Розмальовки Собаки та цуценята

Розмальовки з собаками та цуценятами – захоплююча подорож по зображеннях різних порід та знайомство з навичками перших друзів людини. Ці домашні тварини стережуть оселю людини, попереджають її про небезпеку, захищають господарів від ворогів іноді навіть ціною власного життя.
Завести собаку – велика відповідальність. Їй потрібен відповідний догляд, місце для сну, дресирування та спілкування. Щоб відчути себе володарем пса, роздрукуйте або збережіть один із малюнків та розфарбуйте тварину фарбами чи олівцями.
Цуценя з кісточкою – розмальовка для малюків. Юному цуценяті хочеться потоваришувати з вами. Він заготував навіть частування. Ви ж любите кісточки? Тоді роздрукуйте зображення нового друга та розфарбуйте його у улюблений колір.

Собачка в будці – цікавий сюжет для розмальовки з малюками. Добрий пес любить приймати гостей та грати з ними. Спробуйте з ним поспілкуватися, коли розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Весела собачка – розмальовка для тих, хто мріє про нового вихованця. Щоб відчути присутність чотирилапого друга поруч вже зараз, роздрукуйте зображення веселого песика і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Розмальовка Песик-футболіст порадує юних шанувальників спорту. Збережіть та роздрукуйте зображення спортсмена, щоб розфарбувати песика олівцями чи фломастерами разом із друзями чи братом.

Розмальовка Песик-барабанщик доводить, що таланти чотирилапих друзів людини невичерпні. Послухайте, як відбиває ритм паличками цей життєрадісний песик, за розфарбовуванням його фарбами чи гуашшю.

Розмальовка Заводний песик зацікавить малюків і молодих дослідників. Картинка із заводною іграшкою стане цікавіше, якщо розфарбувати її у яскраві та незвичайні для собак кольори фломастерами.

Розмальовка Плямистий собака для дитячого дозвілля та творчості. Смішна собачка любить гратися, і всидіти їй на місці дуже складно. Розфарбуйте її швидше аквареллю або фломастерами!

Розмальовка Цуценя для дитячої творчості у чудовій якості. Малюк шукає нового друга. Може, ви хочете пограти з ним? Цуценя готове сидіти смирно, поки ви розфарбовуєте його олівцями або фарбами.

Дрессований пудель – розмальовка важливого епізоду з життя будь-якого вихованого собаки. Без дресирування і благородний пудель може стати жахливим пустуном! Роздрукуйте та розфарбуйте милого пуделя на заняттях гуашшю.

Собачка тримає кістку – розмальовка для дітей різного віку. На ній вірний друг людини удостоївся від господаря ласощів. А ви знаєте, навіщо собаки гризуть кістки? Так чистять свої зуби.

Милий щеня вибирає собі вірного друга. Він обіцяє, що й сам ніколи товариша не підведе. Добрий малюк буде радий, якщо ви з ним потоваришуєте і розфарбуєте його олівцями або фарбами.

Розмальовка Цуценята на дошці представляє розваги Щенячого патруля у рідкісні хвилини відпочинку. Схоже, чотирилапі рятувальники впіймали хвилю. Розфарбуйте для них цю мить особливо яскраво.

Розмальовка Маршал не скейт представляє улюбленого героя багатьох хлопців з мультфільму «Щенячий патруль». Це цуценя полягає у рятувальній команді Райдера, а у вільний час любить займатися спортом.

Гонщик грає в м’яч – розмальовка для шанувальників цуценя із рятувальної команди хлопчика Райдера. Гонщик любить свою роботу, у вільний час ганяє м’яч. Він мріє стати відомим футболістом.

Кріпання на скейте – розмальовка з чарівним цуценям з команди Щенячого патруля. У рятувальних операціях Кріпиш зазвичай риє ями, використовує будівельні матеріали та маніпулятор.

Скай вирішила позасмагати – розмальовка з улюбленим дозвіллям милої рятівниці з команди Райдера. Цуценя в рятувальних цілях зазвичай летить на планері, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду.

Зума поспішає на допомогу — розмальовка із ще одним цуценям із мультсеріалу про рятувальну команду Райдера. Зума — відмінний плавець і завдає постраждалих на сушу, коли це необхідно.

Розмальовка знайомить з Роккі, який кудись поспішає разом із рюкзаком своїх унікальних інструментів. Спеціалізація цього цуценя в команді пов’язана з механікою, ремонтом та створенням нових приладів.

Розмальовка Кріпака відпочиває і плаває на колі у чудовій якості. Члени команди Щенячого патруля вміють не лише злагоджено працювати, а й відпочивати. А відпочинок на воді чудово зміцнює м’язи.

Маршал навчається плавати та використовує коло. Кому, як не рятувальнику, знати, що новачка на воді чекає чимало небезпек? Цуценя вирішило навчитися плаванню, щоб при нагоді допомогти Зумі.

Розмальовка Роккі у стрибку відмінної якості. Роздрукуйте картинку для своїх дітей, якщо вони фанати цього цуценя, та запропонуйте їм розфарбувати улюбленого героя «Щанячого патруля» фарбами чи олівцями.

Зума гризе кісточку — розмальовка для дітей із героєм із «Щенячого патруля». Якби щеня харчувалося неправильно, то воно навряд чи стало відмінним рятувальником. Розфарбуйте відважного рятувальника з його улюбленими ласощами.

Милий Кріпака — розмальовка цуценя зі «Щенячого патруля». Він сильний і кумедний, як усякий бульдог. Потоваришувати з ним просто. Тільки розфарбуйте кріплення фарбами або олівцями.

Гонщик щось унюхав – розмальовка, яка показує таланти одного із цуценят Райдера. Гонщик виконує у команді функції поліцейського. Він здатний взяти навіть найслабший слід.

Гонщик пливе на дошці – розмальовка із цуценям із патруля на відпочинку. Активні види спорту подобаються всій команді рятувальників на чолі з Райдером. Одні люблять кататися на скейті, інші – борознити хвилі на дошці, як Гонщик.

Скай летить на крилах — розмальовка із цуценям Щенячого патруля за роботою. Скай планує на висоті, щоб потрапити туди, де терміново потрібна її допомога. Розфарбуйте чарівну Скай фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Маршал та Роккі показує двох нерозлучних друзів. Вони люблять грати разом, коли у рідному містечку та його околицях все спокійно. Сьогодні випав саме такий день.

Собака біля будки радіє теплому літньому дню. Поруч із її маленьким будиночком стоїть миска з водою, а незабаром господар принесе собачці кісточку. Схоже, день видався просто чудовим! Розфарбуйте собачку фарбами та зробіть її день ще яскравішим.

Веселе цуценя — розмальовка із кумедною твариною. Рум’яне маля мчить назустріч другу. Його товариш прийшов із прогулянки. Він уже знімає куртку та шапку, щоб скоріше обійняти улюблене цуценя. Розфарбуйте щеня олівцями або фарбами прямо зараз!

Гарний песик збирається на полювання. Про це можна судити з костюма тварини. Розфарбуйте кращого друга людини фарбами чи олівцями.

Пес із кісточкою — розмальовка із зображенням вірного та щасливого друга людини. Поки він нагадує найнадійніше місце у дворі, де можна сховати ласощі, розфарбуйте доброзичливого песика.

Розмальовка Цуценя і сосиска – сюжет, за яким багато хто відразу дізнається улюблений мультфільм. Роздрукуйте або збережіть зображення і запропонуйте хлопцям вгадати назву мультика, а після цього розфарбувати цуценя Шарика.

Злий пес — розмальовка із ще одним персонажем старшого покоління з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Він сидить біля миски з кісточкою і нікому не поступиться своїми ласощами. Чи не злякаєтеся розфарбувати грізного пса?

Цуценя ловить метеликів — розмальовка із зображенням Шарика, який вирішив потоваришувати з метеликом. Чи вдалося йому наздогнати метелика і запропонувати йому знайомство, дізнайтеся від самого цуценя, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка, де Кошеня Гав і щеня ділять сосиску, представляє ще один відомий сюжет з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Почніть з нього збирати вашу колекцію картинок про двох непосидючих друзів.

Розмальовка, де Цуценя збирається на прогулянку, показує радість Шаріка від зустрічі з кошеням та ігор з новим господарем. Розфарбуйте передпокій, куди щеня вийшло, щоб незабаром вийти на вулицю, фарбами чи олівцями.

Кішка Фрекен Бок і песик – розмальовка з вихованцями двох господарів. Щирість Маля і чарівність Карлсона вплинули не лише на «домомучительку». Симпатією один до одного перейнялися навіть тварини.

Цуценя йде за водою – розмальовка з господарським песиком. Він поспішає з двома повними водою, відрами, щоб полити грядки. Розфарбуйте щеняти олівцями або фарбами, щоб його шлях був ще веселішим, ніж раніше.

Розмальовка Маленьке щеня показує звірятко, яке з цікавістю кинуло погляд ліворуч. Подивіться, як нетерпляче цуценя виляє хвостиком! Встигніть розфарбувати песика, поки він не зірвався з місця назустріч новим пригодам.

Бінго — розмальовка з непосидючим мопсом із мультсеріалу «Дружні мопси». Постарайтеся швидше розфарбувати милий песик фарбами або олівцями – він поспішає назустріч новим пригодам!

Ролі хоче грати – розмальовка кумедного мопса, з яким ви обов’язково подружитеся! Він любить гратися, подорожувати і знайомитися з новими людьми. Розфарбуйте песика Роллі фломастерами та пограйте з ним.

Розмальовка Бешкетник щеня надає хлопцям можливість завести вихованця і навіть не питати дозволу батьків. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте пустотливого песика фарбами або олівцями.

Розмальовка Пес Шарик – портрет відданого Дяді Федорові пса. Цей персонаж мультфільму про Простоквашино відрізняється любов’ю до полювання, працьовитістю, умінням поступатися і робити необдумані покупки. Розфарбуйте кульки олівцями чи фломастерами.

Пухнастий собака — розмальовка з коллі, яка спрямувала свій погляд у далечінь. Що вона там побачила? Спробуйте подружитися з собакою, поки розфарбовуєте олівцями коллі.

Собака відпочиває — розмальовка зі втомленою твариною, якій потрібен перепочинок. Після нетривалого відпочинку собачка знову зі своїм господарем гратиме, полюватиме або рада буде вирушити на чиїсь пошуки. Розфарбуйте собаку за допомогою олівців або фломастерів.

Домашній пес – розмальовка з юним охоронцем господарського будинку та двору. Він з цікавістю оглядає околиці і буде радий поговорити з вами. Захопіть фарби та олівці, щоб розфарбувати песика та намалювати йому найкращого друга.

Розмальовка, де Песик грає на пляжі, нагадає про літній відпочинок не лише для дітей. Покличте розмальовувати цю картинку олівцями маму або тата, і вони з радістю до вас приєднаються.

Цуценя катається на санчатах – розмальовка, де зимові забави показані у всій красі. Якщо ви любите їзду з гори по снігу, роздрукуйте і розфарбуйте цю картинку олівцями або фарбами.

Цуценя і миска — розмальовка, де песик радий несподіваним ласостям настільки, що хоче помилуватися кісточкою, перш ніж її з’їсти. Встигніть розфарбувати цуценя, поки він не з’їв своє частування!

Собака такса – розмальовка з цікавим звірком, який вийшов на прогулянку. Кого помітила такса серед двору? Роздрукуйте та розгляньте уважно картинку, щоб розфарбувати її, не проґавивши жодної деталі.

Розмальовка Пес у будці – це зображення домашньої тварини для розфарбовування. Доброго песика сподобаються яскраві кольори, він ось-ось завиляє хвостиком! Дозвольте дитині самостійно розфарбувати собачку та будку улюбленими квітами.

Розмальовка Задерикуватий пес поповнить колекцію картинок для тварин. Домашній вихованець радіє, смішно махає хвостиком, висунувши язик. Кольорове розмальовка задерикуватого пса прикрасить дитячу кімнату.

Розмальовка Собака грає з м’ячик зацікавить любителів тварин. Доброго цуценя сподобається не тільки грати в м’яч, але й яскраве оформлення. Приготуйте улюблені фарби, фломастери або кольорові олівці та приступайте до розфарбовування милої собачки!

Милий песик – розмальовка з чарівним дворовим сторожем, який знайшов хвилину для позування. Роздрукуйте зображення з собачкою та запропонуйте юному художнику розфарбувати тварину аквареллю або олівцями.

Болонка – розмальовка з привабливим домашнім улюбленцем, який хоче завести нових друзів. Якщо вам хочеться потоваришувати з болонкою, роздрукуйте її портрет і розфарбуйте шерстку та бант собачки у яскраві кольори.

Пудель — розмальовка із собачкою, про яку мріє кожна дівчинка. Роздрукуйте картинку з пуделем і запропонуйте дітям розфарбувати собачку гуашшю, олівцями чи фломастерами.

Мопс – чорно-біле зображення домашнього собачки для дитячої творчості. Роздрукуйте картинку з ним, запасіться олівцями або фломастерами, щоб розфарбувати песика разом із дітьми.

Веселий песик – розмальовка з вихованцем, який мріє пограти з вами. Роздрукуйте або збережіть зображення з ним, щоб прикрасити песика аквареллю, гуашшю або фломастерами.