Розмальовки машини Феррарі

Розмальовки машини Ferrari — чорно-білі зображення з культовими автомобілями італійського бренду для дитячої творчості. Компанія, яку заснував гонщик-італієць, випускає лише гоночні та спортивні авто класу «люкс». Володіти будь-якою з цих машин мріє кожен хлопчик! І повірте, виконати цю заповітну мрію просто. Для цього потрібно роздрукувати картинку із зображенням автомобіля з добірки, а потім розфарбувати свою «Феррарі» фломастерами чи олівцями!
Розмальовка Ferrari F2008 – знаменитий гоночний болід найвідомішого по всьому світу автомобільного бренду. Хочете відчути себе за кермом цієї гонки? Розфарбуйте Ferrari F2008 у яскраві кольори команди олівцями чи фарбами.

Ferrari FXX K – розмальовка зі швидкісним автомобілем, який був випущений лише у 30 екземплярах. Володіти таким суперкаром можна вже сьогодні. Роздрукуйте картинку авто та розфарбуйте його разом з батьками чи друзями.

Розмальовка Ferrari 599 GTB ілюструє обмежену модель гоночного автомобіля для розфарбовування. Згадайте найпопулярніший колір італійської марки та розфарбуйте аналогічно модель Ferrari 599 GTB, яка може розігнатися до 330 км/год!

Ferrari 458 Italia – розмальовка з автомобілем, який вивів компанію на новий рівень. Ця висока, потужна і футуристична модель займе всю вашу увагу, коли ви розфарбовуватимете її олівцями або фломастерами.

Ferrari F40 – розмальовка з автомобілем, який був випущений компанією до свого сорокарічного ювілею. Роздрукуйте картинку з цим авто та розфарбуйте його олівцями або фломастерами разом із друзями.