Розмальовки Мешканці морів та океанів

Розмальовки Мешканці морів та океанів – дитячі картинки з грізними хижаками та невинними рибками, величними китами та цікавими дельфінами. Щоб вивчати підводний світ, необов’язково занурюватись з аквалангом! Чорно-білі зображення морських ковзанів, атолів, медуз та акул готові розповісти вам все найцікавіше про життя жителів Світового океану. Вибирайте цікавий вам сюжет, роздрукуйте або збережіть і розфарбуйте картинку олівцями або фарбами.
Рибка посміхається – розмальовка для дітей молодшого віку. Кумедна рибка з хвилястими лусочками, плавцями та хвостом. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із хлопцями.

Рибка з рум’янцем на обличчі допитливо поглядає на всі боки. Їй цікаво, в які кольори ви розфарбуєте її розкішні плавці, великий хвіст та луску. Використовуйте акварель, товсті і тонкі пензлики для розфарбовування рибки.

Морський котик циркач виконує складну програму трюків у формі моряків. Він вліз на спеціальну підставку, щоб його було видно навіть найменшим глядачам. Подякуйте цирковому артисту яскравим розмальовкам його вбрання та шкіри за виставу.

Веселий кит грається на хвилях. Розмальовка з найбільшим за розмірами мешканцем морів зацікавить навіть малюків. Роздрукуйте або збережіть малюнок для дітей та запропонуйте їм розфарбувати кита.

Грайливий дельфін – розмальовка з одним із найпопулярніших серед людей ссавців морських глибин. Дельфінам подобається слідувати за кораблями, вони легко навчаються і зазвичай добре розташовані до людей.

Веселий краб бавиться у воді. Одному грати нудно, приєднуйтесь до краба! Захопіть із собою фарби, щоб створити для краба власне чарівне царство одним помахом пензлика.

Розмальовка представляє дітям ще одну тварину, граціозну у воді та незграбну на суші. Морж із бивнями влаштувався відпочити на своєму лежбіщі. Він лежатиме довго, тому ви зможете не поспішати при його розфарбовуванні.

Кит пускає фонтанчик – розмальовка для наймолодших художників. Це величезна тварина, хоч і живе у воді, дихає повітрям, а зайву воду вихлюпує через спеціальний клапан на спині.

Медуза у воді граційно пересувається. Завдяки цьому зображенню ви зможете познайомити хлопців із подробицями будови тіла медузи, а потім разом розфарбувати картинку.

Розмальовка Морський коник пливе. Вона є унікальним підводним жителем. Морський коник став героєм багатьох мультфільмів як скакун морського царя, але цей хижак пересувається дуже повільно.

Зубаста акула сьогодні не є небезпечною. Вона прокинулася в гарному настрої і вирішила з кимось подружитися. Може, з вами? Просто клацніть їй боки пензликом і фарбами чи олівцями.

Маленький китеня вирушив у свою першу самостійну подорож. Він спливає на поверхню води і спостерігає за кораблями вдалині і за тим, як пливе блискуча велика жовта риба на небі.

Дельфінчик – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. При роздруковуванні зображення маленького дельфіна повністю займає аркуш формату А4 та зберігає чіткість ліній.

Маленька медуза бавиться у воді. Її оточують друзі, але у разі небезпеки вона готова себе захистити. На її щупальцях є спеціальні захисні присоски. Розфарбуйте юну модницю гуашшю та пером.

Маленький крабик уже навчився ходити боком, шукати їжу та чіплятися клешнями за те, що йому цікаво. Сміливий малюк не боїться і ворогів, але пам’ятає уроки мами, що даремно ризикувати собою не варто.

Маленький морський коник — розмальовка із хижим мешканцем моря. Ця істота знаходиться на межі вимирання та охороняється по всьому світу. Щоб помилуватися морським коником поблизу, роздрукуйте цю картинку і розфарбуйте.

Маленька рибка – розмальовка із забавною рибкою для дитячої творчості. Вона пливе вперед і ще не знає, що ви звернули на неї увагу. У які фарби та відтінки ви розфарбуєте крихітну рибку?

Маленька морська зірка з подивом оглядає все довкола. Море, де вона народилася, таке велике! Щодня тут відбуваються разючі події і поряд з малюком пропливають дивовижні створіння!

Маленький восьминіг ще недавно з’явився на світ. Він уражається всьому навколо, захоплюється спритністю та швидкістю рибок. Багато хто з них живе неподалік маленького восьминога.

Морж на льоду — розмальовка із зображенням суворого краю, де живуть великі тварини. Щоб вижити тут, потрібно бути чудовим плавцем, удачливим мисливцем та сміливим захисником своєї сім’ї.

Дельфін плаває з рибами – розмальовка з етюдом із підводного світу. Вона зацікавить дітей середнього та старшого віку. Запропонуйте їм разом розфарбувати зображення олівцями або фарбами.

Морський коник та його друзі безтурботно подорожують морською глибиною. Це розмальовка познайомить хлопців із мешканцями моря. Деякі їх ніколи не спливають близько до поверхні води.

Морська черепаха пливе — розмальовка черепашки, яка вивчає підводний світ. Вона вже знайшла собі подругу, і вони разом мандрують морем. Розфарбуйте черепах та корали олівцями або фарбами.

Медуза плаває в морі — розмальовка із напівпрозорою мешканкою моря. Вона майже повністю складається із води. Медузі не потрібна кров та мозок, зате ця істота може смертельно поранити і людину.

Веселий восьминіг – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. З цим жителем підводного світу не скучиш! Він любить грати в наздоганяння, любить кружляти до упаду і заводити нових друзів.

Схил плаває з рибами – розмальовка з етюдом мирного життя на глибині моря. Великий плоский скат укриває маленьких рибок під своїм тулубом від хижаків, а вони на подяку за це не дають йому занудьгувати.

Риби плавають у морі – розмальовка, де великі та маленькі рибки плавають серед водоростей. Тут вони можуть знайти собі корм і сховатися від підводних хижаків. Роздрукуйте та розфарбуйте милих рибок фарбами.

Кит плаває в морі – розмальовка з морським ссавцем, яке здалеку можна сплутати з островом. Такий він великий! Кита можна відрізнити від ділянки суші по його фонтану з дихала та швидкого пересування по воді.

Акули плавають у морі. Компанія морського коника не випадкова. Він теж хижак, хоч і не може похвалитися великими розмірами. Розфарбуйте фарбами чи олівцями цю дружну зграю у пошуках видобутку.

Веселі рибки – розмальовка для хлопців, які люблять досліджувати підводні глибини. Рибки зібралися дружною зграйкою, щоб потішитися. Разом вони не бояться жодних хижаків.

Розмальовка Морська зірочка в морі для дітей молодшого та середнього віку. Крихітка зірочка зачарована красою підводного світу і мріє потоваришувати з восьминогом і рибками.

Рибки серед водоростей — розмальовка із найпоширенішими мешканками морів, океанів та акваріумів, рибками. Рибки часто ховаються від хижаків у водоростях. Розфарбуйте рибок фарбами чи олівцями разом із друзями.

Рибка та її друзі мешкають у глибинах моря. Тут багато водоростей, коралів, раковин із перлинами та затонулих кораблів. Досліджуйте світ, де живуть великі та маленькі рибки, разом із цим розфарбуванням.

Рак повзе дном. Над ним пропливає знайомий скат і зграйка рибок. Як ввічливі сусіди вони завжди вітають одне одного. Розфарбуйте цих поштивих морських мешканців олівцями або фарбами.

Рибки плавають в акваріумі – розмальовка з привабливими домашніми улюбленцями. Одним своїм виглядом акваріумні рибки прикрашають найскромнішу оселю і налаштовують людей на спокійний лад.

Рибка малюк у морі ще ні з ким незнайома. Вона народилася кілька днів тому і не встигла мати друзів. Може, ви станете першим товаришем маленької рибки та розфарбуєте її?

Риба у водоростях ненадовго затрималася, щоб помилуватись красою цього підводного саду. Поруч із водоростями лежать різнокольорові великі та маленькі камінці. Розфарбуйте рибку за прикладом фарбами чи олівцями.

Зла акула – розмальовка для найвідважніших хлопців. Величезна хижачка нападає на зграю рибок. Розфарбуйте малюток у маскувальне розмальовка. Відчуйте силу своєї чарівної кисті та фарб!

Милий кит випускає фонтанчика через дихало на спинці. Так весло плисти хвилями! Приєднуйтесь до подорожі цього великого ссавця – попереду чимало цікавих пригод! Розфарбуйте маленького кита у цікаві кольори!

Красива рибка вирушила праворуч. До кого вона пливе? Куди прямує ця красуня підводного світу, розпитайте рибку, коли прийміться розфарбовувати її фарбами або олівцями.

Морський котик грає з м’ячем – розмальовка вухатого тюленя, який виступає перед публікою. Ці кмітливі тварини давно завоювали серця глядачів усього світу надзвичайними трюками та милими звичками. Розфарбуйте морського котика, доки він грає з м’ячиком.

Восьминіг усміхається – розмальовка з унікальним мешканцем морських глибин. Він володіє блакитною кров’ю, трьома серцями, великим інтелектом, любить чистоту і дотримується її у своєму житлі. Розфарбуйте милого восьминога фарбами чи фломастерами.

Гарний дельфін – розмальовка привабливого морського мешканця. Ця тварина любить спілкуватися, живе невеликими сім’ями та зворушливо піклується про потомство. Роздрукуйте зображення дельфіна та розфарбуйте його з дітьми олівцями.

Морський коник-малюк вивчає навколишній світ. Пересувається юний хижак повільно та обережно. Не злякайте маленького коника, коли розфарбовуватимете його, різкими рухами рук.

Маленький веселий краб посміхається і піднімає клешні на знак вітання. Він завжди радий познайомитись з кимось цікавим. А ви любите заводити нових друзів? Тоді розфарбуйте краба фломастерами та розкажіть йому трохи про себе.

Мила медуза ще зовсім крихта. Ще недавно вона була поліпом, а вже сьогодні юна медуза борознить морські глибини та шукає своє місце у цьому великому морі. Тут так багато всього цікавого! Розфарбуйте маленьку медузу разом із друзями.

Маленька черепаха пливе на глибині. Їй це подобається. Тут вона почувається затишно, а панцир у воді не здається таким тяжким, як на суші. Розфарбуйте юну черепашку за прикладом олівцями або гуашшю.

Мила морська зірка — розмальовка із істотою, яка розташувалася на дні, щоб відпочити. У цієї зірочки тільки п’ять променів, але у неї є родички, які мають понад півсотню «ніжок». Розфарбуйте цю морську зірочку у яскраві кольори!

Смугаста рибка нагадує формою свого тіла та хвоста два трикутники. А ще вона обрала для свого вбрання смугастий малюнок. Роздрукуйте зображення рибки та розфарбуйте його разом із дітьми у яскраві кольори.

Дельфін рятувальник – розмальовка ссавця мешканця морів у формі та кашкеті не випадкова. Дельфіни можуть врятувати людину, що тоне, винести його на берег, якщо в морі сталася аварія корабля. Розфарбуйте дельфіна олівцями чи фарбами.

Дельфін хлюпається у воді – розмальовка з милим створенням, який любить бути в центрі уваги. Ось і зараз дельфін підплив до берега, щоб показати людям свою майстерність в акробатиці та здобути заслужені оплески. Розфарбуйте гарного дельфіна фарбами або олівцями.

Риба Їжак – розмальовка з разючою мешканкою вод. Ця риба при першій небезпеці надмається, наче куля, а її колючки можуть боляче поранити необережних купальників. Роздрукуйте та розфарбуйте разом із дітьми це дивовижне створення.

Розмальовка Акваріум із рибками зачарує тих хлопців, які мріють завести нових домашніх вихованців. Запропонуйте їм розфарбувати акваріумних рибок та приміряти на себе роль їхнього власника.

Дельфін над водою – розмальовка з граціозним артистом дельфінарію. Він легко прослизнув у вузьке кільце. Змогла б і людина зробити так, обговоріть з хлопцями при розмальовуванні цього дельфіна.

Очастий крабик – розмальовка з мешканцем моря, який привітно махає вам обома клешнями. Він буде радий, якщо ви розфарбуєте навколишній підводний світ у яскраві фарби олівцями або фарбами.

Мила акула — розмальовка, яка доводить, що цей підводний хижак не такий і страшний чудовисько. Подивіться, як привітно усміхається ця акула! Роздрукуйте та розфарбуйте її портрет олівцями або фарбами.

Дельфін з м’ячиком – розмальовка з пустотливим мешканцем океанаріуму. Дельфін любить грати в м’яч і мріє створити власну волейбольну команду. Підтримайте тварину в її мрії – просто розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Дівчина восьминіг – розмальовка з визнаною красунею підводного світу. Вона пливе до своєї подружки, щоб разом попустувати. Розфарбуйте ніжки та вбрання дівчинки восьминога у яскраві фарби, щоб їй було ще веселіше.

Коралові рибки – розмальовка з підводними мешканками моря. Вони знайшли собі будинок поруч із коралом. Там вони знаходять їжу та можуть сховатися від хижаків. Щоб потоваришувати з рибками, просто розфарбуйте їх лусочки у яскраві кольори.

Морський коник під водою – розмальовка з усміхненим підводним морським мешканцем. Куди він прямує, дізнайтесь у нього, поки розфарбовуватимете ковзана з друзями або батьками.

Північний морж – розмальовка з ссавцем, якій не страшний ніякий холод завдяки об’ємному шару жиру та товстій шкірі звіра. Роздрукуйте портрет моржу та розфарбуйте його олівцями разом із друзями.

Рибка в акваріумі – розмальовка з чарівною рибкою, яка бажає змінити вбрання на яскраву луску. Допоможіть їй у цьому! Для цього вам досить просто розфарбувати мешканку акваріума аквареллю або гуашшю.

Розмальовки допомагають не тільки розвинути дрібну моторику рук, а й розширити знання про навколишній світ. Малюку напевно буде цікаво розфарбувати двох привабливих рибок, що плавають в акваріумі, щоб весело та захоплююче провести час, самостійно створивши барвистий малюнок.

Розмальовка дві яскраві рибки привертає увагу дітей різного віку. Смішні добрі рибки відрізняються за формою та розміром, тому для кожної підводної мешканки потрібен свій неповторний колір!

Розмальовка Радісний восьминіг захопить хлопчиків та дівчаток з перших хвилин. Добрий восьминіг радісно махає щупальцем і просить підібрати для нього яскраві кольори. Його усмішка заразлива. Розфарбуйте морського мешканця фарбами чи олівцями!

Розмальовка Веселий дельфін із великими та зрозумілими деталями сподобається дітям дошкільного віку. Розфарбувати морського мешканця можна фломастерами, олівцями чи фарбами, а кольоровий малюнок веселого дельфіна підніме настрій.

Маленький дельфін – розмальовка із чарівною істотою, яка живе у воді, але дихає повітрям. Для того, щоб зробити вдих і збільшити швидкість свого пересування, дельфіни вистрибують із води. Розкажіть про ці факти дітям, поки вони розфарбовуватимуть юного дельфіна.

Усміхнена рибка – розмальовка з життєрадісною мешканкою водних просторів. Чому вона посміхається, спробуйте дізнатися у самої рибки, поки будете лоскотати її луску пензликом з фарбами.

Рибки та їхня мама — розмальовка із зображенням дружного сімейства, яке хоче приміряти яскраве вбрання. Допоможіть мамі та її малюкам у цьому. Роздрукуйте та розфарбуйте рибок у соковиті фарби.

Розмальовка, де Черепаха пливе, послужить для пробудження творчих здібностей як малюків, а й сім’ї. Роздрукуйте кілька копій цього зображення та проведіть вечір у компанії пензликів та фарб із друзями та рідними.