Розмальовки з ящірками

Розмальовки з ящірками – колекція зображень з тваринами, які можуть бути пристосовані практично до будь-яких умов. Ящірки живуть у пустелях, степах та в горах. Дрібні, великі, з яскравим або маскувальним розмальовкам, ці на вигляд незграбні тварини здатні швидко пересуватися. Ящірка – єдина істота, яка у разі небезпеки може відкинути хвіст та втекти від ворога. Виберіть цікаву ящірку та розфарбуйте її олівцями чи фломастерами разом із друзями.
Маленька ящірка вчепилася за гілку, на якій сидить і дивиться на всі боки. Як будь-який малюк, вона з цікавістю спостерігає за світом і робить висновки. А якого кольору буде ваша ящірка?

Весела ящірка — розмальовка із юркою представницею тваринного світу. Вона спритно пробирається між каменями, швидко бігає і у разі небезпеки може відкинути хвіст, щоб відволікти ворога.

Дитинча ящірки вже навчилося повзати серед каміння. Ось і зараз він тренується швидко тікати від непрошених гостей та хижаків, а незабаром мама обіцяла навчити малюка відкидати хвіст. Розфарбуйте милу ящірку фарбами чи олівцями.

Розмальовка, де Ящірка висунула язик, не показує її погане виховання. За допомогою язика вони сприймають запахи та дізнаються, що знаходиться поруч із ними. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з ящіркою фарбами або фломастерами.