Розмальовки Сніговики

Розмальовки Сніговики – контурні зображення зі сніговиком, або сніговою бабою, для дитячої творчості. Ліпіти сніговиків люблять дорослі та діти. Ця зимова забава знайомить хлопців із основою скульптури. Сніговики зазвичай ліплять у три «яруси» зі снігу. У нього обов’язково мають бути живіт, груди та голова. Кожну грудку катають з маленького сніжка, що і приваблює дітей доступністю виконання. Замість носа у сніговика — морквина, а в руках — мітла. Їй він розганяє холоднечі. Роздрукуйте та розфарбуйте сніговика фломастерами або фарбами.
Розмальовка Сніговик із подарунками поспішає на ковзанах до Діда Мороза. Добрий чарівник чекає на ці коробочки, щоб вирушити до хлопців на ялинку. Дорогу до терема Діда Мороза сніговику показує лісова пташка. Розфарбуйте разом із батьками цих друзів.

Сніговик із подарунком сидить у санях — розмальовка із забавним персонажем із новорічних казок. Напевно, сніговик отримав від Діда Мороза подарунок за те, що добре веселив хлопців на святі. Розфарбуйте милий сніговик!

Два веселі сніговики несуть ялинку на свято. Це доручення їм надав сам Дід Мороз. Сніговики не підведуть! Адже не дарма їх ще називають «поштовиками». Розфарбуйте чарівних помічників фарбами чи олівцями.

Сніговики з подарунками — розмальовка з трьома скульптурами, що ожили, в ковпаках і шарфах. Біля них стоять три коробочки із подарунками. Цікаво, кому вони призначені? Дізнайтеся поки розфарбовуватимете їх.

Олаф грає з бджілкою — розмальовка із невтомним сніговиком із диснеївського мультфільму «Холодне серце». Якщо вам подобається персонаж, який не уявляє свого життя без пригод, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Олаф радіє снігу — розмальовка зі сніговиком із мультфільму «Холодне серце», який зачарований снігопадом. Поки він зайнятий спостереженням за хмаринками та ловом сніжинок, розфарбуйте його гуашшю або фломастерами.

Сніговик з мітлою — розмальовка з гарним витвіром дворових дітлахів. Сніговик гордий тим, що йому видали шарф, капелюх і навіть знаряддя праці. Розфарбуйте сніговика олівцями або фарбами, щоби порадувати його ще більше!

Розмальовка Милий сніговик – це зображення доброї снігової фігури, яку люблять ліпити діти взимку. У сніговика гарні рукавиці та незвичайний головний убір. Нехай дитина виявить фантазію, озброївшись кольоровими олівцями чи фарбами!