Розмальовки Їжачки

Розмальовка з їжачками – цікавий спосіб подружитися з цими маленькими звірятками. Їжаки живуть майже всюди, тільки з людьми зустрічатися не люблять. За будь-якої небезпеки ці тварини згортаються в клубок і перетворюються на клубок з голок. Харчуються їжаки різноманітно, славляться всеїдними істотами, але все-таки воліють полювання в сутінки.
У мультфільмах та казках їжачки виступають мудрими та добрими тваринами. Розфарбуйте картинку з олівцями або фломастерами, що сподобалися їжачком.
Їжачок восени – розмальовка з колючою головою для малюків. Забавний їжачок підніме настрій вам та вашій дитині. Роздрукуйте картинку та беріться за пензлі чи олівці разом!

Їжачок з грибком — розмальовка з одним із найзапасніших звірків. Все літо та осінь він збирає плоди, ягоди, гриби і забирає їх у свою нірку. Так їжак готується до довгої зими. Розфарбуйте їжака з грибом олівцями та пером.

Розмальовка Колючий їжачок у чудовій якості. При роздруківці малюнку на аркуші зберігаються і чітко видно всі деталі зображення. Збережіть та розфарбуйте їжачка олівцями або фломастерами.

Їжачок знайшов гриби і зараз віднесе їх на своїй спинці до свого житла. Так голки на спині їжака допомагають йому не лише рятуватися від ворогів, а й запасати їжу на зиму. Бажаєте розфарбувати щасливого їжачка?

Їжачок щось знайшов — розмальовка із запасливим лісовим звірком. Їжак поспішає до поміченої ним галявини з грибами та ягодами. Вони такі смачні та ситні! Буде чим взимку їжачку підкріпитися!

Два колючі їжачки напилися молока з однієї миски. Ці звірята його дуже люблять, а на подяку за частування ловлять мишей та змій навколо будинку. А вам ці тварини подобаються? Розфарбуйте їх!

Їжачок на лижах вже далеко відійшов від своєї хатинки. Куди прямує кумедне звірятко в шапочці, рукавичках і валянках? Розпитайте їжака, коли розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Їжачок з листочком на голках поспішає на пошуки чогось їстівного в лісі. Незабаром настане зима, і колюча голова вкриється у своїй нірці зі своїми запасами. Поки їжак шукає гриби, ягоди та фрукти, розфарбуйте його олівцями та фарбами.

Їжачок набрав грибів — розмальовка з лісовим звірком, який поспішає до свого житла. За його плечима короб із грибами. Тепер їжак упевнений, що його улюблені їжаки будуть ситі взимку. Розфарбуйте дбайливого батька сімейства фарбами чи фломастерами.

Їжачок з яблуками — розмальовка зі щасливим звіром. Він зібрав багато солодких фруктів та готовий іти додому. Розфарбуйте яблука у червоний, жовтий чи зелений кольори, а їжака у чорний чи димчастий відтінки.

Розмальовка Маленький Їжачок — чорно-біле зображення мініатюрного звірка на задніх лапках. Дізнайтеся, що винюхує малюка їжак, коли роздрукуєте його портрет і почнете його розфарбовувати.

Розмальовка Малюк їжачок – зображення забавного звіра з колючими голками. Мабуть, він щойно вибрався з нірки. На його спині немає ще жодного грибка чи яблучка. Розфарбуйте милий їжачок олівцями, щоб потоваришувати з ним.

Милий Їжачок – розмальовка з унікальною твариною. Їжак живе в лісі, ловить мишей та змій, а на зиму запасає гриби, ягоди та фрукти. Будьте обережні під час розфарбовування! Їжачок, хоч і доброзичливий, але в нього колючі голки!

Їжачок із квіточкою — розмальовка із привабливим мешканцем лісу. Кого він поспішає наздогнати і кого гукає, дізнайтеся біля самого їжака, поки розфарбовуватимете його фарбами або фломастерами.

Їжачок із шпаківнею — розмальовка із турботливим мешканцем лісу. Їжак змайстрував будиночок для перелітних птахів. А щоб їм було веселіше жити в новому будинку, розфарбуйте його і галявину навколо в яскраві кольори.

Малютка їжачок – розмальовка з лісовим малюком, який вже наслідує приклад своїх батьків. Він знайшов величезне яблуко та несе його додому. Складіть компанію їжачку, поки він йде до своєї нірки. Щоб прогулянка стала ще веселішою, захопіть із собою олівці та фарби.

Їжачок на пеньку — розмальовка, яка познайомить хлопців із невтомним трудівником лісу. Він все літо заготовляє запаси на зиму і буде радий, якщо ви почастуєте його молочком, поки розфарбовуєте його у свої улюблені кольори.

Їжачок із голками — розмальовка із лісовим звірком, який вирушив за грибами та ягодами. Роздрукуйте зображення їжачка та запропонуйте хлопцям не просто розфарбувати його, а й провести рівні лінії по голочках тварини.

Їжачок з маленькими лапками – чорно-білий портрет забавного звірка, який чекає зручної хвилини для знайомства з вами. Роздрукуйте це розмальовка, візьміть олівці або фломастери, щоб створити гарне вбрання новому другу.