Розмальовки гелікоптери

Розмальовки Вертольоти — чорно-білі зображення гвинтокрилих машин з усього світу, які із задоволенням розглядають та розфарбовують не лише хлопчики. Вертоліт може піднятися та опуститися вертикально. Для цього йому не потрібна велика злітна смуга, як літаку. Найбільш маневрений вид транспорту дозволив людині подорожувати, виконувати складні бойові завдання, перевозити вантажі, гасити пожежі, перевозити поранених та хворих людей у ​​безпечні місця. Роздрукуйте будь-яку модель вертольота у форматі А4 та розфарбуйте разом із друзями.
Розмальовка Ка-50 Чорна акула – легендарний одномісний ударний вертоліт радянської та російської армії. Роздрукуйте зображення гвинтокрилої машини і розфарбуйте Ка-50 олівцями або фломастерами.

Розмальовка Мі-24Д – чорно-біла картинка зі спеціалізованим бойовим вертольотом радянського та російського виробництва. Роздрукуйте або збережіть зображення вертольота Мі-24Д, щоб розфарбувати його з друзями або батьками.

Розмальовка Вертоліт у польоті демонструє захоплююче видовище. Якщо ви мрієте потоваришувати з пілотом цього судна, роздрукуйте та розфарбуйте його вертоліт фарбами або фломастерами прямо зараз.

A.129 Mangusta – розмальовка з першим ударним вертольотом, вигляд якого захоплює дух. Роздрукуйте і розфарбуйте вертоліт фломастерами або ручками.

PAH-2 Tiger – розмальовка з вертольотом, який має незвичайне розміщення екіпажу у передній та задній кабіні. Що ще цікавого можна знайти у другій модифікації вертольота, обговоріть з хлопцями за розфарбовуванням цього літального апарату.

LYNX AH – розмальовка з маневреним та легким вертольотом британських збройних сил. Роздрукуйте або збережіть це зображення, щоб розфарбувати олівцями або ручками разом із друзями.

Kawasaki OH-1 — розмальовка з ударним та розвідувальним вертольотом з Японії. Роздрукуйте та розфарбуйте це зображення фломастерами. Воно поповнить колекцію ваших малюнків із вертольотами.

AS.342 “Газель” – розмальовка із зображенням французького багатоцільового вертольота. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати її з друзями та обговорити з ними можливості цього вертольота.

ДРЛО Ка-31 – розмальовка з гелікоптером, який ніс радіолокаційну варта ще в СРСР. Роздрукуйте або збережіть малюнок з унікальним вертольотом, щоб розфарбувати його разом із батьками чи друзями.

Westland Wessex — розмальовка з британським вертольотом, який уперше злетів у повітря ще у 60-ті роки минулого століття. Поки ви розфарбовуватимете картинку з цим вертольотом розкажіть друзям, що він допомагає виконувати бойові завдання морській піхоті.

RAH-66 Comanche — розмальовка із загальною розробкою вертольота двох компаній, «Боїнг» та «Сікорськи». Збережіть або роздрукуйте зображення ще одного вертольота, де пілот та оператор озброєнь сидять у різних кабінах, та розфарбуйте його ручками або фломастерами.

АТЛАС CSH-2 “РОІВАЛК” – розмальовка з ще одним бойовим вертольотом, один якого приводить хлопчаків у захват. Роздрукуйте картинку з ним у кількох примірниках, якщо до вас у гості прийдуть друзі, та запропонуйте їм розфарбувати цю бойову машину разом.

S-70 Black Hawk – розмальовка з багатоцільовим американським вертольотом. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати цей вертоліт із друзями та розповісти їм, що він прийшов на зміну гелікоптеру Bell UH-1 в армії США.

Розмальовка Вертоліт у небі – це картинка літального апарату, призначена для розфарбовування крейдою, фломастерами, фарбами чи олівцями. Хлопчикам і дівчаткам сподобається зафарбовувати деталі кумедного вертольота, що ширяє в повітрі.

Маленький гелікоптер – розмальовка з іграшковим повітряним судном, яке ось-ось вирушить у дорогу. Встигніть розфарбувати вертоліт олівцями, аквареллю або фломастерами, поки він не спалахнув з вашого листа.