Розмальовки Хонда

Розмальовки Хонда – контурні зображення легендарних автомобілів, з якими варто познайомитись ближче. Наприклад, через розфарбовування. Японський виробник цих машин завжди робить ставку на небувалу міць, стильну зовнішність автомобіля та його відмінні швидкісні характеристики. Чим цікава кожна модель або концепт-кар концерну можна запитати у дорослих. Просто покажіть їм картинку, яку ви розфарбували та запитайте, що вони знають про автомобілі Хонда.
Honda CR-V – чорно-біле зображення компактного кросовера японської марки. Він був вперше випущений ще в 1995 році і досі користується популярністю. Роздрукуйте картинку у форматі А4 та розфарбуйте легендарний автомобіль Хонда олівцями або фломастерами.

Розмальовка Honda Civic Type R – картинка для розфарбовування спортивного варіанта моделі Хонда Цівік. Роздрукуйте зображення машини та розфарбуйте його фломастерами або ручками разом із друзями чи батьками.

Honda Accord Coupe – розмальовка з легендарним автомобілем японського виробника. Роздрукуйте картинку з машиною, яка випускається вже в десятому поколінні, та розфарбуйте її.

Honda S2000 – розмальовка з родстером японського походження, який фірма випускала протягом 10 років. Щоб мати в колекції таку машинку, просто роздрукуйте зображення Honda S2000 і розфарбуйте його.

Honda RTS – розмальовка з однією з версій моделі Ridgeline. У цій машині з’явилися зручні передні крісла, датчик зовнішньої температури та нові колісні диски. Чим ще ця модель відрізняється від інших «Хонд», обговоріть із друзями, поки розфарбовуватимете її.

Honda Ridgeline – розмальовка для хлопчиків з автомобілем японського виробництва. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте машину фарбами чи фломастерами.

Honda Pilot LX – розмальовка з популярною машиною японського виробника. Особливою любов’ю вона користується на Близькому Сході, в РФ, Північній та Латинській Америці. Роздрукуйте та розфарбуйте цей надійний кросовер від Honda.

Honda Civic DX – розмальовка із ще однією версією легендарного автомобіля японського автомобільного концерну. Роздрукуйте зображення моделі та розфарбуйте картинку Хонди Civic DX, яка вироблялася з 1996 по 2000 рік.

Honda Legend – розмальовка із чорно-білим зображенням седана преміум-класу. Він вийшов серію у 1985 році, а у 2013 році автомобіль зійшов з конвеєра. Роздрукуйте або збережіть картинку з цим розкішним автомобілем та розфарбуйте Honda Legend разом із друзями.

Honda FIT – розмальовка з легковим автомобілем, який у деяких країнах продається під ім’ям Jazz. Він випускався у місті Судзука та двічі брав премію на батьківщині як найкраще авто. Додайте цю машину до колекції своїх малюнків! Роздрукуйте та розфарбуйте Honda FIT фарбами або олівцями.

Honda Element LX – розмальовка з машиною на базі Honda CR-V, але в іншому кузові. Чим відрізняються ці моделі одна від одної, можна порівняти, якщо роздрукувати картинки з ними та розфарбувати їх.

Honda ASM – розмальовка з концептом авто, який був представлений на токійському автошоу у 2003 році. Вже через рік автомобіль вийшов у серію. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з прототипом Honda Elysion.

Honda FCX Clarity – розмальовка з унікальним автомобілем на водневому паливі. Він був випущений ще 2008 року. Щоб познайомитись з цією машиною ближче, роздрукуйте картинку з нею та розфарбуйте ручками або олівцями.

Honda MDX – розмальовка з автомобілем, який прийшов на зміну моделі Acura SLX. Роздрукуйте картинку з машиною та розфарбуйте авто преміум-класу фломастерами або олівцями.

Honda Odyssey EX – розмальовка з однією з версією популярного мінівена японського походження. Цей варіант «Одіссея» від Хонди – рідкісний гість на дорогах Росії. Щоб познайомитися з машиною ближче, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її.

Honda Remix – розмальовка з концептуальним автомобілем концерну «Хонда». Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте машину, яка має «дружній вираз обличчя».