Розмальовки Равлики

Розмальовки з равликами – колекція зображень із істотами, які всюди носять із собою свій будиночок. Повільні, зворушливі, із кумедними ріжками равлики зібралися тут разом, щоб ближче познайомитися з хлопцями та потоваришувати з ними. Запропонуйте друзям разом розфарбувати картинки гуашшю або акварельними олівцями справжніх равликів, а також персонажів із мультфільмів та казок. Покажіть свій малюнок батькам та розкажіть їм, як звати вашого нового друга.
Равлик у будиночку – розмальовка для малюків, яким цікаво, де живуть різні тварини. По картинці розкажіть їм про житло маленького равлика і запропонуйте зробити його будиночок затишніше за допомогою олівців або фарб.

Веселий равлик – розмальовка для знайомства з разючою істотою. Слимак повільно пересувається, тому що завжди носить свій будиночок на спині. Розфарбовуйте нову подругу олівцями, вона нікуди не поспішає.

Равлик з будиночком – розмальовка крихітної мешканки полів та садів. Вона, напевно, змогла б виступати в цирку, як силач! Яка людина змогла б утримати будинок на собі? А маленький равлик може!

Милий равлик вирушив на прогулянку. Красуня не поспішає. Їй хочеться краще розглянути околиці. Бажаєте скласти равлику компанію? Тоді розфарбуйте її олівцями чи фарбами.

Маленький равлик повзе вперед і ворушить ріжками. Вони допомагають молюску відчувати запахи. Ріжки равлика – це орган нюху. Значить, наш равлик вчув апетитне листя салату і поспішає до нього. Розфарбуйте равлика, поки він повзе у своїх справах!

Равлик Люса – розмальовка із кумедним молюском. Рум’яний равлик посміхається і рада новому знайомству. Ви розфарбуєте Люсу та її будиночок у яскраві кольори фарбами чи олівцями?

Красивий равлик – розмальовка з практичною істотою. Равлик не тільки милий, а й дуже сильний. Вона завжди носить із собою власний будиночок, щоб не бути застигнутою зненацька жодними обставинами. Розфарбуйте гарний равлик олівцями або фломастерами.

Равлик зібрав гриби — розмальовку із запасливим молюском. Равлик щасливий, що зміг зробити запаси на зиму. Тепер їй можна скуштувати нові страви. Придумайте історію про те, як равлик готуватиме гриби, поки розфарбовуєте його.

Равлик на лузі — розмальовка із забавною мешканкою полів, лугів та садів. Дізнатися про неї не складно. Слимак повільно пересувається, тому що завжди носить свій будиночок на собі. Розфарбуйте сильний равлик разом із батьками чи друзями.

Равлик Шелбі – розмальовка з неквапливим другом бджілки Майї. Якось Шелбі все ж таки спробував брати участь у гонці, але програв супернику. Розфарбуйте равлика олівцями або гуашшю, щоб втішити після поразки.

Равлик з ріжками – розмальовка з милою мешканкою лук і садів. Куди вирушив равлик сьогодні, дізнайтеся в нього самому, коли розфарбовуватимете його аквареллю або олівцями.

Добрий равлик – розмальовка з равликом, який припинив свою прогулянку. Вона дуже хоче познайомитись з вами! Приготуйте фарби та пензлі перед тим, як роздрукувати портрет равлика. Так вам точно не буде нудно!

Розмальовка Задерикуватий равлик піднімає настрій з першого погляду. У повільного молюска такий гарний панцир та милі ріжки! Запропонуйте дитині розфарбувати задерикуватий равлик на власний смак і показати результат творчості.

Усміхнений равлик – розмальовка із кумедною істотою, один вид якої підніме настрій навіть у похмурий день. Збережіть або роздрукуйте зображення равлика, щоб розфарбувати його разом із дітьми фарбами чи олівцями.