Розмальовки кораблі

Розмальовки Кораблі – це зображення водного та підводного транспорту всіх часів, його окремих частин та суден із мультфільмів та кінострічок. Роздрукувати та розфарбувати можна військові кораблі, піратські судна, вітрильники, яхти, батискафи. Тут же на любителів морських пригод чекають картинки з човнами, галерами, баркасами і навіть венеціанськими гондолами. Всі відтінки води, розмальовка кораблів легше передати акварельними фарбами, восковою крейдою та олівцями.
Розмальовка з морським судном під вітрилами. Корабель борознить хвилі, щоб люди відкрили нові землі та скарби. Бажаєте потрапити до команди фрегата? Беріться за фарби з олівцями та самі оживіть казку.

На зображенні стародавній корабель під вітрилом чекає на повернення своєї команди. Роздрукуйте і розфарбуйте його олівцями або восковою крейдою, а дорослих попросіть розповісти про морські пригоди минулого.

Розмальовка з галеоном під вітрилами і прапорами, що розвіваються. Мрієте про морські походи та стати першовідкривачем нових земель? Приміряйте на себе цю роль при розмальовуванні великого корабля фарбами або восковою крейдою.

Великий пароплав пливе морської гладіні на розмальовці для справжніх любителів пригод. Роздрукуйте або збережіть його для малювання фарбами чи гуашшю з друзями чи рідними.

Розмальовка з військовими кораблями та повітряними суднами над водою. Це зображення допоможе познайомити хлопців із пристроєм надводних, підводних та повітряних кораблів, якщо роздрукувати його та запропонувати їм розфарбувати судна.

Розмальовка багатоповерхового порома, який переправляє людей та вантажі з одного берега на інший, займе хлопців надовго. Щоб зайняти їх цікавою справою, роздрукуйте малюнок та запропонуйте дітям олівці з фарбами.

Розмальовка звичайного човна з веслом – втілення пригод. Якщо ви мрієте вирушити на річкову прогулянку або рибалку, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фарбами чи гуашшю.

Ідеальний човен для міського мешканця, новачка чи мисливця. А ким бачите себе ви? Розфарбуйте гумовий човен біля берега акварельними фарбами або олівцями, щоб це зрозуміти.

Якір утримає на місці навіть найбільший пароплав і став символом сталості. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте корабельний якір з ланцюгом ручками гелієвими або аквареллю.

Невелике судно – розмальовка для любителів річкових прогулянок та пригод. Щоб стати його капітаном або пасажиром, роздрукуйте картинку та розфарбуйте аквареллю або олівцями.

Атомний криголам Арктика — зображення першого корабля, який досяг Північного Полюса по воді в 1977 році. Розфарбуйте корабель, який став прототипом для початку серії криголамів.

Катер Шукач — розмальовка із судном, якому не потрібний екіпаж. Він призначений для пошуку мін на воді та під водою, а пульт управління може знаходитися не тільки на іншому човні, а й на березі. Розфарбуйте цей катер олівцями чи фарбами.

Криголам Санкт-Петербург – розмальовка з другим з п’яти нових криголамів Росії. Він забезпечений новітньою технікою, яка, крім основної функції, дозволяє кораблю шукати об’єкти, що затонули, на глибині 300 метрів і виконувати аварійно-рятувальні операції. Розфарбуйте цей криголам фломастерами або олівцями.

Ракетний фрегат Адмірал Горшков – розмальовка з кораблем, з якого почалося переозброєння морського флоту РФ. Він вийшов на бойову службу в Північноморську лише на початку осені 2018 року. Розфарбуйте бойовий корабель російського флоту фарбами чи олівцями.

Десантний корабель Євген Кочешков — розмальовка ще з одним бойовим кораблем. Судно на повітряній подушці приймає з берега десант із технікою, перекидає його до берегів ворога і здатне підтримувати війська вогнем із моря. Розфарбуйте цей десантний корабель у військове розмальовка олівцями чи фарбами.

Ракетний катер Зарічний – розмальовка з бойовим кораблем Балтійського флоту. Він брав участь у багатьох зборах, походах, літньому навчанні і навіть Параді Перемоги у північній столиці, присвяченому 70-річчю закінчення ВВВ. Розфарбуйте цей корабель разом із друзями чи батьками.

Судно Академік Вавілов – розмальовка з кораблем, який став побратимом судна «Академік Іоффе». Поки хлопці розфарбовують цей корабель, розкажіть їм, як команди цих двох кораблів вивчали передачі звуку на далекі відстані океанськими водами.

Авіаносець Адмірал Кузнєцов — розмальовка з єдиним важким крейсером у світі, який може знаходитися в Чорному морі. Все тому, що корабель оснащений не лише вертольотами, літаками, а й ракетними установками. Поки хлопці розмальовують картинку, розкажіть їм, що авіаносець отримав Орден Ушакова у 2018 році.

Круїзний лайнер – розмальовка розкішного корабля, на якому люди отруюються у захоплюючі та романтичні подорожі. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з лайнером ручками, фломастерами або олівцями.

Розфарбування Човен з вітрилами – це картинка судна для розфарбовування дітьми будь-якого віку. Завантажте і роздрукуйте зображення, нехай дитина виявить свою фантазію, коли розфарбовуватиме цей човен.

Маленький вітрильник зображує плавальний засіб, якому не вистачає фарб. Трикутники, кола – хлопці не лише ознайомляться з новими для них геометричними формами, а й зможуть виявити фантазію.

Розмальовка Маленький підводний човен із цікавими деталями сподобається хлопчикам дошкільного та шкільного віку. Розфарбовування справжнього підводного плавального апарату захопить галасливих непосид.