Розмальовки Білки

Розмальовки з білками ближче познайомлять хлопців з цікавими та працелюбними клопітами лісу. Ці тварини люблять селитися у дуплах, куди складають свої запаси. Щоліта та осінь білочки збирають гриби, горіхи, ягоди на зиму у своєму «будиночку».
Білки виступають неоднозначними героями казок та мультфільмів. У деяких цих звірків зображають зайво цікавими персонажами, але вони завжди готові прийти на допомогу і швидко передати весточку будь-якому жителю чи гостю лісу. Розфарбовуйте цих милих звірків із пишними хвостами гуашшю або фарбами.
Білочка і гриби – розмальовка для малюків, за якою зручно познайомити їх із життям лісового клопоту. Швидше розфарбуйте гриби, щоб вона змогла зрозуміти, корисні вони її білизни чи ні.

Розмальовка Білочка та дупло допоможе познайомити хлопців із будиночками лісових звірів. Коли розфарбовуватимете білку фарбами, згадайте з хлопцями, хто ще живе в дуплах з диких тварин та птахів.

Білочка з пухнастим хвостом – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку. Працьовита мешканка лісів та парків використовує хвіст як кермо. При розмальовуванні звірка пам’ятайте, що білка любить вбиратися в яскраве хутро з білою грудкою.

Білка з горішком поспішає у своє дупло. Вона запасає їжу на зиму не лише для себе, а й для своїх білченят. Ця тварина любить селитися у парках та лісах. Розфарбуйте білочку гуашшю або фломастерами.

Білочка та горішок – розмальовка для дітей молодшого віку. Великі деталі малюнка, чіткі лінії зображення та спільна творчість із батьками зроблять малювання улюбленим заняттям дитини.

Білка знайшла насіння — буде чим підкріпитися в холоди їй і маленьким більчатам! Швидше треба віднести його до рідного дупло. Розфарбуйте білочку гуашшю, поки вона захоплено розглядає свою знахідку.

Білочка вбирає ялинку — розмальовка з клопіткою звіркою, яка теж готується до візиту Діда Мороза та Снігуроньки. Прикрашати ялинку і вінчати її зіркою допомагає білці найкраща подружка, синичка.

Білочка та новорічна іграшка — розмальовка із привітним звірком. Білка готується до торжества, вона знайшла ялинкову кульку. Він такий гарний, що білочку хочеться показати його всім друзям. Розфарбуйте білочку та її іграшки фарбами чи фломастерами.

Маленька білочка розрум’янилася після стрибків по деревах. Вона вирішила трохи відпочити і готова терпляче позувати юному художнику п’ять хвилин. Розфарбуйте юну білочку фарбами чи фломастерами.

Білочка з лійкою – розмальовка з клопіткою хазяйкою. Білочка знає, що літо незабаром закінчиться і допомагає квітам швидше підрости. Розфарбуйте портрет милої білочки фарбами чи олівцями.

Білочка грає на дудочці — розмальовка із білкою, яка навчилася виконувати прості мелодії. Завдяки працьовитості білочка зможе стати найкращим музикантом лісу. Покажіть дитині, що ви вірите в її талант. Як? Розфарбуйте білочку!

Маленьке білченя – розмальовка з милим дитинчатою клопіткі білки. Поки його мама зайнята пошуком смачних горішків, грибів та ягід, білченятко хочеться з кимось пограти. Може, ви складете йому компанію та розфарбуєте його?

Білка знайшла грибок – розмальовка з радісним звірком, який знайшов ще трохи їжі для харчування довгої зими. Коли розфарбовуватимете лісову клопоту, використовуйте білий, коричневий, чорний і оранжевий кольори.

Руда білочка – розмальовка із запасливим звірком, який любить збирати горішки, ягоди та гриби. Все літо білка клопочеться, поповнюючи запаси, але вона точно знайде п’ять хвилин, щоб ви встигли розфарбувати її шерстку фарбами чи олівцями.

Весела білочка – розмальовка з милою лісовою стрибункою. Вона вже готова до стрибка на інше дерево, але може і затриматися, якщо ви поспішаєте розфарбувати її фарбами чи олівцями.

Білка з великим хвостом – розмальовка зі звірком, який присів на задні лапи і за чимось уважно спостерігає. Здається, білочка зараз втече за новим горішком чи ягодою! Встигніть роздрукувати картинку з нею і розфарбуйте лісовий клопіт фарбами або олівцями!

Розмальовка, де Білочка зібрала горіхи, представляє запасливу господиню. Роздрукуйте або збережіть малюнок з білкою, щоб розфарбувати його разом із дітьми перед прогулянкою лісом або парком.

Стригаючи по соснам та ялинкам, білка так любить збирати шишки. Адже це її улюблена їжа. Білочка також заготовляє шишки та горіхи на зиму, щоб поласувати ними у теплій нірці, коли все засипле білим пухнастим снігом. Розфарбуйте білочку, доки вона не втекла!