Розмальовки Жаби

Розмальовки із жабами — контурні зображення різних видів цих земноводних істот. Жаби зазвичай живуть біля води, винищують комах і квакають разом увечері. Взимку у холодних широтах вони впадають у сплячку. Деякі жаби в теплому кліматі живуть на деревах, інші мають яскраве розмальовка, є і отруйні представники жаб’ячого сімейства. У казках та мультфільмах вони зображуються добрими, цікавими та непосидючими персонажами. Спробуйте розфарбувати зображення жаба фарбами так швидко, як жаба ловить комарів.
Веселе жабеня збирає друзів. Він мріє влаштувати званий вечір та запросити туди всіх знайомих та передружити їх між собою. Для свята йому потрібний гарний костюм. Чи допоможете створити його?

Жабенята на листочку обговорюють останні новини рідного болота. Старі друзі давно не бачилися і не скоро розлучаться. Можете не поспішати при розфарбуванні олівцями або фарбами.

Розмальовка Усміхнене жабеня напевно привернула вашу увагу. На одному з латаття рідного болота сидить привабливий місцевий житель. Жабенятко радий зустріти вас і готове розповісти вам багато веселих історій, поки ви його розфарбовуватимете.

Мила жаба — розмальовка із земноводною мешканкою не лише наших широт. Жаби живуть практично у кожному куточку планети. Всюди їх поважають за те, що вони допомагають винищувати настирливих комах. Розфарбуйте цю кумедну жабу на подяку за те, що вона знищує мошок і комарів?

Маленька жаба – чорно-білий портрет смішної мешканки ставків, озер і боліт. Згадайте, чим корисні ці земноводні створіння, поки розфарбовуватимете цю великооку жабу олівцями.

Милий жаб – розмальовка з земноводним істотою, який весь вільний час ловить мошок і комарів. Роздрукуйте і розфарбуйте чарівну жабу фарбами або олівцями в подяку за його працю.