Розмальовки машини BMW

Розмальовки автомобіля BMW – колекція зображень реальних моделей автомобілів преміального німецького виробника. Завод із багаторічною історією випускає легкові машини представницького класу, позашляховики, мотоцикли та двигуни. Вони славляться своєю надійністю, комфортабельністю та стильним дизайном. Роздрукуйте або збережіть малюнки з машинами та логотипами BMW та розкажіть про продукцію автомобільного концерну дітям. Після знайомства з новою моделлю машини БМВ запропонуйте розфарбувати її.
Розфарбуйте автомобіль БМВ на власний смак! Новий екземпляр стоїть ще на виставці чи автосалоні. Бажаєте відчути себе за кермом цієї машини? Роздрукуйте або завантажте розмальовку та створіть її дизайн самі.

Новенький або «БМВ» з історією завжди дивляться з незмінною повагою. Влаштуйте з хлопцями змагання, у кого це зображення вдасться розфарбувати краще. Залишилося лише роздрукувати необхідну кількість аркушів та запастися фломастерами чи олівцями.

Розмальовка БМВ купе – зображення надійного та високотехнологічного автомобіля, про яке мріють навіть дорослі. Збережіть, роздрукуйте малюнок і розфарбуйте його ручками гелієвими і обов’язково покажіть друзям і батькам.

Розмальовка BMW X1 є позашляховиком 2009 року в оновленому баварському стилі. Авто для молоді з сучасною системою ходової частини, найвищими оцінками пасивної та активної безпеки. Об’єм двигуна – 2 л. з потужністю 150 л.с. Максимальна швидкість – 202 км/год.

BMW Z4 – розмальовка двомісного кабріолету з максимальною швидкістю 250 км\год і розгоном до 100 км\ч за 5 секунд. Висока посадка, стильний дизайн, жорстка підвіска та відмінна динаміка – це прикмети BMW Z4 німецького концерну.

BMW Z4 Roadster – розмальовка двомісного спортивного родстера. Він випускався із 2002 до 2016 року. Спочатку автомобіль мав м’який дах, потім він став забезпечуватися вже твердим. Розфарбуйте Z4 у кольори, які вам більше подобаються.

BMW X Coupe – розмальовка з ще одним автомобілем німецької фірми, який не вийшов у серійне виробництво. Дизайн та властивості поєднують у собі риси позашляховика та купе, виразні форми всередині салону та асиметричність деталей, виділяють цей концепт-кар серед інших машин BMW.

Розмальовка BMW X6 – чорно-біла картинка для розфарбовування з кросовером, що має деяку схожість з купе. Розфарбуйте популярний BMW X6 фарбами чи олівцями разом із друзями.

BMW X5 – розмальовка з культовим автомобілем концерну БМВ. Багато хто знає цей автомобіль за популярними російськими фільмами. У ньому поєднуються високий рівень комфорту, потужність та зухвалий зовнішній вигляд. Розфарбуйте популярний BMW X5 фломастер або фарбами.

BMW X3 – картинка для розфарбовування з автомобілем, створеного на базі третього покоління машин БМВ. Ця модель отримала абсолютно новий тип керування повним приводом xDrive. Розфарбуйте BMW X3 разом із друзями.

Розмальовка BMW M6 Coupe – зображення автомобіля, який з’явився в 2007 після повернення культового седана 6 серії BMW через два десятиліття. Збережіть або роздрукуйте зображення BMW M6, щоб розфарбувати його олівцями або фломастерами.

Розмальовка BMW M5 E60 – розмальовка з унікальним авто 2005 року випуску. Вже на перших показах стало ясно, що BMW зуміли зазирнути у майбутнє. Під капотом машини потужний двигун власної команди інженерів «Формули-1», а над зовнішнім виглядом автомобіля працював Кріс Бенгл. Розфарбуйте BMW M5 у яскраві кольори фарбами чи олівцями.

Розмальовка BMW M3 Coupe – культовий автомобіль німецької компанії. Він уперше в історії «троячок» відрізнявся своїм зовнішнім виглядом. Дорога машина відразу знайшла своїх поціновувачів завдяки не лише зовнішності, а й унікальній «начинці». Отримайте і ви цей артефакт у свою колекцію. Просто роздрукуйте та розфарбуйте BMW M3 Coupe!

BMW CS – розмальовка концепт-кара, який став основою для багатьох моделей автомобілів компанії, але сам не вийшов у виробництво. Роздрукуйте або збережіть зображення цієї машини та розфарбуйте її олівцями або фарбами разом із друзями.

Розмальовка BMW 760Li – чорно-біле зображення машини представницького класу. У початкову комплектацію автомобіля входить задня пневматична підвіска та унікальний мотор V12, а зовнішній вигляд класично стриманий і спортивний одночасно. Розфарбуйте BMW 760Li у темний або сірий кольори.

BMW 650i Coupe – розмальовка автомобіля створеного на базі флагманської “сімки” F01 від БМВ. У цій машині гармонійно поєднуються яскравий дизайн, просторий салон та потужний мотор. Розфарбуйте BMW 650i Coupe з друзями чи батьками.

Розмальовка BMW 5-series – авто, які замінили собою BMW Neue Klasse з 1972 року. Машина випускалася спочатку лише у кузові седан. Суворий дизайн та комфортабельність салону відразу привабила ділових людей. Розфарбуйте цю БМВ 5 серії, якщо хочете отримати картинку з якісним німецьким авто.

BMW 3-series – розмальовка з автомобілем німецької компанії, що випускається із середини 70-х років XX століття. Компактному та комфортабельному автомобілю обіцяють дати найпотужніший двигун у 2019 році в історії концерну. Розфарбуйте BMW 3 серії разом із друзями чи братами.

BMW Cabrio E88 – розмальовка з елегантним та маневреним кабріолетом класу “люкс”. Машина випускалася лише 3 роки (2008-2011), після цього автомобіль було оновлено. Розфарбуйте BMW Cabrio E88 олівцями чи фарбами.

Розмальовка BMW i8 VED – це справжній гоночний суперкар для розфарбовування фломастер або олівцями. Дітям сподобається розфарбовувати рідкісну модель знаменитої марки BMW. Фари, кузов та двері можна оформити яскравими кольорами.

Розмальовка BMW Z4 M – це зображення чорно-білого двомісного автомобіля. Розфарбуйте спортивну модель олівцями, фломастерами або восковою крейдою! До творчого процесу розфарбовування BMW Z4 M можуть підключитись і дорослі.

Поліцейський BMW Іспанія – розмальовка з машиною, яка не один рік служить Громадянській гвардії Іспанії. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати поліцейське авто разом з друзями.

Розмальовка з італійською поліцейською машиною спеціально для хлопчиків, які мріють охороняти спокій простих людей. Настав час знайти собі вірного помічника для гонитви за злочинцями. Роздрукуйте картинку з поліцейським авто Італії та розфарбуйте його у яскраві кольори.

BMW M4 CS – розмальовка з авто, яке ставило неймовірні рекорди ще на первинних випробуваннях у Нюрбургрингу на легендарній «Північній петлі»! Щоб познайомитися з однією з найшвидших машин сучасності ближче, роздрукуйте картинку з автомобілем та розфарбуйте його гелієвими ручками!

BMW 3.0 CSL Hommage – розмальовка з легендарним Бетмобілем, «відродженим» спеціально для тих, хто захоплений романтикою швидкості. Роздрукуйте та розфарбуйте цей концепт-кар, щоб помилуватися ним одного разу у своїй колекції малюнків разом із друзями!

MW 328 Hommage – розмальовка з автомобілем, який був випущений спеціально до 75-річного ювілею спортивного авто BMW 328. Щоб познайомитися з цією моделлю ближче, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її!

Розмальовка BMW CSX є ще однією шикарною моделлю концептуального автомобіля від німецького виробника. Щоб отримати її зараз, роздрукуйте зображення з машиною і розфарбуйте його фломастерами або олівцями.

BMW Gina – розмальовка із дивовижним концептуальним автомобілем від німецького виробника. Збережіть малюнок з машиною та розфарбуйте його олівцями, ручками або фломастерами, щоб ознайомитися з кузовом, який здатний змінювати свою форму, як це роблять авто у фільмах про майбутнє.

Розмальовка BMW i3 демонструє перший серійний електрокар німецької компанії. Роздрукуйте зображення з ним та розкажіть друзям за розфарбуванням, що BMW i3 випускається з 2013 року.

BMW i8 Coupe – розмальовка з електромобілем-гібридом, який усім своїм виглядом підтверджує, що майбутнє вже настало! Роздрукуйте та розфарбуйте всі деталі гібридного спорткара ручками, олівцями або фломастерами.

Розмальовка з BMW M1 Hommage – данина поваги легендарному твору мистецтва родом із 1978 року. Бажаєте відчути себе співавтором Енді Ворхолла, який розмальовував цю модель? Тоді роздрукуйте зображення авто, запасіться фломастерами або фарбами – і беріться до справи!

BMW M1 Supercar – розмальовка з машиною, яка була випущена всього в 456 екземплярах. Щоб ближче познайомитися з цим автомобілем, роздрукуйте зображення з ним та розфарбуйте його олівцями або фарбами.

BMW M8 Cabrio – розмальовка з однією з найдорожчих машин восьмої серії від баварської марки. Роздрукуйте зображення з кабріолетом та розфарбуйте його з друзями фломастерами та гелієвими ручками!

BMW Pininfarina Gran Lusso – розмальовка з концептуальним авто, представленим громадськості у 2013 році. Щоб уявити себе власником цього розкішного купе вже сьогодні, роздрукуйте зображення авто та розфарбуйте його у свої улюблені кольори!

BMW Sauber F1.07 – розмальовка з гоночним болідом від німецької компанії, який брав участь у перегонах «Формули-1» ще у 2007 році. Роздрукуйте та ознайомтеся з конструкцією автомобіля, поки розфарбовуватимете його фломастерами або гелієвими ручками.

BMW Sportback Concept – розмальовка з прототипом авто, який розфарбований у зразку двома кольорами. Роздрукуйте зображення автомобіля та подумайте, у які відтінки ви розфарбуєте свій BMW Sportback Concept?

BMW X1 model – розмальовка з п’ятимісним компактним кросовером, який вийшов у серію у жовтні 2009 року. Роздрукуйте або збережіть зображення автомобіля, щоб розфарбувати його фломастерами або олівцями.

BMW X6 model – розмальовка з автомобілем, дебют якого відбувся ще у 2008 році. Щоб цікаво провести цей вечір, роздрукуйте та розфарбуйте це спортивне купе фломастерами чи олівцями.

BMW Z4 model – розмальовка із двомісним спортивним автомобілем, який з’явився на дорогах ще у 2002 році. У 2019 році почався випуск нових авто з м’яким дахом, що складається. А який би був ваш BMW Z4? Спробуйте вирішити це, поки розфарбовуватимете цю машину!