Розмальовки Носороги

Розмальовки з носорогами – колекція картинок з масивними тваринами з Африки та Азії. Носоріг занесено до Червоної книги, їх залишилося замало на планеті через необережність людей. На цю травоїдну тварину не кожен хижак наважиться нападати. Носоріг грізно зустрічає непроханих гостей своєї території. У цьому йому допомагають великі габарити та ріг великого розміру. Розфарбуйте носорога в чорний, сірий або білий кольори восковою крейдою, акварельними олівцями або фарбами.
Носоріг надів шкарпетку — розмальовка не зовсім повторює сюжет знаменитого вірша, але заслуговує на не меншу увагу дітей. Запропонуйте молодим членам сім’ї розфарбувати носорога в носінні фарбами або олівцями.

Сірий носоріг прийняв позу для позування. Йому хочеться мати свій портрет у профіль. Допоможете носорогу здійснити заповітну мрію? Тоді розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Розмальовка Великий носоріг нагадує про спекотне літо. Цей звір живе в теплих країнах і воліє селитися неподалік води, щоб можна було напитися і освіжитися в будь-який момент. Розфарбуйте носорога олівцями чи фарбами.

Добрий носоріг – розмальовка з твариною у футболці та кепці. А ви знаєте, що носоріг може потягатися зі слоном не лише у вазі, а й у дружності? Переконайтеся в цьому самі, поки розфарбовуватимете цього носорога!

Носоріг катається на машині – розмальовка з досвідченим водієм іграшкової машинки. Носоріг поспішає на зустріч із новими друзями у новенькому кабріолеті. Розфарбуйте автомобіль та тварину олівцями або гуашшю.

Розмальовка Великий носоріг показує рідкісну картину, коли ця тварина не у воді. Схоже, настав вечір, носоріг готовий потоваришувати з вами, поки він щипає траву, а ви розфарбовуєте його пензликом з фарбами.