Розмальовки Ослики

Розмальовки з осликами – чорно-білі зображення дитячої творчості. На них зображені одомашнені чотириногі тварини, персонажі легенд, мультфільмів та казок. Подібні на маленьких конячок, ослики із сірою шкірою, довгими вухами та короткими ніжками виглядають забавно. Вони відомі витривалістю і крутою вдачею. Проте без осликів не обійтися у гірських районах, де багато вузьких стежок. Приручені раніше коней вони з легкістю перевозять вантажі та людину. А як ви розфарбуєте віслюка?
Ослик – розмальовка з маленьким побратимом коня. Він сміливо перевозить людей та вантажі у горах, де чимало вузьких стежок. Розфарбуйте ослика олівцями або фарбами і потоваришуйте з ним.

Маленький віслюк вийшов на прогулянку. У такий погожий день не хочеться повертатися додому! Розфарбуйте ослика, поки він милується красою улюбленого луки під сонячними промінчиками.

Ослик грає на скрипці – розмальовка з одним із цілеспрямованих малюків. Маленький віслюк мріє стати знаменитим музикантом та виступати в оркестрі. Заради свого заповітного бажання він готовий наполегливо трудитися. Розфарбуйте віслюка, поки він грає на своїй скрипці.

Ослик на лузі мріє познайомитись із цікавим співрозмовником. А ви? Тоді сміливо роздруковуйте картинку тварини, розфарбовуйте її і потоваришуйте з кумедним віслюком.

Ослик Іа – розмальовка, де наймеланхолійніший герой мультика для Вінні Пуха ласує будяком. Роздрукуйте та розфарбуйте з хлопцями ослика Іа та згадайте, де ослик одного разу втратив свій хвіст.

Іа стоїть на голові – розмальовка з осликом, який перевіряє, чи він встоїть на голові. Підтримайте Іа у його експерименті! Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його з дітьми.

Милий віслюк — розмальовка з твариною на літньому лузі. Ослик уже помітив вас і скоса поглядає з цікавістю. Роздрукуйте портрет милого ослика та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Гарний віслюк – розмальовка із зображенням витривалої та працелюбної тварини. Все, що мріє ослик, щоб його красиво розфарбували. Чи допоможете молодшому братові всіх коней виконати бажання?

Розмальовка Малюк ослик зацікавить не лише юних художників, а й їхніх батьків. Подивіться, як мило цей звір усміхається вам і привітно махає хвостом. Він мріє, щоб ви якнайшвидше розфарбували його олівцями або фарбами.

Розмальовка Усміхнений віслюк – це ілюстрація для розфарбовування дітьми різного віку. Розфарбуйте з дитиною милу мордочку, хвостик і всі частини тіла кумедної тварини.

Розмальовка Ослик тупотить ногою розвиває графічні навички та дрібну моторику. Дітям подобається кумедні тварини, а кольорова ілюстрація оковатого ослика підніме настрій усіх членів сім’ї.

Розмальовка Веселий віслюк Іа – це чорно-біле зображення одного з головних героїв радянського мультика про Вінні Пуха. Ослик радіє гарному бантику на хвості – підберіть яскраві кольори для його прикраси та задоволеного Іа!

Милий маленький віслюк — розмальовка із вухатим звірком. Куди він вирушить разом з господарем, розпитайте самого ослика, поки розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.