Розмальовки Кроти

Розмальовки з крітами – колекція картинок зі справжніми творцями та мешканцями підземель. Звірятко розміром у людську долоню постійно риє безліч ходів своїми лапками і буравить їх носом. Він створює мережу складних переходів, але завжди пам’ятає де знаходиться його спальня. Крот зазвичай спить у центральній частині своїх підземних галерей. Живиться він хробаками, жучками і запасає їх на зиму. Роздрукуйте та розфарбуйте маленького крота. Може, він трохи стане дружелюбнішим?
Кріт із лопатою – розмальовка для допитливих хлопців. Роздрукуйте зображення та розкажіть їм, що кріт живе під землею і риє там багато ходів, а потім розфарбуйте картинку олівцями разом.

Крот копає землю – розмальовка з працелюбним представником фауни. Він будує нові ходи, і це подобається мишці. Вона просить іноді походжати галереями крота. Розфарбуйте двох тварин і дізнайтеся, чи зможуть вони домовитися про прогулянки.

Розмальовка Малюк кріт — чорно-біле зображення юного крота, що виглянуло з-під землі погрітися під променями сонця. Потоваришуйте з цим невтомним будівельником підземних ходів! Це просто. Розфарбуйте його за допомогою олівців чи фарб.