Розмальовки кабріолет

Розмальовки кабріолет – зібрання чорно-білих картинок для дитячої творчості з відкритими автомобілями. Мати машину з відкритим верхом — мрія будь-якого чоловіка, але вибрати, який автомобіль стане втіленням мрій, можна ще в дитинстві. Для цього роздрукуйте будь-яке зображення кабріолету, роздрукуйте та розфарбуйте у улюблений колір.
Mercedes SLR 722S Roadster – це розмальовка з кабріолетом випуску 2008 року. Авто лімітованої серії в 150 одиниць із заниженою підвіскою та потужним мотором. Машина з 5,5 літровим двигуном 650 к.с. Розгін до 100 км/год – за 3,7 секунд. Максимальна швидкість – 335 км/год.

Кабріолет Mercedes SLK 350 – з об’ємом двигуна 3,5 л. Потужність -306 л.с. Розфарбуйте цей спортивний Mersedes, що розганяється до сотні за 5,6 секунд. Максимальна швидкість – 250 км\год, обмежується електронікою.

Розмальовка Mercedes SL 500 ще одна картинка з машиною представницького класу. Автомобіль подовженої модифікації S-класу завжди доповнений маркуванням «L». Роздрукуйте та розфарбуйте Mercedes SL 500, який вперше в історії концерну отримав найвищий бал за екологічними вимогами до машини.

Розмальовка Mercedes Ocean Drive – концептуальний автомобіль представлений ще у 2007 році у Детройті. Дизайн кабріолету нагадує S600 і відсилає до розкоші та стилю 30-х років минулого століття. Розфарбуйте новий «експеримент» всесвітньо відомої марки разом із дітьми.

Розмальовка Audi TT представляє автомобіль, першу партію якого випустили 320 штук. Культовий автомобіль німецького автоконцерну, який зустрічає у багатьох фільмах. Розфарбуйте машину Audi TT, щоб поповнити свою колекцію картинок спортивних автомобілів.

Audi A3 Cabriolet – розмальовка з популярним у Європі автомобілем. Роздрукуйте або збережіть картинку з кабріолетом Audi A3, щоб розфарбувати її разом із друзями фломастерами чи олівцями.

Розмальовка Audi S5 Cabriolet демонструє модель, яка поставила крапку у випуску лінійки А та S. Ауді віддали перевагу м’якому даху, покращеній трансмісії quattro ultra, коробці передач S tronic та управлінню мультимедіа голосом. Розфарбуйте кабріолет Audi S5 фарбами або олівцями.

Розмальовка Mercedes SLK – легкий спортивний автомобіль. Розфарбуйте цей родстер класу люкс гелієвими ручками чи фломастерами разом із друзями чи батьками.

Старовинний кабріолет — розмальовка, де представлена ​​легенда автомобілебудування. Роздрукуйте або збережіть картинку з кабріолетом і розфарбуйте разом із хлопцями ручками або олівцями.

Розмальовка Renault Nepta демонструє двомісний автомобіль без даху. Швидкому авто не вистачає яскравих кольорів! Батьку або старшому братові буде цікаво приєднатися до розмальовки Renault Nepta.

Розмальовка Renault Wind – це чорно-біле зображення витонченого концепткару та можливість виявити свою фантазію. Автомобіль розрахований на два місця та оснащений складним дахом. Дітям сподобається обводити контури та зафарбовувати деталі Renault Wind.

Volkswagen Concept R – розмальовка з так і не випущеним у серію спорткаром німецької компанії. Якщо вам подобаються машини в ретро-стилі, роздрукуйте картинку з цим концептуальним авто та розфарбуйте його аквареллю або олівцями.

Volkswagen New Beetle – розмальовка з машиною, яка нагадала, як мінімум, мільйону людей про популярний колись «жук» від німецької компанії. Саме стільки людей купили нову версію машини. Розкажіть про це друзям, коли розфарбовуватимете разом з ними Volkswagen New Beetle.

Jaguar XKR – розмальовка зі знаменитим представником британської автопромисловості. Чому «Ягуар» став взірцем гармонії обробки салону та ліній кузова, ви зможете зрозуміти, коли розфарбуєте цю модель олівцями або ручками.

Jaguar XK – розмальовка з автомобілем, який вийшов на конвеєр у Касл-Бромвічі у 2006 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з цим представником потужної «котячої» родини, щоб розфарбувати фломастерами, фарбами чи олівцями.

Jaguar XKR Convertible – розмальовка з авто, яке нерідко можна помітити у фільмах з Джеймсом Бондом, легендарним агентом 007. Роздрукуйте картинку з цією машиною та запропонуйте її розфарбувати хлопчакам, які мріють стати секретними агентами.

MW 328 Hommage – розмальовка з автомобілем, який був випущений спеціально до 75-річного ювілею спортивного авто BMW 328. Щоб познайомитися з цією моделлю ближче, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її!

BMW M8 Cabrio – розмальовка з однією з найдорожчих машин восьмої серії від баварської марки. Роздрукуйте зображення з кабріолетом та розфарбуйте його з друзями фломастерами та гелієвими ручками!