Розмальовка русалочка

Розмальовки Русалочка – це картинки з милою мешканкою підводного царства, русалкою Аріель. Мультфільм про саму неслухняну доньку правителя морів Тритона знято за сюжетом казки Андерсена на студії «Дісней». Русалочка товаришує з рибкою Флаундером, крабом Себастьяном, постійно потрапляє в цікаві ситуації і якось закохується в принца Еріка. Якщо вам хочеться познайомити дитину з героями свого дитинства, роздрукуйте кілька картинок та запропонуйте їм розфарбувати героїв історії про Русалочку разом.
Жовтий із синіми смужками Флаундер — морська рибка та найкращий друг Аріель. Роздрукуйте, збережіть та розфарбуйте чарівного товариша русалочки гуашшю або акварельними фарбами.

Розмальовка з мрійливою русалкою біля надводного каменю. Роздрукуйте або збережіть зображення у високій якості з Аріель та розфарбуйте його акварельними олівцями або гуашшю.

Нерозлучні друзі люблять радувати одне одного. На зображенні Флаундер подає русалочці квітку. Яким він у вас буде? Використовуйте для фарбування фарби або олівці.

Аріель закохалася в принца Еріка і часто мріє про нього. Розмальовка диснеївської принцеси підводного світу та її спогадів про коханого можна втілити восковою крейдою або олівцями.

Розмальовка з Аріель, що сидить на камені, схоже на сюжет для художника. Роздрукуйте картинку у високій роздільній здатності в повний лист і розфарбуйте її гуашшю або акварельними олівцями.

Розмальовка тріо таких несхожих та вірних своїй дружбі товаришів на чолі з Аріелем. Мрійлива русалочка, романтичний Флаундер та скептик Себастьян вийдуть реалістичними, якщо використати фарби та гуаш при розмальовуванні.

Друзі діснеївської принцеси Аріель ведуть невимушену розмову на картинці. Це рідко трапляється. То чому б не розфарбувати цей момент самим? Роздрукуйте зображення та беріться за пензлі та фарби.

Розмальовка з безтурботними іграми Аріель, Себастьяна та Флаундера. Роздрукуйте це зображення, візьміть олівці з фарбами та познайомте своїх дітей із улюбленим мультфільмом свого дитинства.

Грізний цар моря Тритон насправді дуже дбайливий батько. Роздрукуйте, збережіть та розфарбуйте зображення фарбами або олівцями разом з дітьми після їх недавніх витівок, щоб показати їм своє кохання.

Русалочка з кращими друзями — розмальовка для дівчаток різного віку. Русалочка Діснея задумала нову пригоду разом із Флаундером та Себастьяном. Бажаєте дізнатися про нього першими? Роздруковуйте малюнок та розфарбовуйте фарбами, і, можливо, друзі візьмуть