Розмальовки Змії

Розмальовка зі зміями – зображення плазунів представників фауни для допитливих дітей. Справжні та казкові персонажі картинок дружелюбно зустрінуть як дитину, і дорослого. Змії швидко пересуваються суходолом і на воді. Зір і слух цих створінь – їхнє слабке місце. Змії реагують на рух, зміну температури. Для розвідки навколишнього світу змії часто висовують мову. Він дуже чутливий. Роздрукуйте та розфарбуйте змію разом із дітьми та розкажіть юним художникам, що у змій близько 150 пар ребер!
Розмальовка Пітон показує нам епізод із життя джунглів. Сильна і довга змія завмерла в очікуванні видобутку на гілці. Ще трохи – і пітон зробить стрибок прямо на свою жертву!

Маленька змійка прагне наслідувати своїх тітоньок, дорослих змій. Вона згинається всім тілом, щоб повзти вперед, а навколишній світ вона досліджує, висовуючи язик. Розфарбуйте юну змійку за прикладом олівцями або фарбами.

Змія на гілці – розмальовка з унікальною істотою, яка мешкає у теплих країнах. Роздрукуйте та покажіть картинку дітям, запропонуйте їм вгадати, як називається ця змія, а потім розфарбуйте разом з ними портрет цієї тварини.

Сердитий змія – розмальовка для відважних художників! На ній зображено грізне плазуне, яке повзе кудись. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку зі змією фломастерами чи фарбами разом із друзями чи батьками.

Мила змія – розмальовка з невеликою змійкою, яка мріє знайти товаришів. Для цього вона навіть вирушила у подорож. Роздрукуйте зображення милої змійки і розфарбуйте її плямисту шкірку яскравими фарбами або фломастерами, якщо теж хочете знайти нового друга.