою, яка мешкає у теплих країнах. Роздрукуйте та покажіть картинку дітям, запропонуйте їм вгадати, як називається ця змія, а потім розфарбуйте разом з ними портрет цієї тварини.

Птах удод – розмальовка з найцікавішим птахом. Ні з яким іншим представником пернатого сімейства удод не можна сплутати! Покажіть його зображення дітям та запропонуйте розфарбувати удада разом.

Розмальовка Дитинча кенгуру в сумці у мами приверне увагу дуже молодих художників. Роздрукуйте або збережіть картинку, уважно розгляньте її з хлопцями та розфарбуйте фломастерами або крейдою.

Домашня курка — розмальовка із найпоширенішою мешканкою сучасних сільських подвір’їв. Вона популярна, тому що невибаглива в їжі, вміє самостійно доглядати потомства і при цьому несе яйця майже кожен день.

Кінь з красивою гривою – розмальовка з граціозною твариною, яка може похвалитися густою шевелюрою. За гривою коня потрібен ретельний догляд, бо інакше пасма сплутаються і розчесати їх буде вже не можна. Розфарбуйте конячку олівцями або фарбами.

Кішка на відпочинку – розмальовка з милою твариною, яка радує не одного власника по всьому світу. Спостерігати за тим, як кішки граються, відпочивають і навіть сплять – задоволення. Щоб відчути себе господарем цієї чотирилапої істоти, розфарбуйте цей портрет чарівної кішечки.

Вівця з густою шерстю – розмальовка з корисною твариною, яка не любить самотності. Овечкам веселіше та безпечніше бродити по луках разом. Там вони жують соковиту траву і граються. Розфарбуйте милу овечку олівцями чи фломастерами.

Домашня коза — розмальовка із зображенням парнокопитної тварини, завести яку наважиться не кожна людина. Щоб відчути себе господарем норовливої ​​кізочки, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її разом із дітьми.

Домашній гусак – розмальовка з портретом важливого птаха. Гусак високо тримає голову на своїй довгій шиї і гордо дивиться вперед. А ви не побоитесь розфарбувати зображення такого величного мешканця домашнього двору?

Розмальовка з маленькою качиною родиною на воді. Мама качка вчить плавання маленьких каченят. Схоже, вони роблять успіх! Розфарбуйте юних пернатих плавців та їхню батьківку олівцями або фарбами.

Маленька вівця – розмальовка з юною представницею отари. Цікава овечка щось помітила вдалині, і поки вона розглядає це, ви зможете розфарбувати полохливу тварину олівцями або фарбами.

Пухнастий собака — розмальовка з коллі, яка спрямувала свій погляд у далечінь. Що вона там побачила? Спробуйте подружитися з собакою, поки розфарбовуєте олівцями коллі.

Кінь Максимум – розмальовка з вірним другом принцеси Рапунцель. Відданий товариш готовий на все, щоб захистити свою господарку. А ще Максимум знає, наскільки важливий у житті принцеси, і іноді пізнається. Розфарбуйте героя мультфільму фарбами чи олівцями.

Равлик Шелбі – розмальовка з неквапливим другом бджілки Майї. Якось Шелбі все ж таки спробував брати участь у гонці, але програв супернику. Розфарбуйте равлика олівцями або гуашшю, щоб втішити після поразки.

Індичка – розмальовка з портретом важливого свійського птаха. Індичка велично виступає надвір у своєму багатому оперенні. Розфарбуйте індичку так, щоб усі помітили, як вона гарна!

Гарний віслюк – розмальовка із зображенням витривалої та працелюбної тварини. Все, що мріє ослик, щоб його красиво розфарбували. Чи допоможете молодшому братові всіх коней виконати бажання?

Собака відпочиває — розмальовка зі втомленою твариною, якій потрібен перепочинок. Після нетривалого відпочинку собачка знову зі своїм господарем гратиме, полюватиме або рада буде вирушити на чиїсь пошуки. Розфарбуйте собаку за допомогою олівців або фломастерів.

Курка і курчата – розмальовка з найдбайливішою мамою серед свійських птахів. Квочка дочекалася, поки її пташенята вилупляться з яйця, і збирається відвести малюків на їхню першу прогулянку. Розфарбуйте курочку та її курчат фломастерами або олівцями.

Товстий хом’як – розмальовка із запасливим звірком, який винюхує щось смачненьке. Розфарбуйте хом’ячка, і можливо він поділиться з вами своїми запасами.

Розмальовка Хом’як на задніх лапках – зображення допитливого звірка, якому хочеться знайти незвичайні ласощі. Тоді довгою зимою хом’як їв би маленькими шматочками і зумів би розтягнути його до весни. Розфарбуйте хом’ячка фарбами чи олівцями.

Пухнастий кролик – розмальовка з привабливим звірком. Він готовий втекти під час першого пориву вітру або несподіваного звуку. Будьте обережні при розмальовуванні кролика і не злякайте його різкими рухами!

Соловей — розмальовка із співочим перелітним птахом на гілці. Соловей пройшов довгий шлях, щоб знову заспівати для нас пісеньку. Аплодисменти злякають співака, а ось погладжування пір’їнок пензликом з фарбами точно порадує! Розфарбуйте солов’я олівцями чи фломастерами.

Папуга з чубчиком — розмальовка з одним із найпопулярніших екзотичних вихованців у сучасних квартирах. Говорливий, галасливий і ошатний птах чекає, коли ви яскраво розфарбуєте його оперення. Після цього папужка обов’язково стане вашим другом!

Велика свиня – розмальовка з найпомітнішою мешканкою домашнього подвір’я. Хрюшка у своєму рожевому вбранні любить прогулятися двором і побалакати зі своїми сусідами. Жаль, що ніхто не розуміє її рохкання! Розфарбуйте свину фарбами або олівцями.

Розмальовка з Джуді — портрет відважної кролиці, яка сміливо йшла до своєї мрії і переїхала з рідної ферми до великого міста, щоб стати поліцейським. Розфарбуйте головну героїню мультфільму Зверополіс.

Бурий ведмідь — розмальовка зі знайомою всім хлопцям тваринам. Поки розфарбовуватимете бурого ведмедика разом з дітьми, розкажіть їм, що його недооцінюють. Ведмеді дуже швидко бігають, плавають на далекі відстані та добре лазять по деревах.

Гарне вовченя – розмальовка з молодим хижаком. Він уже багато чому навчився у старших. Послухайте, як він співає, поки розфарбовуватимете вовченя олівцями або фарбами.

Милий олень – розмальовка з парнокопитною твариною, у якої плямиста шкіра. Вона потрібна оленю для того, щоб добре ховатись у лісовому гаю. Оленя швидко бігає і майже непомітний у лісі. Це допомагає йому врятуватися від хижаків та мисливців. Розфарбуйте оленя фломастерами або олівцями.

Маленький єнотик – картинка для дитячої творчості зі звірком, який обов’язково миє лапки і саму їжу перед їжею. Роздрукуйте портрет цього звірка та розфарбуйте його разом із дітьми олівцями чи фарбами.

Білка знайшла грибок – розмальовка з радісним звірком, який знайшов ще трохи їжі для харчування довгої зими. Коли розфарбовуватимете лісову клопоту, використовуйте білий, коричневий, чорний і оранжевий кольори.

Лелека — розмальовка з перелітним птахом, якого люблять у багатьох країнах. Роздрукуйте картинку з лелекою, розфарбуйте разом із хлопцями та розкажіть їм, що він харчується не лише жабами, а й зміями, наприклад, гадюками.

Розмальовка Рись – портрет небезпечного хижака у дитинстві. Ця тварина відома своєю спритністю, швидкістю та розважливістю. Розфарбуйте рись олівцями разом з дітьми і розкажіть їм, що її хутро таке густе, що рись мешкає навіть у Заполяр’ї.

Сірий зайчик — розмальовка з привабливим звірком, який присів і чекає на знайомство з вами. Розфарбуйте сміливого зайчика в яскраві кольори олівцями або фарбами та покажіть нового друга рідним та друзям.

Розмальовка Бобр – зображення працьовитої тварини, яка будує хатки на воді власними зусиллями. У бобрів немає періоду навчання будівництву. Як побудувати греблю та житло, з дитинства знає кожен боберок завдяки своїй генетичній пам’яті.

Зубр – розмальовка з одним із родичів домашнього бика та американських бізонів. Ці могутні тварини живуть у Європі. Розкажіть хлопцям, поки вони розфарбовують кумедного звіра, що через постійне полювання на зубрів лише один їхній вигляд зберігся на планеті.

Маленька лисиця – розмальовка з красивою і цікавою твариною. Ви тільки гляньте, як допитливо вона вивчає вас! Потоваришувати з юною хижачкою легко. Вона любить ошатні шубки! Розфарбуйте лисицю олівцями – вона вам буде вдячна.

Кабан з іклами – розмальовка з небезпечним для людини лісовим мешканцем. Але сьогодні він виглядає доброзичливо. Спробуйте потоваришувати з молодим кабанчиком, для цього потрібно просто гарно розфарбувати його.

Дятел на гілці — розмальовка зі справжнім лісовим архітектором. Він довбає своїм потужним дзьобом дупла в стовбурах дерев, щоб знайти комах і з’їсти їх. Потім у цих «будиночках» селяться птахи та маленькі звірята. Розфарбуйте дятла разом із друзями!

Розмальовка Пугач — портрет найбільшого пернатого хижака Землі. Він може перемогти у бою беркута і навіть юного кабана. Запропонуйте дітям розфарбувати молодого пугача і повідайте їм, що деякі пугачі вміють навіть ловити рибу.

Розмальовка Малюк їжачок – зображення забавного звіра з колючими голками. Мабуть, він щойно вибрався з нірки. На його спині немає ще жодного грибка чи яблучка. Розфарбуйте милий їжачок олівцями, щоб потоваришувати з ним.

Гарний лось – розмальовка з величною твариною у профіль. Лось завжди настороже і готовий зірватися з місця будь-якої миті. Будьте обережні при його розфарбовуванні і не робіть різких рухів, щоб він не втік від вас у глиб лісу.

Розмальовка Півень на собачій будці — чорно-біла картина сільського життя. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення фарбами, поки пес не встиг знайти і схопити за хвіст того, хто його рано-розпорошено розбудив.

Коала на дереві — розмальовка із ще однією дивовижною твариною з Австралії. Ця коала рада зустрічі з вами і терпляче чекає, коли ви розфарбуєте її шерстку та красивий шарфик олівцями чи фломастерами.

Маленький жираф – розмальовка з милим дитинчатим жирафа. Він надягає вранці свій чарівний шарфик і вирушає досліджувати світ. Поспостерігайте за ним, поки його мама снідає, і розфарбуйте молодого жирафа в жовто-коричневий колір.

Маленький кенгуру показує всім хлопцям, що навіть тварини Австралії люблять морозиво. Роздрукуйте картинку з малюком і розфарбуйте його ласощі у ваш улюблений колір.

Яскравий папужка – розмальовка з пташкою на гілці з листочками. Запропонуйте розфарбувати цей малюнок своїм друзям фарбами або фломастерами, а потім порівняйте, які малюнки у вас вийшли.

Мавпочка на гілці – розмальовка з чарівною мавпою. Вона ось-ось перестрибне на інше дерево! Встигайте роздрукувати картинку та розфарбувати мавпочку фарбами чи фломастерами!

Пінгвін на крижині – розмальовка із забавним мешканцем Антарктиди. Він вирушив до свого друга на сусідній льодовик. А щоб не нудьгувати в дорозі, захопив із собою морозиво. Розфарбуйте пінгвіна та його шапочку фарбами, тоді він поділиться ласощами і з вами!

Маленька рись — розмальовка із чарівною представницею котячої родини. Зустріти її можна у хвойних лісах, горах Росії та Середньої Азії. Розфарбуйте юного рисенка, і він відкриє вам секрети, як полювати з настанням сутінків.

Очастий крабик – розмальовка з мешканцем моря, який привітно махає вам обома клешнями. Він буде радий, якщо ви розфарбуєте навколишній підводний світ у яскраві фарби олівцями або фарбами.

Мила акула — розмальовка, яка доводить, що цей підводний хижак не такий і страшний чудовисько. Подивіться, як привітно усміхається ця акула! Роздрукуйте та розфарбуйте її портрет олівцями або фарбами.

Малятко черепаха – розмальовка з чарівною земноводною твариною. Черепашка плаває у глибині моря, де почувається дуже комфортно. Розфарбуйте світ навколо неї у яскраві фарби, щоб зробити її прогулянку ще цікавішою!

Дельфін з м’ячиком – розмальовка з пустотливим мешканцем океанаріуму. Дельфін любить грати в м’яч і мріє створити власну волейбольну команду. Підтримайте тварину в її мрії – просто розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Дівчина восьминіг – розмальовка з визнаною красунею підводного світу. Вона пливе до своєї подружки, щоб разом попустувати. Розфарбуйте ніжки та вбрання дівчинки восьминога у яскраві фарби, щоб їй було ще веселіше.

Коралові рибки – розмальовка з підводними мешканками моря. Вони знайшли собі будинок поруч із коралом. Там вони знаходять їжу та можуть сховатися від хижаків. Щоб потоваришувати з рибками, просто розфарбуйте їх лусочки у яскраві кольори.

Морський коник під водою – розмальовка з усміхненим підводним морським мешканцем. Куди він прямує, дізнайтесь у нього, поки розфарбовуватимете ковзана з друзями або батьками.

Коник на листочку — розмальовка з одним із найкращих спортсменів та музикантів кожної луки. Роздрукуйте картинку з коником і розфарбуйте його в хвилини відпочинку разом із друзями чи батьками.

Павук на павутині – розмальовка з корисним створенням. Цей павучок знищує до 2000 шкідливих комах на рік. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте картинку з павуком на подяку за те, що вони позбавляють нас комарів і мух.

Яскравий метелик – розмальовка з комахою, яка нікого не залишить просто байдужим глядачем. Беріть пензлики, фарби та олівці, щоб розфарбувати крильця милого метелика разом з батьками чи друзями!

Бджілка на квітці – розмальовка з великоокою комахою. Невтомна бджола дзижчить і перелітає з квітки на квітку, щоб зібрати якнайбільше нектару. Встигніть розфарбувати бджілку фарбами, поки вона не вирушила на інший луг.

Мила бабка – розмальовка з унікальною комахою. Бабка весь час мчить уперед, а дорогою ловить мух. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте бабку, якщо ви любите літо, як і вона сама.

Сонечко на листочку – розмальовка з мініатюрним, але потужним борцем зі шкідниками. Ця крихітна комаха поїдає до 50 особин попелиці, білокрилок або кліщів на день. Розфарбуйте сонечко в рожевий, жовтий, помаранчевий, білий або чорний колір.

Мишка з сиром – розмальовка з пронозливим звірком, який скрізь зможе дістати собі їжу. Ось і зараз мишка роздобула шматочок ароматного сиру. Тільки вона не поспішає його з’їсти: сир виявився безбарвним! Розфарбуйте сирний шматочок у жовтий або оранжевий колір, щоб мишка змогла їм поласувати.

Радісна черепаха — розмальовка з веселою черепашкою, що ходить берегом. Все, чого їй не вистачає, – приємної компанії та барвистого пейзажу. Бажаєте виправити ситуацію? Тоді роздрукуйте картинку та беріться за фарби чи олівці!

Малюк бегемот – розмальовка з дитинчатою з далекої африканської савани. Розфарбуйте крихітного бегемота олівцями або фарбами і простежте за малюком, доки не повернулася його мама.

Грайлива конячка — розмальовка з жвавою твариною. Конячка нетерпляче б’є копитцем об землю, щоб привернути вашу увагу. Перш ніж помчати у полі, вона мріє, щоб ви розфарбували її олівцями чи фарбами.

Слоненя тупотить ногою – розмальовка з портретом нетерплячого малюка. Він хоче бути безбарвним. Допоможіть слоненяті знайти своє звичне вбрання або розфарбуйте його у яскраві фарби фарбами або олівцями.

Руда білочка – розмальовка із запасливим звірком, який любить збирати горішки, ягоди та гриби. Все літо білка клопочеться, поповнюючи запаси, але вона точно знайде п’ять хвилин, щоб ви встигли розфарбувати її шерстку фарбами чи олівцями.

Малюк кенгуру з мамою – розмальовка, яку можна використовувати як сюжет для листівки своєї мами. Просто роздрукуйте картинку на щільному листі та акуратно розфарбуйте сім’ю кенгуру.

Малюк пінгвіненя – розмальовка з унікальним мешканцем Антарктиди. Він любить спостерігати за тим, як мама та тато плавають у морі, а потім приносять йому рибу. Але щось малюка зовсім занесло снігом! Поправте пензликом з фарбами колір його пір’їнок, щоб батьки змогли впізнати свого малюка.

Жирафік з ріжками — розмальовка із маленьким сусідом левеня та бегемота. Він грає разом з ними неподалік мами, щоб не загубитися. Тільки шкурка його вся вкрилася пилом! Допоможіть жирафу обтруситись і поправте розмальовка його шкірки фарбами.

Папуга на дереві — розмальовка з пустотливим птахом із жарких тропіків. Папуга ось-ось заспіває свою пісеньку. Тільки куди поділося його яскраве оперення? Виступати у такому вигляді співак не хоче. Допоможіть папузі переодягтися в яскраве вбрання за допомогою фарб!

Малюк левеня – розмальовка з юним спадкоємцем царя звірів. Левеню ще багато чого треба навчитися. Швидше беріть олівці або фломастери і розфарбуйте левеня.

Равлик з ріжками – розмальовка з милою мешканкою лук і садів. Куди вирушив равлик сьогодні, дізнайтеся в нього самому, коли розфарбовуватимете його аквареллю або олівцями.

Кіт з мишкою – розмальовка з домашньою твариною, яка виконує свою роботу. Кумедний котик загнав мишку в кут і думає, що робити з нею далі. Поки він розмірковує, розфарбуйте обох персонажів картинки олівцями чи фарбами.

Метелик у польоті – розмальовка з чарівною комахою, яка проживає цікаве та яскраве життя. Дізнайтеся, як це бути гусеницею, лялечкою і метеликом у самого метелика, поки розфарбовуватимете його олівцями і фломастерами.

Маленька овечка – розмальовка свійської тварини з густою шерстю. Чи не час постригти овечку, дізнайтеся у неї самої, поки розфарбовуватимете юну вівцю фломастерами або олівцями.

Домашній пес – розмальовка з юним охоронцем господарського будинку та двору. Він з цікавістю оглядає околиці і буде радий поговорити з вами. Захопіть фарби та олівці, щоб розфарбувати песика та намалювати йому найкращого друга.

Домашня свинка – розмальовка з твариною, яка любить купатися в калюжах, піску та поїдати кропиву. Розфарбуйте свину в рожевій палітрі, а цятки на її шкірці – в коричнево-чорний колір.

Зубастий крокодил — розмальовка із грізним хижаком. Але сьогодні він відкрив пащу не за тим, щоби когось з’їсти. Крокодил чекає візиту маленької пташки, яка видаляє залишки їжі в нього між зубами. Якщо ви сміливі хлопці, розфарбуйте цього великого крокодила фарбами чи олівцями.

Гарний півень – розмальовка з важливим птахом сільського подвір’я. Він не тільки оберігає курочок, шукає їм їжу, але й будить усіх уранці. Хочете подружитися з півником? Тоді розфарбуйте у яскраві кольори його оперення!

Красива зайка – розмальовка з твариною, яка ось-ось втече зі сторінки. Постарайтеся встигнути розфарбувати зайчик олівцями або гуашшю, поки він не перестрибнув на інший листок!

Мила жаба — розмальовка із земноводною мешканкою не лише наших широт. Жаби живуть практично у кожному куточку планети. Всюди їх поважають за те, що вони допомагають винищувати настирливих комах. Розфарбуйте цю кумедну жабу на подяку за те, що вона знищує мошок і комарів?

Вовк на прогулянці — розмальовка із лісовим хижаком, який вийшов на огляд своїх володінь. Оберігати свою територію дуже важливо для вовчої зграї. Які ще правила існують у житті сірих хижаків, дізнайтеся у самого вовка. Він поділиться своїми секретами, поки ви його розфарбовуватимете.

Розмальовка, де лисичка гуляє, показує ще одну лісову хижачку. Вона дуже гарна. Її багата і яскрава шерсть привертає до неї увагу мисливців, але розмальовка лисички допомагає сховатися в лісовій глушині. Чи допоможете рудій красуні повернути колір її вовни?

Усміхнений бегемот – розмальовка привітного жителя африканської савани. Розкажіть друзям, поки розфарбовуватимете цю тварину, що бегемоти майже весь день проводять у воді і виходять поїсти трави тільки вночі на кілька годин.

Весела білочка – розмальовка з милою лісовою стрибункою. Вона вже готова до стрибка на інше дерево, але може і затриматися, якщо ви поспішаєте розфарбувати її фарбами чи олівцями.

Рогатий лось – розмальовка з величним мешканцем тайгових лісів та суворих північних земель. Розфарбуйте сохатого і розпитайте його, куди він прямує, поки розфарбовуєте лося.

Милий снігир — розмальовка з лісовою співочою пташкою, яка має дуже гарне оперення. Розфарбуйте пір’їни на грудці снігу червоним кольором, а решта пір’я – в синьо-чорній палітрі.

Милий Їжачок – розмальовка з унікальною твариною. Їжак живе в лісі, ловить мишей та змій, а на зиму запасає гриби, ягоди та фрукти. Будьте обережні під час розфарбовування! Їжачок, хоч і доброзичливий, але в нього колючі голки!

Голуб на гілці — розмальовка з птахом, якого дуже люблять люди. Схоже, і зараз голуб з гілки поглядає навколо, шукаючи того, хто почастує його хлібними крихтами. Розфарбуйте голуба яскравими фарбами, щоб привернути увагу людей.

Добрий єнот – розмальовка хижого і дуже охайного звіра. Втім, сьогодні єнот ситий і готовий смиренно посидіти, поки ви розфарбуєте його шерстку фарбами чи олівцями разом із друзями.

Синиця на гілці – розмальовка з пташкою, яка мешкає по всій Росії та інших країнах. Портрет синички прикрасить колекцію малюнків. Залишилося лише роздрукувати картинку та розфарбувати пташку олівцями.

Плямиста рись — розмальовка з хижою твариною, яку варто побоюватися в диких умовах навіть людям. Однак на картинці представлена ​​доброзичлива родичка домашньої кішки. Ця рись із задоволенням підставить спинку, щоб ви погладили її та розфарбували.

Іграшковий ведмедик — чорно-біле розмальовка для дітей, яке нагадає про улюбленого друга дитинства батькам! Запропонуйте одну картинку татові або мамі, а другу – розфарбуйте олівцями або фарбами.

Вовченя з квіточкою – розмальовка з дитинчатою з вовчої зграї, який з цікавістю вивчає світ. Маленький дзиґа сів на галявині і розглядає квітку. Розфарбуйте вовченя і квітка в його лапці в барвисті кольори, щоб вона довше залишалася в райдужному настрої!

Привітний слоник – розмальовка з дитинчатою з далеких теплих країн. Він мріє потоваришувати з вами. Беріть олівці або фарби, щоб спілкування навіть уперше пройшло невимушено та весело.

Весела мишка – розмальовка з відважним мишеням, яке вирушило на прогулянку. Мишка у смугастій футболці, джинсовому комбінезоні та шарфику обов’язково подружиться з вами, якщо ви зробите її вбрання барвистим за допомогою фарб або фломастерів.

Їжачок із квіточкою — розмальовка із привабливим мешканцем лісу. Кого він поспішає наздогнати і кого гукає, дізнайтеся біля самого їжака, поки розфарбовуватимете його фарбами або фломастерами.

Веселе порося – розмальовка з милим мешканцем подвір’я. Смішне порося веселиться в калюжі. Розфарбуйте костюмчик і шапочку бешкетника за прикладом аквареллю або фломастерами.

Бегемотик з ананасом – розмальовка із забавним дитинчатим, який вирішив поласувати стиглим плодом. Бажаєте спробувати ананас разом із бегемотом? Тоді розфарбуйте сам фрукт та тварину у улюблені кольори!

Веселе лисеня — розмальовка з привітним дитинчатою, яке поспішає показати друзям свій скарб. Він несе в лапці яйце з різнокольоровою шкаралупою. Згадайте, на яке свято прийнято фарбувати яйця, поки розфарбовуватимете привабливого лисеня.

Зайчик з квіточкою – розмальовка з зайченятком, що поспішає на день народження друга. Він так поспішає, що фарби його вбрання не встигають за швидким бігом зайчика. Розфарбуйте костюм тварини і квітку фарбами або олівцями.

Ведмедик позіхає – розмальовка, яку можна запропонувати дітям будь-якого віку. Роздрукуйте та розфарбуйте її перед сном. Ведмежа так заразливо позіхає, що юні художники напевно захочуть спати!

Їжачок із шпаківнею — розмальовка із турботливим мешканцем лісу. Їжак змайстрував будиночок для перелітних птахів. А щоб їм було веселіше жити в новому будинку, розфарбуйте його і галявину навколо в яскраві кольори.

Зайчик у сукні — розмальовка з чарівною представницею лісових мешканців. Заінька стоїть на передніх лапках і показує своє прекрасне вбрання із сукні та квіткового вінка. Розфарбуйте їх олівцями чи фарбами, щоби порадувати маленьку модницю?

Розмальовка, де Песик грає на пляжі, нагадає про літній відпочинок не лише для дітей. Покличте розмальовувати цю картинку олівцями маму або тата, і вони з радістю до вас приєднаються.

Лисиця з листям – розмальовка з чарівною мешканкою лісу. Вона радіє приходу осені і збирає золоте листя. Роздрукуйте та розфарбуйте руду красуню з її подругою-восени олівцями або фарбами.

Гусак із парасолькою — розмальовка із представником домашнього подвір’я, який проводжає сумним поглядом своїх диких побратимів. Про що він думає в цей момент, розпитайте самого гусака, коли розфарбовуватимете його аквареллю і олівцями

. Якщо ви любите їзду з гори по снігу, роздрукуйте і розфарбуйте цю картинку олівцями або фарбами.

Рогатий баран – розмальовка зі стадною твариною, яка здається грізною на вигляд, але це не завжди так. Подивіться, як дбайливо круторігий баранець знайомиться з мініатюрною копачкою, і розфарбуйте їх обох у яскраві кольори!

Каченя у воді – розмальовка з цікавим дитинчатом домашньої качки. Під час купання він відплив трохи віддалік від мами, інших каченят і знайшов щось дивовижне. Розкажіть малюкові, що таке квітка, поки розфарбовуватимете каченя олівцями.

Гарний індик – розмальовка з одним із найгордіших представників свійських птахів. Індик знає, що має гарне оперення і яскравий «корал». Так називається борідка індика. Розкажіть про це друзям, коли розфарбуєте цього птаха.

Розмальовка Гарцюючий кінь яскраво показує, які таланти мають ці красиві і сильні чотирилапі тварини. Роздрукуйте зображення конячки в ошатному сідлі і розфарбуйте її в улюблені кольори!

Кізочка біля паркану – розмальовка з невибагливою мешканкою хліва. Пообідати вона може і прутиками верби, а для сну їй не потрібно дуже багато місця. А зараз вона терпляче чекає, поки ви розфарбуєте її фарбами чи крейдою.

Жвавий півень — розмальовка з одним із найвідважніших свійських птахів. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з півником, який самовіддано захищає свою сім’ю та розшукує для курочок їжу.

Порося в калюжі – розмальовка з чарівним дитинчатою тітоньки Свинки. Він вийшов на прогулянку і вирішив скупатися. Приєднуйтесь до його забав! Не забудьте захопити фломастери або фарби, щоб спільна пригода стала яскравішою!

Маленьке теля – розмальовка з милим мешканцем сільського подвір’я. Він збирається попити води із відра, яке йому принесла дбайлива господиня. Простежте, щоб малюк не перекинув відро, поки розфарбовуватимете теля.

Маленький голуб — розмальовка з птахом, який довго служив людям як листоноша. Як це було, розпитайте батьків, коли принесете показати їм ваш малюнок із голубком.

Лебідь у воді — розмальовка, яку із задоволенням розфарбовуватимуть хлопчаки, дівчата, їхні мами та бабусі. Все тому, що довкола цих птахів ходить багато гарних легенд. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте та обговоріть усі найцікавіші міфи про лебедів із дітьми.

Зозуля – розмальовка з птахом, яка показана у профіль. Вона готова спалахнути із землі будь-якої миті. Встигніть роздрукувати зображення зозулі та розфарбувати його олівцями чи фломастерами!

Снігур на дереві – розмальовка з пташечкою, яка запам’ятовується багатьом хлопцям своїм яскравим оперенням. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте сніговика фарбами або фломастерами.

Маленький горобець — розмальовка із найпоширенішою пташкою у нашій країні. Вона знайома кожному малюкові. Роздрукуйте картинку та розкрийте горобця олівцями чи фарбами.

Красива ластівка – розмальовка з чарівним птахом у польоті. Ластівки прилітають у наші краї навесні і відлітають у теплі країни вже наприкінці літа. Згадайте разом з дітьми, яку казкову героїню врятувала ластівка, поки розфарбовуватимете цю пташку.

Синичка на дереві — розмальовка із ще однією корисною пташкою. За день вона може вбити до 400 комах. Роздрукуйте або збережіть портрет синички та розфарбуйте його разом із батьками чи друзями.

Сова на гілці – розмальовка з птахом, що веде нічний спосіб життя. Оперення цього птаха змінюється в залежності від місця проживання. Її пір’я може бути сірим і навіть чорно-білою гами. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте сову олівцями або фарбами.

Білка з великим хвостом – розмальовка зі звірком, який присів на задні лапи і за чимось уважно спостерігає. Здається, білочка зараз втече за новим горішком чи ягодою! Встигніть роздрукувати картинку з нею і розфарбуйте лісовий клопіт фарбами або олівцями!

Привітний ведмідь – розмальовка з привабливим ведмежати, яке стало на задні лапи і махає вам передньою правою лапою. Він запрошує вас скуштувати лісової малини та меду на подяку за те, що ви розфарбуєте його.

Розмальовка Добрий бобр — чорно-біле зображення кумедної тварини. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку з бобром, щоб вона розкрила вам всі таємниці будівництва своєї хатки. Поспішайте! У бобра хвилини відпочинку видаються рідко.

Розмальовка Рогатий олень – зображення шляхетного лісового мешканця, який поспішає втекти в лісовій гущавині. Чи встигнете ви роздрукувати картинку з ним? Встигли? Розфарбуйте оленя фарбами чи олівцями у улюблені кольори!

Розмальовка Лисиця-сестриця – чорно-біле зображення з одним із найпопулярніших персонажів російських народних казок. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет лисички пастеллю, олівцями або фломастерами.

Зайченя і морква – розмальовка з двома нерозлучними «друзями». Зайчик поділиться з вами ласощами, якщо ви розфарбуєте його вовну в сірий або білий колір олівцями або фарбами.

Розмальовка Малюк кріт — чорно-біле зображення юного крота, що виглянуло з-під землі погрітися під променями сонця. Потоваришуйте з цим невтомним будівельником підземних ходів! Це просто. Розфарбуйте його за допомогою олівців чи фарб.

Розмальовка Жук на листочку – картинка з літнього луки, де люблять гуляти не лише діти. Роздрукуйте або збережіть зображення жучка, щоб розфарбувати його олівцями разом із батьками чи друзями.

Добрий равлик – розмальовка з равликом, який припинив свою прогулянку. Вона дуже хоче познайомитись з вами! Приготуйте фарби та пензлі перед тим, як роздрукувати портрет равлика. Так вам точно не буде нудно!

Сердитий змія – розмальовка для відважних художників! На ній зображено грізне плазуне, яке повзе кудись. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку зі змією фломастерами чи фарбами разом із друзями чи батьками.

Розмальовка, де Ящірка висунула язик, не показує її погане виховання. За допомогою язика вони сприймають запахи та дізнаються, що знаходиться поруч із ними. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з ящіркою фарбами або фломастерами.

Розмальовка Дві милі метелики показує пару метеликів, які граються на сонці. Звідки вони прилетіли і куди прямують, дізнайтеся у метеликів, поки розфарбовуватимете їм крильця олівцями або крейдою.

Маленька синиця — портрет знайомої з дитинства кожній людині птахом. Цікава синочка дуже хоче повернути собі своє оперення! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її пір’їнки олівцями або фарбами.

Розмальовка Птах юрок – незавершений портрет найближчого родича зяблика. Роздрукуйте картинку з ним і розфарбуйте олівцями або фарбами в помаранчевий та чорний колір, щоб познайомитися ближче з цим птахом.

Коник на травинці – розмальовка з одним із типових представників літнього лука та полів. Роздрукуйте або збережіть портрет коника і розфарбуйте його в улюблені кольори фарбами чи олівцями.

Маленька жаба – чорно-білий портрет смішної мешканки ставків, озер і боліт. Згадайте, чим корисні ці земноводні створіння, поки розфарбовуватимете цю великооку жабу олівцями.

Розмальовка Тхір — чорно-біле зображення невеликого хижака, який цікаво щось розглядає нагорі. Роздрукуйте картинку з тхором і розфарбуйте його за допомогою фарб або олівців.

Вовк на полюванні — розмальовка із грізним сірим хижаком, який вирушає за здобиччю. Затримайте вовка, щоб зайчики в лісі встигли сховатись! Полоскочи йому боки пензликом з фарбами, якщо вам вистачить сміливості розфарбувати вовка.

Рогата газель – розмальовка із зображенням швидкої та граціозної бігуньї. Встигніть роздрукувати та розфарбувати газель олівцями або фарбами, доки вона не втекла на іншу сторінку!

Весела сова — розмальовка з птахом, яка рада чомусь настільки, що почала танцювати. Роздрукуйте або збережіть картинку із совою, щоб розфарбувати її та приєднатися до забав птаха.

Малютка їжачок – розмальовка з лісовим малюком, який вже наслідує приклад своїх батьків. Він знайшов величезне яблуко та несе його додому. Складіть компанію їжачку, поки він йде до своєї нірки. Щоб прогулянка стала ще веселішою, захопіть із собою олівці та фарби.

Милий єнотик — розмальовка із хижим звірком, який сів відпочити. Що зацікавила тварина, і куди він спрямував свій погляд, дізнайтеся у самого єнота, поки розфарбовуватимете його фарбами або фломастерами.

Дятел на суку – розмальовка із зображенням птаха за роботою. Дятел відомий своєю працьовитістю та терпінням. Тільки де його строкаті пір’їни? Роздрукуйте та розфарбуйте портрет дятла на гілці аквареллю або олівцями.

Розмальовка Веселий жирафік представляє молодого жителя африканської савани. Він довірливо усміхається вам і задерикувато манить пограти. Невже ви пройдете повз і не розфарбуєте малюка жирафа олівцями чи фарбами?

Розмальовка Бегемотик на прогулянці представляє екзотичного звіра. Ми звикли бачити цю тварину неквапливою, але погляньте, як швидко мчить маленький бегемот на зустріч до своїх друзів! Ви встигнете розфарбувати його фарбами, поки він не втік із вашої сторінки?

Розмальовка Великий носоріг показує рідкісну картину, коли ця тварина не у воді. Схоже, настав вечір, носоріг готовий потоваришувати з вами, поки він щипає траву, а ви розфарбовуєте його пензликом з фарбами.

Розмальовка Тукан представляє нам незвичайного птаха. Але що ж сталося з її яскравим оперенням? Роздрукуйте картинку з туканом, щоб розфарбувати його пір’їни та дзьоб фарбами або олівцями.

Північний морж – розмальовка з ссавцем, якій не страшний ніякий холод завдяки об’ємному шару жиру та товстій шкірі звіра. Роздрукуйте портрет моржу та розфарбуйте його олівцями разом із друзями.

Розмальовка Грізний орел представляє найзнаменитішу хижу птицю планети. Орла легко впізнати з оперення та царствених звичок. Щоб потоваришувати з ним, не потрібно самому ставати хижаком. Просто розфарбуйте орла олівцями або крейдою, щоб він зміг знову полювати.

Розмальовка Малюк ослик зацікавить не лише юних художників, а й їхніх батьків. Подивіться, як мило цей звір усміхається вам і привітно махає хвостом. Він мріє, щоб ви якнайшвидше розфарбували його олівцями або фарбами.

Весела мавпа – розмальовка із забавною мавпочкою, яка махає вам лапкою. Цікава тварина дуже хоче навчитися малювати. Поділіться з мавпою олівцями, коли розфарбуєте її?

Привітний крокодил – це розмальовка, яке сподобається навіть маленьким дітям. На ній грізний хижак махає юному художнику передньою лапою, показуючи, що сьогодні він у гарному настрої. Розфарбуйте картинку з крокодилом олівцями чи фломастерами. Так ви обов’язково потоваришуйте з ним!

Розмальовка Родина кенгуру демонструє життєрадісних жителів Австралії. Мама та її дитинча зупинилися лише на хвилинку, щоб оглянути околиці. Встигніть їх розфарбувати фарбами чи олівцями!

Гарний лебідь — розмальовка з царським птахом, який над чимось задумався, схиливши голову. Які думки завітали до лебедя? Дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або фломастерами.

Красивий павич – розмальовка з птахом, яка знайома навіть наймолодшим художникам. Роздрукуйте картинку з ним та запропонуйте розфарбувати хлопцям павича фарбами або олівцями.

Милий лев — розмальовка із царственим представником із сімейства диких та великих кішок. Сьогодні він у доброму настрої після вдалого полювання. Ви можете роздрукувати портрет лева та розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Малюк слоненя – розмальовка з найдружнішим жителем Африки. Він повідомляє своїм друзям, що незабаром прийде до них грати. Послухайте, як голосно гуде хобот слоненя, поки ви розфарбовуватимете його олівцями або фломастерами.

Гарний верблюд – розмальовка з найвитривалішою твариною на нашій планеті. Він сміливо долає величезні пустелі. Ось і цієї миті верблюд вдивляється в східну сторону. Розфарбуйте його якнайшвидше, щоб він зміг швидше вирушити в новий шлях.

Великий страус – розмальовка з одним із найбільших птахів на Землі. Страус такий великий, що бігати йому стало зручніше, ніж літати. Потоваришуйте з цим пернатим гігантом! Для цього просто роздрукуйте та розфарбуйте зображення зі страусом фарбами або олівцями.

Мила змія – розмальовка з невеликою змійкою, яка мріє знайти товаришів. Для цього вона навіть вирушила у подорож. Роздрукуйте зображення милої змійки і розфарбуйте її плямисту шкірку яскравими фарбами або фломастерами, якщо теж хочете знайти нового друга.

Розмальовка Веселий папуга – картинка для дитячої творчості з привабливим представником пернатого сімейства. Він махає крилами не просто так. Папуга помітив ваші фарби і готовий до того, щоб ви розфарбували його у яскраві кольори зараз.

Похмурий тигр — розмальовка з незадоволеним хижаком, який присів відпочити, і був зненацька застигнутий вами. Якщо ви не злякаєтеся тигра, роздрукуєте зображення з ним і розфарбуєте його фарбами, він, можливо, подружиться з вами. Ви готові відчути свою сміливість?

Розмальовка Усміхнений пінгвін – портрет забавного птаха, який не вміє літати. Що замість цього вміє робити пінгвін, розпитайте його самого, поки розфарбовуватимете його аквареллю або крейдою.

Розмальовка, де Черепашка повзе морським піском, жваво нагадає вашим рідним і друзям про відпустку на теплому узбережжі. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте черепашку та вручіть їм малюнок на згадку про море.

Рибка в акваріумі – розмальовка з чарівною рибкою, яка бажає змінити вбрання на яскраву луску. Допоможіть їй у цьому! Для цього вам досить просто розфарбувати мешканку акваріума аквареллю або гуашшю.

Розмальовка, де кошеня грає з мишкою, сподобається навіть малюкам. Схоже, що кішечка з мишеням давно дружать і просто люблять грати в наздоганяння. Розфарбуйте товаришів олівцями або аквареллю, щоб вони ніколи не втратили одне одного!

Цуценя і миска — розмальовка, де песик радий несподіваним ласостям настільки, що хоче помилуватися кісточкою, перш ніж її з’їсти. Встигніть розфарбувати цуценя, поки він не з’їв своє частування!

Розмальовка Папужка на дереві вибрана для вашої колекції малюнків не випадково. Погляньте на птаха — і ви зрозумієте, що саме такого папугу ви завжди хотіли розфарбувати фарбами чи фломастерами!

Малютка черепаха — розмальовка з неквапливою твариною, яка знайшла лист, що впав з дерева. Поки черепашка згадує, яке дерево має таке листя, ви зможете розфарбувати його аквареллю, гуашшю або фломастерами.

Собака такса – розмальовка з цікавим звірком, який вийшов на прогулянку. Кого помітила такса серед двору? Роздрукуйте та розгляньте уважно картинку, щоб розфарбувати її, не проґавивши жодної деталі.

Кошеня і клубок ниток – розмальовка, яка показує улюблену витівку всіх кішок. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте яскравими фарбами гуашевих і вручіть бабусі, коли знову вирушите до неї в гості.

Хом’як у колесі — розмальовка з домашньою твариною, що не знає втоми. Він так старанно крутить колесо, щоби сподобатися новому господареві. Віддячіть хом’ячку за старання і розфарбуйте його в улюблені кольори!

Добрий бегемотик – розмальовка з милою твариною, яка шукає нових друзів. Чому б вам не подружитися з ним, поки ви лоскотатимете йому боки пензликом з яскравими фарбами?

Грізний лев – розмальовка з королем африканських саван. Він суворий, але справедливий. Бажаєте познайомитись із ним уже сьогодні? Роздрукуйте та розфарбуйте лева фломастерами або олівцями.

Мавпочка з льодяником – розмальовка з юною мавпою, яка обожнює солодощі. Вона привітно махає вам лівою лапкою, щоб не пройшли повз нього і обов’язково розфарбували її олівцями або фарбами.

Пінгвін з морозивом – розмальовка, де мешканець снігових долин та холодних морів щиро радіє частування. Створіть для птахів ще більш святковий настрій! Залишилося просто розфарбувати його у яскраву палітру фарб.

Фламінго — розмальовка з найкрасивішим екзотичним птахом. Про що вона задумалася, підібгавши одну ногу? Розпитайте її, поки розфарбовуватимете фарбами або олівцями оперення фламінго в яскравий колір.

Гарне оленя – розмальовка з лісовим мешканцем, який натрапив на галявину з квітами. Ви зможете розфарбувати оленя олівцями, поки він захоплений розгляданням незнайомої йому рослини.

Милий лисеня – розмальовка з маленьким хижаком, який кудись прямує. Втім, лисеня готове відкласти свої справи, поки ви розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Жираф обідає – розмальовка з однією з найвищих тварин на планеті. Чим він вирішив перекусити, і яке блюдо жирафу особливо подобається, запитайте у нього, поки розфарбовуватимете цю тварину.

Розмальовка Стиракозавр – чорно-біле зображення рогатого цератопсу, який застав кінець крейдяного періоду. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет унікальної істоти олівцями, який жив понад 70 мільйонів років тому.

Спінозавр – розмальовка з хижаком крейдяного періоду, що досягав довжини 15-17 метрів. Поки хлопці розфарбовують цього динозавра, розкажіть їм, що він мав один із найбільших черепів серед хижаків його часу.

Розмальовка Мегараптор – картинка для дитячої творчості з твариною, яку вперше описали лише по одному нігтю! Роздрукуйте та розфарбуйте дивовижного динозавра фломастерами або гуашшю разом із дітьми та розкажіть їм, що його назва перекладається як «великий розбійник».

Трицератопс – розмальовка з динозавром, який харчувався рослинною їжею. Роздрукуйте або збережіть картинку з трицератопсом, щоб розфарбувати олівцями або фломастерами.

Тиранозавр — розмальовка з динозавром, який мав лише один вид «рекс». Роздрукуйте портрет величезного хижака та розфарбуйте його фломастерами чи фарбами разом із друзями.

Тарбозавр – розмальовка з гігантським хижаком, який жив у верхньокрейдяну епоху на території сучасних Китаю та Монголії. Познайомтеся з цим динозавром ближче, поки розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Розмальовка Плезіозавр представляє викопного плазуна динозавра. Збережіть або роздрукуйте зображення з ним, щоб розфарбувати його разом з дітьми. Поки вони прикрашають портрет цього динозавра, розкажіть юним художникам, що чудовисько з озера Лох-Несс вважають останнім плезіозавром, що вижив.

Диморфодон – розмальовка з динозавром раннього юрського періоду. Роздрукуйте портрет цієї істоти та розфарбуйте її разом із друзями.

Ліоплевродон – розмальовка зі знаменитим морським мисливцем юрського періоду. Збережіть та розфарбуйте олівцями зображення з ним разом із друзями, які теж цікавляться історією динозаврів.

Скутозавр – розмальовка з парарептилією, яка мешкала на території Росії 20-40 мільйонів років тому. Роздрукуйте та спробуйте розфарбувати «броню» цих унікальних динозаврів олівцями або фломастерами.

Диметродон – розмальовка з динозавром перського періоду, схожий на величезну ящірку. Розфарбуйте разом із друзями цього диметродону аквареллю або олівцями.

Аллозавр – розмальовка із хижаком юрського періоду. Роздрукуйте та розфарбуйте представника підряду тероподів, які мають власний «Кар’єр динозаврів» у США. Він утворився, коли алозаври напали на іншого динозавра в болоті, і 44 із них затягнуло в трясовину.

Стегозавр – розмальовка з величезним рослиноїдним динозавром. Якщо ви починаєте знайомити дітей з динозаврами, роздрукуйте це зображення, розфарбуйте та розкажіть їм про стегозавр. Про цю істоту з унікальною зовнішністю хлопці точно не забудуть!

Гігантозавр – розмальовка з гігантською м’ясоїдною істотою з верхньокремової епохи. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб познайомитися з динозавром, заради якого змінили назву цілого роду інших динозаврів, щоб не було плутанини.

Розмальовка Сайханія – зображення з істотою, що з’явилося в пізній юрській епосі. Рослинноядні істоти з величезним і потужним панциром заслуговують на місця у вашій колекції малюнків! Роздрукуйте та розфарбуйте портрет цих динозаврів аквареллю або гуашшю.

Ігуанодонт – розмальовка з рослиноїдною істотою з нижньоюрського періоду, який жив до кінця крейдового періоду. Роздрукуйте портрет цього динозавра та розкажіть дітям, що його великі пальці довгий час вважалися рогами.

Анкілозавр – розмальовка з вимерлою рептилією, яка була ростом з носорога. Поки хлопці розфарбовуватимуть анкілозавра, розкажіть їм, що його розмір досягав розмірів сучасних автобусів.

Насутоцератопс – розмальовка ще з одним травоїдним динозавром пізнього крейдяного періоду. Збережіть картинку або роздрукуйте її, щоб розфарбувати портрет цього динозавра разом із друзями.

Стегозавр на прогулянці — розмальовка із сюжетом із повсякденного життя цього рослиноїдного динозавра. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його олівцями або фарбами.

Птеродактиль – розмальовка з найвідомішим динозавром юрського періоду. Поки хлопці розфарбовують портрет знайомого з мультиків динозавра, розкажіть їм, що птеродактилі стали першими птерозаврами, яких виявили вчені.

Шонізавр – розмальовка з найбільшим іхтіозавром пізньотріасової епохи, який відомий науці. Збережіть картинку з ним та запропонуйте розфарбувати зображення цього динозавра дітям фарбами чи фломастерами.

Троодон – розмальовка з птахоподібним динозавром, без якого колекція малюнків із істотами з крейдяного періоду не буде повною. Роздрукуйте та розфарбуйте цього динозавра фарбами або олівцями.

Трицератопс у лісі – розмальовка з рослиноїдним динозавром. Познайомтеся з його будовою ближче, поки розфарбовуватимете трицератопса на лісовій прогулянці аквареллю, крейдою або олівцями.

Зауролоф – розмальовка з рослиноїдним динозавром крейдового періоду. Роздрукуйте картинку з ним і запитайте хлопців, на кого із сучасних істот схожий зауролоф. Нехай вони подумають, поки розфарбовуватимуть цього динозавра.

Тархародонтозавр – розмальовка з гігантським хижаком крейдяного періоду з Африки. Розкажіть друзям під час розфарбовування, що цей динозавр погано вивчений. Можливо, колись і ви разом вирушите до експедиції на пошуки слідів тархародонтозавра?

Розлючений спинозавр — розмальовка тільки для сміливих художників! Чи не боїтеся, що динозавр проковтне вас під час малювання? Тоді роздрукуйте зображення спинозавра та розфарбуйте його!

Розмальовка Археоптерикс – чорно-біле зображення тварини з пізнього крейдяного періоду. Збережіть або роздрукуйте цей динозавр, щоб розфарбувати разом з друзями.

Ліоплевродон у воді – розмальовка з грізним мисливцем, який досконало володів технікою підводного польоту. Розфарбуйте цього динозавра разом із друзями!

Диметродон на камінні – розмальовка з динозавром, який зовні нагадує ящірку. Збережіть портрет з ним та розфарбуйте з друзями фломастерами або олівцями.

Алозавр на полюванні – розмальовка з м’яким динозавром, який готовий до кидка на свою жертву. Якщо ви не злякалися грізного хижака, роздрукуйте та розфарбуйте картинку з алозавром на полюванні.

Тиранозавр полює – розмальовка з ще одним хижаком серед динозаврів. Тиранозавр грізно гарчить від голоду і готовий з’їсти будь-кого, хто попадеться йому на шляху. Виявіть сміливість і розфарбуйте цю картинку.

Стегозавр шукає їжу – розмальовка із мирним сюжетом сподобається навіть малюкам. Роздрукуйте для хлопців це зображення динозавра і повідайте їм, що стегозавру завжди доводилося бути напоготові – навколо жили хижаки.

Зайчик із скрипкою — розмальовка із лісовим музикантом, який готується до концерту. Підтримайте зайчик! Для цього роздрукуйте зображення з ним і нарядіть його за допомогою фарб в екстравагантне вбрання.

Зайчик біля ялинки — розмальовка, де косою чекає на свою подружку білочку. Поки він чекає, роздрукуйте зображення зайчика та розфарбуйте його шкірку у сірий колір.

Розмальовка, де Білочка зібрала горіхи, представляє запасливу господиню. Роздрукуйте або збережіть малюнок з білкою, щоб розфарбувати його разом із дітьми перед прогулянкою лісом або парком.

Ведмедик упав — розмальовка, яка змусить юних художників поспівчувати незграбному ведмедеві. Запропонуйте розфарбувати дітям цей портрет господаря лісу пастелью чи олівцями.

Усміхнене сонечко — розмальовка, яка розвеселить сумного малюка. Збережіть або роздрукуйте кілька екземплярів із комахою та розфарбовуйте їх фломастерами разом з хлопцями.

Вовк на човні — розмальовка, де сірий хижак поглянув уперед. Роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку, якщо хочете обговорити разом із дітьми значення фрази «морський вовк».

Зайчик із м’ячиком — розмальовка із найшвидшим футболістом лісу. Він захопив м’яч і прямує на тренування з друзями. Проводьте зайчик, вказуючи йому шлях пензликами та фарбами.

Каченята в калюжі – розмальовка, в якій бешкетні малюки граються в калюжі. Запропонуйте хлопцям розфарбувати каченят олівцями або фарбами!

Кізочка в сарафані – розмальовка з чарівною модницею домашнього подвір’я. Поки вона поспішає до подруги на свято, розфарбуйте портрет козочки та її вбрання гуашшю чи фломастерами.

Ведмедик і пиріг – розмальовка, де ведмежа готове поласувати домашньою випічкою. Роздрукуйте або збережіть зображення з Мішуткою, щоб розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Кішка в вікні – розмальовка з чарівною кисоню. Вона готова розповісти кілька казок тому, хто розфарбує її мордочку, лапки та вбрання у яскраві фарби.

Козлик з дзвіночком – розмальовка, де малюк козеня грає на галявині. Щоб він почував себе в безпеці, мама одягла йому свій дзвіночок. Хочете пограти з козликом та розфарбувати його фарбами? Тоді друкуйте цю картинку швидше!

Ворона з ложечкою – розмальовка з птахом, поради якого варто послухати. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет ворони у улюблені кольори разом із друзями.

Їжачок на пеньку — розмальовка, яка познайомить хлопців із невтомним трудівником лісу. Він все літо заготовляє запаси на зиму і буде радий, якщо ви почастуєте його молочком, поки розфарбовуєте його у свої улюблені кольори.

Мила зайчик – розмальовка з чарівною красунею. Вона хоче придбати наймодніший у цьому сезоні розмальовка шкірки. Допоможете заінь? Просто роздрукуйте і розфарбуйте зайчик в улюблені кольори фарбами або олівцями.

Леопард – представник сімейства котячих, який може розвивати швидкість до 60 км/годину. Ця граціозна тварина напевно приверне увагу вашої дитини, і вона із задоволенням розфарбує розмальовка з його зображенням. Порадьте йому використовувати світло-коричневий колір як основний тон і чорний для цяток.

Вашому малюкові напевно припаде до душі розмальовка «Гусак у калюжі» і він із задоволенням додасть яскравості цьому малюнку. Розмальовуючи розмальовки із зображенням тварин, дитина не тільки розвиває дрібну моторику рук, а й розширює знання про природу та навколишній світ.

Хіба крокодил може бути добрим? Може, якщо він герой нашого розмальовки. Подивіться, як весело він усміхається малюкам, ніби звертається до них і каже «Розфарбуй мене швидше!», а я подарую вам гарний настрій.

Запропонуйте вашому малюку розфарбувати симпатичного фламінго, надавши йому яскравості та привабливості. Тільки не забудьте нагадати дитині про те, що ці птахи мають рожеве розмальовка, тому краще вибрати саме цей колір для малюнка.

Розмальовка Курка та її маленьке курча – це чорно-біле зображення свійських птахів. Курча, що вилупилося з яйця, явно хоче собі кольорові пір’їнки, як і його мама-несучка. Картинки добрих птахів піднімуть настрій дитині та дозволять виявити свою фантазію.

Розмальовки допомагають не тільки розвинути дрібну моторику рук, а й розширити знання про навколишній світ. Малюку напевно буде цікаво розфарбувати двох привабливих рибок, що плавають в акваріумі, щоб весело та захоплююче провести час, самостійно створивши барвистий малюнок.

Розмальовка Антилопа – це зображення рогатої тварини для розфарбовування різними кольорами. Плавні лінії приємні візуально та захоплюють з перших хвилин. Нехай дитина вибере, яким кольором розфарбувати мордочку, тіло та роги.

Розмальовка Мила горила – це кумедна картинка мавпи, яка підніме настрій дітям будь-якого віку. Завантажте та роздрукуйте розмальовку для юного художника. Дітям так цікаво розфарбовувати добрих тварин!

Розмальовка Порося у багнюці – це чорно-біле зображення тварини, улюбленця фермерів. Весела свинка впала в калюжу і вся забруднилася! Розфарбуйте разом з дитиною порося і поясніть, чому йому так подобається валятися у бруді.

Розмальовка Бистроногий гепард – це безбарвний малюнок найшвидшої тварини на планеті. Цікаве розмальовка гепарду та його добра мордочка сподобається дітям, а розфарбувати його – ціле задоволення.

Розмальовка Кінь у візку – це чорно-біла картинка шляхетної тварини. Хлопчикам і дівчаткам буде цікаво розфарбувати милого конячка і пофантазувати, кого вона везе у візку.

Розмальовка Пес у будці – це зображення домашньої тварини для розфарбовування. Доброго песика сподобаються яскраві кольори, він ось-ось завиляє хвостиком! Дозвольте дитині самостійно розфарбувати собачку та будку улюбленими квітами.

Розмальовка Лінивець – це безбарвна картинка екзотичної тварини. У процесі розфарбовування розкажіть дитині, за що лінивець отримав свою назву. Надайте кольору мордочці та іншим частинам тіла цій неквапливій тварині!

Розмальовка Павич з яскравим хвостом – це чорно-біла ілюстрація екзотичного птаха. Нехай дитина розфарбує яскравими квітами пишний хвіст павича і доповнить його власними візерунками.

Розмальовка Корова та цебро молока – це зображення тварини для розфарбовування олівцями, фарбами чи фломастерами. Хлопчикам і дівчаткам буде цікаво розфарбувати веселу бурі, не виходячи за контури.

Розмальовка Кішка і маленька мишка – це безбарвна картинка домашньої тварини, яка не проти поласувати мишкою. Милі звірятка сподобаються хлопчикам та дівчаткам будь-якого віку. А процес розфарбовування захопить молодих художників.

Розмальовка Милий лоша – це безбарвна ілюстрація маленького лоша. Дітям сподобається розфарбовувати кумедну тварину олівцями або фарбами. Жеребку так сподобаються яскраві кольори, що він затопає копитцями від радості!

Розмальовка Курка гуляє двором – це зображення свійської птиці. Підберіть з дитиною правильні кольори для гребінця, дзьоба та крил. Розфарбовування розвиває уяву та захопить будь-якого непосида.

Розмальовка Веселий півник – це чорно-біла картинка птаха, яка буде своїх сусідів на фермі вранці. Розфарбовування веселого півника олівцями, фарбами чи крейдою – справжній творчий процес для юного художника.

Розмальовка Усміхнений віслюк – це ілюстрація для розфарбовування дітьми різного віку. Розфарбуйте з дитиною милу мордочку, хвостик і всі частини тіла кумедної тварини.

Розмальовка Свинка в бруді – це кумедне зображення порося, яке забруднено з голови до ніг. Розфарбування непосидючого порося яскравими кольорами підніме настрій дітям.

Розмальовка Каченя гуляє – це малюнок веселого каченя, який сподобається дітям дошкільного віку. Об’ємні крильця та лапки можна зафарбувати одним кольором або поекспериментувати з фарбами.

Розмальовка Красива корівка – це ілюстрація рогатої тварини, якій не вистачає яскравих фарб. Дозвольте дитині самостійно вибрати відповідні кольори. Розфарбовування різних геометричних форм розвиває усидливість та увагу.

Розмальовка Веселий баранчик сподобається хлопчикам та дівчаткам дошкільного віку. Навчіть дитину розфарбовувати милу тварину, не виходячи за контури зображення.

Розмальовка Красива овечка призначена для розфарбовування крейдою, олівцями або фломастерами. Придумайте разом з дитиною кольорове оформлення для милої овечки, їй не вистачає яскравих фарб!

Розмальовка Важливий індик підніме настрій дітям будь-якого віку та дозволить виявити творчий потенціал. Завантажте та роздрукуйте зображення забавного індика та приступайте до розфарбовування всією сім’єю!

Розмальовка Пухнасте курча сподобається молодшим членам сім’ї. Надати яскравих фарб доброму курчам захочеться як дівчаткам, так і хлопчикам дошкільного віку. Завантажте зразок або завантажте приклад.

Розмальовка Павич з красивим хвостом містить безліч деталей та геометричних форм для розфарбовування. Нехай дитина самостійно придумає колірну гаму для красивого хвоста та інших частин тіла цього царського птаха.

Порося з яблуком виглядає так весело та позитивно. Розфарбуй його зображення, щоб додати йому ще більшої яскравості та життєрадісності та захоплююче провести час разом із друзями.

Стригаючи по соснам та ялинкам, білка так любить збирати шишки. Адже це її улюблена їжа. Білочка також заготовляє шишки та горіхи на зиму, щоб поласувати ними у теплій нірці, коли все засипле білим пухнастим снігом. Розфарбуйте білочку, доки вона не втекла!

Розмальовка Вовк на лузі – картинка, де сірий хижак відпочиває, сівши на галявині. Цікавий процес розфарбовування вовка розвине уяву і посидючість у дітей. Не забудьте завантажити та роздрукувати розмальовку.

Розмальовка Дятел довбає кору захопить хлопчиків і дівчаток з перших хвилин. Приготуйте улюблені фломастери, фарби або олівці, щоб розфарбувати цього птаха! Готовий кольоровий малюнок із дятлом цілком зійде за картину, яку не соромно повісити на чільне місце.

Розмальовка Глухар призначена для дітей, які люблять розфарбовувати тварин та птахів. Безліч дрібних деталей та геометричних форм цього величного птаха дозволить проявити фантазію та вдосконалити дитині свої художні навички.

Оленя так любить гратися на лузі. Йому подобається щипати траву, дивитися на білі хмари та ловити сонячні промені. Швидше розкрившись його, поки він не втік, наздоганяючи метелика або розглядаючи красиву ароматну квіточку.

Розмальовка Лисиця на галявині сподобається любителям тваринного світу. Милий лисичці з пухнастим хвостом так не вистачає яскравих кольорів. Завантажте та роздрукуйте кілька екземплярів розмальовки, щоб простору для творчості вистачило на всіх!

Мудрий та благородний лось хоче стати твоїм другом. Він може дати пораду та розповісти багато цікавого про лісове життя. Акуратно розкрившись зображення тварини, щоб разом з нею вирушити у захоплюючі та незабутні пригоди.

Рись – гарна і благородна тварина сімейства котячих, яка вважається одним із найшвидших і найнебезпечніших хижаків у Європі. Акуратно розфарбуйте зображення рисі, вибравши коричневий колір для вовни та чорний для цяток. Не забудьте також про “пензлики” на вухах, які грають роль підсилювачів слуху хижака.

Розмальовка Пугач на гілці зацікавить навіть дорослих діток. Розфарбовування такого різноманіття різних форм захоплює навіть досвідчених непосид. Кольоровий пугач на гілці стане справжнім витвором мистецтва в домашніх умовах!

Розмальовка Ллека у гнізді підходить для розфарбовування фарбами, олівцями, фломастерами та кольоровими ручками. Розфарбувати дзьоб і тіло лелеки можна за прикладом на сайті або вигадати свій власний зразок.

Розмальовка Журавель сподобається дівчаткам та хлопчикам, адже тут стільки різних деталей! Нехай дитина неспішно розфарбує гарного чорно-білого журавля. Кольоровий рисунок птаха доповнить колекцію юного художника.

Які чарівні ластівки! За їхнім граційним польотом завжди цікаво спостерігати. Чорні крила, червона шийка, біла грудка – ось які кольори потрібно вибрати, щоб розфарбувати ластівок.

Розмальовка Соловей на гілці з безліччю деталей сподобається хлопчикам і дівчаткам. Цікаву пташку можна розфарбувати різнокольоровими фломастерами, крейдою, гуашшю або аквареллю.

Розмальовка Зяблики ілюструє двох птахів, що сидять на гілці. Дітям сподобається тематика природи, а розфарбовування пір’ячків, лапок та інших частин тіла птахів займе дітей. Просто скачайте розмальовку на сайті та роздрукуйте.

Розмальовка Шпак ілюструє точно красивого лісового птаха. Оформлення пір’я особливо сподобається дітям, адже з квітами можна поекспериментувати. Розфарбовування допомагає дитині сконцентруватися і позбавитися нервової напруги.

Розмальовка Дрозд познайомить хлопчиків та дівчаток із лісовим пернатим мешканцем. За допомогою кольорових олівців або фломастерів можна розфарбувати спритного дрозда. Розмальовку достатньо завантажити на сайті та роздрукувати.

Розмальовка Курка годує курчат дозволяє дітям проявити свій художній потенціал і прищеплює любов до природи. Цікавий сюжет та різноманітність деталей сподобається художникам у будь-якому віці.

Розмальовка Хом’ячок їсть дозволяє з користю провести дитяче дозвілля та розвинути художні навички. Розфарбуйте разом з дитиною кумедного чорно-білого хом’ячка і порадуйтеся спільному результату!

Розмальовка Ведмідь гуляє лісом сподобається маленьким художникам дошкільного віку. Гарну маєчку, штанці і самого ведмедика слід барвисто оформити, не виходячи за контури ілюстрації.

Розмальовка Порося їсть фрукти – це можливість для дитини поекспериментувати з квітами і навчитися рівно розфарбовувати дрібні деталі. Кольорове веселе порося обов’язково підніме настрій!

Розмальовка Мавпа на ліані зацікавить молодих художників, які люблять тварин. Розфарбуйте улюбленими квітами кумедний бантик мавпи, ліани та банан, адже це так цікаво! Кольорова картинка усміхненої мавпи підніме настрій.

Розмальовка Пелікан полює демонструє пернатого мешканця водойм з рибою в дзьобі. Завдяки різноманітності геометричних ліній процес розфарбовування стає одночасно складнішим та захоплюючим. Не забудьте надати кольору чайці, що ширяє в небі.

Розмальовка «Сурок» відображає справжній сюжет: кумедне звірятко поїдає овочі. Розфарбуйте відповідним кольором капусту, моркву і спритного бабака. Кольоровий малюнок польового звіра обов’язково оцінять дорослі!

Цей гусак виглядає привабливо та благородно. Справжній джентльмен! Розфарбуйте зображення гарного гусака та придумайте кілька забавних історій за його участю.

Розмальовка Надутий індик познайомить хлопців з важливим і незвичайним птахом та його зовнішніми особливостями. Розфарбуйте всі деталі чорно-білого свійського птаха фломастерами, олівцями або кольоровими крейдами.

Розмальовка Граціозний лебідь сподобається молодим художникам і любителям пернатих. Шляхетний птах велично розправляє крила, схиливши голову. Розфарбуйте лебедя різнокольоровими олівцями чи фарбами.

Розмальовка Красива курка ілюструє птаха, якого кожен бачив на фермі. Об’ємна чорно-біла картинка – простір для художньої творчості, а також розвитку навичок уваги та усидливості.

Розмальовка Куріпка сподобається хлопчикам і дівчаткам будь-якого віку. До розмальовування об’ємного зображення дикого птаха з яйцем можуть підключитися батьки. Дітям так подобається участь дорослих!

Розмальовка Цесарка ілюструє свійську птицю в чорно-білих тонах. Хлопчикам і дівчаткам потрібно підібрати відповідні кольори для незвичайного «костюму» цісарки. Розфарбуйте кола, лінії та інші фігури пернатого володаря яскравими фарбами.

Цей півень так любить привертати увагу та притягувати погляди інших птахів. Використовуйте всі фарби веселки, щоб розфарбувати пір’я півня, зробивши їх яскравими та незабутніми.

Розмальовка Залізо призначене для барвистого оформлення фломастерами, олівцями або фарбами. Селезню сподобаються яскраве пір’я та блакитне небо. Розфарбуйте картинку з птахом олівцями чи фарбами.

Розмальовка Красива качка з різноманіттям ліній призначена для розфарбовування олівцями, фарбами або крейдою. Дітям буде цікаво розфарбувати пір’я свійської птиці яскравими квітами.

Розмальовка Милий зайчик з морквою зображує забавного звірка з ласощами в обійми. Зайчик радий великому овочу та посміхається дітям з картинки, а ще йому сподобаються яскраві кольори та соковита помаранчева морква.

Маленька лисичка ілюструє чорно-білого лісового звірка. Дітям сподобається розфарбовувати пухнастий хвостик лисиці, гарний бант та спідничку. Достатньо завантажити розмальовку з лисичкою та роздрукувати її.

Розмальовка Милий ведмежа в одязі припаде до душі хлопчикам та дівчаткам дошкільного віку. Тварини роблять дітей добрішими, а розфарбовування милого ведмежа з різними деталями перетвориться на захоплюючий творчий процес.

Розмальовка Мила смугаста кішка – це чорно-білий малюнок домашньої тварини для розфарбовування олівцями, фломастерами та фарбами. Кольоровий малюнок кішки із яскравими смужками підніме настрій дитині.

Розмальовка Радісний восьминіг захопить хлопчиків та дівчаток з перших хвилин. Добрий восьминіг радісно махає щупальцем і просить підібрати для нього яскраві кольори. Його усмішка заразлива. Розфарбуйте морського мешканця фарбами чи олівцями!

Розмальовка Ведмедик з кулькою призначена для дітей дошкільного віку. Чорно-біле зображення забавного ведмедика веселіше розфарбовувати разом із дорослими. Щечки, кулька та інші частини тіла ведмедя можна зробити яскравими, не виходячи за краї малюнка.

Розмальовка Котик у шапці ілюструє чорно-білого домашнього вихованця. Кумедному котику так йдуть чобітки, шапочка та шарф! А ще йому сподобаються яскраві фарби, яких так не вистачає на чорно-білій картинці котика.

Розмальовка Ведмежа жонглер приверне увагу будь-якого непосиди і підніме настрій. Ведмедику вдається не впустити жодної кульки, а дітям потрібно розфарбувати їх яскравими квітами, як і самого плюшевого жонглера!

Розмальовка Жираф гуляє зображує чорно-білий житель Африки. Плямистий жираф весело ходить під яскравим сонечком і йому не вистачає яскравих фарб. Роздрукуйте розмальовку жирафу на сайті та приступайте до творчого процесу!

Розмальовка Кролик у машині містить великі і зрозумілі деталі для розфарбовування дітьми дошкільного віку. Батьки можуть допомогти дітям розфарбувати веселого зайчика в кепці, його автомобіль та променисте сонечко.

Розмальовка Заєць на мотоциклі порадує веселими ілюстраціями тварин. У зайчика є особистий транспорт з очками та логотипом моркви, що навіть їжачок захотів на ньому покататися. Розфарбуйте їх швидше!

Розмальовка Півник кукарекає призначена для найменших хлопчиків та дівчаток. Домашній пташці сподобається яскравий хвіст і гребінець – розфарбуйте разом із дітьми півника кольоровими олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Ослик тупотить ногою розвиває графічні навички та дрібну моторику. Дітям подобається кумедні тварини, а кольорова ілюстрація оковатого ослика підніме настрій усіх членів сім’ї.

Розмальовка Милі пташки – це безбарвна картинка двох пташенят для розфарбовування олівцями, фарбами або крейдою. Двох однакових пташок можна розфарбувати різними кольорами – вийде красиво та весело.

Розмальовка Красива бджілка для хлопчиків і дівчаток дошкільного віку зображує роботящу комаху. Підберіть відповідні кольори для смугастого черевця бджоли та крил! Розмальовку усміхненої бджілки легко завантажити та роздрукувати.

Розмальовка Рогата буря – це зменшена копія сільської тварини, яка дає молоко. Дітям сподобається розфарбовувати плямисту корову, мордочку, роги та інші частини тіла, тим паче, вона божеволіє!

Розмальовка Овечка гуляє допоможе провести дитяче дозвілля з користю! Зображення тварин подобаються дітям, незалежно від віку. Мила овечка поділиться гарним настроєм, якщо розфарбувати її у улюблені приємні кольори.

Розмальовка Каченя на суші зображає водоплавного птаха в чорно-білих тонах. Качечки люблять поласувати рибою та свіжим хлібом, а за допомогою кольорових олівців або фломастерів можна розфарбувати строкатого птаха.

Розмальовка Задерикуватий пес поповнить колекцію картинок для тварин. Домашній вихованець радіє, смішно махає хвостиком, висунувши язик. Кольорове розмальовка задерикуватого пса прикрасить дитячу кімнату.

Розмальовка Мила кішка відпочиває приверне увагу хлопців-дошкільнят. Пухнаста мурка створює затишок у кожному будинку, а розфарбовування милої кішки розвиває у дітей художні навички та акуратність.

Розмальовка Веселий дельфін із великими та зрозумілими деталями сподобається дітям дошкільного віку. Розфарбувати морського мешканця можна фломастерами, олівцями чи фарбами, а кольоровий малюнок веселого дельфіна підніме настрій.

Розмальовка Бджілка над квіточкою приверне увагу хлопчиків та дівчаток будь-якого віку. Дітям буде цікаво розфарбовувати працьовиту комаху улюбленими квітами, не виходячи за контури малюнка.

Розмальовка Слон з м’ячиком – це чорно-біла ілюстрація найбільшої тварини на планеті. Слон не проти пограти в яскравий м’ячик! Кольорова картинка слоненя з м’ячем поповнить дитячу колекцію розмальовок для тварин.

Розмальовка Симпатична курочка приверне увагу дітей будь-якого віку. Мила домашня птиця хоче кольорове оперення – дозвольте діткам поринути у творчий процес і розфарбувати симпатичну курочку яскравими квітами!

Розмальовка Маленький милий зайчик ілюструє лісового пухнастого мешканця у всій красі. Дітям подобається розфарбовувати картинки тварин та підбирати незвичайні кольори. Розмальовка маленький милий зайчик розвиває усидливість та уважність.

Розмальовка Молодий тигр ілюструє дитинча дикої смугастої тварини. Розфарбовування смужок на тілі тигра заспокоює дітей, розвиває уважність та усидливість. Завантажте і роздрукуйте розмальовку кумедного тигреня.

Розмальовка Пташка на гілці стане чудовим заняттям для дитячого дозвілля. Хлопцям обов’язково захочеться підібрати яскраві кольори для оперення доброї пташки – скачайте і роздрукуйте картинку пернатого лісового мешканця зараз.

Розмальовка Собака грає з м’ячик зацікавить любителів тварин. Доброго цуценя сподобається не тільки грати в м’яч, але й яскраве оформлення. Приготуйте улюблені фарби, фломастери або кольорові олівці та приступайте до розфарбовування милої собачки!

Розмальовка Задерикуватий равлик піднімає настрій з першого погляду. У повільного молюска такий гарний панцир та милі ріжки! Запропонуйте дитині розфарбувати задерикуватий равлик на власний смак і показати результат творчості.

Розмальовка Слоненя Джуніор – яскравий казковий диснеївський персонаж із веселою вдачею та улюбленець дітей. Задоволений малюк крокує вивчати світ – розфарбуйте хобот, кумедний хвостик, вуха та інші частини тіла цікавого Джуніора!

Розмальовка Багіра зображає спритну пантеру «Книги джунглів» у всій красі. Розфарбуйте представницю котячих у яскравий колір, не виходячи за її витончені контури. Згадайте у процесі розфарбовування, які якості має Багіра.

Розмальовка Луї та Мауглі – це зменшена чорно-біла копія улюблених персонажів «Книги джунглів». Хлопцям сподобається розфарбовувати самого короля Луї – могутнього орангутангу. Кольоровий малюнок Луї та Мауглі прикрасить дитячу кімнату шанувальників діснеївських героїв.

Розмальовка Тигр Шер-Хан – це зображення підступного та хитрого ворога Мауглі. Сильного тигра з ушкодженою лапою перемагає кмітливий Мауглі. До вибору відповідних кольорів для готового сюжету можуть підключитися всі члени сім’ї.

Розмальовка Веселий віслюк Іа – це чорно-біле зображення одного з головних героїв радянського мультика про Вінні Пуха. Ослик радіє гарному бантику на хвості – підберіть яскраві кольори для його прикраси та задоволеного Іа!

Розмальовка Кролик їсть моркву – наочна ілюстрація мешканця лісу, якого Вінні Пух ходив у гості. Кролик розумний і вихований, але йому не вистачає яскравих кольорів. Придумайте кольорове оформлення для кролика та його ласощів!

Розмальовка Милий Вінні Пух – безбарвна картинка головного героя однойменного радянського мультика у всій красі. Розфарбовування доброго персонажа розвиває дитячу уяву та моторику рук. Картинка кольорового милого Вінні Пуха поповнить колекцію розмальовок мультиплікаційних героїв.

Розмальовка Паць усміхається нагадає хлопцям найкращого і задерикуватого друга Вінні Пуха. Розфарбуйте яскравими квітами штанці доброго порося і його самого, акуратно окреслюючи контури.

Молодий півник — розмальовка із ще юним мешканцем обійстя. Він мріє про яскраве і густе оперення. Виконайте мрію півня. Для цього роздрукуйте його портрет і розфарбуйте фломастерами або олівцями.

Той, хто біжить, — розмальовка з граціозною і швидкою твариною, про дружбу з якою мріють усі діти. Щоб втілити їхнє бажання в життя, роздрукуйте для них цю картинку та запропонуйте розфарбувати конячку олівцями.

Маленький гусак – розмальовка з юним представником великого пташиного сімейства. Він неквапливо ходить рідним двором у пошуках чогось цікавого. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з маленьким гусем олівцями або аквареллю разом із дітьми.

Мила кішечка – розмальовка із забавною домашньою твариною, яка посміхається і злегка бентежиться у передчутті знайомства з вами. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати кішечку ніжні кольори.

Гарне каченя – розмальовка з ще одним пташеням з пташиного двору. Каченя впевнене, що ви не залишите його в чорно-білому кольорі, адже він так мріє бути схожим на своїх братів і сестер! Швидше роздрукуйте зображення з каченям та розфарбуйте його у яскраві кольори!

Корівка з дзвіночком – розмальовка з чарівною парнокопитною твариною. Героїня цієї картинки обожнює музику та обов’язково зіграє вам свою улюблену мелодію на дзвіночку, якщо ви розфарбуєте корівку олівцями.

Милий маленький віслюк — розмальовка із вухатим звірком. Куди він вирушить разом з господарем, розпитайте самого ослика, поки розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Милий жаб – розмальовка з земноводним істотою, який весь вільний час ловить мошок і комарів. Роздрукуйте і розфарбуйте чарівну жабу фарбами або олівцями в подяку за його працю.

Усміхнений равлик – розмальовка із забавною істотою, один вид якої підніме настрій навіть у похмурий день. Збережіть або роздрукуйте зображення равлика, щоб розфарбувати його разом із дітьми фарбами чи олівцями.

Милий песик – розмальовка з чарівним дворовим сторожем, який знайшов хвилину для позування. Роздрукуйте зображення з собачкою та запропонуйте юному художнику розфарбувати тварину аквареллю або олівцями.

Маленька бабка – розмальовка з комахою, яка невтомно пурхає по луках і полях. Роздрукуйте або збережіть зображення швидкокрилої істоти, щоб розфарбувати портрет бабки разом із дітьми олівцями.

Їжачок із голками — розмальовка із лісовим звірком, який вирушив за грибами та ягодами. Роздрукуйте зображення їжачка та запропонуйте хлопцям не просто розфарбувати його, а й провести рівні лінії по голочках тварини.

Малюк лисиця – розмальовка з чарівною лісовою красунею, яка злегка примружила свої очі. Що вона намагається розглянути, дізнайтеся у самої лисички, поки розфарбовуватимете її мордочку, шкірку, лапки і хвостик фарбами.

Мила кізочка – розмальовка із забавною мешканкою сільського подвір’я. Але не поспішайте обманюватися, кізочка може виявитися і грізною твариною, якщо образити її чи її козенят. Роздрукуйте та розфарбуйте разом з дітьми цю тварину, щоб познайомити їх із звичками та виглядом кіз.

Розмальовка, де Гарне маля слоненя підняло свій хобот, сподобається юним любителям екзотичних тварин. Роздрукуйте для них зображення слоника і запропонуйте розфарбувати його в улюблений колір олівцями або фарбами.

Пташеня пінгвіненя — розмальовка з дитинчатою пінгвіна, яке розправило крильця. Може, малюк хоче злетіти? Збережіть або роздрукуйте це зображення, щоб помріяти з дітьми за розфарбуванням про те, як полетить молодий пінгвін.

Єнот із пухнастим хвостом — розмальовка, яка дозволить навіть малюкові завести незвичайного вихованця. Розфарбуйте його олівцями, аквареллю або крейдою, щоб швидше подружитися із забавним звірком.

Бурундук – чорно-біла картинка для дитячої творчості із зображенням запасливого звірка. Роздрукуйте її та запропонуйте розфарбувати хлопцям бурундуку фарбами, фломастерами або пастеллю.

Болонка – розмальовка з привабливим домашнім улюбленцем, який хоче завести нових друзів. Якщо вам хочеться потоваришувати з болонкою, роздрукуйте її портрет і розфарбуйте шерстку та бант собачки у яскраві кольори.

Ігуана – розмальовка з чотирилапою холоднокровною істотою, яка викличе живий інтерес юних натуралістів. Роздрукуйте для них картинку з ігуаною та запропонуйте розфарбувати її олівцями або фломастерами.

Голуб у польоті — розмальовка із чарівним сюжетом із символом світу. Роздрукуйте її для дітей і запропонуйте розфарбувати пташку в улюблений колір фарбами або олівцями.

Вусата кішка — розмальовка, на якій молодим художникам позує чарівна істота. Щоб підняти собі і дітям настрій, роздрукуйте картинку з кицькою і розфарбуйте її за наведеним нижче прикладом.

Кішка сфінкс – чорно-біле зображення із загадковою істотою. Роздрукуйте портрет незвичайного домашнього вихованця і запропонуйте хлопцям розфарбувати кішку аквареллю, гуашшю або крейдою.

Тритон – розмальовка з твариною, яка викликає цікавість як у маленьких, так і у дорослих художників. Роздрукуйте кілька зображень тритону та запросіть друзів разом розфарбувати його олівцями або фломастерами.

Пудель — розмальовка із собачкою, про яку мріє кожна дівчинка. Роздрукуйте картинку з пуделем і запропонуйте дітям розфарбувати собачку гуашшю, олівцями чи фломастерами.

Мила свинка – чорно-біла картинка з портретом чарівної свинки. Свинка чекає, коли ви роздрукуєте її портрет, візьмете пензлі, фарби чи олівці, щоб весело провести час.

Товстенький хом’ячок – розмальовка для дітей із зображенням кумедної тварини. Роздрукуйте або збережіть малюнок з хом’ячком, щоб розфарбувати його шерстку та мордочку разом із друзями олівцями та фарбами.

Розмальовка, де Черепаха пливе, послужить для пробудження творчих здібностей як малюків, а й сім’ї. Роздрукуйте кілька копій цього зображення та проведіть вечір у компанії пензликів та фарб із друзями та рідними.

Мопс – чорно-біле зображення домашнього собачки для дитячої творчості. Роздрукуйте картинку з ним, запасіться олівцями або фломастерами, щоб розфарбувати песика разом із дітьми.

Хамелеон – розмальовка з головним майстром маскування у природі. Роздрукуйте або збережіть малюнок з хамелеоном, щоб познайомити з ним під час спільного розфарбовування цього звірка.

Пухнастий тхір — чорно-біла картинка, на якій кумедна істота з цікавістю дивиться на щось праворуч. Подумайте, що так могло зацікавити тхора, поки розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Хом’як пухляш — контурне зображення чарівної тварини, яка готується до довгої зими. Обговоріть з дітьми, як він це робить, і чим займається в холодну пору року, поки розфарбовуватимете хом’ячка олівцями або фарбами.

Шиншила – чорно-біла картинка з типовими мешканцями Чилі, Перу, Болівії та Аргентини. Роздрукуйте зображення з цим звірком, щоб діти змогли розглянути і докладно вивчити його, поки розфарбовуватимуть шиншил олівцями або фломастерами.

Їжачок з маленькими лапками – чорно-білий портрет забавного звірка, який чекає зручної хвилини для знайомства з вами. Роздрукуйте це розмальовка, візьміть олівці або фломастери, щоб створити гарне вбрання новому другу.

Канарка — контурне зображення співочої пташки для розфарбовування з дітьми. Роздрукуйте канарку, що співає, і запропонуйте друзям розфарбувати її разом олівцями, фарбами або фломастерами.

Кумедний кролик – чорно-біле зображення полохливої, але дуже цікавої істоти. Роздрукуйте картинку з кроликом, розкажіть про його звички хлопцям і розфарбуйте звірка разом із ними аквареллю або олівцями.

Розмальовка, де Мишка їсть сир – забавна картинка, яка розважить юних художників. Роздрукуйте або збережіть це зображення, щоб запропонувати його для розфарбовування дітям.

Розмальовка, на якому конячка спрямовується в далечінь, сподобається всім! Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати коня олівцями або фарбами.

Індичок – розмальовка з пташечком індички, який за чимось з цікавістю спостерігає. Роздрукуйте фігурку пташеня та розфарбуйте її разом із друзями олівцями чи фломастерами.

Мила індичка – розмальовка з одним з найяскравіших птахів подвір’я. Щоб розфарбувати її за прикладом нижче, роздрукуйте картинку, запасіться олівцями, фарбами та крапелькою терпіння!

Невеликий гусак – розмальовка з птицею, яку можна розфарбувати білим, чорним чи сірим кольором. А, може, ваш гусак прилетів із казкової країни, і в нього яскраві пір’їнки? Роздрукуйте картинку та розфарбуйте гусака так, як підкаже ваша фантазія.

Мама гуска — розмальовка із чорно-білим зображенням птаха, який здалеку спостерігає за успіхами своїх гусенят. Подумайте, чому гуска радіє, поки розфарбовуватимете її пір’їни фарбами або олівцями.

Веселий песик – розмальовка з вихованцем, який мріє пограти з вами. Роздрукуйте або збережіть зображення з ним, щоб прикрасити песика аквареллю, гуашшю або фломастерами.

Малюк порося – розмальовка з життєрадісним малюком. Він помітив щось цікаве вдалині і ось-ось побіжить до наміченої мети. Щоб встигнути потоваришувати з ним, роздрукуйте картинку і розфарбуйте порося олівцями або фломастерами.