Розмальовки машини Мазда

Розмальовки машини Mazda – колекція чорно-білих картинок для дитячої творчості з легендарними моделями від японського автомобільного концерну. Сьогодні він відомий на весь світ своїми надійними автомобілями, але так було не завжди. Історія фірми починалася з випуску будівельних матеріалів із пробки. Отримав би світ такі ж надійні авто, якби випуск коркових матеріалів не привів свого власника одного разу до руйнування? Розгляньте з хлопцями картинки з автомобілями Mazda, роздрукуйте їх та розфарбуйте.
Mazda 6 – розмальовка з автомобілем, який прийшов на зміну Mazda 626. Роздрукуйте або збережіть зображення з машиною, а після розфарбовування розкажіть друзям, що в азіатських країнах цю модель знають як Mazda Atenza.

Mazda CX-9 – розмальовка з повнопривідним автомобілем японської компанії, який вийшов у серію ще у 2006 році. Роздрукуйте зображення цього стильного кросовера та розфарбуйте у улюблений колір.

Розмальовка Mazda MX-5 – картинка з першим компактним родстером на два місця від компанії Mazda. Збережіть або роздрукуйте зображення з ним, щоб розфарбувати машину фломастерами або олівцями.

Розмальовка Mazda RX-8 – зображення зі спортивним автомобілем, який змінив на ринку застарілу модель RX-7 у 2003 році. Роздрукуйте та розфарбуйте цей спорткар фломастерами або фарбами разом із друзями.

Розмальовка Mazda CX-7 – картинка із ще однією моделлю від японського автомобільного концерну. Роздрукуйте її, щоб розфарбувати фломастерами чи олівцями для своєї колекції малюнків.

Mazda 3 – розмальовка з машиною, яка веде свою історію з 1963 року. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок для розфарбовування з авто, який довгий час був обличчям японської компанії.

Mazda BT-50 – розмальовка для хлопчиків із зображенням пікапа середніх розмірів від легендарної фірми. Роздрукуйте або збережіть малюнок у свою колекцію, а після розфарбовування обов’язково завантажте свій приклад на наш сайт.

Розмальовка Mazda Kabura — чорно-білий концептуальний спортивний купе шаблон. Автоконцерн представив його на виставці у Детройті ще у 2006 році. Бажаєте мати цю машину вже зараз? Залишилося лише роздрукувати картинку та розфарбувати авто у улюблений колір!

Розмальовка Mazda 5 – зображення з машиною, яка раніше носила ім’я Premacy. Щоб вивчити будову цього компактного автомобіля, роздрукуйте картинку і розфарбуйте його ручкою або олівцями.

Розмальовка Mazda B-series — чорно-білий портрет пікапу від концерну, який випускається майже 60 років. Чи став він за цей час легендою, обговоріть з друзями, поки розмальовуватимете картинку з Mazda B-series.

Mazda MX-Micro Sport – розмальовка з автомобілем з Японії, який придбав манери та зовнішній вигляд справжнього “джентльмена”-спорткара. Чому так сталося, дізнайтеся з друзями, коли розфарбовуватимете цей автомобіль.

Mazda MX Sportif – розмальовка із зображенням сучасного автомобіля для великої родини. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати її разом з друзями олівцями.

Mazda Premacy – розмальовка із сімейним автомобілем, який був представлений на Женевському автосалоні ще 1999 року. Роздрукуйте картинку із цим компакт-веном, щоб розфарбувати її разом із друзями.

Mazda 2 – розмальовка із субкомпактним автомобілем від японської компанії «Мазда». У цього автомобіля багато спільного з Ford Fiesta, тому що він розроблений на платформі цієї машини. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з Mazda 2 та спробуйте знайти відмінності з її американським «родичем».

Mazda 2 Sedan – розмальовка з п’ятидверним автомобілем від Mazda, який дебютував у 2002 році. Чи подобається вам ця модель, ви можете вирішити, коли самі розфарбуєте малюнок з машиною фарбами або олівцями.

Mazda B2500 – розмальовка з одним із найдоступніших пікапів компанії. Без зображення цієї моделі ваша колекція малюнків авто не буде повною. Збережіть або роздрукуйте малюнок, щоб розфарбувати його разом із друзями фломастерами чи фарбами.