Розмальовки Май Літл Поні

Розмальовки Май Літл Поні – колекція зображень епізодів з улюбленого у всьому світі дітьми мультсеріалу та персонажів історії про маленьких поні. Жителі і мешканки Понівіля і всієї Еквестрії мають різні таланти і магічні сили. А які поні вам подобаються? Заводна Пінкі Пай, чарівна принцеса Селестія, Райдуга Деш або Сутінкова Іскорка? Знайдіть улюбленого героя «Май Літл Поні», роздрукуйте та розфарбуйте їх олівцями, фарбами чи гуашшю.
Поні Раріті і Пінк Пай дружать давно і розуміють один одного з півслова. Ось і зараз дві маленькі подруги задумали якийсь незвичайний сюрприз для своїх сестер! Що це буде?

Світі Бель – сестра поні Раріті. Вона чарівна і зуміла привернути до себе Еппл Блум і Скуталу. А ще Світі Бель чудово співає, і за це маленьку поні обожнює вся Еквестрія!

Веселка Деш знову кинулася до пригод на всій швидкості. А ви знаєте, що бешкетна і стрімка Веселка Деш може очистити небо Понівіля, за її словами, від хмар за 10 секунд?

Скуталу отримала відзнаку – розмальовка, де юна поні радіє своїй перемозі. Допоможіть зробити її світ яскравішим за гуашш і фарби, адже Скуталу доклала чимало зусиль, щоб отримати довгоочікувану нагороду.

Розмальовка Добра Епплджек знайомить нас із працелюбною мешканкою Еквестрії. Епплджек дбає про свою ферму, любить працювати в саду і на перше прохання прийде на допомогу своїм друзям.

Мила Флаттершай – розмальовка з поні, яка обожнює тварин. Напевно, вона і зараз думає про те, як поліпшити умови для них. Розфарбуйте Флаттершай та послухайте про її плани.

Розмальовка Еппл Блум усміхається – позитивна картинка для творчості. Молодша сестра Епплджек і Великого Макі відвідує школу, носить яскравий рожевий бантик і мріє про нову відзнаку. Розфарбуйте Еппл Блум фарбами чи фломастерами.

Світі Бель хоче допомогти Раріті. Тримайтеся, схоже, у Понивіллі знову будуть неприємності. Простежте за крихтою Бель. Для цього роздрукуйте картинку і розфарбуйте юну шукачку відзнак фарбами.

Мила Раріті – модний дизайнер Понівіля. Вона тримає бутік і шиє вбрання всім подругам та мешканцям містечка. Може, і зараз Раріті обмірковує новий фасон сукні? Розфарбуйте Раріті у світло-сірий колір, а гриву у фіолетову палітру.

Розмальовка Коко Поммель є помічницею модельєра Сурі. Коко скромна та елегантна, носить комірець з білою облямівкою, червону краватку та шпильку. Розфарбуйте Коко Поммель яскравою гуашшю, щоб надати їй упевненості.

Розмальовка Чирайлі показує шкільну вчительку юних поні. Чарівна конячка присвятила всю себе дітям, навіть на особисте життя у неї не залишається часу. Роздрукуйте картинку з Чирайлі та розфарбуйте її олівцями.

Весела Пінк Пай знову вирушає в «Цукровий палац». Тут вона працює, розважає дітей, а ввечері вона влаштовує вечірку. Бажаєте брати участь у святі? Розфарбуйте Пінк, і вона обов’язково запросить вас до себе!

Розмальовка Мод Пай – сестра Пінкі та її повна протилежність. Мод любить усамітнення, вивчати каміння та читати книги про них. Розфарбуйте Мод Пай, щоб почути від неї багато цікавих історій про каміння.

Розмальовка Скутал щось знайшла – малюнок у чудовій якості. Він показує цікавий характер молодої школярки. Пегас Скуталу любить швидкість, спорт і Веселку Деш. Розфарбовуйте Скуталу гуашшю або гелієвими ручками.

Епл Блум – земна поні, розмальовка для дівчаток. Виберіть цей малюнок для творчості, якщо вам подобаються молоді мешканці Понівіля. Еппл Блум любить свою сім’ю, а разом з подругами завойовує нові відзнаки.

Розмальовка Сутінкова Іскорка – принцеса дружби демонструє головного персонажа сезону мультсеріалу My Little Pony під девізом: Дружба – це диво. Якщо ви цінуєте дружбу, обов’язково роздрукуйте та розфарбуйте Сутінкову Іскорку разом із друзями.

Розмальовка Маленька Сутінкова Іскорка показує найкращу ученицю принцеси Селестії. Попереду на неї чекає багато пригод, а поки вона просить розфарбувати її, бо Іскорка щось наплутала в заклинаннях і втратила своє розмальовка.

Принцеса Селестія – розмальовка для шанувальників мультсеріалу про життя Понівіля. Без принцеси життя у всій Еквестрії завмерло б. Саме поні-алікорн Селестія виводить сонце над країною.

Таємнича Місячна Поні – розмальовка з грізною правителькою ночі. Вона керує місяцем, може насилати кошмари на поні або захищати від них уві сні. Розфарбуйте алікорну та сестру принцеси Селестії фарбами.

Розмальовка Спайк – друг Іскорки для фанатів головної героїні мультсеріалу “Май Літл Поні”. Сутінкова Іскорка сама допомогла вилупитися маленькому драконові з яйця. Розфарбуйте нерозлучного друга Іскорки у фіолетових та зелених кольорах.

Пінк Пай йде на свято – розмальовка для дівчаток у відмінній якості. Пінк обожнює веселитися, і на вечірку хоче потрапити в кращому вигляді. Допоможете їй вбратися в яскраві фарби?

Поні Райдуга танцює — і це не дивно! Веселка обожнює не лише змагатися у швидкості, а й веселитися із друзями. Збережіть або роздрукуйте зображення Райдуги Деш у танці та розфарбуйте фломастерами.

Добра поні Флаттершай – розмальовка з найжаліснішою жінкою Еквестрії. Будиночок пегаса Флаттершай стоїть поруч із лісом, і щоранку вона годує тварин. Бажаєте послухати кумедні історії про них? Розфарбуйте Флаттершай зараз!

Розмальовка Епплджек – майстер частування, як і вся її сім’я. Разом вони почали вирощувати яблука після знайомства із принцесою Селестією. Розфарбуйте найчеснішу та найнадійнішу із сімейства Еппл у жовтій палітрі.

Красуня Раріті – розмальовка з однорогом та подругою Сутінкової Іскорки. Раріті – дуже щедра поні. Вона завжди рада допомогти навіть незнайомцю, і обов’язково поділиться і з вами чудовим настроєм.

Розмальовка Шайнінг Армор – брат Іскорки представляє єдиного друга Іскорки у дитинстві. Саме цей єдиноріг створив захисне магічне поле над Кантерлотом та по праву став начальником міської варти. Розфарбуйте справжнього лицаря Еквестрії гуашшю та пером.

Розмальовка Каденс – дружина Шайнінг Армора та ще один алікорн імперії. Вона настільки любить чоловіка, що їхні магії поєднуються і рятують ціле місто від навали перевертнів. Роздрукуйте або збережіть зображення Каденс та розфарбуйте разом із друзями.

Іскорка з подругами — розмальовка із найяскравішими персонажами історії про поні. Веселка Деш та Епплджек завжди поруч, коли Сутінковій Іскорці потрібна підтримка та супутники у подорожах.

Розмальовка Каденс у сукні, яку вона одягла на весілля з Шайнінгом Армором. Особливою силою Каденс є вміння примиряти поні та дарувати кохання, тому вона стане чудовою опорою начальнику варти Кантерлоту.

Поні навчаються магії – розмальовка зі звичайним заняттям юних учениць школи Понівіля. Скутала і Крихітка Бель захоплено слухають своїх наставників. Розфарбуйте подруг у їхні улюблені кольори фарбами.

Іскорка доглядає малюків. Схоже, їй подобається спостерігати за їхніми витівками та забавами. Приєднуйтесь до веселої компанії і розфарбуйте аквареллю або гуашшю, що гарцює Іскорку.

Розмальовка Друзі поні із мультиплікаційного серіалу My Little Pony. Сутінкова Іскорка, яка вже стала алікорном, разом з Епплджек та Пінкі Пай готові до нових пригод.