Розмальовки Рапунцель

Розмальовки Рапунцель – дитячі картинки для розфарбовування з найдовговолосою принцесою діснеївських мультфільмів. Рапунцель була викрадена в дитинстві злою чаклункою і довго жила у високій вежі. Причиною її викрадення було незвичайне волосся дівчини. При їх розчісуванні відьма знову набувала молодості, але одного разу Рапунцель таки вирушила на пошуки своїх батьків. Дорогою знайшла нових друзів, а в рідному замку її чекали не лише батьки, а й чимало пригод. Приєднуйтесь до пригод життєрадісної принцеси – розфарбуйте Рапунцель та її друзів олівцями, фарбами чи фломастерами.
Весела принцеса Рапунцель – розмальовка із зображенням принцеси, яка розгойдується на власному волоссі. Щоб приєднатися до забав улюбленої героїні, розфарбуйте вбрання Рапунцель та зачіску олівцями чи фарбами.

Розмальовка Рапунцель і Кассандра – портрет двох відважних подруг, які готові до будь-яких небезпек та пригод. Поки вони разом, їм нічого не загрожує. Розфарбуйте цих сміливих дівчат фломастерами чи олівцями!

Розмальовка Кассандра – подруга Рапунцель, якій подобаються авантюри. Коли довкола панує спокій, Кассандрі стає нудно. Розфарбуйте портрет відважної дівчини, щоб вона знову змогла вирушити назустріч пригодам!

Розмальовка, де Рапунцель задумалося, показує, як принцеса осмислює новий проект. Цікаво, про що вона пише у своєму зошиті? Спробуйте дізнатися, поки розфарбовуватимете Рапунцель фарбами або олівцями.

Кассандра та Рапунцель малюють — розмальовка із двома нерозлучними подругами. Вгадайте, кому з них нудно? Спробуйте передати настрій кожній із дівчат у фарбах. Використовуйте крейди та олівці для розфарбовування Рапунцель та її подруги.

Рапунцель стріляє з лука — розмальовка із принцесою, яка вчиться справлятися зі зброєю. Невтомна Рапунцель готова на все, щоб захистити своїх підданих, і вони люблять свою принцесу. Розфарбуйте довговолосу героїню мультфільму фарбами чи олівцями.

Рапунцель та Юджин на конях — розмальовка із двома персонажами диснеївського мультфільму, яких неможливо уявити один без одного. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет принцеси Рапунцель та Юджина, поки вони не помчали вперед на своїх скакунах.

Рапунцель читає книги — розмальовка із чорно-білим зображенням довговолосої красуні за хвилини відпочинку. Запропонуйте подружкам розфарбувати портрет Рапунцель разом із фарбами або фломастерами.

Рапунцель та її чарівне волосся — розмальовка з принцесою Діснея, яку знає кожна дитина. Щоб весело провести час із подругами, роздрукуйте кілька копій цього зображення та розфарбуйте Рапунцель разом!

Розмальовка Веріан – алхімік-початківець, ще один персонаж з мультсеріалу про принцесу Рапунцель. Роздрукуйте картинку з ним у форматі А4 і розфарбуйте молодого генія олівцями або фарбами.

Розмальовка Юджин – любитель пригод приверне до творчості не лише дівчаток. Запропонуйте розфарбувати цього героя хлопчикам. Вони, напевно, з радістю відгукнуться на ваше прохання.

Кінь Максимум – розмальовка з вірним другом принцеси Рапунцель. Відданий товариш готовий на все, щоб захистити свою господарку. А ще Максимум знає, наскільки важливий у житті принцеси, і іноді пізнається. Розфарбуйте героя мультфільму фарбами чи олівцями.

Рапунцель та Юджин – розмальовка з двома персонажами мультсеріалу «Рапунцель. Заплутана історія”. Вони не приховують своїх почуттів по відношенню один до одного і готові завжди прийти на допомогу тим, хто опинився в біді.

Розмальовка Батьки принцеси Рапунцель – портрет королівського подружжя викликає повагу. Мати і батько довговолосої красуні сидять на троні. Чи зможете надати урочистості це розмальовці за допомогою акварелі або олівців?

Рапунцель обіймає батька — розмальовка із зворушливим сюжетом із мультсеріалу. Суворий і величний правитель держави в цей момент відступив перед чарівністю своєї дочки і радо виявляє свої батьківські почуття. Розфарбуйте цей момент із життя королівської родини.

Рапунцель та її друзі – розмальовка з дружною командою принцеси. Усі її товариші зібралися разом, щоб вирушити у небезпечну подорож. А поки що їм необхідно зробити фотографію на згадку. Розфарбуйте їх за допомогою олівців або фломастерів.