Розмальовки Трактор

Розмальовки Трактор – контурні картинки спеціальної техніки для дитячої творчості. Трактори прийшли на допомогу людині ще в середині ХІХ століття. Це значно допомогло людям та підвищило продуктивність їхньої праці. Якщо перші трактори призначалися для сільськогосподарських робіт, то згодом їхня спеціалізація розширилася. Де сьогодні можна зустріти трактор, можна дізнатися із нашої галереї. Роздрукуйте картинки та запросіть друзів розфарбувати одну із моделей цієї техніки фломастерами або олівцями.
Бульдозер — розмальовка із самохідною землерийною технікою, без якої не обійтися у будівництві, розчищенні місцевості чи геологічних роботах. Збережіть або роздрукуйте зображення з цим трактором, щоб розфарбувати його олівцями.

Комбайн – розмальовка зі складною технікою, яку використовують для збирання врожаю на полях. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку із зернозбиральним комбайном фарбами або олівцями.

Трактор у полі — розмальовка із справжнім помічником фермерських господарств. З трактором швидше перевозяться вантажі, тварини або зібраний урожай, якщо причепити причіп. Роздрукуйте та розфарбуйте трактор олівцями або фарбами разом із друзями.

Сучасний трактор – розмальовка з новою моделлю техніки, яка потрібна для полегшення багатьох робіт. Роздрукуйте та розфарбуйте потужний трактор фломастерами або крейдою разом із друзями.

Бульдозер із ковшем — розмальовка з трактором, який не замінний у будівництві, прибиранні снігу та багатьох інших роботах. Роздрукуйте зображення з бульдозером та розфарбуйте його, щоб поповнити колекцію своїх малюнків важкої техніки.

Екскаватор – розмальовка з екземпляром будівельної техніки на гусеничному ходу, що робить його всюдихідним. Роздрукуйте та розфарбуйте екскаватор олівцями або фарбами, якщо мрієте випробувати цю техніку у дії.

Розмальовка Гусеничний бульдозер представляє повільний транспорт, який дуже допомагає людям. У чому? Розкажіть про це хлопцям, коли роздрукуєте картинки з бульдозером та почнете розфарбовувати її.

Розмальовка Сільський трактор нагадає і хлопчикам, і дівчаткам про канікули у бабусі. Не дивуйтеся, якщо тато і дідусь теж попросять роздрукувати ним картинку з трактором, щоб розфарбувати його! Їм теж хотілося в дитинстві покататися на тракторі.

Розмальовка Старенький трактор – це чорно-біле зображення сільськогосподарського автомобіля. Хлопцям буде цікаво розфарбувати деталі трактора різними кольорами, а батьки розкажуть, навіщо цій машині такі великі колеса.

Фермерський трактор – це ілюстрація сільськогосподарського транспортного засобу. Дитина може розфарбувати трактор наочно або придумати свою колірну гаму.

Невеликий трактор з безліччю деталей підходить для розфарбовування крейдою, олівцями, фломастерами або фарбами. Хлопчикам буде цікаво познайомитись із складною технікою для роботи в полі.