Розмальовки Вінкс

Розмальовки Вінкс – цікаві картинки з улюбленого мультфільму багатьох дівчаток планети “Клуб Вінкс”. Перед вами чорно-білі зображення Блум, Стелли, Флори, Текни, Лейли, Музи та Роксі, яким не терпиться отримати колір. У пригодах подруг фей-чарівниць беруть участь їхні помічники, чарівні звірі, а протистоять юним ученицям Алфеї відьми Трікс, Маги Чорного Кола та інші лиходії. Картинки з Винкс можна роздрукувати, розфарбувати будь-якої миті і перетворити розфарбовування на створення власної казки.
Феї Вогню Дракона подобається заводити нових друзів. Бажаєте стати подругами Блум? Допоможіть їй підібрати кольори до вбрання. Для цього роздрукуйте аркуш з портретом і розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Розфарбуйте чарівну Фею Блум. Засновниця клубу Вінкс з розпущеним волоссям, міні-платтям і крилами за спиною, вона тільки й чекає, коли ви прийметеся за фарби та гуаш, щоб зробити її чарівною.

Блум іноді теж бентежиться, як і кожна дівчинка, при зустрічі з новими людьми. Розвійте її сумніви та приведіть до себе. Роздрукуйте портрет і розфарбуйте фарбами. Блум дуже йдуть усі відтінки червоного.

Блум любить квіти. Ось і зараз її засмучує, що вони стали безбарвними. Напевно, це витівки відьом Трікс. Допоможіть зробити світ феї Блум знову яскравим. Навіть чаклунства не потрібно — тільки кисті та фарби!

Розмальовка з феєю вогню Дракона в дії. Неймовірна сила Блум ось-ось переможе зло. Залишилося лише розфарбувати всі відтінки вбрання принцеси Доміно та прояви її магії. Швидше ж за кисті та фарби!

Кожна фея клубу Вінкс має своє особливе диво. У Блум воно міститься в Вогні Дракона, і зараз вона поширює магію. Розфарбуйте ученицю Школи Магії в момент чаклунства фарбами або гуашшю.

Розмальовка з літньою Блум нагадає кожній дівчинці про веселу пору року. Щоб спогади стали яскравими, як вбрання феї Вогню Дракона, не відволікайтеся при розмальовуванні ще щось, і магія пам’яті покаже себе повною мірою.

Вони дають силу і з’являються лише за хвилини перетворення кожної феї Вінкс. Це її крила. Роздрукуйте і розфарбуйте портрет Блум з крилами фарбами, гуашшю або фломастерами.

Розмальовка фея Лейла із клубу Вінкс. Охоронці Андроса хочеться чогось незвичайного. Як щодо нових відтінків у вбранні? Лейлі захотілося їх приміряти. Допоможіть феї виконати бажання та розфарбуйте її костюм.

Лейла змалку звикла звертати увагу на дрібниці завдяки ретельному вивченню правил поведінки. Наразі вона помітила щось, що не помітили її подруги. Розфарбуйте її так, щоб вона залишилася непоміченою тим, хто її зацікавив.

На картинці Лейла у бойовій готовності. Ще мить, і вона ринеться в атаку. Щоб фея не залишилася одна в цей час одна, роздрукуйте її малюнок і розфарбовуйте, поки Лейла не наважиться завдати ворогові удару.

Розмальовка із найспортивнішою учасницею клубу Вінкс. Здається, Лейла незадоволена, що її вбрання та зовнішній вигляд втратили фарби. Роздрукуйте розмальовка з Лейлою, беріть олівці та гуаш, щоб негайно поправити ситуацію.

У феї Флори чудовий смак, але їй хочеться урізноманітнити гардероб новими поєднаннями кольорів. Допоможіть подрузі Блум реалізувати її мрію. Використовуйте фарби та палітру, щоб отримати цікаві відтінки.

Розфарбуйте одну з найпопулярніших фей клубу Вінкс. Розмальовка можна завантажити або роздрукувати, щоб потім показати своїм друзям та батькам. Зберіть свою колекцію фей Вінкс.

Флора черпає силу захисту добра у самій природі. Залишилося зовсім небагато — і зло паде під чарами випускниці Школи Чарівниць. Беріть участь у цьому чаклунстві, роздруковуйте та розфарбовуйте малюнок фарбами.

У подруги Блум, Флори, добре серце і чуйна душа, але сьогодні їй хочеться приділити увагу собі. Флора вибрала сміливе вбрання. В які кольори його розфарбувати, вирішіть самі. Феї природи завжди подобалися усі відтінки природи.

Флора на картинці, наче укуталася в серця. Напевно, сьогодні у них чергове побачення з Гелією. Які кольори обрати для одягу перед зустріччю? Допоможіть коханій феї розфарбувати костюм і стати ще чарівнішим.

Ця подруга Блум любить музику і сама, наче зіткана з гармонії. Щоб переконатися в цьому, надрукуйте портрет Музи і розфарбуйте його акварельними олівцями або фарбами. Казка про фею оживе під ними.

Оживіть під своїм олівцем або пензлем фею гармонії з клубу Вінкс. Чарівниця має неймовірну любов до музики. Зберіть усю колекцію фей клубу захисту добра – почніть із розфарбовування портрета Музи в навушниках!

Бути собою для Музи дорожче за нові та нестійкі віяння моди. Улюблений фасон для одягу вибраний. Яким буде колір костюма, якщо від рожевого відтінку фея музики вже втомилася? Допоможіть Музей розфарбувати вбрання та прикраси до нього.

Музей спала на думку якась ідея, і поки що про неї ніхто не знає. Бажаєте першими вивідати секрет феї? Швидше збережіть або роздрукуйте цей малюнок, беріть олівці та розфарбуйте Музу. Вона, напевно, розповість про свій задум вам!

Фея гармонії пам’ятає, що половина успіху ховається у комфортному одязі. Сьогодні Муза обрала вбрання зі штанами. Хочете побути її стилістом та вибрати до них модний колір? Роздруковуйте і дерзайте розфарбувати образ Музи фарбами або восковою крейдою.

Розфарбуйте наймоднішу фею клубу Вінкс. Стелле терміново необхідне вбрання у популярних кольорах сезону. Роздрукуйте або завантажте зображення феї Яскравого Сонця та розфарбуйте його фарбами чи гуашшю.

Розфарбуйте найстильнішу фею із клубу Вінкс. Красуня Стелла милується собою у новому вбранні. Зробіть його дизайн унікальним. Розфарбуйте зображення феї акварельними олівцями чи фломастерами.

Роздрукуйте або скачайте аркуш із чарівною Стеллою. Фея Яскравого Сонця і при боротьбі з ворогами залишається сліпуче прекрасною! Використовуйте для її розфарбовування фарби з блискітками.

Витончена Стелла виходить на літню прогулянку. Як будь-якій модниці, їй хочеться виглядати стильно. Підберіть для її розфарбовування найкращі тони та фарби, щоб зробити її вбрання найпрекраснішим у місті!

Текна знову не має вільної хвилини. Залишилося зробити лише традиційний знімок перед виходом із дому — і за справу! Щоб Текна могла не відволікатися від своїх думок, розфарбуйте її вбрання на свій смак.

Текна теж уміє стежити за модою. Її одяг бездоганно підібраний по фігурі. Справа за вами: згадайте чи запитайте у мами, які кольори зараз у моді, і розфарбуйте Текну та її вбрання фарбами чи гуашшю.

Фея Текна любить робити винаходи, і, можливо, колись її це прославить. Отже, треба створити гідний портрет для нащадків. Щоб подруга Блум не зупинилася на чорно-білому варіанті, розфарбуйте кілька її зображень у улюблені кольори. Може,

Сила Текни у її розсудливості та тверезому розрахунку. Але коли аргументи вичерпані, а вороги сповнені сили, фея технологій випускає свою магію. Роздрукуйте та розфарбуйте цей момент для своєї колекції та покажіть усім друзям.

Розмальовка з сумним Текною. Що засмучує фею: чи не вдалося створити якесь нове диво техніки, чи сталася сварка з Тіммі? Як би там не було, підтримайте найкращу ученицю Алфеї і розфарбуйте її світ у барвистих тонах.

Розфарбуйте пікс спілкування, Чатту. Ця малютка з села Піксі має неймовірну чарівність. Натисніть кнопки друку або збереження, беріться за фломастери або гуаш для розмальовки Чатти. Вона любить бути яскравою та чарівною.

Піксі Локетт допомагає феї Блум нести всюди добро і допомагає їй відкрити будь-який портал. Щоб сила малюка зростала, Локетт потрібна дружня підтримка. Хочете стати її друзями, розфарбуйте піксі Локет зараз.

Перша піксі Музи, Тьюн, знає про етикет усі. Щоб не розчарувати маленьку фею, роздрукуйте її портрет, зберіть все необхідне для розфарбовування та приділіть лише Тьюн кілька хвилин свого часу.

Жителька села Піксі, Амур, одного разу стала наперсницею феї Стелли. З того часу вона не залишає нової подруги і допомагає феї Сонця у коханні. Збережіть або роздрукуйте малюнок з піксі Амур, розфарбуйте його гуашшю та покажіть усім подругам.

За феєю Флорою наглядає піксі комунікації, Чатта. Маленький піксі завжди готовий поспілкуватися з новими людьми. Роздрукуйте зображення Чатти, візьміть фломастери і відчуйте її чарівність на собі!

Жителькам села Піксі не чуже бажання поласувати і відпочити за чашкою чаю. Ось і зараз піксі вирішила випити чашку напою, що бадьорить. Збережіть зворушливе зображення і розфарбуйте фломастерами або гуашшю.

Як вважаєте, чи впорається піксі Локет з такою вежею? Правильно тільки одне: поки ви розфарбовуєте маленьку подругу Блум, вона, напевно, не впустить свою нестійку «споруду».

Перша та головна із сестер Трікс, Айсі, випущена зі Школи Відьом не дарма. Її манери та поведінка вказують на лють проти оточуючих. Може, якщо розфарбувати її світ у райдужні кольори, вона пом’якшиться?

Дарсі, випускниця Школи Відьом, ось-ось нашле на когось галюцинації та морок. Спробуйте зупинити її! Роздрукуйте та розфарбуйте портрет однієї із сестер Трікс разом із друзями.

Розфарбуйте найлютіших ворогів клубу Вінкс, сестер Трікс. Водночас відьми мають неймовірну силу. Для малюнків із ними використовуйте гелієві ручки та контрастну палітру фарб.

Перші серйозні вороги команди Блум, сестри Трікс, знову вигадали підступний план. Збережіть або роздрукуйте їх зображення, а поки розфарбовуватимете, прислухайтеся до розмови відьом.

Айсі щось знову розчарувало. На що вона здатна в такому стані, знають тільки сестри і, схоже, вирішили триматися подалі від Айсі. А ви зможете роздрукувати та розфарбувати портрет такої незадоволеної відьми Трікс?

Сторми, ще одна випускниця Школи Відьом, сестра Айсі та Дарсі, готова виявити всю свою міць. Як утримати чаклунство Стормі? Роздрукуйте та зобразіть на картинці з нею спокійні кольори та відтінки.

Розмальовка Іграшка каченя підійде для малюків. Великий силует знайомої фігурки, мінімум деталей, зручні олівці чи пензлики – і ось перед вами новий шедевр вашої дитини!