Розмальовки Монстр Хай

Розмальовки Монстр Хай – зображення легендарних героїнь унікальної колекції ляльок зі світу фантастики та жахів. Ці американські іграшки так сподобалися дівчаткам планети, що зняли про них мультсеріал. Чарівні дівчата та юнаки походять від відомих лиходіїв. Всі персонажі мають неприродні для людей відтінки шкіри, а їх вихованці – розмальовкам вовни. Щоб поринути у пригоди дивовижних ляльок, не потрібно потрапляти до школи монстрів. Просто роздрукуйте картинки із зображенням Монстр Хай, розфарбуйте їх та придумайте свою історію про них.
Розфарбуйте найвідомішу ученицю Школи Монстрів, Клео де Ніл. Дочка мумії любить бути в центрі уваги, високе взуття та прикраси. Використовуйте для її розфарбовування синій та бірюзовий кольори.

Модниця Дракулаура збирається на заняття до школи монстрів. Допоможіть чарівній доньці Дракули виглядати на чудово! Роздрукуйте картинку з нею та розфарбуйте фарбами або олівцями.

Френкі Штейн – розмальовка однієї з дружніх учениць Школи Монстрів. Коли ви приступите до розфарбовування доньки Франкенштейна, згадайте, що у неї очі різного кольору: синій та зелений.

У Клодін Вульф, однієї з учениць Монстр Хай, незвичайна зовнішність. Дівчина поєднує в собі риси людини та вовка. Обов’язково візьміть для її розфарбовування коричневу фарбу, адже у Клодіна каштанове волосся.

Клео де Ніл подобається позувати у яскравому вбранні. Зверніть увагу дочки мумії, вона так це любить! Роздрукуйте, збережіть портрет Клео де Ніл у профіль та розфарбуйте його фарбами чи гуашшю.

Дракулаура – розмальовка найчутливішої дівчини у Школі Монстрів, подруги Клодін та Френкі. Приймальна дочка Дракули любить веселощі, фіолетові відтінки та чорний колір. Для розфарбування її образу візьміть гуаш або фломастери.

Вервольф Клодін Вульф про щось задумалася. Візьміть акварельні фарби або гуаша, щоб розфарбувати її. Вдячна за стильний образ дівчина неодмінно відкриє вам свої таємниці.

Хані Свомп зачарувала не одну дівчинку. Нащадок болотного чудовиська Хані успадкувала від нього бірюзовий відтінок шкіри. Улюблені кольори дівчини – зелений та жовтий. Пам’ятайте про це, коли візьмете фломастери або фарби для її розфарбовування.

Клодін, Френкі та Дракулаура подружилися в Школі Монстрів і стали нерозлучними. Ось і зараз вони позують разом Хані Свомп. Ось тільки її фотоапарат несправний: кудись зникли всі фарби. Допоможете виправити ситуацію та розфарбувати дівчат та їх вбрання?

Дракулаура позує – розмальовка для шанувальниць школи Монстр Хай. Подружитися з донькою Дракули просто. Вона любить розважатися та вбиратися. Допоможіть розфарбувати її розкішне вбрання – і вона стане вашою подругою!

Розмальовка Монстр хай – найкращі подруги для дівчаток. Любите незвичайні іграшки та мультфільми? Знайомтеся! Це учениці Школи Монстрів! Вони цінують дружбу, індивідуальність та яскраві фарби.