Розмальовки Лисиця

Розмальовки з лисицями – колекція картинок з лисицями з реального життя, казок, кіно та мультфільмів. Лисиця – спритна, обережна і приваблива мешканка лісів і степів з розкішним хутром. Ці руді, чорні або білі хижачки непомітно крадуться по землі, замітають свої сліди пишним хвостом і часто отримують ласий шматочок завдяки своїй хитрості та кмітливості. Збережіть або роздрукуйте картинки з лисицею та запропонуйте хлопцям їх розфарбувати фарбами, олівцями або фломастерами.
Лисиця — розмальовка рудої красуні одразу приваблює погляд. Але чогось цьому зображенню не вистачає! В одній зі своїх пригод шахрайка вивалялася в муці. Допоможіть лисиці очистити шерстку або розфарбуйте її в яскраві кольори.

Руда лисичка виглядає здобич. Поки вона сидить у засідці, вона може розповісти чимало цікавих історій про свої авантюри в обмін на те, що ви розфарбуєте лисицю у її улюблений рудий колір.

Хитра лисиця – розмальовка, де лісова красуня озирається назад, щоб попрощатися з друзями. Вже за хвилину шахрайка сховається в лісовій гущавині і помітить свої сліди пишним хвостом. Розфарбуйте лисицю у яскраві кольори!

Лисиця в лісі знає кожну стежку. Вона і зараз вийшла на одну з доріжок і сіла відпочити перед полюванням. Розфарбуйте портрет шахрайства фарбами, адже її руде хутро має бути яскравим вбранням для лисички!

Розмальовка Лисичка з качалкою показує, як лісові звірі люблять спорт. Вони тренуються з дитинства і не шкодують своїх сил. Підтримайте лисичку у її заняттях спортом та розфарбуйте її!

Лисичка гладить одяг — розмальовка із господарським звірком. Красуня лисичка стежить за своїм гардеробом ретельно і відразу після сушіння прасує одяг і розвішує його, щоб жодна сукня не пом’ялася. Розфарбуйте лисичку-господарку!

Розмальовка Лисичка-балерина познайомить хлопців із дивовижною професією. Артисти балету починають вивчати основи танцю та ритміки в юному віці. Без постійної практики балерина не розвине свій талант. Підтримайте молоду лисичку та розфарбуйте її олівцями або фарбами.

Лисичка вбралася в шубку та чобітки. У лапках у неї вогник. Він не простий, а чарівний новорічний ліхтарик. Цей вогник показує Дідусеві Морозу дорогу до хлопців, які на нього чекають. Розфарбуйте милу лисичку олівцями.

Мила лисичка – ще зовсім молоде виробництво. Однак цей маленький хижак уже вивчає світ і виявляє чимало цікавості. Лисичка зацікавилася вами. А ви хочете потоваришувати з нею? Розфарбуйте лисицю фарбами чи олівцями.

Лисиця і постоли – розмальовка з усміхненою лисичкою в сарафані. Вона тримає у своїх лапках нещодавно сплетене взуття. Хочете приміряти пару лаптей? Тоді розфарбуйте лисицю у яскраві фарби прямо зараз!

Маленьке лисеня — розмальовка з чарівним дитинчатим, яке незабаром стане дорослим хижаком. Красива шерсть, граціозні рухи та хитрість лисиць ніколи не залишать їх поза увагою людей. Розфарбуйте малюка лисеня у яскраві відтінки олівцями або фломастерами.

Маленька лисиця – розмальовка з красивою і цікавою твариною. Ви тільки гляньте, як допитливо вона вивчає вас! Потоваришувати з юною хижачкою легко. Вона любить ошатні шубки! Розфарбуйте лисицю олівцями – вона вам буде вдячна.

Розмальовка, де лисичка гуляє, показує ще одну лісову хижачку. Вона дуже гарна. Її багата і яскрава шерсть привертає до неї увагу мисливців, але розмальовка лисички допомагає сховатися в лісовій глушині. Чи допоможете рудій красуні повернути колір її вовни?

Веселе лисеня — розмальовка з привітним дитинчатою, яке поспішає показати друзям свій скарб. Він несе в лапці яйце з різнокольоровою шкаралупою. Згадайте, на яке свято прийнято фарбувати яйця, поки розфарбовуватимете привабливого лисеня.

Лисиця з листям – розмальовка з чарівною мешканкою лісу. Вона радіє приходу осені і збирає золоте листя. Роздрукуйте та розфарбуйте руду красуню з її подругою-восени олівцями або фарбами.

Розмальовка Лисиця-сестриця – чорно-біле зображення з одним із найпопулярніших персонажів російських народних казок. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет лисички пастеллю, олівцями або фломастерами.

Милий лисеня – розмальовка з маленьким хижаком, який кудись прямує. Втім, лисеня готове відкласти свої справи, поки ви розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Розмальовка Лисиця на галявині сподобається любителям тваринного світу. Милий лисичці з пухнастим хвостом так не вистачає яскравих кольорів. Завантажте та роздрукуйте кілька екземплярів розмальовки, щоб простору для творчості вистачило на всіх!

Маленька лисичка ілюструє чорно-білого лісового звірка. Дітям сподобається розфарбовувати пухнастий хвостик лисиці, гарний бант та спідничку. Достатньо завантажити розмальовку з лисичкою та роздрукувати її.

Малюк лисиця – розмальовка з чарівною лісовою красунею, яка злегка примружила свої очі. Що вона намагається розглянути, дізнайтеся у самої лисички, поки розфарбовуватимете її мордочку, шкірку, лапки і хвостик фарбами.