Розмальовки динозаври

Розмальовки Динозаври – зібрання чорно-білих картинок для дитячої творчості з унікальними істотами, що жили мільйони років тому. Загадкові рептилії мали різні розміри тіла, фарбування та захист від зовнішніх загроз. Динозаври, як і сучасні звірі, були хижаками чи травоїдними. Вони адаптувалися до життя у різних умовах. Палеонтологи знаходять сліди перебування цих створінь у воді та на суші. Розкажіть хлопцям про динозаврів ще більше фактів, поки вони розфарбовуватимуть цих разючих істот.
Розмальовка Стиракозавр – чорно-біле зображення рогатого цератопсу, який застав кінець крейдяного періоду. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет унікальної істоти олівцями, який жив понад 70 мільйонів років тому.

Спінозавр – розмальовка з хижаком крейдяного періоду, що досягав довжини 15-17 метрів. Поки хлопці розфарбовують цього динозавра, розкажіть їм, що він мав один із найбільших черепів серед хижаків його часу.

Розмальовка Мегараптор – картинка для дитячої творчості з твариною, яку вперше описали лише по одному нігтю! Роздрукуйте та розфарбуйте дивовижного динозавра фломастерами або гуашшю разом із дітьми та розкажіть їм, що його назва перекладається як «великий розбійник».

Трицератопс – розмальовка з динозавром, який харчувався рослинною їжею. Роздрукуйте або збережіть картинку з трицератопсом, щоб розфарбувати олівцями або фломастерами.

Тиранозавр — розмальовка з динозавром, який мав лише один вид «рекс». Роздрукуйте портрет величезного хижака та розфарбуйте його фломастерами чи фарбами разом із друзями.

Тарбозавр – розмальовка з гігантським хижаком, який жив у верхньокрейдяну епоху на території сучасних Китаю та Монголії. Познайомтеся з цим динозавром ближче, поки розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Розмальовка Плезіозавр представляє викопного плазуна динозавра. Збережіть або роздрукуйте зображення з ним, щоб розфарбувати його разом з дітьми. Поки вони прикрашають портрет цього динозавра, розкажіть юним художникам, що чудовисько з озера Лох-Несс вважають останнім плезіозавром, що вижив.

Диморфодон – розмальовка з динозавром раннього юрського періоду. Роздрукуйте портрет цієї істоти та розфарбуйте її разом із друзями.

Ліоплевродон – розмальовка зі знаменитим морським мисливцем юрського періоду. Збережіть та розфарбуйте олівцями зображення з ним разом із друзями, які теж цікавляться історією динозаврів.

Скутозавр – розмальовка з парарептилією, яка мешкала на території Росії 20-40 мільйонів років тому. Роздрукуйте та спробуйте розфарбувати «броню» цих унікальних динозаврів олівцями або фломастерами.

Диметродон – розмальовка з динозавром перського періоду, схожий на величезну ящірку. Розфарбуйте разом із друзями цього диметродону аквареллю або олівцями.

Аллозавр – розмальовка із хижаком юрського періоду. Роздрукуйте та розфарбуйте представника підряду тероподів, які мають власний «Кар’єр динозаврів» у США. Він утворився, коли алозаври напали на іншого динозавра в болоті, і 44 із них затягнуло в трясовину.

Стегозавр – розмальовка з величезним рослиноїдним динозавром. Якщо ви починаєте знайомити дітей з динозаврами, роздрукуйте це зображення, розфарбуйте та розкажіть їм про стегозавр. Про цю істоту з унікальною зовнішністю хлопці точно не забудуть!

Гігантозавр – розмальовка з гігантською м’ясоїдною істотою з верхньокремової епохи. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб познайомитися з динозавром, заради якого змінили назву цілого роду інших динозаврів, щоб не було плутанини.

Розмальовка Сайханія – зображення з істотою, що з’явилося в пізній юрській епосі. Рослинноядні істоти з величезним і потужним панциром заслуговують на місця у вашій колекції малюнків! Роздрукуйте та розфарбуйте портрет цих динозаврів аквареллю або гуашшю.

Ігуанодонт – розмальовка з рослиноїдною істотою з нижньоюрського періоду, який жив до кінця крейдового періоду. Роздрукуйте портрет цього динозавра та розкажіть дітям, що його великі пальці довгий час вважалися рогами.

Анкілозавр – розмальовка з вимерлою рептилією, яка була ростом з носорога. Поки хлопці розфарбовуватимуть анкілозавра, розкажіть їм, що його розмір досягав розмірів сучасних автобусів.

Насутоцератопс – розмальовка ще з одним травоїдним динозавром пізнього крейдяного періоду. Збережіть картинку або роздрукуйте її, щоб розфарбувати портрет цього динозавра разом із друзями.

Стегозавр на прогулянці — розмальовка із сюжетом із повсякденного життя цього рослиноїдного динозавра. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його олівцями або фарбами.

Птеродактиль – розмальовка з найвідомішим динозавром юрського періоду. Поки хлопці розфарбовують портрет знайомого з мультиків динозавра, розкажіть їм, що птеродактилі стали першими птерозаврами, яких виявили вчені.

Шонізавр – розмальовка з найбільшим іхтіозавром пізньотріасової епохи, який відомий науці. Збережіть картинку з ним та запропонуйте розфарбувати зображення цього динозавра дітям фарбами чи фломастерами.

Троодон – розмальовка з птахоподібним динозавром, без якого колекція малюнків із істотами з крейдяного періоду не буде повною. Роздрукуйте та розфарбуйте цього динозавра фарбами або олівцями.

Трицератопс у лісі – розмальовка з рослиноїдним динозавром. Познайомтеся з його будовою ближче, поки розфарбовуватимете трицератопса на лісовій прогулянці аквареллю, крейдою або олівцями.

Зауролоф – розмальовка з рослиноїдним динозавром крейдового періоду. Роздрукуйте картинку з ним і запитайте хлопців, на кого із сучасних істот схожий зауролоф. Нехай вони подумають, поки розфарбовуватимуть цього динозавра.

Тархародонтозавр – розмальовка з гігантським хижаком крейдяного періоду з Африки. Розкажіть друзям під час розфарбовування, що цей динозавр погано вивчений. Можливо, колись і ви разом вирушите до експедиції на пошуки слідів тархародонтозавра?

Розлючений спинозавр — розмальовка тільки для сміливих художників! Чи не боїтеся, що динозавр проковтне вас під час малювання? Тоді роздрукуйте зображення спинозавра та розфарбуйте його!

Розмальовка Археоптерикс – чорно-біле зображення тварини з пізнього крейдяного періоду. Збережіть або роздрукуйте цей динозавр, щоб розфарбувати разом з друзями.

Ліоплевродон у воді – розмальовка з грізним мисливцем, який досконало володів технікою підводного польоту. Розфарбуйте цього динозавра разом із друзями!

Диметродон на камінні – розмальовка з динозавром, який зовні нагадує ящірку. Збережіть портрет з ним та розфарбуйте з друзями фломастерами або олівцями.

Алозавр на полюванні – розмальовка з м’яким динозавром, який готовий до кидка на свою жертву. Якщо ви не злякалися грізного хижака, роздрукуйте та розфарбуйте картинку з алозавром на полюванні.

Тиранозавр полює – розмальовка з ще одним хижаком серед динозаврів. Тиранозавр грізно гарчить від голоду і готовий з’їсти будь-кого, хто попадеться йому на шляху. Виявіть сміливість і розфарбуйте цю картинку.

Стегозавр шукає їжу – розмальовка із мирним сюжетом сподобається навіть малюкам. Роздрукуйте для хлопців це зображення динозавра і повідайте їм, що стегозавру завжди доводилося бути напоготові – навколо жили хижаки.