Розмальовки з домашніми тваринами

Розмальовки домашні тварини – один із способів познайомити хлопців із вихованцями, які приносять людині користь та радість. Щоб вільна тварина стала домашньою, потрібно багато часу. За всю історію людства одомашнено близько 25 видів звірів та птахів. Для цього було докладено чимало зусиль та терпіння багатьох людей. А ви мрієте завести собі нового пухнастого друга, кумедного та милого? Роздрукуйте з картинку з його зображенням, розфарбуйте улюбленця кольору, назвіть його, а потім познайомте його з батьками.
Корова в ковпаку – розмальовка для тих, хто хоче ближче познайомитись із домашніми тваринами. Послухайте розповідь корівки, чому вона одягла ковпак, коли розфарбовуватимете корову фарбами.

Курочка – розмальовка для цікавих хлопчиків та дівчаток. Курки літати не вміють, але несуть яйця. Вони дуже смачні та поживні. Розфарбуйте курочку гуашшю. Будьте обережні: курочки дуже полохливі птахи.

Курочку важко з кимось переплутати, але вона полохлива і близько до себе не підпускає. Розмальовка Заводна курочка познайомить хлопців з іграшками вашого дитинства і свійським птахом ближче при її розфарбовуванні фарбами або олівцями.

Корова їсть траву – розмальовка для любителів мирних пейзажів та простих сюжетів. Використовуйте для розфарбовування воскову крейду або олівці, щоб створити картинку прямо з доброї казки.

Розмальовка Овечка – ще одна картинка для знайомства з мешканцями домашнього сільського подвір’я. Роздрукуйте зображення овечки для розфарбовування дітям та розкажіть їм, що без неї та її шерсті у нас не було ні рукавичок, ні теплих светрів.

Розмальовка Кізочка для хлопців та їхніх батьків. З героїнею картинки наяву познайомитися буває страшно. Розкажіть дітям за малюванням, що ріжки козочки використовують лише для захисту, а їхнє молоко дуже корисне для людини.

Розмальовка Порося познайомить із забавним дитинчатом свинок. Цікаве порося прийшло познайомитися з тим, хто вирішив його розфарбувати. Він дуже пишається своїм п’ятачком та хвостиком-гачком. Розфарбуйте їх акуратно!

Козеня – розмальовка, яка дозволить наочно познайомити з дитинчатами кіз. Маленькі козенята майже відразу після народження встають на ніжки та готові пізнавати світ. Допоможіть козенятку побачити себе гарним. Розфарбуйте козеня фарбами або олівцями.

Корівка з невеликими ріжками та кучерявою чубчиком збирається на пасовищі. Залишилося вбратися в яскраві кольори перед виходом до подруг. Виконайте мрію корівки бути найкрасивішою на лузі!

Півник – розмальовка з гарним мешканцем подвір’я. Він гордо носить свій гребінець, розкішне оперення та шпори, щоб захищати курочок. Розфарбуйте півня у яскраві кольори фарбами чи фломастерами.

Курка – розмальовка для дітей молодшого віку. Завдяки цьому малюнку ви зможете розповісти хлопцям, як виглядає курочка, якого кольору вона буває, і чим курка корисна людям.

Розмальовка Пухнаста овечка нахилила голову набік, дружелюбно дивиться вперед і посміхається. Вона терпляче чекає, коли настане час її стрижки. Поки що овечка милується красою та густотою своєї вовни.

Рогата коза пасеться на лузі. Куди козочка так уважно дивиться? Поки що її увага щось відвернула, ви можете розфарбувати козу з ріжками в улюблені кольори фарбами або олівцями.

Мила свиня – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Цю кумедну тварину даремно звинувачують у неохайності. Свою шкірку свині постійно очищають від засохлого бруду.

Маленьке курча – розмальовка з ще незграбним і маленьким, але цікавим дитинчатою курки. Він вилупився з яйця і з цікавістю озирається довкола. Зробіть світ курча цікавіше з яскравими фарбами.

Корова жує траву – розмальовка з твариною з пучком трави в роті. Ці парнокопитні створіння люблять соковиту траву. Від того, яким буде раціон корови, залежить смак її молока.

Петя Півник – розмальовка для дитячої творчості. Півник повернувся у профіль і, схоже, знайшов зернятка для своїх курчат та курочок. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого Петю.

Милий курча з цікавістю вдивляється в далечінь. Що помітив юне пташеня з комірцем? Розпитайте малюка, коли розфарбовуватимете курча олівцями або фарбами.

Козеня скаче — розмальовка із сюжетом безтурботного дитинства дитинчати кози. Козенятко подобається перестрибувати через каміння, калюжі, яри і просто скакати по лузі. Розфарбуйте забавного козеня олівцями або фарбами.

Милий овець не сидить на місці. Пухнаста красуня вирушає у подорож. Ні холод, ні спека її не лякають. Тільки вівці хочеться мати гарне вбрання. Розфарбуйте овечку фарбами за наведеним нижче прикладом?

Рогата корівка – розмальовка з великою представницею обійстя. Та ще й із рогами! Але корівку боятися не варто. Вона мирно пасеться на луках і двічі на день надає людям парного молока.

Маленький півник уже бере уроки співу. Незабаром він, як і його тато, буде будити всіх ранком гучним «Кукареку!». Поки ж півник доглядає своїх пір’їнок і хоче, щоб ви їх яскраво розфарбували.

Маленький курча сміливо вирушив один вивчати подвір’я, як тільки вилупився з яйця. Поки вилупляться інші його брати і сестри, курча не стало. Розфарбуйте юного сміливця фарбами і придивіться за ним.

Маленьке порося — цікавий і уважний малюк. Він може годинами спостерігати за метеликами на лузі або за хмарами на небі. Порося сидить нерухомо доти, доки мама не покличе його до обіду.

Гуси гуляють — розмальовка, яка показує свійських птахів на прогулянці. Все літо кожен день вони вирушають до найближчої водойми, щоб поплавати і поскубти молоду траву біля ставка. Розфарбуйте гусей, поки вони гріються на сонечку!

Козлик знайшов капусту — розмальовка з домашньою твариною, яка має особливий характер. Козлик не може втриматися від пошуків улюблених ласощів, і поки господині немає вдома, він заблукав у город, де зріють капустяні качани.

Корова на лузі – розмальовка мирного життя домашньої тварини. Щоб зайняти дітей і налаштувати їх на спокійні ігри, запропонуйте їм розфарбувати цю корівку олівцями або фарбами.

Розмальовка Курочка з курчатами представляє ще одну турботливу маму серед птахів. Курка вивела своїх дитинчат не просто погуляти. Вона показує малюкам, як шукати собі корм та захопити його дзьобом. Розфарбуйте курочку та її курчат!

Барани пасуться на лузі – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. Баранці мирно блукають поряд з другом на пасовищі і жують траву. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте круторігих тварин олівцями або фарбами.

Свинки бігають по двору – розмальовка, де домашні тварини радіють можливості попустувати на сонці. Свинки ось-ось втечуть з листочка – встигніть розфарбувати цих шибеників фарбами або фломастерами!

Свинка із подарунком поспішає до подружки. Разом вони зустрінуть Новий рік та загадають бажання під бій курантів. Допоможіть свинці створити радісну атмосферу свята за допомогою фарб чи фломастерів – розфарбуйте милу свинку!

Мила корова зібралася у похід. За її плечима рюкзак, і вона ось-ось вирушить у дорогу. Розфарбуйте романтичну корівку олівцями або фарбами, поки вона присіла на хвилинку перед дорогою.

Ошатна свинка – розмальовка з охайною домашньою твариною. Хрюшка вирушила в гості і одягла з цієї нагоди милу сукню. Розфарбуйте костюм свинки та її саму за прикладом олівцями або фломастерами.

Веселий Паць — розмальовка з улюбленим героєм багатьох хлопців з історії про Крістофера Робіна та його іграшки. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Паць разом з дітьми за прикладом олівцями або фломастерами.

Свинка на прогулянці – розмальовка, де мила свинка стоїть на вершині пагорба. Чарівну свинку супроводжує метелик та сонце. Розфарбуйте пейзаж і саму героїню картинки фарбами чи олівцями.

Розмальовка Курочка та маленькі курчата демонструє дружню родину та батьківську турботу у всій повноті. Розфарбуйте цих свійських птахів, поки мама курка неквапливо веде своїх пташенят на лужок.

Корівка пасеться — розмальовка із буренкою на літньому лузі. Тут багато запашних трав та квітів, і корівці подобається на пасовищі. Роздрукуйте та розфарбуйте цю домашню тварину фарбами або олівцями.

Півень кукарекає — розмальовка з домашнім птахом, який довго будив людей вранці своїм співом, доки не було винайдено будильник. Розфарбуйте півня в яскраві фарби, щоб він став найкрасивішим чепуруном подвір’я.

Овечка на лузі – розмальовка чарівної овечки з дзвіночком на шиї. Роздрукуйте або збережіть зображення вівці на літній галявині, а потім розфарбуйте портрет овечки та навколишню природу фарбами або олівцями.

Кізочка на лузі — розмальовка з парнокопитною твариною, яка відпочиває на зеленій галявині. Роздрукуйте зображення кізочки з дзвіночком та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Гусак гуляє двором — розмальовка з усміхненим представником гусячої родини. Він щойно повернувся з прогулянки на рідне подвір’я і радий знову бачити всіх мешканців обійстя. Розфарбуйте досить гусака в білий, чорний або сірий кольори.

Мила корівка – розмальовка з дружелюбною буренкою на пасовищі. На лузі затишно: прямо перед коровою росте квітка, а за нею — дерева з багатою кроною. Розфарбуйте корівку та гарний краєвид олівцями або фломастерами.

Козлик на лузі – розмальовка, де показаний молодий онук бабусі кози. Він приїхав до бабусі на вихідні, щоб допомогти старенькій та подихати свіжим повітрям. Роздрукуйте портрет козлика на галявині і розфарбуйте навколо нього в яскраві фарби.

Малюк курча – розмальовка з милим пташеням курки. Він поспішає вперед двором і розмахує крильцями. Збережіть або роздрукуйте портрет курчати та розфарбуйте його разом з дітьми олівцями або фарбами.

Розмальовка Маленький баранець представляє привабливе дитинча вівці. Він зупинився на пагорбі, щоб подивитись на рідну округу. Розфарбуйте баранчика, поки він не вирушив далі в дорогу.

Розмальовка Маленька кізочка знайомить хлопців із чарівною парнокопитною твариною. Поки малюки розфарбовують козочка, розкажіть їм, що вона дає смачне та корисне молоко.

Маленька свинка – розмальовка з непосидою свинкою. Що цікавого побачила свинка? Придумайте історію про це разом з дітьми, поки розфарбовуватимете цю кумедну тварину.

Маленька корівка – розмальовка з парнокопитною домашньою твариною. Роздрукуйте або збережіть зображення корівки та запропонуйте дітям розфарбувати її олівцями або фарбами.

Корова Матроскіна – розмальовка з першою домашньою твариною друзів із Простоквашиного. Роздрукуйте портрет Мурки та розфарбуйте її за прикладом. За це кіт Матроскін напевно почастує вас молоком.

Домашня курка — розмальовка із найпоширенішою мешканкою сучасних сільських подвір’їв. Вона популярна, тому що невибаглива в їжі, вміє самостійно доглядати потомства і при цьому несе яйця майже кожен день.

Вівця з густою шерстю – розмальовка з корисною твариною, яка не любить самотності. Овечкам веселіше та безпечніше бродити по луках разом. Там вони жують соковиту траву і граються. Розфарбуйте милу овечку олівцями чи фломастерами.

Домашня коза — розмальовка із зображенням парнокопитної тварини, завести яку наважиться не кожна людина. Щоб відчути себе господарем норовливої ​​кізочки, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її разом із дітьми.

Домашній гусак – розмальовка з портретом важливого птаха. Гусак високо тримає голову на своїй довгій шиї і гордо дивиться вперед. А ви не побоитесь розфарбувати зображення такого величного мешканця домашнього двору?

Маленька вівця – розмальовка з юною представницею отари. Цікава овечка щось помітила вдалині, і поки вона розглядає це, ви зможете розфарбувати полохливу тварину олівцями або фарбами.

Курка і курчата – розмальовка з найдбайливішою мамою серед свійських птахів. Квочка дочекалася, поки її пташенята вилупляться з яйця, і збирається відвести малюків на їхню першу прогулянку. Розфарбуйте курочку та її курчат фломастерами або олівцями.

Велика свиня – розмальовка з найпомітнішою мешканкою домашнього подвір’я. Хрюшка у своєму рожевому вбранні любить прогулятися двором і побалакати зі своїми сусідами. Жаль, що ніхто не розуміє її рохкання! Розфарбуйте свину фарбами або олівцями.

Розмальовка Півень на собачій будці — чорно-біла картина сільського життя. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення фарбами, поки пес не встиг знайти і схопити за хвіст того, хто його рано-розпорошено розбудив.

Маленька овечка – розмальовка свійської тварини з густою шерстю. Чи не час постригти овечку, дізнайтеся у неї самої, поки розфарбовуватимете юну вівцю фломастерами або олівцями.

Домашня свинка – розмальовка з твариною, яка любить купатися в калюжах, піску та поїдати кропиву. Розфарбуйте свину в рожевій палітрі, а цятки на її шкірці – в коричнево-чорний колір.

Гарний півень – розмальовка з важливим птахом сільського подвір’я. Він не тільки оберігає курочок, шукає їм їжу, але й будить усіх уранці. Хочете подружитися з півником? Тоді розфарбуйте у яскраві кольори його оперення!

Веселе порося – розмальовка з милим мешканцем подвір’я. Смішне порося веселиться в калюжі. Розфарбуйте костюмчик і шапочку бешкетника за прикладом аквареллю або фломастерами.

Гусак із парасолькою — розмальовка із представником домашнього подвір’я, який проводжає сумним поглядом своїх диких побратимів. Про що він думає в цей момент, розпитайте самого гусака, коли розфарбовуватимете його аквареллю і олівцями.

Рогатий баран – розмальовка зі стадною твариною, яка здається грізною на вигляд, але це не завжди так. Подивіться, як дбайливо круторігий баранець знайомиться з мініатюрною копачкою, і розфарбуйте їх обох у яскраві кольори!

Кізочка біля паркану – розмальовка з невибагливою мешканкою хліва. Пообідати вона може і прутиками верби, а для сну їй не потрібно дуже багато місця. А зараз вона терпляче чекає, поки ви розфарбуєте її фарбами чи крейдою.

Жвавий півень — розмальовка з одним із найвідважніших свійських птахів. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з півником, який самовіддано захищає свою сім’ю та розшукує для курочок їжу.

Порося в калюжі – розмальовка з чарівним дитинчатою тітоньки Свинки. Він вийшов на прогулянку і вирішив скупатися. Приєднуйтесь до його забав! Не забудьте захопити фломастери або фарби, щоб спільна пригода стала яскравішою!

Маленьке теля – розмальовка з милим мешканцем сільського подвір’я. Він збирається попити води із відра, яке йому принесла дбайлива господиня. Простежте, щоб малюк не перекинув відро, поки розфарбовуватимете теля.

Кізочка в сарафані – розмальовка з чарівною модницею домашнього подвір’я. Поки вона поспішає до подруги на свято, розфарбуйте портрет козочки та її вбрання гуашшю чи фломастерами.

Козлик з дзвіночком – розмальовка, де малюк козеня грає на галявині. Щоб він почував себе в безпеці, мама одягла йому свій дзвіночок. Хочете пограти з козликом та розфарбувати його фарбами? Тоді друкуйте цю картинку швидше!

Вашому малюкові напевно припаде до душі розмальовка «Гусак у калюжі» і він із задоволенням додасть яскравості цьому малюнку. Розмальовуючи розмальовки із зображенням тварин, дитина не тільки розвиває дрібну моторику рук, а й розширює знання про природу та навколишній світ.

Розмальовка Курка та її маленьке курча – це чорно-біле зображення свійських птахів. Курча, що вилупилося з яйця, явно хоче собі кольорові пір’їнки, як і його мама-несучка. Картинки добрих птахів піднімуть настрій дитині та дозволять виявити свою фантазію.

Розмальовка Порося у багнюці – це чорно-біле зображення тварини, улюбленця фермерів. Весела свинка впала в калюжу і вся забруднилася! Розфарбуйте разом з дитиною порося і поясніть, чому йому так подобається валятися у бруді.

Розмальовка Корова та цебро молока – це зображення тварини для розфарбовування олівцями, фарбами чи фломастерами. Хлопчикам і дівчаткам буде цікаво розфарбувати веселу бурі, не виходячи за контури.

Розмальовка Курка гуляє двором – це зображення свійської птиці. Підберіть з дитиною правильні кольори для гребінця, дзьоба та крил. Розфарбовування розвиває уяву та захопить будь-якого непосида.

Розмальовка Веселий півник – це чорно-біла картинка птаха, яка буде своїх сусідів на фермі вранці. Розфарбовування веселого півника олівцями, фарбами чи крейдою – справжній творчий процес для юного художника.

Розмальовка Свинка в бруді – це кумедне зображення порося, яке забруднено з голови до ніг. Розфарбування непосидючого порося яскравими кольорами підніме настрій дітям.

Розмальовка Красива корівка – це ілюстрація рогатої тварини, якій не вистачає яскравих фарб. Дозвольте дитині самостійно вибрати відповідні кольори. Розфарбовування різних геометричних форм розвиває усидливість та увагу.

Розмальовка Веселий баранчик сподобається хлопчикам та дівчаткам дошкільного віку. Навчіть дитину розфарбовувати милу тварину, не виходячи за контури зображення.

Розмальовка Красива овечка призначена для розфарбовування крейдою, олівцями або фломастерами. Придумайте разом з дитиною кольорове оформлення для милої овечки, їй не вистачає яскравих фарб!

Розмальовка Пухнасте курча сподобається молодшим членам сім’ї. Надати яскравих фарб доброму курчам захочеться як дівчаткам, так і хлопчикам дошкільного віку. Завантажте зразок або завантажте приклад.

Порося з яблуком виглядає так весело та позитивно. Розфарбуй його зображення, щоб додати йому ще більшої яскравості та життєрадісності та захоплююче провести час разом із друзями.

Розмальовка Курка годує курчат дозволяє дітям проявити свій художній потенціал і прищеплює любов до природи. Цікавий сюжет та різноманітність деталей сподобається художникам у будь-якому віці.

Розмальовка Порося їсть фрукти – це можливість для дитини поекспериментувати з квітами і навчитися рівно розфарбовувати дрібні деталі. Кольорове веселе порося обов’язково підніме настрій!

Цей гусак виглядає привабливо та благородно. Справжній джентльмен! Розфарбуйте зображення гарного гусака та придумайте кілька забавних історій за його участю.

Розмальовка Красива курка ілюструє птаха, якого кожен бачив на фермі. Об’ємна чорно-біла картинка – простір для художньої творчості, а також розвитку навичок уваги та усидливості.

Цей півень так любить привертати увагу та притягувати погляди інших птахів. Використовуйте всі фарби веселки, щоб розфарбувати пір’я півня, зробивши їх яскравими та незабутніми.

Розмальовка Півник кукарекає призначена для найменших хлопчиків та дівчаток. Домашній пташці сподобається яскравий хвіст і гребінець – розфарбуйте разом із дітьми півника кольоровими олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Рогата буря – це зменшена копія сільської тварини, яка дає молоко. Дітям сподобається розфарбовувати плямисту корову, мордочку, роги та інші частини тіла, тим паче, вона божеволіє!

Розмальовка Овечка гуляє допоможе провести дитяче дозвілля з користю! Зображення тварин подобаються дітям, незалежно від віку. Мила овечка поділиться гарним настроєм, якщо розфарбувати її у улюблені приємні кольори.

Розмальовка Симпатична курочка приверне увагу дітей будь-якого віку. Мила домашня птиця хоче кольорове оперення – дозвольте діткам поринути у творчий процес і розфарбувати симпатичну курочку яскравими квітами!

Розмальовка Паць усміхається нагадає хлопцям найкращого і задерикуватого друга Вінні Пуха. Розфарбуйте яскравими квітами штанці доброго порося і його самого, акуратно окреслюючи контури.

Молодий півник — розмальовка із ще юним мешканцем обійстя. Він мріє про яскраве і густе оперення. Виконайте мрію півня. Для цього роздрукуйте його портрет і розфарбуйте фломастерами або олівцями.

Маленький гусак – розмальовка з юним представником великого пташиного сімейства. Він неквапливо ходить рідним двором у пошуках чогось цікавого. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з маленьким гусем олівцями або аквареллю разом із дітьми.

Корівка з дзвіночком – розмальовка з чарівною парнокопитною твариною. Героїня цієї картинки обожнює музику та обов’язково зіграє вам свою улюблену мелодію на дзвіночку, якщо ви розфарбуєте корівку олівцями.

Мила кізочка – розмальовка із забавною мешканкою сільського подвір’я. Але не поспішайте обманюватися, кізочка може виявитися і грізною твариною, якщо образити її чи її козенят. Роздрукуйте та розфарбуйте разом з дітьми цю тварину, щоб познайомити їх із звичками та виглядом кіз.

Мила свинка – чорно-біла картинка з портретом чарівної свинки. Свинка чекає, коли ви роздрукуєте її портрет, візьмете пензлі, фарби чи олівці, щоб весело провести час.

Невеликий гусак – розмальовка з птицею, яку можна розфарбувати білим, чорним чи сірим кольором. А, може, ваш гусак прилетів із казкової країни, і в нього яскраві пір’їнки? Роздрукуйте картинку та розфарбуйте гусака так, як підкаже ваша фантазія.

Мама гуска — розмальовка із чорно-білим зображенням птаха, який здалеку спостерігає за успіхами своїх гусенят. Подумайте, чому гуска радіє, поки розфарбовуватимете її пір’їни фарбами або олівцями.

Малюк порося – розмальовка з життєрадісним малюком. Він помітив щось цікаве вдалині і ось-ось побіжить до наміченої мети. Щоб встигнути потоваришувати з ним, роздрукуйте картинку і розфарбуйте порося олівцями або фломастерами.