Розмальовки овочі та фрукти

Розмальовки овочі та фрукти – зображення довгоочікуваного врожаю корисних, смачних та соковитих плодів. Зібрані в саду та городі овочі та фрукти невеликі за розміром, але щодня вони приносять користь. Коренеплоди та фруктові плоди багаті на вітаміни, мінерали та різні кислоти. Все це різноманіття підтримує здоров’я людей, їхню працездатність і пам’ять. Розфарбуйте овочі та фрукти аквареллю або гуашшю, щоб вони піднімали вам та близьким людям настрій, заряджали оптимізмом та бадьорістю.
Розмальовка Апельсин зарядить дітей гарним настроєм. Візьміть для розфарбовування гуаш або фломастери, щоб вийшла по-справжньому життєрадісною. Обов’язково покажіть картинку друзям та батькам.

Стигла груша – розмальовка, яка познайомить дітей із соковитим плодом грушевого дерева. Роздрукуйте картинку і розкажіть за розфарбовуванням хлопцям про те, що смачна груша багата на корисні вітаміни.

Яблучко – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Покажіть їм картинку з наливним яблуком, розкажіть, чим корисний цей плід, та запропонуйте дітям розфарбувати яблучко фарбами чи олівцями.

Лимончик – розмальовка для дітей із фруктом, який схожий на сонце. Він такий же жовтий, як ця зірка. Лимон – корисний плід. Він багатий на вітамін C. Розкажіть про це хлопцям, коли розфарбовуватимете лимон разом фарбами.

Розмальовка Солодка злива познайомить хлопців із стиглим фруктом, який має багато різновидів. Розфарбовуйте плід темно-синьою, червоною або жовтою фарбами. А може ви придумаєте новий сорт слив, і він буде незвичайного кольору?

Розмальовка Свіжий баклажан розширить знання дітей про те, що росте на городі. Перед малюванням відкрийте дітям, що баклажани та помідори – майже брати, а сам баклажан у спілому вигляді стає фіолетового, майже чорного кольору.

Розмальовка Яблуко з листочком приверне увагу навіть малюка. Знайомий з дитинства багатьом людям фрукт буває зеленим, жовтим та червоним. Розфарбуйте яблуко з листочком у улюблений колір олівцями чи фарбами.

Розмальовка Груша з листочком покаже малюкам, якими бувають плоди дерев восени. Розкажіть дітям про цей фрукт, його розмальовка і запропонуйте їм розфарбувати цей дозрілий фрукт фарбами.

Соковитий лимон – розмальовка зі стиглим фруктом. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте цитрусовий плід усіма відтінками жовтого спектру, щоб показати, як добре він визрів на південному сонці.

Смачна груша – розмальовка, яка допоможе вам продовжити знайомство хлопців із цими соковитими фруктами. За спільним розфарбовуванням цієї груші відкрийте дітям, із чого складається її смак і чим вона корисна.

Стиглий апельсин — розмальовка із соковитим та смачним представником цитрусової родини. Роздрукуйте та розфарбуйте помаранчевого побратима лимона та лайма гуашшю разом дітьми та розкажіть їм про користь вітаміну C.

Розмальовка Ананасик показує тропічний фрукт ще у цілому вигляді. Під його шкіркою непримітного кольору сховалася жовта соковита і солодка м’якоть. Розфарбуйте ананас, і може він розповість, як його почистити?

Розмальовка Кислий лимон підніме настрій усім, хто його побачить. Розфарбуйте плід лимонного дерева фарбами або олівцями та переконайтеся в силі колірної терапії та пам’яті свого смаку.

Розмальовка Стигле яблуко для дітей та дорослих. Велике, наливне та соковите воно використовується у випічці та кулінарії. Зріле яблуко можна розфарбувати фарбами чи гуашшю у зелений, червоний чи жовтий колір.

Смачний персик – розмальовка, яка демонструє зовнішній вигляд південного фрукта. Помаранчевий плід із великою кісточкою всередині має тонку шкірку. Він дуже смачний та корисний. Почастуйте справжніми персиками хлопців після того, як вони розфарбують картинку.

Розмальовка Два банани наочно показує, що разом завжди веселіше, ніж одному. Якщо ви й самі не любите самотності, роздрукуйте кілька картинок із цими фруктами та розфарбуйте банани з друзями олівцями.

Розмальовка Вишеньки для хлопчиків та дівчаток молодшого віку. Зображення велике, відмінної якості. Розфарбувати фарбами або гуашшю дві ягідки на одній гілочці цікаво завдяки швидкому результату.

Розмальовка Красива груша допоможе пробудити дитячу уяву. Роздрукуйте або збережіть зображення фрукта, розфарбуйте його олівцями та придумайте разом із дітьми історію пригод красуні груші.

Розмальовка Кавун і сливи підказує, як можна поєднувати плоди та ягоди між собою у приготуванні їжі або ж у малюванні. Роздрукуйте дітям це зображення та запропонуйте розфарбувати аквареллю або гуашшю.

Виноград, яблуко та груша – чудовий зразок того, як виглядає натюрморт. Розкажіть дітям у доступній формі про цей вид мистецтва, роздрукуйте цю картинку та запропонуйте розфарбувати хлопцям їх перший натюрморт.

Лимон та апельсин – розмальовка з одними з найпопулярніших фруктів планети. Багаті вітамінами ці цитруси чудово поєднуються один з одним. Чому апельсину з лимоном не зустрітися і на вашому малюнку? Розфарбуйте їх гуашшю для своєї колекції.

Розмальовка Полуниця на гілці нагадає про літо дітям та дорослим. Роздрукуйте або збережіть зображення з ягодами і розфарбуйте полуницю разом із дітьми в один із похмурих днів. Це підніме настрій.

Малина на гілці – розмальовка-нагадування про літні ласощі. Розкажіть хлопцям за розфарбовуванням, як ця яскрава та соковита ягода допомагає при застуді, на які вітаміни багата.

Гроно винограду визріло на південному сонці. Розфарбуйте зображення у зелений, чорний, червоний, жовтий колір. А, може, ваш виноград із чарівної країни, і ягідки одного грона там різнокольорові, як веселка?

Дві вишні – нерозлучні подружки. Вишеньки разом виросли і визріли на одній гілочці в компанії двох друзів листочків. Розфарбуйте ягідки у червоний, бордовий чи жовтий кольори.

Дві полуниці причаїлися під одним листочком. Цю ягідку не так просто знайти на кущиках у саду або в лісі. Розфарбуйте картинку з полуницею у червоні відтінки гуашшю або фарбами.

Аґрус на гілці гріється на сонечку. Ще зовсім небагато — і на збирання врожаю з чагарника прийдуть люди. Розфарбуйте ягоди у колір їхньої зрілості. Стиглий аґрус покривається намистинками чорного, зеленого, червоного або жовтого намисто з ягід.

Дві малинки дозріли на малиновому кущі у лісі. Незабаром до них приєднаються й інші ягоди, їхні подружки. Допоможіть запашним малинкам надіти яскраве плаття червоного, рожевого або жовтого кольору.

Дві сливи з крапелькою роси гріються в променях сонця, що сходить. На світанку ще не видно якого сорту ця пара ягід. Розфарбуйте сливи у свої улюблені кольори гуашшю або фломастерами.

Гілка смородини показана малюнку зверху. На ній висять два пензлики ягід чорного кольору. Розфарбуйте гілочку чорної смородини гуашшю та пером, щоб повніше передати гру сонячного світла на картинці.

Гілочка чорниці – ще одне розмальовка з корисними ягодами для вашої колекції картинок. Маленькі стиглі ягідки набирають кольору все літо. До його кінця вони стають фіолетового майже чорного кольору.

Морквина – розмальовка пари хрумких коренеплодів із прожилками та «зачіскою» зі стебла. Цей солодкий овоч росте швидко, прикрашає стіл соковитими фарбами та несе нам вітаміни. Розфарбуйте морквину в оранжевий чи червоний кольори.

Солодкий банан використовують у їжу по-різному. Хтось просто з’їдає цей фрукт, а хтось додає його у фруктові салати та десерти. Розфарбуйте банан та запропонуйте батькам спробувати знайти рецепт нової страви з бананами.

Соковитий кавун вже надрізаний. Соковитий скибочку з чорним насінням так і проситься в рот! Розфарбуйте м’якоть цієї великої ягоди в червоний колір, а шкірку кавуна – у темно-зелене розмальовка.

Корисний буряк – розмальовка корисного та смачного овочу. Цей коренеплід має бордовий, яскравий відтінок і здатний фарбувати собою супи та бульйони. Розфарбуйте буряки з хлопцями гуашшю або фломастерами.

Кролик і морква – розмальовка вухатої тварини з його улюбленими ласощами. Роздрукуйте або збережіть зображення, розфарбуйте кролика та запросіть його в гості на капустяний салат. Кролик також його любить.

Соковите яблуко – великий детальний малюнок для дитячої творчості. Наливне яблуко нерідко служить чарівним предметом у казках та міфах. Розфарбуйте стиглий фрукт із листочком фарбами або олівцями.

Груша з гілочкою – розмальовка зі стиглим та соковитим фруктом. Груша любить сонце, набуває у зрілому вигляді зеленого, червоного або жовто-оранжевого розмальовка залежно від сорту та виду дерева.

Соковита морква багата ефірними оліями та вітамінами. За це її давно люблять люди. Морква розводили навіть давні греки. Без неї не буде повним і ваша колекція картинок із овочами!

Стиглий помідор з плодоніжкою – розмальовка для дітей у високій якості. Томат часто зустрічається у теплицях та городах країни. Це недарма: він не лише корисний, а й дуже смачний овоч.

Зелений огірок – картинка з циліндричним овочом у пухирцях. Огірок дозріває від квітки до готового до споживання за кілька днів. З розмальовками, де є огірок, зручно вивчати поняття циліндра, ліній та кола.

Розмальовка Смачне яблуко в оптимальній якості друкується для молодих авторів на аркуші формату А4. Фрукт за літо налився соками і наситився сонцем. Бажаєте спробувати таке ж ласе яблуко?

Маленька груша представляє соковитий фрукт. Груша вже визріла і розлучилася з рідним деревом. Супроводжувати малюкові вирушили зелений листок і нянюшка груші – плодоніжка.

Вишенька з листочком і плодоніжкою виросла в зрілу та соковиту ягоду. Їй вже надходили запрошення прикрасити собою торт, варення або компот, але вишня мріє оселитися у вашій колекції малюнків.

Розмальовка Слива з листочком є ​​соковитим фруктом під тонкою шкіркою темних або світлих відтінків. Ця злива – модниця. Помилуйте на її розкішну зачіску! У неї високий хвіст із листка та плодоніжки.

Жовтий лимон – дивовижний фрукт. Він змушує нас морщитись від кислого смаку, але зміцнює наше здоров’я та піднімає настрій. Візьміть фарби і змахніть своїм чарівним пензлем, щоб розфарбувати цей цитрус.

Полуниця на кущі – розмальовка з невисокою рослиною, яка дарує нам справжній смак літа разом зі своєю сестрою, суничкою. На цьому кущику визрівають дві ягідки. Щоб вони стали стиглими, розфарбуйте в червоний колір.

Розмальовка Стиглий кавун допоможе у невимушеній ігровій формі вивчити поняття кола. Поздовжні смужки на великій ягоді навчать хлопців проводити плавні лінії. Запропонуйте дітям розфарбувати цей кавун фарбами і олівцями.

Очищений банан – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. З цією картинкою ви зможете наочно показати складові банана. Розкажіть їм, що під щільною шкіркою сховалася солодка м’якоть із насінням.

Каша з полуницею – розмальовка для маленьких гурманів. Звична ранкова порція каші стане справжніми ласощами для дітей, якщо прикрасити її полуницею. Згодні? Тоді розфарбуйте картинку та покажіть її мамі та бабусі!

Гарне яблуко з плодоніжкою та великим листом щойно покинуло рідну яблуню. Розфарбуйте соковитий фрукт у теплі кольори та відтінки: світло-зеленими, червоними чи жовтими фарбами та олівцями.

Стиглі грона винограду ще висить на гілці. Її дбайливо вкрили собою листя, щоб воно не перегрівалося на сонці. Розфарбуйте соковите гроно винограду фарбами у світлі або темні відтінки.

Розмальовка Товстун-кабачок знайомить хлопців із ще одним овочом. Він нагадує високого повного дядька з веселим характером. Кабачок знає багато кумедних історій та любить розповідати їх дітям.

Хрумка капуста – розмальовка милої мешканки полів і городів. Вона виростає великою, щільною та повною корисних речовин. Познайомтеся з корисними властивостями капусти, поки вони розфарбовуватимуть її портрет.

Рум’яний помідор прибув до нас із далеких країн, але вже встиг освоїтися серед місцевих овочів. Щоб йому не було нудно, він завжди заводить багато друзів. А ви хочете подружитися з ним? Тоді розфарбуйте цей томат!

Розмальовка Зелений огірок є смішного мешканця городу. Він мріє потоваришувати з вами. Якщо цей овоч сподобався і вам, розфарбуйте його олівцями або фарбами та розкажіть огіркові трохи про себе.

Весела морква – розмальовка з юною представницею із сімейства овочів. Вона має високий хвостик, і їй подобається грати. Не змушуйте моркву нудьгувати! Швидше роздрукуйте портрет і розфарбуйте його олівцями.

Велика морква довго ховалася під землею, а назовні у цього коренеплоду майже все літо виглядає лише зелена та пишна «кіска». На початку осені морква прагне визирнути назовні вже сама, і люди допомагають їй у цьому. Розфарбуйте моркву в яскравий оранжевий колір олівцями або фарбами.

Червоношкірий помідор все літо засмагав на сонці. Настав час вирушити цьому овочу в салат. Щоб він став помітнішим, розфарбуйте його шкірку у червоний колір фломастерами або фарбами.

Стиглий баклажан – розмальовка овочів з плодоніжкою. Великий плід із насінням усередині чекає свого часу, щоб прикрасити собою салат чи іншу страву. Розпитайте хлопців, чи подобається їм цей овоч, коли вони розфарбовуватимуть баклажани.

Гарний гарбуз визрів на сонці. Її прикрашають плодоніжка та розкішний лист. Роздрукуйте або збережіть зображення цього гарбуза та розфарбуйте разом з дітьми фарбами чи олівцями.

Овочевий ріпа – розмальовка для допитливих хлопців. Запропонуйте розфарбувати олівцями бульба ріпи дітям, які хочуть познайомитися з корисними овочами чи раціоном наших предків.

Болгарський перець – розмальовка з овочом, який надає гостроти та смаку стравам з м’яса, салатам та рагу. На малюнку зображено пару зрілих перців. Їх можна розфарбувати жовтими, зеленими чи червоними квітами.

Цибулина – рослина, яка корисна людині. Цей овоч виділяє спеціальні речовини, завдяки яким гинуть мікроби, міцніє імунітет. Розфарбуйте головку цибулі разом з дітьми та розкажіть їм про користь цього пекучого овоча.

Смачний помідор придбав за час дозрівання щільну та солодкувату м’якоть. Навіть, коли цей томат упав із куща в кошик для овочів, його плодоніжка не захотіла з ним розлучатися. Розфарбуйте цей помідор у червоні, жовті або рожеві відтінки.

Стиглий кабачок нагадує формою трохи неправильний циліндр або прямокутником. Познайомте із цим малюнком тих хлопців, хто любить шукати у навколишньому світі геометричні фігури. А потім запропонуйте розфарбувати цей овоч.

Капуста на грядці за літо перетворилася з маленького паростка на круглий і щільний овоч на качанчику. Тепер за городньою красунею полюють і зайці, і кози. Тільки капусту пильно охороняють її господарі. Розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Ріпчаста цибуля – розмальовка з овочом, сік якого допомагає полегшити біль від укусу джмеля або оси, а один запах цибулі здатний знищити ракові клітини. Вибирайте цю картинку, якщо хочете познайомити хлопців із дивовижними здібностями звичних рослин. Розфарбуйте цибулька!

Кілька редис – розмальовка з щойно зірваними овочами з грядки. Легкі салати та холодні супи завжди виграють, якщо в них є редис. Роздрукуйте зображення пучка редисок та розфарбуйте його фарбами.

Бульба ріпи – розмальовка овочів, який був популярний на Русі. Він навіть увійшов до фольклору. Відомі навіть казки за її участю. Розкажіть дітям цю казку, поки вони розфарбовуватимуть ріпку.

Хрумкий огірок – розмальовка з овочом у пухирцях і маленьких шипах на шкірці. Огірок, хоч і невеликий, але вміє постояти за себе. Розфарбуйте соковитий овоч у темно-зелений колір та покажіть свій малюнок батькам.

Красивий баклажан – розмальовка з дивовижною рослиною. Ви знали, що його плід не овоч, а ягода? Розкажіть про це відкриття своїм батькам та друзям, коли розфарбуєте цей малюнок.

Розмальовка Кролик із морквинами – це приклад того, що тварини бувають дуже запасливими істотами. Розфарбуйте вухатого звірка фарбами або олівцями, і, можливо, він почастує вас морквою.

Розмальовка Соковите яблуко з листочком демонструє улюблений фрукт багатьох людей. Ароматне яблуко приваблює кухарів та пекарів всього світу смаком та поживними властивостями, а ви на його прикладі зможете вивчати всі кольори світлофора, якщо розфарбуєте три яблука, а не одне.

Стиглий банан – розмальовка солодкого фрукта в шкірці. Якщо ваші діти люблять ласувати бананами, роздрукуйте для них картинку з дозрілим бананом і запропонуйте розфарбувати цей поживний фрукт.

Соковита груша – дитяча картинка для розфарбовування. Розкажіть дітям, що з дерева груші роблять музичні інструменти, посуд та спеціальні лінійки для інженерів та архітекторів, поки вони розфарбовують цей соковитий плід.

Лимон з листочком – розмальовка з фруктом, побачивши якого люди часто мимоволі морщаться. Все тому, що в кожному лимоні багато вітаміну C. Він допомагає нам залишатися здоровими та красивими. Розфарбуйте лимон у жовтий колір олівцями чи фломастерами.

Красивий апельсин – розмальовка з представником цитрусового сімейства, який визрів і став соковитим фруктом. Роздрукуйте апетитний апельсин і розфарбуйте його разом із дітьми фарбами чи олівцями.

Стигла слива — розмальовка із зображенням плода сливового дерева. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та обговоріть з ними форму плода, його можливі кольори та згадайте смак сливи перед її розфарбуванням.

Смачний ананас – розмальовка з екзотичним фруктом, який люблять і нашій країні. В ананасі зосереджено чимало корисних речовин. Розкажіть хлопцям про цей фрукт, поки вони розфарбовуватимуть ананас.

Шматок кавуна – розмальовка з вирізаним шматочком великої ягоди на тлі цілісного кавуна. Роздрукуйте або збережіть картинку із соковитим кавуном та запропонуйте розфарбувати її дітям олівцями або фарбами.

Розмальовка Диня – чорно-біле зображення баштанної солодкої культури. Диня поширена у східних країнах. Там вона вважається унікальним продуктом, що допомагає підтримувати молодість. Розфарбуйте диню в жовті або зелені кольори разом з дітьми і розкажіть їм, що ще два століття тому вона вважалася їжею багатіїв.

Бульба буряків – розмальовка із зображенням коренеплоду, який можна знайти майже в кожному городі. Люди цінують його за соковитий колір, корисні речовини, можливість урізноманітнити своє меню поживними та смачними стравами. Розфарбуйте буряки олівцями або фарбами.

Плід моркви — розмальовка із зображенням великого овоча. Коренеплід витягнутої форми в прожилках приносить чимало користі людині і заслуговує на те, щоб її розфарбували я помаранчевий колір.

Розмальовка Гарбуз у листі — чорно-біле зображення культури, яку ми легко дізнаємося за широким листям і соковитим помаранчевим кольором. Здивуйте хлопців фактом, що гарбузи можуть бути білого, зеленого чи синього кольору – і не лише у казках!

Качан капусти – розмальовка з одним із хрустких овочів, які часто займають чималу частину наших городів. Це невипадково: капуста добре зберігається і виробляє більше корисних речовин після маринування. Розфарбуйте капусту олівцями зараз!

Маленький огірок – дитяча картинка для творчості з одним із найзнайоміших овочів з раннього дитинства. Роздрукуйте і розфарбуйте пупірчастий огірок з квіткою на прикладі фарбами або олівцями.

Стиглий томат – розмальовка з одним з найпопулярніших овочів, який приваблює нас солодкуватим смаком м’якоті та соковитими фарбами своєї шкірки. У який колір ви розфарбуєте цей помідор?

Плід баклажана – розмальовка з овочом, який завезли до Європи зі східних країн. Роздрукуйте чи збережіть картинку з баклажаном. Розкажіть дітям, що він багатий на калій і допомагає нашому серцю правильно працювати, а після цього запропонуйте дітям розфарбувати баклажан.

Заєць їсть моркву — розмальовка із кумедним звірком, який знайшов улюблені ласощі. Поки зайчик у комбінезоні обідає, встигніть розфарбувати його олівцями або фарбами.

Їжачок з яблуками — розмальовка зі щасливим звіром. Він зібрав багато солодких фруктів та готовий іти додому. Розфарбуйте яблука у червоний, жовтий чи зелений кольори, а їжака у чорний чи димчастий відтінки.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Тарілка з фруктами – розмальовка, на якій розташувалося чимало улюблених дитячих ласощів. Прикрасьте фрукти, печиво, кекси та новорічні льодяники на картинці разом з дітьми фломастерами або олівцями.

Персик з листочком – розмальовка з екзотичним фруктом, який люблять багато дітей та дорослих. Щоб завжди можна було помилуватися улюбленими ласощами, роздрукуйте картинку з персиком і розфарбуйте її в приглушені тони оранжевого кольору.

Пензлик винограду – розмальовка з принадною гроном ягід, які так і хочеться з’їсти. Який виноград ви любите? Роздрукуйте та розфарбуйте ягоди винограду у чорний, зелений або жовтий колір.

Плід груші – розмальовка з миловидною представницею плодового саду. Все літо вона працювала, росла і наливалася під сонцем, щоб вирушити до вас у гості. Роздрукуйте або збережіть зображення груші, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Слива на гілці – розмальовка з плодом сливового дерева, що наливається на сонце насолодою. Сливка шепочеться із сусіднім листком про країни, де хоче побувати. Дізнайтеся про таємниці маленької сливи, поки розфарбовуватимете її на гілочці.

Великий гарбуз — розмальовка із символом багатої врожайної осені. Роздрукуйте або збережіть картинку з нею і розкажіть друзям перед розфарбовуванням, що гарбуз – це найбільша ягода у світі. Її вага може сягати навіть однієї тонни!

Смачний огірок – розмальовка з одним із перших овочів. Вони дозрівають ще на початку літа. Розкажіть молодим художникам, чим корисний огірочок, поки вони розфарбовують його фарбами чи олівцями.

Соковитий перчик — розмальовка з найближчим родичем томату, який має яскраві смаки та квіти. Які відтінки захочеться вам розфарбувати цей перчик?

Баклажан із листочком — розмальовка із ще одним родичем томату та перчика. Разом вони прибули до нас із теплих країн, щоб дивувати новими уподобаннями. Ви готові подякувати їм за це? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте картинку з баклажаном.

Хрумка морква – розмальовка з коренеплодом, який не встиг набрати в себе кольори. Допоможіть моркви знайти своє звичне задерикувате помаранчеве розмальовка. Для цього роздрукуйте та розфарбуйте картинку з нею.

Кукурудза – розмальовка з визнаною царицею полів. Кукурудза така універсальна і багата на корисні речовини, що важко знайти виробництво, в якому її не використовують! Роздрукуйте картинку з нею, розкажіть про це друзям та запропонуйте їм разом розфарбувати кукурудзяний качан.

Червоний помідор — розмальовка із соковитим та смачним плодом, користь якого складно переоцінити. Розфарбуйте томат із плодоніжкою у улюблений колір. Ви не помилитеся: нові сорти помідорів з’являються із завидною регулярністю!

Розмальовка, де Капуста дозріла, викличе бажання скуштувати капустяних щей навіть у найзатятішого малоєжки! Роздрукуйте картинку та запропонуйте дітям розфарбувати городню красуню олівцями незадовго до обіду.

Ягоди аґрусу – розмальовка з унікальною ягодою. У ній міститься безліч корисних речовин, а юним художникам сподобається підбирати для її розфарбовування незвичайні відтінки.

Ягідка полуниці – розмальовка із соковитою красунею із доглянутої дачі. Роздрукуйте або збережіть зображення з нею, щоб розфарбувати полуничку разом із дітьми аквареллю чи гуашшю.

Смачний кавун – розмальовка з величезною ягодою, яка таїть під щільною шкіркою соковиту, солодку та ароматну м’якоть. Роздрукуйте картинку з кавуном і запропонуйте дітям розфарбувати її в незвичайні кольори, щоб розвинути їхню уяву.

Ягода малини – розмальовка з довгоочікуваною красунею з бабусиного саду. У середині липня вона радує нас своїм смаком та апетитною палітрою. Роздрукуйте та розфарбуйте малинову ягоду у улюблені кольори.

Веселий огірочок – розмальовка з бешкетним молодцем, який закликає пограти на свіжому повітрі та з користю підкріпитися. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з огірком олівцями або фарбами.

А ти любиш їсти яблука? Ці фрукти є джерелом корисних для твого здоров’я вітамінів. Дівчинка на зображенні старанно збирає яблука та кладе їх у кошик. Розфарбуй малюнок, вибравши найбільш яскраві та апетитні кольори для фруктів на дереві.

Розмальовка Вантажівка із яблуком зацікавить як хлопчиків, так і дівчаток. Приємні геометричні форми розвивають уяву та акуратність. Розфарбуйте соковите яблуко в кузові та саму фігуру вантажівки.

Розмальовка Причіп із грушею призначений для дітей дошкільного віку. Хто забув грушу у причепі – можна пофантазувати у процесі розфарбовування. Вибирайте улюблені кольори та приступайте до творчого процесу!

Розмальовка Милий зайчик з морквою зображує забавного звірка з ласощами в обійми. Зайчик радий великому овочу та посміхається дітям з картинки, а ще йому сподобаються яскраві кольори та соковита помаранчева морква.

Розмальовка Стигла малинка відноситься до категорії ягід. Розфарбовування об’ємної картинки розвиває дрібну моторику та уважність. Скачайте безкоштовно та роздрукуйте розмальовку стигла малинка на нашому сайті!

Розмальовка Красивий помідор зображує стиглий овоч, до того ж дуже корисний. Об’ємний малюнок з простими деталями навчить найменших акуратно розфарбовувати та доводити розпочату справу до кінця. Завантажте та роздрукуйте розмальовку Красивий помідор.

Розмальовка зеленого горошку – це чорно-біле зображення стручка з горошинами, які так подобаються дітям. Соковиту кольорову картинку зеленого горошку обов’язково оцінять старші члени сім’ї!

Розмальовка Кущ суниці – це безбарвна картинка солодкої ягоди для розфарбовування крейдою, олівцями або фломастерами. Розфарбуйте акуратно суницю, листок і квітку, не виходячи за краї зображення.

Зелений кавун – розмальовка з однією з найбільших ягід, відомих людині. Роздрукуйте та розфарбуйте кавун усіма відтінками зеленого разом із дітьми фарбами чи олівцями.

Зелена груша – розмальовка із соковитим фруктом, який виглядає дуже апетитно. Роздрукуйте картинку з грушею та запропонуйте розфарбувати її дітям незадовго до обіду чи полуденку.

Абрикос — розмальовка із соковитими фруктами, плодоніжкою та листочком. Збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати плоди разом із дітьми фарбами, олівцями чи фломастерами яскравих кольорів.

Соковита злива – ще одне розмальовка з апетитною красунею фруктового саду. Надрукуйте це чорно-біле зображення для спільної творчості з дітьми. Запропонуйте їм розфарбувати соковиту сливу на зразок фломастерами або аквареллю.

Кущик малини – розмальовка для розвитку дитячої творчості та уяви. Роздрукуйте зображення малинової гілочки, запропонуйте юним художникам розфарбувати картинку та порахувати, скільки на кущику ягід та листочків.

Стигла вишня – контурне зображення спокусливої ​​ягідки, яка щойно покинула рідну гілочку. Роздрукуйте картинку з вишнею і розфарбуйте її гуашшю, аквареллю або олівцями.

Жовта груша – розмальовка із зображенням ще одного плоду із фруктової алеї. Роздрукуйте малюнок з плодом, що відмінно визрів, і запропонуйте хлопцям розфарбувати грушу фарбами, аквареллю або фломастерами за запропонованим нижче зразком.

Гілочка з полуницею – чорно-біла картинка для дитячої творчості із зображенням солодких ягід. Збережіть цей малюнок та розфарбуйте його разом із дітьми акварельними олівцями або фарбами.

Великий кавун – розмальовка з «портретом» однієї з найулюбленіших баштанних культур у нашій країні. Соковитий і стиглий кавун збирає влітку та восени за столом усю сім’ю. Нехай це станеться і сьогодні, коли ви розфарбовуватимете велику ягоду олівцями або фломастерами!

Зелене яблуко – розмальовка із зображенням дуже корисного фрукта. Роздрукуйте або збережіть малюнок з яблуком, щоб цього ж вечора розфарбувати соковитий плід олівцями, фарбами або крейдою разом із дітьми.