Розмальовки машини ВАЗ

Розмальовки машини ВАЗ – колекція зображень реальних автомобілів вітчизняного виробництва. Компанія АвтоВАЗ базується в Тольятті та веде свою історію з середини 60-х років минулого століття. Автозавод – найбільший автобудівельник РФ та Східної Європи. Автомобілі ВАЗ можна зустріти у Латинській Америці, Азії, Канаді та Австралії. З конвеєра АвтоВАЗ сходять легкові автомобілі, позашляховики, фургони та вантажівки. Вибирайте картинку з машиною ВАЗ, роздруковуйте та розфарбовуйте фломастерами або олівцями.
ВАЗ 2107 – “класика” вітчизняної автопромисловості. Усім відома сімка жигулів. Тип кузова – седан. Об’єм двигуна за 30 років випуску авто змінювався від 1,3 до 1,7 л. Потужність двигуна – 77 к.с. Максимальна швидкість – 150 км/год. Розфарбуйте найпопулярнішу модель для тюнінгу в РФ та культовий автомобіль Угорщини.

Розмальовка ВАЗ 2110 – зображення автомобіля, який вивів вітчизняну автопромисловість на новий рівень. Знаменита «десятка» була забезпечена бортовим комп’ютером, електронною системою керування двигуном та оцинкованими деталями кузова. Розфарбуйте ВАЗ 2110 в один із традиційних кольорів цієї моделі.

ВАЗ 2115 – розмальовка автомобіля, що входив до сімейства LADA Samara-2. З цієї машини почалися серйозні зміни кузова, підвіски та трансмісії. Розфарбуйте зображення «пляшки» разом із дітьми та розкажіть їм, що ця модель була однією з найпопулярніших серед Жигулів.

Розмальовка Лада Пріора є авто, яке потіснило з 2009 року попереднє покоління ВАЗ. Автомобіль двічі займав перше місце серед продаваних автомоделей на внутрішньому ринку. Розфарбуйте знамениту Ладу Пріору фарбами чи олівцями.

Розмальовка Лада Гранта – автомобіль, який замінив класику вітчизняної автопромисловості в кузові седан. Він став першою моделлю АВТОВАЗу, де автоматична коробка передач входить до базової комплектації. Розфарбуйте Ладу Грант разом друзями або батьками.

Лада Каліна – розмальовка автомобіля, який випускався з 2004 року та зійшов з конвеєра у 2018 році. Роздрукуйте та розфарбуйте машину, на якій здійснив автопробіг В. Путін улітку 2010 року.

ВАЗ 2112 – розмальовка автомобіля, який поєднав у собі конструкцію та салон “десятки”, а заднє сидіння “одинадцятої” моделі АВТОВАЗ. Роздрукуйте та розфарбуйте ВАЗ 2112, яка набула більш спортивного вигляду.

ВАЗ 2108 Самара – розмальовка з першим автомобілем заводу АТОВАЗ, який не пов’язаний із технічною базою Fiat. Усередині країни він довго носив ім’я “Супутник”, а на експорт машина постачалася як LADA Samara. Розфарбуйте знамениту «вісімку» олівцями чи фломастерами.

Розмальовка ВАЗ 2131 Нива — зображення компактного, витривалого та місткого позашляховика вітчизняного виробництва. Він плавно йде по бездоріжжю завдяки оновленій підвісці, не боїться холоду та спеки, і має складні сидіння ззаду. Розфарбуйте вседорожню Ниву олівцями чи фарбами.

ВАЗ 2121 Нива – розмальовка ще одного позашляховика, який люблять ще з радянських часів. Його високу прохідність, місткість та повний привід одразу оцінили мисливці, рибалки та мандрівники з бездоріжжя. Розфарбуйте Ниву у яскраві кольори за допомогою олівців або фломастерів.

Лада Largus – чорно-біле зображення автомобіля, що випускається з 2012 року, у кузові універсал. Платформа машини на основі румунського автомобіля Dacia Logan MCV. Розфарбуйте Лада Largus фломастер або олівцями.

Нива Chevrolet – розмальовка із сімейним та містким автомобілем, який випускається з 2002 року. Машина, окрім звичайного дизайну, мала 4 обмежені випуски. Вже у 2014 році був представлений концепт-кар цього позашляховика, який вийде у серійне виробництво у 2019 році. Розфарбуйте Шевроле Ніву у помітні кольори олівцями.

ВАЗ 2323 – розмальовка з перспективним автомобілем, який так і не увійшов до серії випуску оновленої серії «Ниви». Розфарбуйте стильний концепт-кар разом з дітьми олівцями або ручками.

Лада C Concept – розмальовка із представником нового купе від АВТОВАЗ. Автомобіль із трьома дверима, власним логотипом та унікальним дизайном уперше був представлений у 2007 році на виставці у Женеві. Розфарбуйте елегантну Ладу C Concept фломастерами чи олівцями.

ВАЗ 2111-90 Тарзан – розмальовка з рідкісним позашляховиком вітчизняного виробництва на дорогах. Автомобіль випускався дрібносерійно з 1997 року. У ньому поєднується відомий дизайн ВАЗу та висока прохідність «Ниви».

ВАЗ 2120 Надія – розмальовка першого у вітчизняній автопромисловості мінівена. Автомобіль на 7 місць розробили на основі «Ниви». Роздрукуйте або збережіть картинку, а при розмальовуванні розкажіть дітям, що цих авто було випущено лише 8 тисяч.

Машина міліції Росія – розмальовка із патрульним автомобілем, який можна було побачити до початку 2011 року. Роздрукуйте малюнок з ним та розкажіть дітям під час розфарбовування, що з січня 2011 року в РФ міліція була перейменована на поліцію.

Розмальовка з LADA Revolution представляє концептуальну модель спортивного автомобіля, який брав участь у гоночних змаганнях на звання найкращого авто серії «АвтоВАЗ» серед своїх побратимів у 2004-2008 роках. Роздрукуйте зображення з болідом та запропонуйте розфарбувати його друзям фломастерами або олівцями.