Розмальовки ведмеді

Розмальовка ведмеді – зібрання картинок із забавними і трохи незграбними тваринами. Ведмедів по праву вважають господарями ліси, тайги. Вони люблять ласувати медом, ягодами, рибою.
На юних художників уже чекають Михайло Потапович з народних казок, ведмежата і навіть білий Умка. Є зображення та справжніх ведмедів. Який сюжет для розфарбовування вам ближчий? Збережіть або роздрукуйте цікаву картинку з ведмедями і розфарбовуйте їх гуашшю або акварельними олівцями.
Розмальовка Іграшкове ведмежа нагадає кожній дитині і дорослому про його першого плюшевого друга. Роздруковуйте зображення, беріться за фарби та гуаш, щоб спогад став ще яскравішим!

Розмальовка Ведмедик з малиною – сюжет для малюків. З цим малюнком просто розповісти дітям про те, що їдять ведмеді. Завдяки зображенню вони й самі здогадаються про улюблену страву мішутки, а потім із задоволенням розфарбують її.

Веселе ведмежа — розмальовка з привабливим господарем лісу та тайги у дитинстві. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, розкажіть хлопцям про улюблені забави клишоногого ведмедика, а потім розфарбуйте його разом з дітьми фарбою або олівцями.

Ведмежа з бочкою меду – розмальовка, яка наочно покаже улюблені ласощі клишоногого звіра. Роздрукуйте або збережіть зображення з мішуткою та розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Розмальовка Ведмедик з бантиком для дівчаток – зображення у високій якості. Використовуйте для фарбування ведмежа акварельні олівці або гуаш. Розмальовка сприяє розвитку дрібної моторики дитини.

Розмальовка Плюшевий ведмедик нагадає кожному про першого друга. Саме Мішутці дівчатами та хлопчиками довірялися перші таємниці, з ним можна було погратись і вирушити у першу подорож. А якого кольору був ваш перший плюшевий ведмідь?

Бурий ведмедик – розмальовка відмінної якості для друку в форматі А4. Познайомтеся з господарем лісу – ведмедем. Він зображується в казках добрим і справедливим, трохи незграбним і часом наївним персонажем.

Ведмедик йде на рибалку — розмальовка, яка розповідає ще про одне улюблене заняття ведмедів. Крім ягід і меду, ці тварини люблять ласувати рибою. Зробіть світ ведмедя яскравішим у передчутті риболовлі за допомогою фарб.

Маленьке ведмежа — розмальовка, де показано дитинча ведмедиці. Він народився глибокої зими в барлозі і ще нічого не знає про навколишній світ. Розфарбуйте ведмежа і розкажіть йому про те, чим зайнятися у лісі.

Ведмедик їсть мед – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Подивіться, у ведмежа є горщик меду! Він з апетитом з’їдає ласощі. Розфарбовуйте ведмедика акуратно, щоб він не поперхнувся від лоскоту та сміху.

Ведмедик клишоногий – розмальовка з господарем лісу на прогулянці. Ведмідь неквапливо крокує своїми володіннями. З ним вітається і білочка, і сірий вовк. Всі довкола знають, що ведмідь справедливо править лісовою часткою.

Розмальовка Білий ведмідь знайомить нас з дивовижним звіром. Він живе у суворому краю. Щоб вижити тут, ведмедик навчився дрейфувати на крижинах, чудово і довго плавати і швидко запасати жир перед сплячкою.

Ведмежа та його мама влітку дарма часу не втрачали. Вони запасли бочку меду і насушили про запас малини. Тепер ведмедиця укладає ведмежа спати, щоб і самій залягти в зимову сплячку.

Розмальовка Ведмежа-лижник спростовує твердження, що ведмедиків зимові забави не цікавлять. Погляньте на екіпірування мішутки, доглянуті лижі та впевненість ведмежа! Він точно не новачок у зимових видах спорту! Розфарбуйте ведмедя-спортсмена у яскраві кольори.

Ведмедик чекає Новий рік – розмальовка з ведмедем, який відраховує останні хвилини року. Він уважно стежить за стрілками годинника. Ведмедик незабаром вирушить на вулицю, щоб вітати сусідів лісом і зустрічати Діда Мороза зі Снігуронькою.

Розмальовка Ведмедик-космонавт сподобається юним мрійникам. Якщо ваша дитина мріє польотами до далеких зірок, запропонуйте їй відправитися в космічну подорож разом з ведмежати – розфарбуйте ведмедика і його космічний корабель!

Ведмедик грає в гольф – розмальовка, яка познайомить хлопців з ще одним видом спорту. Гольф вимагає зосередженості, влучності, спритності та уваги до дрібниць. Розфарбуйте ведмежа, яке готується до удару. Ваша підтримка допоможе йому перемогти!

Двоє милих ведмежат – розмальовка двох малюків, які зустрілися на святі. Ведмежа простягло дівчинці подарунок. Здається, цей прояв уваги їй дуже подобається, і вона рада зустрічі. Розфарбуйте цих ведмежат!

Маленький ведмедик сів відпочити після ігор зі своїми друзями. Рум’яне маля напевно сподобається дітям. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте ведмежа разом з ними олівцями.

Розмальовка Вінні Пух і Паць представляє двох вірних друзів. Ведмедик і порося раді новим знайомствам і люблять розповідати історії про Крістофера Робіна. Послухайте їх, поки лоскотатимете Вінні Пуха і Пацька пензликом з фарбами.

Вінні Пух їсть мед – розмальовка, в якій показано кохання плюшевого ведмедика до солодощів. У будинку Вінні навіть годинник завжди показує час для перекушування. Будьте обережні під час розмальовки цього сюжету, щоб не потривожити мішутку під час їжі.

Вінні Пух об’ївся – розмальовка з ведмежа, яке щільно поїло. Погляньте, схоже, нитки на швах іграшки скоро розійдуться! Розфарбуйте Вінні Пуха, щоб він міг швидше вирушити до Крістофера Робіна. Він обов’язково допоможе Вінні Пуху!

Ведмежа на дереві – розмальовка з лісовим звіром, який знає всі вулики в окрузі. Ведмежа піднялося на дерево, щоб поласувати медом одного з них. Розфарбуйте цього солодку?

Білий ведмідь на відпочинку — портрет найвідомішого полярного мешканця. Використовуйте для розмальовки білого ведмедя гуаш або фломастери, щоб чіткіше показати контури дикого звіра.

Ведмежа малюк – розмальовка із забавним і поки що нетямущим дитинчатою. Зовсім скоро Мишко навчиться у своєї мами, як самостійно добувати їжу та уникати зустрічі з людьми. А поки ведмежа буде радий з вами потоваришувати, якщо ви розфарбуєте його.

Бурий ведмідь — розмальовка зі знайомою всім хлопцям тваринам. Поки розфарбовуватимете бурого ведмедика разом з дітьми, розкажіть їм, що його недооцінюють. Ведмеді дуже швидко бігають, плавають на далекі відстані та добре лазять по деревах.

Іграшковий ведмедик — чорно-біле розмальовка для дітей, яке нагадає про улюбленого друга дитинства батькам! Запропонуйте одну картинку татові або мамі, а другу – розфарбуйте олівцями або фарбами.

Ведмедик позіхає – розмальовка, яку можна запропонувати дітям будь-якого віку. Роздрукуйте та розфарбуйте її перед сном. Ведмежа так заразливо позіхає, що юні художники напевно захочуть спати!

Привітний ведмідь – розмальовка з привабливим ведмежати, яке стало на задні лапи і махає вам передньою правою лапою. Він запрошує вас скуштувати лісової малини та меду на подяку за те, що ви розфарбуєте його.

Ведмедик упав — розмальовка, яка змусить юних художників поспівчувати незграбному ведмедеві. Запропонуйте розфарбувати дітям цей портрет господаря лісу пастелью чи олівцями.

Ведмедик і пиріг – розмальовка, де ведмежа готове поласувати домашньою випічкою. Роздрукуйте або збережіть зображення з Мішуткою, щоб розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Розмальовка Ведмідь гуляє лісом сподобається маленьким художникам дошкільного віку. Гарну маєчку, штанці і самого ведмедика слід барвисто оформити, не виходячи за контури ілюстрації.

Розмальовка Милий ведмежа в одязі припаде до душі хлопчикам та дівчаткам дошкільного віку. Тварини роблять дітей добрішими, а розфарбовування милого ведмежа з різними деталями перетвориться на захоплюючий творчий процес.

Розмальовка Ведмедик з кулькою призначена для дітей дошкільного віку. Чорно-біле зображення забавного ведмедика веселіше розфарбовувати разом із дорослими. Щечки, кулька та інші частини тіла ведмедя можна зробити яскравими, не виходячи за краї малюнка.

Розмальовка Ведмежа жонглер приверне увагу будь-якого непосиди і підніме настрій. Ведмедику вдається не впустити жодної кульки, а дітям потрібно розфарбувати їх яскравими квітами, як і самого плюшевого жонглера!

Розмальовка Милий Вінні Пух – безбарвна картинка головного героя однойменного радянського мультика у всій красі. Розфарбовування доброго персонажа розвиває дитячу уяву та моторику рук. Картинка кольорового милого Вінні Пуха поповнить колекцію розмальовок мультиплікаційних героїв.