Розмальовки з вантажівками

Розмальовки з вантажівками – ще одне зібрання чорно-білих картинок для хлопчиків різного віку. Багато зображень реальних моделей тягачів, розвізних вантажівок, самоскидів, фургонів та інших видів вантажівок з усього світу зібрано воєдино для дитячої творчості. Насамперед, вони надовго займуть уяву та увагу хлопчиків. Запропонуйте їм вибрати вантажівку для розмальовки, роздрукуйте її та розфарбуйте машину.
Розмальовка КамАЗ 4326 — модель високо вантажівки з колісною базою 4*4. Розфарбуйте маневрений всюдихід-шасі, на базі якого створили військовий броньовик «Постріл», олівцями або фломастерами.

Mersedes-Benz Actros IV – розмальовка з німецькою вантажівкою, потужність якої 510 к.с. Цей автопоїзд має розумну електроніку, яка допомагає в управлінні. Розфарбуйте вантажівку Mersedes-Benz Actros IV олівцями або фарбами.

Розмальовка DAF XF — зображення найзнаменитішої нідерландської вантажівки. Ось уже багато років ця модель користується популярністю у всьому світі. Розфарбуйте DAF XF олівцями або фарбами.

Mack Trucks – розмальовка з легендарною американською вантажівкою, яку дізнаються по всьому світу. Розфарбуйте магістральний тягач, якого ще прозвали бульдогом за витривалість і напористість.

Розмальовка Volvo FM – зображення моделі універсального тягача від всесвітньо відомого виробника автомобілів. Ваші діти мріють мати вантажівку від «Вольво»? Роздрукуйте картинку з ними і розфарбуйте цю вантажівку.

Розмальовка БелАЗ-75710 – зображення однієї з трьох вантажівок на 450 тонн вантажу. Перший БелАЗ можна побачити у Кемеровській області з 2013 року. Друга та третя вантажівки — на етапі тестування та складання. Стати новим власником унікальної техніки! Просто роздрукуйте та розфарбуйте БелАЗ-75710.

Розмальовка Renault T 440 – картинка з вантажівкою, яку ще прийнято називати автопоїздом. У ньому 440 л. с., автоматична коробка передач та дизельний двигун стандарту Євро-6. Розробники також забезпечили цю модель вантажівки 4 видами кабін на вибір. Розфарбуйте вантажівку Renault T 440 фарбами чи фломастерами.

Ford F-750 Tonka – розмальовка стильної, потужної і майже безшумної вантажівки від компаній Ford та Tonka. Цю модель вантажівки не випустять у серійне виробництво, але мати нею зможе будь-який хлопчик. Роздрукуйте та розфарбуйте вантажну машину фарбами чи олівцями.

БелАЗ на руднику – це розмальовка з кар’єрним самоскидом у роботі. Завдяки цій великовантажній техніці значно спрощено людську працю. Розфарбуйте найпотужніший вантажний автомобіль світу олівцями чи фломастерами.

Вантажівка з овочами — розмальовка із навантаженою овочами машиною, яка рухається у західному напрямку. Спробуйте дізнатися, куди везуть овочі, поки розфарбовуватимете цю вантажівку.

Розмальовка Бетонозмішувач – зразок будівельної техніки значних розмірів. Щоб поповнити свою колекцію розфарбуванням з бетонозмішувачем, роздрукуйте і розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Самоскид із піском — розмальовка із завантаженою технікою, яку часто використовують при будівництві доріг та будівель. Відчуйте себе водієм цієї потужної машини, поки розфарбовуватимете цей самоскид олівцями або фломастерами.

Розмальовка Вантажівка-бетонозмішувач — чорно-біле зображення будівельної техніки для дитячої творчості. Роздрукуйте або збережіть зображення бетономішалки для розфарбовування разом із друзями.

Невелика вантажівка – розмальовка з машинкою, яка є в іграшковому гаражі кожного хлопчика. Збережіть малюнок з ним, щоб юний автоаматор зміг її розфарбувати в улюблені кольори аквареллю або олівцями.

Автофургон – розмальовка з машиною, яка буде цікава не лише хлопчикам. Розфарбувати її обов’язково приєднаються тато, дідусь чи старший брат. Щоб не виникло суперечок, роздруковуйте картинку у кількох екземплярах!

Невелика вантажівка – це картинка вантажного автомобіля. Наочне зображення дозволяє краще зрозуміти пристрій вантажівки та виявити фантазію за допомогою фарб або олівців. Нехай юний художник вибере, яким кольором розфарбувати кабіну, колеса та причіп.

Розмальовка Завантажений самоскид – це картинка з вантажівкою, призначена для розфарбовування олівцями, фломастер або фарбами. Що за важливий вантаж везе цей «велетень» серед машин? Виберіть відповідний колір і не забудьте розфарбувати акуратно дрібні деталі.

Розмальовка Вантажівка із яблуком зацікавить як хлопчиків, так і дівчаток. Приємні геометричні форми розвивають уяву та акуратність. Розфарбуйте соковите яблуко в кузові та саму фігуру вантажівки.

Розмальовка Милий іграшковий вантажівка – це ілюстрація вантажного автомобіля з кузовом для хлопчиків. Фари у вигляді очей та кумедні мигалки на даху цікаво розфарбовувати, не виходячи за контури. Розмальовка милої іграшкової вантажівки дозволити провести дитяче дозвілля з користю.

Розмальовка, де зображено три великі вантажівки, зацікавить усіх хлопчиків. Збережіть або роздрукуйте цей малюнок, коли чекаєте на друзів у гості. Запропонуйте їм розфарбувати картинку з великовантажними авто у улюблені кольори.

Black-Thunder – розмальовка з потужною магістральною вантажівкою, яка не залишиться непоміченою на будь-якій трасі. Збережіть або роздрукуйте зображення, щоб прикрасити цей потужний тягач фломастерами або ручками гелію.

Volvo FH-16 Reefer Truck – розмальовка з великовантажною машиною, яка не підведе в дорозі. Роздрукуйте або збережіть картинку з нею, щоб розфарбувати разом із друзями та помріяти про пригоди у дальній дорозі.

Freightliner FLD 120 — розмальовка з американською магістральною вантажівкою, яку цінують за класичні лінії та зручність сервісу. Роздрукуйте або збережіть малюнок із тягачем Freightliner FLD 120 та запропонуйте розфарбувати його друзям фарбами або фломастерами.

Australian Truck — розмальовка із потужним автомобілем, який уже готовий до дослідження нових доріг. Збережіть або роздрукуйте зображення з Australian Truck, щоб розфарбувати його ручками або фарбами.

Tiger Express Truck – розмальовка з місткою вантажівкою від французького Renault. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати його ручками гелієвими або фломастерами.

Peterbilt 377 – розмальовка з потужною вантажівкою, яку збирають у США. Ці моделі дізнаються на будь-якій дорозі завдяки величезній кількості хромованих деталей на кузові. Якщо вам хочеться мати у своїй колекції малюнків лісовоз у специфічному стилі «Вестерн», без Peterbilt 377 не обійтись.

Western Star – розмальовка з важким вантажівкою полегшеної конструкції. Він назавжди увійшов в історію автомобілебудування як вантажівка, яка їздить дороги більш ніж у 120 країнах планети. Роздрукуйте зображення «Зірки Заходу», щоб розфарбувати його разом із друзями.

Scania 144 Topline – розмальовка із зображенням магістрального вантажівки швецького виробництва. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його ручками, фломастерами або олівцями.

Peterbilt 378 – розмальовка зі спрощеною версією моделі “379” від “Пітербілт”. Роздрукуйте або збережіть картинку з цією моделлю, щоб розфарбувати Peterbilt 378 у улюблені кольори.

US Truck Ford 9000 – розмальовка з американським тягачом, який належить до прославленого на весь світ автомобільного сімейства. Збережіть зображення з цією магістральною вантажівкою, щоб розфарбувати його разом із друзями фарбами чи фломастерами.

Man F-2000 – розмальовка з потужним тягачем, який веде свою історію з 1994 року. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення з цією магістральною вантажівкою ручками гелієвими, щоб підкреслити його незламний дух.

Steyr Truck – розмальовка з австрійською магістральною вантажівкою. Першу з них випустили ще 60 років тому. Розкажіть про цей факт своїм друзям, коли ви разом розфарбовуватимете зображення Steyr Truck.

Far West Trucking — розмальовка з магістральною вантажівкою, яку часто можна побачити у кінострічках виробництва США. Коли ви роздрукуєте та розфарбуєте зображення цього тягача, ви напевно зрозумієте, за що його так полюбили режисери блокбастерів.

American Oil Truck – розмальовка з американським тягачем, без якого важко уявити дорожні траси США. Чим він відрізняється від інших магістральних вантажівок, запитайте у дорослих, коли покажете ваше зображення вже розфарбованого American Oil Truck.

Три американські вантажівки — розмальовка з відомими моделями тягачів із США, покататися на яких мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цими магістральними вантажівками, щоб поповнити свою колекцію малюнків зображенням одними з найпотужніших автомобільних планет.