Розмальовки Єноти

Розмальовки з єнотами – картинки з охайними звірками, які перед їжею завжди миють їжу. Може тому у них такий сильний імунітет? Єноти поширилися майже по всьому світу із Північної Америки. Всеїдні тварини люблять жити в норках, забирають їх у інших тварин. Вони запасають до десятка нір для переселення у разі небезпеки, якщо у єнотів з’являються дитинчата. Є легенда, що єнот колись був людиною, тому їхні відбитки рук та лап такі схожі. Бажаєте завести єнота у себе вдома? Зберігайте або роздруковуйте картинку з єнотом, розфарбуйте олівцями і познайомте з новим вихованцем сім’ю.
Веселий єнот – розмальовка, яка прикрасить будь-яку колекцію картинок. Смішне звірятко підніме вам і вашій дитині настрій. Залишилося лише роздрукувати зображення з ним, взяти олівці та розфарбувати чарівного єнота.

Розмальовка Єнот-волейболіст для хлопчиків. Картинка у високій якості при роздруківці займає повністю аркуш у форматі А4. Шанувальник волейболу, єнот, запрошує вас до своєї команди. Розфарбуйте єнота та його форму у свої улюблені кольори.

Єнот сів відпочити. Розфарбовувати цього звірка буде цікавіше, якщо ви увімкнете пісеньку маленького єнота про посмішку, та запросіть до розфарбовування братів, сестер чи друзів.

Єнот збирає зернятка – розмальовка з твариною, уважною до запасів на майбутнє. Єнот терпляче назбирав цілий мішок зерен. Ще хвилина і він буде готовий позувати юному художнику.

Маленький єнотик – картинка для дитячої творчості зі звірком, який обов’язково миє лапки і саму їжу перед їжею. Роздрукуйте портрет цього звірка та розфарбуйте його разом із дітьми олівцями чи фарбами.

Добрий єнот – розмальовка хижого і дуже охайного звіра. Втім, сьогодні єнот ситий і готовий смиренно посидіти, поки ви розфарбуєте його шерстку фарбами чи олівцями разом із друзями.

Милий єнотик — розмальовка із хижим звірком, який сів відпочити. Що зацікавила тварина, і куди він спрямував свій погляд, дізнайтеся у самого єнота, поки розфарбовуватимете його фарбами або фломастерами.

Єнот із пухнастим хвостом — розмальовка, яка дозволить навіть малюкові завести незвичайного вихованця. Розфарбуйте його олівцями, аквареллю або крейдою, щоб швидше подружитися із забавним звірком.