Розмальовки Матрьошки

Розмальовки з матрьошками – контурні зображення іграшок з наповненням, які стали негласним символом Росії. Традиційна матрьошка – не просто іграшка. Вона є зв’язок у сім’ї. У великій матрьоні міститься ще кілька фігурок. Вони є усі покоління сім’ї. Останньою матрьошкою, яка вже не розкривалася, було немовля. Сьогодні ж матрьошок створюють з різним наповненням та прикрасами. Вибирайте картинку, що сподобалася, роздруковуйте і розфарбуйте фарбами або олівцями.
Багато прикрашена малюнками лялька у народному костюмі із наповненням сьогодні знову викликає інтерес. Розмальовка Матрьошка з розписом підійде для знайомства з російським колоритом. Розфарбуйте матрьошку гуашшю або олівцями.

Матрьошка з квітами – розмальовка із символом російської культури, без якого з нашої країни не поїде додому жоден турист. Розкажіть хлопцям, якими бувають сучасні матрьошки, доки він розфарбовує цю картинку.

Матрьошка у візерунках — розмальовка з іграшкою, що символізує зв’язок сім’ї та поколінь. Красива дерев’яна іграшка завжди прикрашається химерним візерунком. Чи зможете акуратно розфарбувати цю матрьошку?

Матрьошка Боярин та Вітязь — розмальовка з іграшками, які зображають ще одних героїв із російської історії. Роздрукуйте картинку та розкажіть хлопцям, чим займалися бояри та витязі, поки діти розфарбовують їхні портрети на матрьошках.

Матрьошка Боярині – розмальовка з іграшкою, одягнена в розкішні вбрання. Роздрукуйте зображення матрьошки в образі російської боярині та запропонуйте хлопцям розфарбувати її за прикладом.

Загорська матрьошка – розмальовка з іграшкою, яка варта уваги молодого поціновувача прекрасного. Роздрукуйте картинку з нею і розкажіть хлопцям, як розфарбовують майстри найкласичнішу матрьошку з усіх, а потім запропонуйте розписати їм цей малюнок.

Набір матрьошок – розмальовка з комплектом із п’яти іграшок різного розміру. Роздрукуйте їх зображення, розфарбуйте кожну матрьошку олівцями або гуашшю і згадайте разом з дітьми, як в одній матрьоні вміщаються всі інші фігурки.

Матрьошки з Полхов-Майдану – розмальовка, яку можна запропонувати для творчості навіть малюкові. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб потренувати разом із дітьми дрібну моторику під час роботи з пензлем та фарбою.

Відкрита матрьошка – розмальовка, яка наочно показує, як грати з іграшкою. Роздрукуйте, збережіть малюнок, щоб розфарбувати його разом з друзями олівцями або фарбами.

Яскрава матрьошка — розмальовка із чарівною іграшкою, яка знайома багатьом із дитинства. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її тонким пензликом з аквареллю або гуашшю.