Розмальовки Вовк

Розмальовки з вовками — колекція зображень із сірими хижаками. По картинках можна простежити звички вовків, їх звички, особливості зовнішнього вигляду. Вовки як казкові персонажі та герої мультфільмів часто показані одинаками. Але справжній вовк з дитинства живе спільно з родичами, вчиться у них полюванні, цінує сім’ю, створює пару на все життя, самовіддано захищає своє потомство та членів зграї. Роздрукуйте та розфарбуйте разом із хлопцями картинки з вовками олівцями чи фарбами та познайомте дітей із життям сірого хижака.
Розмальовка Вовк-моряк відкриває дітям двері у світ фантазії. Де побував цей морський вовк, у які пригоди влучав? Подумайте над цим, коли розфарбувати вовка фарбами чи гуашшю.

Сірий вовк часто виступає героєм у легендах та казках. Він допомагає людям набути необхідної їм сили або дарує чарівний предмет. Розфарбуйте сірого хижака. Може він поділиться з вами частиною своєї сили?

Вовченя ще занадто мале для полювання, але воно вже мріє стати ватажком великої зграї. Роздрукуйте або збережіть зображення сміливого дитинчати вовчиці і розфарбуйте вовченя гуашшю.

Гарний вовк стоїть на посту та охороняє спокій рідної зграї. Він завжди напоготові і зараз оглядає правий бік лісу. Поки що все спокійно, і молодий хижак цьому радий. Розфарбуйте цього вовка олівцями чи фарбами.

Вовк на відпочинку – рідкісне видовище. Сірий хижак довго шукає потрібний видобуток у лісі і проходить для цього за день чимало кілометрів. Роздрукуйте зображення вовка та розфарбуйте його фарбами.

Вовченя ловить рибу — розмальовка із сюжетом майже з народної казки. Тільки юний дзиґа відправився на рибалку за всіма правилами. Він узяв вудку і прорубав лунку. Ось і перша рибка здалася!

Маленький вовк спостерігає за дорослими членами своєї великої родини. Він уже вирішив, що коли виросте, стане ватажком зграї. А поки що малюкові потрібно багато чого навчитися, щоб досягти своєї мети. Розфарбуйте маленького сірого вовченя.

Розмальовка Вовк і заєць показує героїв мультфільму «Ну, постривай» в один із періодів перемир’я. Роздрукуйте або збережіть картинку з прогулянкою вовка та зайця корабельною палубою і розфарбуйте її олівцями.

Вовк грає на гітарі — розмальовка з головним бешкетником мультика «Ну, постривай!», вовком. Він розташувався на лаві, щоб виконати музичний твір на гітарі. Розфарбуйте сірого музиканта аквареллю або фломастерами.

Милий вовченя – розмальовка з зовсім ще юним представником вовчої зграї. Малюку належить багато чого навчитися у своїх побратимів, щоб стати добрим мисливцем. Розфарбуйте вовченя гуашшю та олівцями, щоб показати батькам та друзям його густу та красиву шерсть.

Гарне вовченя – розмальовка з молодим хижаком. Він уже багато чому навчився у старших. Послухайте, як він співає, поки розфарбовуватимете вовченя олівцями або фарбами.

Вовк на прогулянці — розмальовка із лісовим хижаком, який вийшов на огляд своїх володінь. Оберігати свою територію дуже важливо для вовчої зграї. Які ще правила існують у житті сірих хижаків, дізнайтеся у самого вовка. Він поділиться своїми секретами, поки ви його розфарбовуватимете.

Вовченя з квіточкою – розмальовка з дитинчатою з вовчої зграї, який з цікавістю вивчає світ. Маленький дзиґа сів на галявині і розглядає квітку. Розфарбуйте вовченя і квітка в його лапці в барвисті кольори, щоб вона довше залишалася в райдужному настрої!

Вовк на полюванні — розмальовка із грізним сірим хижаком, який вирушає за здобиччю. Затримайте вовка, щоб зайчики в лісі встигли сховатись! Полоскочи йому боки пензликом з фарбами, якщо вам вистачить сміливості розфарбувати вовка.

Вовк на човні — розмальовка, де сірий хижак поглянув уперед. Роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку, якщо хочете обговорити разом із дітьми значення фрази «морський вовк».

Розмальовка Вовк на лузі – картинка, де сірий хижак відпочиває, сівши на галявині. Цікавий процес розфарбовування вовка розвине уяву і посидючість у дітей. Не забудьте завантажити та роздрукувати розмальовку.