Розмальовка машини Тойота

Розмальовки машини Тойота – контурні зображення автомобілів та логотипів найбільшої компанії світу з випуску машин. Японський автозавод сьогодні випускає легкові автомобілі, позашляховики та вантажівки, а компанія утворилася на початку минулого століття для виробництва ткацьких верстатів. Машини Toyota цінують за зручність, стильне виконання та надійність авто у будь-якій ціновій категорії. Розкажіть хлопцям під час розмальовки, що японський автомобільний концерн також став першим автомобілебудівником, який запропонував покупцям гібриди.
Розмальовка Toyota Camry – чорно-біле зображення для розфарбовування найпопулярнішої в Росії машини японського виробництва. Щоб бути ближчим до свого покупця, концерн Toyota навіть запустив виробництво моделі цього авто в 2007 році в Росії. Розфарбуйте Toyota Camry фарбами чи олівцями.

Toyota Land Cruiser – розмальовка із позашляховиком японського виробництва. Перший з цих автомобілів був випущений ще 1951 року. Розфарбуйте олівцями або ручками найвідомішу машину Toyota.

Toyota Corolla – розмальовка з найпопулярнішою машиною японського виробника. Вже в середині 70-х років минулого року Toyota Corolla увійшла з цим титулом до списку рекордів Гіннесса. З того часу вона утримує це звання: за 52 роки випуску їх було продано близько 40 мільйонів. Розфарбуйте Toyota Corolla разом із батьками чи друзями.

Toyota Celica – розмальовка зі спортивним автомобілем. Він змінював свій зовнішній вигляд сім разів за 36 років випуску. Розкажіть хлопцям, що 5000 машин вийшли з конвеєра на честь гонщика Карлоса Сайнса, доки вони розфарбовують зображення Toyota Celica.

Розмальовка Toyota Rav4 – картинка з першим у світі кросовером. Він з’явився 1994 року під тим самим ім’ям. Цей автомобіль одразу оцінила молодь. Роздрукуйте зображення Toyota Rav4 та розфарбуйте його фломастерами або ручками.

Розмальовка Toyota Auris – розмальовка з авто, яке наробило багато галасу ще за рік до випуску. Ескізи цієї моделі з’явилися в Мережі ще 2005 року. Розфарбуйте Тойота Ауріс олівцями та уявіть себе за його кермом.

Toyota Avensis – чорно-біле зображення популярної моделі Toyota. Це відмінний автомобіль, що поєднує в собі комфорт та прийнятну ціну. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть картинку з Toyota Avensis.

Розмальовка Toyota Sequoia – чорно-біле зображення машини, яка збиралася на базі моделі першого покоління Toyota Tundra. Розфарбуйте повнорозмірний позашляховик на прикладі фарбами або фломастерами.

Toyota Venza – картинка для дитячої творчості з автомашиною, яка випускалася лише 7 років. До Росії середньорозмірний кросовер потрапив у 2013 році. Розфарбуйте Toyota Venza олівцями чи фарбами.

Toyota Supra – розмальовка з автомобілем, який перейняв первинну зовнішність від іншої моделі Тойота. Роздрукуйте або збережіть зображення легендарного спорткара, щоб розфарбувати його разом із юним геймером чи шанувальником фільмів «Форсаж».

Розмальовка Toyota Highlander – молодіжний кросовер, що випускається з 2000 року. Він визнаний одним із найбезпечніших автомобілів для водіїв, пасажира та пішоходів у 2014 році австралійськими фахівцями. Розфарбуйте Toyota Highlander у кольори, які вам подобаються.

Toyota FT-MV – розмальовка з прототипом мінівену бізнес-класу. Розкішний автомобіль з 6 шкіряними сидіннями оснащений РК-дисплеями на спинках, бортовим комп’ютером та низько розміщеними вікнами для кращого огляду. Розфарбуйте цей комфортабельний мінівен від Toyota.

Розмальовка Toyota iQ – сімейний міський автомобіль мікро-преміум класу зі зручним салоном та трьома дверима. Економічний та маневрений міні-кар продуманий до дрібниць і став першим конкурентом автомобіля Smart. Розфарбуйте цей компактний автомобіль від Toyota фарбами чи олівцями.

Toyota Urban Cruiser – розмальовка з машиною, яка чудово почувається в міських умовах. Його випускають із 2002 року, але автомобіль не втратив популярності. Роздрукуйте зображення зручного автомобіля, який цінують за компактність, економічність та маневреність, та розфарбуйте фломастерами або олівцями.

Розмальовка Toyota Yaris представляє легковий автомобіль для життєрадісних людей. Навіть у його назві звучить співзвучність іменам давньогрецьких богинь веселощів та радості. Розфарбуйте цей міський автомобіль у яскраві відтінки.

Toyota Tundra – розмальовка із зображенням повнорозмірного пікапа японського виробництва. Автомобіль цінується за безпеку, комфорт та місткість вже 18 років. Ця машина буксирувала американський шатл у 2012 році у Каліфорнійський науковий центр. До розфарбовування Тойота Тундра приєднається навіть ваш тато!