Розмальовки Форд

Розмальовки Форд – збірка розмальовок з одним із найзнаменитіших автомобілів світу. Історія цих машин зародилася тоді, коли хлопчик Генрі впав у калюжу з коня. Він пообіцяв собі створити такий транспорт, з якого людина ніяк не зможе впасти у багнюку. Вже 1893 року він створив першу «бензинову коляску». Як Генрі Форд та його однодумці покращили перший автомобіль, ви зможете дізнатися, коли розфарбуєте один із них. Роздрукуйте або збережіть малюнок з автомобілями Ford та розфарбуйте його ручками, фломастерами, олівцями.
Ford F-750 Tonka – розмальовка стильної, потужної і майже безшумної вантажівки від компаній Ford та Tonka. Цю модель вантажівки не випустять у серійне виробництво, але мати нею зможе будь-який хлопчик. Роздрукуйте та розфарбуйте вантажну машину фарбами чи олівцями.

Розмальовка Ford Explorer Sportsman сподобається любителям габаритних позашляховиків. Розфарбувати точні геометричні лінії можна олівцями, фломастер або ручками. Готову кольорову модель Ford Explorer Sportsman обов’язково оцінить чоловічу половину сім’ї!

Розмальовка Ford Mondeo – картинка для розфарбовування з моделлю, яка прийшла на зміну “Форду Сьєрра” ще 1993 року. Роздрукуйте або збережіть зображення Ford Mondeo, щоб розфарбувати олівцями або ручками.

Ford Focus – розмальовка, призначена не тільки для хлопчиків. Цю стильну модель Форда можна розфарбувати разом із друзями та подружками. Запасіться перед цим великим числом копій розмальовка та яскравих фломастерів!

Ford Mustang — розмальовка із зображенням легендарного автомобіля. Покататися на ньому з 1964 року – заповітне бажання будь-якого жителя планети. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її фломастерами та фарбами.

Розмальовка Ford C-Max – зображення п’ятимісного автомобіля, перше покоління якого офіційно не постачалося до Росії. Заженіть у свій намальований “гараж” цю машину! Просто роздрукуйте картинку та розфарбуйте її у улюблені кольори.

Ford Maverick – розмальовка зі стильною та потужною машиною, в яку закохаються усі ваші друзі! Заготуйте для них олівці, фломастери, фарби та малюнки Ford Maverick для розфарбовування.

Ford Kuga – розмальовка із зображенням компактного кросовера. Ще у 2013 році він був зібраний у Єлабузі за технологією повного циклу. Розкажіть про цей факт друзям, коли разом з ними розфарбовуватимете машину фломастерами або фарбами.

Ford SAV – розмальовка з машиною американського концерну «Форд». Вона обов’язково сподобається хлопчикам. Роздрукуйте зображення Ford SAV, візьміть олівці або фарби, щоб розфарбувати авто в компанії друзів!

Ford Verve – розмальовка з автомобілем, який зачаровує глядача плавністю ліній. Придбайте для свого «гаража» таку машину. Для цього надрукуйте або збережіть картинку. А після цього розфарбуйте її крейдою, олівцями або фарбами.

Ford Explorer – розмальовка з автомобілем від американської компанії. Ця модель відрізняється потужністю та надійністю. З таким авто можна вирушати навіть на край світу! Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з Ford Explorer, щоб відчути себе першовідкривачем нових земель.

Ford FG Falcon – розмальовка із ще одним представником автомобільного сімейства «Форд». Щоб відчути себе власником цього авто, роздрукуйте зображення машини та розфарбуйте його в улюблені кольори олівцями або ручками.

Ford Fiesta – розмальовка з автомобілем, день народження якого можна вважати 3 грудня 1973 року. На той час він з’явився на стадії проекту під кодовим ім’ям Bobcat. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть фарбами зображення легендарного хетчбека.

Ford Losis – розмальовка з концепт-каром, який був представлений в 2005 році на Франкфуртському автосалоні. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з цим автомобілем, щоб відчути себе його власником вже зараз.

Ford Expedition – розмальовка з великим позашляховиком, який змінив на посту у модельній лінійці компанії автомобіль Ford Bronco. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цією машиною, щоб розфарбувати її разом із юним любителем потужних автомобілів фарбами чи фломастерами.

Ford Ranger – розмальовка з пікапом, що має дуже цікаву історію. Як цей «сільський» автомобіль перебрався на міські вулиці, ви зможете обговорити з друзями, поки розфарбовуватимете Ford Ranger фломастерами або олівцями.

Ford Streetka – розмальовка з двомісним автомобілем від американського автоконцерну «Форд». Це авто можна зустріти на дорогах із 1996 року. Збережіть або роздрукуйте зображення з невеликою міською машиною, щоб розфарбувати його з друзями.

Ford Tungsten GT – розмальовка з першим спортивним автомобілем американського виробника. Історія спорткара почалася з того, що компанія Ford не зуміла купити фірму Ferrari. Роздрукуйте та розфарбуйте цю машину разом із друзями.

Поліцейський джип Англія – розмальовка з патрульною машиною в дорозі. Поспішають чи повільно їдуть представники поліції? Вирішіть разом із друзями, коли роздрукуєте та розфарбуєте картинку олівцями.

Розмальовка поліцейський Ford Reider – чорно-білий шаблон з американською машиною, яка допомагає поліції берегти спокій громадян та ловити злочинців. Роздрукуйте картинку з цим авто та запропонуйте хлопцям розфарбувати її олівцями або фломастерами.

Поліцейський Форд Іспанія – розмальовка з машиною, яку можна зустріти не в кожній поліцейській ділянці Громадянської гвардії Іспанії. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з автомобілем, щоб познайомитися з цим авто у деталях.