Гарні розмальовки

Гарні розмальовки – калейдоскоп зображень із героями авторських творів, народних легенд, міфів чи ремесел. Тут зібрані і предмети побуту чи звичні атрибути для прогулянок, розмальовки з їжею. Якщо ви не знаєте, що б ви хотіли розфарбувати самі або разом із друзями, загляньте у зібрання цих картинок. У цій колекції розмальовок ви зустрінете те зображення, яке приверне вашу увагу, і вам захочеться зберегти або роздрукувати, щоб розфарбувати олівцями або фарбами.
Маленькі друзі Білосніжки освоїли у лісовій глушині чимало ремесел та навичок. Ось один із гномів ловить рибу для спільної вечері. Розфарбуйте гнома яскравою гуашшю, щоб рибалці усміхнулася удача.

Скромність та краса Білосніжки зачарувала всіх гномів. Деякі навіть не можуть приховати своєї радості у її присутності. Надрукуйте зображення цього гнома. Коли ви його розфарбовуватимете, він передасть вам свій веселий настрій.

Розмальовка Білосніжка та гном накривають на стіл для шанувальників першого мультфільму Діснея. Принцеса завоювала серця лісових гномів своєю щирістю та господарністю. Допоможіть їй створити кращі частування для своїх нових друзів за допомогою олівців та кра

Гном на тракторі – розмальовка, яку оцінять хлопчики. Збережіть або роздрукуйте зображення для дружньої компанії та запропонуйте хлопчикам розфарбувати працелюбного гнома олівцями або фарбами.

Багато прикрашена малюнками лялька у народному костюмі із наповненням сьогодні знову викликає інтерес. Розмальовка Матрьошка з розписом підійде для знайомства з російським колоритом. Розфарбуйте матрьошку гуашшю або олівцями.

Гном із цеберком — зображення чоловічка в забавному ковпаку. Гноми невтомно трудяться, щоб знайти скарби або вберегти свої скарби від сторонніх очей. Роздрукуйте картинку гнома та розфарбуйте його вбрання у яскраві кольори.

Навушники — Розмальовка пристрою для прослуховування музики та інших аудіо файлів. Великі та помітні вони привернуть увагу кожного поціновувача приладів у стилі ретро. Розфарбуйте навушники у традиційні темні відтінки або яскраві кольори.

Розмальовка Будильник допоможе познайомити хлопців із поняттям часу, показати їм, як і куди рухаються стрілки. Розкажіть дітям, що таке хвилини та години, а потім разом з ними розфарбуйте будильник.

Торт зі свічками. Двоярусний твір пекарського мистецтва з п’ятьма свічками чекає на іменинника та його гостей. Свічки ось-ось догорять. Встигніть розфарбувати торт, поки його не з’їли, та покажіть своїм друзям.

Парасолька під дощем – розмальовка аксесуара з давньою історією. Спочатку парасолька оберігала людину від палючого сонця, а потім стала кращим помічником від намокання під дощем. Розфарбуйте парасольку яскравими фарбами, щоб не було нудно гуляти у похмуру погоду.

Каша з полуницею – розмальовка для маленьких гурманів. Звична ранкова порція каші стане справжніми ласощами для дітей, якщо прикрасити її полуницею. Згодні? Тоді розфарбуйте картинку та покажіть її мамі та бабусі!

Розмальовка Двоповерховий будиночок із черепичним дахом зачарує юних мрійників. Запропонуйте розфарбувати милу будівлю на два поверхи хлопчикам та дівчаткам олівцями або фарбами.

Розмальовка Сніговик із подарунками поспішає на ковзанах до Діда Мороза. Добрий чарівник чекає на ці коробочки, щоб вирушити до хлопців на ялинку. Дорогу до терема Діда Мороза сніговику показує лісова пташка. Розфарбуйте разом із батьками цих друзів.

Буратіно тримає ключик – розмальовка з непосидючим і пустотливим сином папи Карло. Хлопчик уже переміг Карабаса-Барабаса та інших лиходіїв. Він поспішає додому, щоб порадувати батька своєю знахідкою. Встигніть розфарбувати Буратіно, доки він знову не втік.

Сніговик із подарунком сидить у санях — розмальовка із забавним персонажем із новорічних казок. Напевно, сніговик отримав від Діда Мороза подарунок за те, що добре веселив хлопців на святі. Розфарбуйте милий сніговик!

Розмальовка Будиночок Діда Мороза є житлом доброго чарівника. Чого ж не вистачає зимовому лісі, що укутався у біле покривало снігу? Може, зовсім небагато фарб? Розфарбуйте дім Діда Мороза і ліс навколо нього.

Два веселі сніговики несуть ялинку на свято. Це доручення їм надав сам Дід Мороз. Сніговики не підведуть! Адже не дарма їх ще називають «поштовиками». Розфарбуйте чарівних помічників фарбами чи олівцями.

Казковий зимовий палац привітно зустрічає кожного мандрівника. Доріжка до будівлі завжди розчищена, а в каміні тріскотять поліна, щоб гості могли відігрітися біля вогню. Розфарбуйте палац фарбами і чекайте на нього запрошення від гостинних господарів.

Сніговики з подарунками — розмальовка з трьома скульптурами, що ожили, в ковпаках і шарфах. Біля них стоять три коробочки із подарунками. Цікаво, кому вони призначені? Дізнайтеся поки розфарбовуватимете їх.

Піаніно – розмальовка з унікальним музичним інструментом. У нього є клавіші та струни, а звук із нього витягується завдяки ударам по клавішах. Розфарбуйте піаніно олівцями чи фарбами.

Розмальовка Барабан представляє знайомий багатьом хлопцям музичний ударний інструмент. Звук із барабана витягуються за допомогою ритмічних ударів паличками по ньому. Це робило барабан популярним інструментом для подачі різних сигналів з давніх-давен. Розфарбуйте барабан та палички фарбами або олівцями.

Гітара — розмальовка з одним із найромантичніших музичних інструментів. Він поширився по всій планеті, а звуки гітари були знайомі людям ще четвертому столітті до нашої ери. Вивчіть основні деталі гітари та розфарбуйте її олівцями.

Труба – розмальовка ще одного популярного духового інструменту. Гучні та ритмічні звуки труби використовуються вже давно, як сигнали та заклики до дії. Багато арміях світу у походах не обходилися без трубача. Розфарбуйте цю гарну трубу фарбами чи фломастерами.

Флейта — розмальовка граційної та зворушливої ​​за звучанням «сестри» труби. Цей духовий інструмент видає прозорі та легкі звуки. Їхня краса нагадує багатьом про спів птахів, а першими, хто винайшов флейту, вважають давньогрецьких богів. Розфарбуйте флейту в кольори, які вам подобаються.

Скрипка — розмальовка інструменту, який вийшов із народу та зайняв міцне місце у виконанні музики. Струни, смичок та округлу форму самого інструменту дізнаються навіть діти. Роздрукуйте для них картинку для розмальовки скрипки та переконайтесь у цьому самі.

Гармошка — розмальовка інструмента з клавішно-пневматичним пристроєм для отримання звуків. Сучасний вигляд гармонь набула нашій країні три століття тому. Без неї складно уявити хоч одне російське гуляння. Розфарбуйте гармошку олівцями у яскраві кольори!

Розмальовка Балалайка представляє російський народний щипковий музичний інструмент. М’які та дзвінкі звуки балалайки добре звучать разом із розудалими частівками та ліричними піснями. Познайомте хлопців із цим інструментом та запропонуйте їм розфарбувати балалайку фарбами та олівцями.

Розмальовка Святковий торт зі свічками стане чудовим сюжетом для листівки, зробленої своїми руками. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте її фломастерами або олівцями та подаруйте своїм друзям у день народження.

Матрьошка з квітами – розмальовка із символом російської культури, без якого з нашої країни не поїде додому жоден турист. Розкажіть хлопцям, якими бувають сучасні матрьошки, доки він розфарбовує цю картинку.

Матрьошка у візерунках — розмальовка з іграшкою, що символізує зв’язок сім’ї та поколінь. Красива дерев’яна іграшка завжди прикрашається химерним візерунком. Чи зможете акуратно розфарбувати цю матрьошку?

Пірат і скриня зі скарбами – розмальовка зі щасливим флібустьєром. Він щойно знайшов скарб! Розфарбуйте його, і він щедро заплатить вам монетами зі своєї скрині за свій портрет!

Пірат у човні – розмальовка з корсаром, що пливе до берега. А може, він зазнав аварії? Дізнайтеся у самого пірата, чому він опинився в човні, поки розфарбовуватимете нового друга.

Одноногий пірат — розмальовка з героєм, який, напевно, пережив чимало пригод. Він охоче поділиться історіями про них із вами, якщо розфарбуєте пірата та його корабель олівцями чи фарбами.

Пірат з мавпочкою – розмальовка з двома приятелями, які не один рік борознять моря. Розфарбуйте і потоваришуйте з ними, щоб вирушити за черговими пригодами разом з ними.

Пірат із мечем — розмальовка, де флібустьєр уже готовий до бою. Покличте друзів чи рідних, щоб розфарбувати цього грізного морського вовка фломастерами чи олівцями разом.

Пірат із підзорною трубою — розмальовка, яка показує справжнього першовідкривача нових земель. Пірати не просто шукали скарби, вони вивчали морські шляхи, спостерігали за морем та складали карти. Розфарбуйте допитливого пірата олівцями чи фломастерами.

Піратський корабель – розмальовка, де зображено морське судно з прапором Веселого Роджера. Розкажіть хлопцям, хто він такий, допоки вони займаються фарбуванням судна перед відплиттям.

Пірат із шаблею — розмальовка із грізним корсаром перед битвою. Він ось-ось кинеться на абордаж. У нього не так багато часу, тому розфарбуйте пірата фарбами або олівцями якнайшвидше.

Олаф грає з бджілкою — розмальовка із невтомним сніговиком із диснеївського мультфільму «Холодне серце». Якщо вам подобається персонаж, який не уявляє свого життя без пригод, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Олаф радіє снігу — розмальовка зі сніговиком із мультфільму «Холодне серце», який зачарований снігопадом. Поки він зайнятий спостереженням за хмаринками та ловом сніжинок, розфарбуйте його гуашшю або фломастерами.

Барабан із паличками — розмальовка з ударним інструментом, який може задати ритм цілому війську. Навіть сьогодні без барабана не обходиться жоден військовий парад! Роздрукуйте зображення, а потім розфарбуйте інструмент на малюнку в улюблені кольори.

Сніговик з мітлою — розмальовка з гарним витвіром дворових дітлахів. Сніговик гордий тим, що йому видали шарф, капелюх і навіть знаряддя праці. Розфарбуйте сніговика олівцями або фарбами, щоби порадувати його ще більше!

Багатоповерховий будинок – розмальовка з будинком, який може вкрити під своїм дахом не одну сім’ю. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку будинку на дев’ять поверхів олівцями або фарбами разом зі своїми друзями.

Матрьошка Боярин та Вітязь — розмальовка з іграшками, які зображають ще одних героїв із російської історії. Роздрукуйте картинку та розкажіть хлопцям, чим займалися бояри та витязі, поки діти розфарбовують їхні портрети на матрьошках.

Матрьошка Боярині – розмальовка з іграшкою, одягнена в розкішні вбрання. Роздрукуйте зображення матрьошки в образі російської боярині та запропонуйте хлопцям розфарбувати її за прикладом.

Загорська матрьошка – розмальовка з іграшкою, яка варта уваги молодого поціновувача прекрасного. Роздрукуйте картинку з нею і розкажіть хлопцям, як розфарбовують майстри найкласичнішу матрьошку з усіх, а потім запропонуйте розписати їм цей малюнок.

Набір матрьошок – розмальовка з комплектом із п’яти іграшок різного розміру. Роздрукуйте їх зображення, розфарбуйте кожну матрьошку олівцями або гуашшю і згадайте разом з дітьми, як в одній матрьоні вміщаються всі інші фігурки.

Матрьошки з Полхов-Майдану – розмальовка, яку можна запропонувати для творчості навіть малюкові. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб потренувати разом з дітьми дрібну моторику під час роботи з пензлем та фарбою.

Відкрита матрьошка – розмальовка, яка наочно показує, як грати з іграшкою. Роздрукуйте, збережіть малюнок, щоб розфарбувати його разом з друзями олівцями або фарбами.

Яскрава матрьошка — розмальовка із чарівною іграшкою, яка знайома багатьом із дитинства. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її тонким пензликом з аквареллю або гуашшю.

Розмальовка Милий сніговик – це зображення доброї снігової фігури, яку люблять ліпити діти взимку. У сніговика гарні рукавиці та незвичайний головний убір. Нехай дитина виявить фантазію, озброївшись кольоровими олівцями чи фарбами!

Напевно кожна дитина мріє бути сміливою, рішучою і безстрашною, як мушкетер. Тому йому, напевно, припаде до душі розмальовка «Хлопчик-мушкетер», де зображений його кумир. Що може бути цікавіше, ніж розфарбовувати одяг та зброю улюбленого персонажа та згадувати історії його пригод.

Розмальовка Фермер – зображення веселого робітника ферми. Розфарбуйте забавний капелюх, вила та костюм фермера разом з дитиною! Готове розмальовка можна завантажити на сайт як приклад.

Розмальовка Фермерша із цебром – це чорно-біла картинка веселої господині ферми. Велика кількість дрібних деталей і різноманітних геометричних форм робить процес розфарбовування цікавішим. Придумайте свій кольоровий приклад чи орієнтуйтеся на зразок нижче.

А ти вже розмірковував над тим, яку професію вибереш у майбутньому? Як щодо того, щоб стати кухарем, який готує смачні та ароматні страви? Розфарбуйте зображення кухаря та ще раз подумайте над майбутньою професією.

Запропонуйте дитині розфарбувати зображення лікаря. Можливо, підбираючи кольори для розфарбовування малюнку, він зацікавиться цією професією та в майбутньому захоче займатися лікуванням людей.

Розмальовка Будівельник містить багато деталей і відображає цікавий сюжет. Розфарбувати хлопчика та всі деталі картинки – справа відповідальна, з якою явно впорається маленький художник. Достатньо завантажити та роздрукувати розмальовку.

Розмальовка пожежний розповість малюкам про існування такої важливої, відповідальної та затребуваної професії. Можливо, розмальовуючи малюнок, дитина не лише проведе час захоплююче, а й захоче стати пожежником, щоб рятувати людей від вогню.

Якщо ваш малюк незабаром піде в перший клас, запропонуйте йому розмальовку «Вчитель», яка проілюструє, як проходить урок математики у школі. Розфарбовувати малюнок також сподобається учням молодших класів, які впізнають себе у школярах і заодно зможуть повторити таблицю множення.

Красива сучасна зачіска – мрія кожної модниці. Розфарбуйте малюнок та подумайте над новою зачіскою для себе. Можливо, ви захочете змінити щось у своїй зовнішності чи навіть у майбутньому стати перукарем.

Розмальовка Швачка – це цікава ілюстрація для невеликих принцес. Розфарбуйте разом з дитиною старанну швачку і не забудьте про дрібні деталі.

Розмальовка Мандала Вечірній луг є замкнутою системою з різноманіттям геометричних ліній. Графічне зображення відображає предмети природи та їх властивості. Пофантазуйте, яким кольором буде ваш вечірній луг.

Розмальовка Мандала Квіти сходу поєднує різні геометричні фігури, які потрібно розфарбувати яскравими кольорами. Абстрактні малюнки здатні зняти розумову напругу та підняти настрій.

Квіти життя – це чорно-біла композиція у формі квітки. Різноманітність геометричних форм вразить уяву будь-якої дитини. Замкнуті лінії символізують єдність природи з людиною, нехай дитина додасть яскравих фарб малюнку.

Розмальовка Мандала Весняні мотиви містять складні постаті, що символізують природне явище. Розфарбовування чорно-білих складних деталей надовго захоплює дітей та розвиває дрібну моторику рук.

Розмальовка мандали Квіткова ідилія викраде увагу всіх членів сім’ї. Абстрактна квіткова композиція сподобається старшим дітям. Процес розфарбовування розслаблює та налаштовує на позитивний лад.

Розмальовка Мандала Літня луга схематично ілюструє квіти різних форм. Замкнене зображення у вигляді кола цікаво розфарбовувати фломастерами або олівцями. Доведено, що фарбування мандали знімає напругу.

Розмальовка Мандала Теплий вечір – це поєднання дрібних та об’ємних фігур для розфарбовування фломастерами чи олівцями. Кольоровий малюнок ілюструє кольорову композицію, спонукаючи дітей пофантазувати силу природи.

Розмальовка Мандала Грозове небо відбиває природне явище за допомогою незвичайних форм та геометричних ліній. Виберіть з дитиною колоритні кольори та створіть неповторний шедевр природного явища своїми руками.

Натхнення природою з кольоровими візерунками захоплює дітей з перших хвилин. Складна геометрія дозволяє проявити уяву хлопцям і згадати, які природні явища їм знайомі.

Розмальовка Мандала Яскраве сонце виконане у вигляді кола, де центральну увагу займають трикутні фігури. Композиція символізує сонце, якому не вистачає яскравого кольору. Розмальовка небесного світила надовго концентрує увагу непосидючих дітей.

Розмальовка Мандала Спокійний місяць насичений складними геометричними фігурами чорно-білого кольору. Рівні лінії змінюються плавними контурами. Розфарбовування зображення спокійного місяця розслаблює дітей та сприяє здоровому міцному сну.

Розмальовка Мандала Зимові візерунки зі складними фігурами призначені для дітей будь-якого віку. Вважається, що мандала здатна втілювати бажання. Оформіть різними кольорами зимові візерунки та повірте в маленьке чаклунство!

Розмальовка Мандала Політ орла містить у центрі велику кількість чорно-білих фігур, які приємні візуально. Зображення як крил орла ніби гіпнотизують молодих художників і розслаблюють нервову систему.

Розмальовка Мандала Вечірній захід сонця у вигляді кола містить прихований сенс. Явище природи відбито за допомогою складних візерунків та ліній. Вечірній захід заграє новими фарбами, якщо його розфарбувати яскравими кольорами.

Розмальовка Мандала Гірські ліси містить велику кількість дрібних деталей. Хлопчики та дівчатка можуть пофантазувати у процесі розфарбовування гірських лісів та налаштуватися на позитивний лад. Квіткові візерунки воістину зачаровують.

Розмальовка Мандала Легкий Танець відображає приховані природні явища та властивості предметів. Хвилі, зигзаги та інші лінії створюють динамічну ілюстрацію танцю. Виберіть приємну колірну гаму та розфарбуйте незвичайну композицію легкого танцю.

Розмальовка Діти на морі зображають відпочиваючих хлопців біля води. Розфарбуйте купальники, іграшки та самих дітей улюбленими квітами – нехай дорослі оцінять дитячу творчість. Розмальовку можна завантажити на сайті та роздрукувати.

А ти любиш їсти яблука? Ці фрукти є джерелом корисних для твого здоров’я вітамінів. Дівчинка на зображенні старанно збирає яблука та кладе їх у кошик. Розфарбуй малюнок, вибравши найбільш яскраві та апетитні кольори для фруктів на дереві.

Якщо ти любиш рибалити, то, напевно, розфарбовуючи цей малюнок, впізнаєш у ньому себе. Справді, що може бути кращим, ніж ловити рибу в літній погожий день, спостерігаючи за красою природи?

Вирушаючи у похід, можна побачити багато цікавого. Птах, що сидить на гілці дерева, якого не бачив раніше, яскравий метелик, гарна квітка. Якщо ти часто ходиш у походи з батьками, то, напевно, із задоволенням розфарбуєш цей малюнок.

Розмальовка Лопата – це картинка інструменту для роботи з ґрунтом та піском. Прості та рівні геометричні форми сподобаються найменшим художникам. Роздрукуйте кілька екземплярів, щоб кожен член сім’ї продемонстрував свій кольоровий варіант інструменту.

Сільські жителі не з чуток знайомі з таким інструментом, як граблі. З його допомогою можна збирати опале листя і розпушувати грудки землі. Розкажіть дитині, що можна робити граблями, запропонувавши розфарбувати цей корисний у побуті інструмент.

Хлопчиків, напевно, зацікавить такий інструмент, як викрутка. Запропонуйте малюкові розфарбувати його. За допомогою викрутки можна розібрати будь-який прилад, який вийшов з ладу, щоб налаштувати його або відремонтувати.

Що робити молотком? Напевно, ви не раз бачив, як тато забивав їм цвяхи. Розфарбуйте молоток і подумайте, у яких випадках він може знадобитися.

Запропонуйте малюкові розфарбувати зображення пилки та розкажіть, з якою метою використовується цей інструмент. Важливо також попередити дитину, що з пилкою завжди потрібно бути обережними, інакше можна отримати травму.

Полити квіти, овочі на грядці, помити підлогу в будинку – напевно, ви знайдете й інші варіанти використання відра. Згадай їх усі, поки розфарбовуєш це відерце.

Розмальовка Сокира – картинка з інструментом, який часто може стати в нагоді як вдома, так і на дачі. Розкажіть дитині, що можна зробити за допомогою цього інструменту, поки вона розфарбовуватиме сокиру олівцями або фарбами.

За допомогою рубанка обробляють дерево для виготовлення столів, стільців, шаф, комодів та інших меблів. Розкажіть дитині про призначення інструменту, поки вона розфарбовує рубанок.

Дерев’яний будиночок зацікавить дітей дошкільного віку. У затишному будинку оселився маленький мешканець – оформіть різними кольорами хлопчика, будиночок та навколишню природу.

Розмальовка Уболівальники на трибунах зображають людей з футбольною атрибутикою. Радісні обличчя глядачів передають гарний настрій із чорно-білої картинки. Розфарбовувати уболівальників на трибунах можна фарбами, олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Тренування перед матчем – наочний малюнок футбольних гравців, які готуються до командної гри. Нехай хлопці потренуються акуратно розфарбувати дрібні деталі футбольного поля, одягу гравців та тренера.

Розмальовка Викид м’яча з ауту містить безліч дрібних деталей та геометричних форм. До процесу розфарбовування викиду м’яча з ауту можуть приєднатися дорослі та пояснити цю особливість у футболі.

Розмальовка Вихід гравців на матч – це чорно-біле зображення футбольної команди для розфарбування кольоровими олівцями або фломастерами. Придумайте своє розмальовка форми гравців, що виходять на матч!

Розмальовка Дзвіночок сподобається хлопцям будь-якого віку. Милий бантик прикрашає дзвінкий предмет, а дітям подобається фарбувати додаткові деталі. Дозвольте вибрати дитині улюблену колірну гаму!

Розмальовка Годинник-будильник ілюструє прилад для вимірювання часу. Розмальовуючи плавні чорно-білі контури, дитина познайомиться з парними та непарними цифрами. Завантажте та роздрукуйте розмальовку годинник-будильник прямо зараз!

Розмальовка Телефон призначений для розфарбовування фломастерами, олівцями, фарбами або крейдою. Навіщо потрібен апарат – підкажуть батьки, а розфарбувати деталі кумедного телефону діти зможуть самостійно.

Розмальовка Смачне тістечко – це малюнок солодкого десерту, який діти можуть розфарбувати кольоровими олівцями, фломастерами та не тільки. Ласощі так і проситься в рот!

Розмальовка Повітряна куля в небі познайомить хлопців із незвичайним літальним апаратом. Батьки можуть приєднатися до розфарбовування деталей кулі, а діти зможуть пофантазувати, куди летить красива повітряна куля.

Розмальовка Місяць на небі – це зображення небесного світила у темну пору доби. Затишна шапочка для сну так іде місяцю, а добрі зірочки передають гарний настрій. Кольорове зображення місяця в небі можна повісити біля дитячого ліжечка.

Розмальовка Мауглі – це зображення головного героя “Книги джунглів”. Хлопчик з цікавістю розглядає себе, підберіть відповідні кольори для його скромного одягу та його самого.

Розмальовка Шанті та Мауглі нагадає хлопцям відомий мультик та знайому всім «Книгу джунглів». Вірна подруга Мауглі запропонувала «людському дитинча» покинути рідні джунглі. Пофантазуйте з квітами, розфарбовуючи сукню Шанті та нехитре вбрання Мауглі!

Маленька балерина – розмальовка з танцівницею на репетиції. Спробуйте повторити її пірует, коли розфарбуйте зображення юної балерини олівцями, аквареллю або фломастер.