Розмальовки Рисі

Розмальовки Рисі – це чорно-білі зображення граціозних хижаків, які є родичами звичайної домашньої кішки. Розміри і вага рисі зазвичай не перевищують розмірів собаки, але є особи, що досягають 30 кг маси тіла. Цей хижак розумний і розважливий. Рись не тільки чудово бігає, вистежує видобуток, але й чудово плаває. Побачити рись у живій природі вдається рідко, тому роздруковуйте розмальовки з рисями та знайомтеся з ними ближче.
Розмальовка Рись – портрет небезпечного хижака у дитинстві. Ця тварина відома своєю спритністю, швидкістю та розважливістю. Розфарбуйте рись олівцями разом з дітьми і розкажіть їм, що її хутро таке густе, що рись мешкає навіть у Заполяр’ї.

Маленька рись — розмальовка із чарівною представницею котячої родини. Зустріти її можна у хвойних лісах, горах Росії та Середньої Азії. Розфарбуйте юного рисенка, і він відкриє вам секрети, як полювати з настанням сутінків.

Плямиста рись — розмальовка з хижою твариною, яку варто побоюватися в диких умовах навіть людям. Однак на картинці представлена ​​доброзичлива родичка домашньої кішки. Ця рись із задоволенням підставить спинку, щоб ви погладили її та розфарбували.

Рись – гарна і благородна тварина сімейства котячих, яка вважається одним із найшвидших і найнебезпечніших хижаків у Європі. Акуратно розфарбуйте зображення рисі, вибравши коричневий колір для вовни та чорний для цяток. Не забудьте також про “пензлики” на вухах, які грають роль підсилювачів слуху хижака.