Розмальовки Люди

Розмальовки Люди – це збірка ілюстрацій для хлопчиків і дівчаток різного віку. На картинках зображені різні дії людей, їх професії та заняття. Ці розмальовки познайомлять дітей із різноманіттям занять, з індивідуальними особливостями зовнішності людини. Безбарвні картинки відображають конкретний сюжет, дозволяють додумати його, виявити уяву та пофантазувати.
Розмальовка Фермер – зображення веселого робітника ферми. Розфарбуйте забавний капелюх, вила та костюм фермера разом з дитиною! Готове розмальовка можна завантажити на сайт як приклад.

Розмальовка Фермерша із цебром – це чорно-біла картинка веселої господині ферми. Велика кількість дрібних деталей і різноманітних геометричних форм робить процес розфарбовування цікавішим. Придумайте свій кольоровий приклад чи орієнтуйтеся на зразок нижче.

А ти вже розмірковував над тим, яку професію вибереш у майбутньому? Як щодо того, щоб стати кухарем, який готує смачні та ароматні страви? Розфарбуйте зображення кухаря та ще раз подумайте над майбутньою професією.

Запропонуйте дитині розфарбувати зображення лікаря. Можливо, підбираючи кольори для розфарбовування малюнку, він зацікавиться цією професією та в майбутньому захоче займатися лікуванням людей.

Розмальовка Будівельник містить багато деталей і відображає цікавий сюжет. Розфарбувати хлопчика та всі деталі картинки – справа відповідальна, з якою явно впорається маленький художник. Достатньо завантажити та роздрукувати розмальовку.

Якщо ваш малюк незабаром піде в перший клас, запропонуйте йому розмальовку «Вчитель», яка проілюструє, як проходить урок математики у школі. Розфарбовувати малюнок також сподобається учням молодших класів, які впізнають себе у школярах і заодно зможуть повторити таблицю множення.

Красива сучасна зачіска – мрія кожної модниці. Розфарбуйте малюнок та подумайте над новою зачіскою для себе. Можливо, ви захочете змінити щось у своїй зовнішності чи навіть у майбутньому стати перукарем.

Розмальовка Діти на морі зображають відпочиваючих хлопців біля води. Розфарбуйте купальники, іграшки та самих дітей улюбленими квітами – нехай дорослі оцінять дитячу творчість. Розмальовку можна завантажити на сайті та роздрукувати.

А ти любиш їсти яблука? Ці фрукти є джерелом корисних для твого здоров’я вітамінів. Дівчинка на зображенні старанно збирає яблука та кладе їх у кошик. Розфарбуй малюнок, вибравши найбільш яскраві та апетитні кольори для фруктів на дереві.

Якщо ти любиш рибалити, то, напевно, розфарбовуючи цей малюнок, впізнаєш у ньому себе. Справді, що може бути кращим, ніж ловити рибу в літній погожий день, спостерігаючи за красою природи?

Вирушаючи у похід, можна побачити багато цікавого. Птах, що сидить на гілці дерева, якого не бачив раніше, яскравий метелик, гарна квітка. Якщо ти часто ходиш у походи з батьками, то, напевно, із задоволенням розфарбуєш цей малюнок.

Розмальовка Уболівальники на трибунах зображають людей з футбольною атрибутикою. Радісні обличчя глядачів передають гарний настрій із чорно-білої картинки. Розфарбовувати уболівальників на трибунах можна фарбами, олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Тренування перед матчем – наочний малюнок футбольних гравців, які готуються до командної гри. Нехай хлопці потренуються акуратно розфарбувати дрібні деталі футбольного поля, одягу гравців та тренера.

Розмальовка Викид м’яча з ауту містить безліч дрібних деталей та геометричних форм. До процесу розфарбовування викиду м’яча з ауту можуть приєднатися дорослі та пояснити цю особливість у футболі.

Розмальовка Вихід гравців на матч – це чорно-біле зображення футбольної команди для розфарбування кольоровими олівцями чи фломастерами. Придумайте своє розмальовка форми гравців, що виходять на матч!

Розмальовка Мауглі – це зображення головного героя “Книги джунглів”. Хлопчик з цікавістю розглядає себе, підберіть відповідні кольори для його скромного одягу та його самого.

Розмальовка Шанті та Мауглі нагадає хлопцям відомий мультик та знайому всім «Книгу джунглів». Вірна подруга Мауглі запропонувала «людському дитинча» покинути рідні джунглі. Пофантазуйте з квітами, розфарбовуючи сукню Шанті та нехитре вбрання Мауглі!