Розмальовки з мультфільмів

Розмальовки з мультфільмів – зібрання сюжетів з вітчизняних та зарубіжних мультфільмів та мультсеріалів. Тут дружно живуть королі та королеви, принцеси Діснея, лицарі та лиходії, чарівники та феї, забавні тварини та грізні чудовиська. Всі вони потрапляють у різні пригоди та запрошують вас взяти участь у них. А який персонаж мультфільму вам подобається? Знайдіть улюбленого мультиплікаційного героя в колекції, роздрукуйте та розфарбуйте його олівцями або фарбами.
Холодне серце – розмальовка, яка нагадає дівчаткам і хлопчикам про улюблений мультфільм. Принцеса запрошує кожного з вас у гості. Візьміть пензлі та фарби, і пориньте в чаклунство світу Дісней.

Анна, сестра Ельзи — розмальовка із молодшою ​​принцесою із крижаного королівства. Весела та чуйна Ганна чудово доповнює Ельзу. Розфарбуйте її портрет, якщо вважаєте так само.

Розмальовка Крістофф замислився представляє коханого принцеси Анни в непростій ситуації. Підтримайте Крістоффа та розфарбуйте його теплою палітрою фарб, щоб йому було простіше зважитися на важливий крок.

Розмальовка Анна та Олаф представляє двох друзів, які завжди готові до пригод. Мрієте грати з ними? Ви подружитеся з ними за кілька хвилин, поки розфарбовуватимете їх фарбами або олівцями.

Розмальовка Ганна просить Ельзу — сюжет, який добре знайомий шанувальникам мультфільму. Ельза часто побоюється зробити щось негаразд. Якби не наполегливість Ганни, у королівстві двох сестер було б дуже нудно. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте олівцями її разом із дітьми.

Розмальовка Крістофф, Олаф та Свен представляє цікавих персонажів мультфільму «Холодне серце». Смішні, але щирі, вони завжди поспішають на допомогу друзям. Розфарбуйте цих хлопців гуашшю, щоб Ганні було на кого спертися в чергових пригодах.

Розмальовка Ельза та Ганна на ковзанах показує, як сестри цінують спілкування одне одним. Щоб принцесам було веселіше кататися по льоду, розфарбуйте їх фломастерами або гуашшю.

Анна обіймає Ельзу – розмальовка, в якій відображено все кохання сестер. Бажаєте, щоб і ваші діти жили дружно? Роздрукуйте портрет двох принцес та розфарбуйте його разом із дітьми олівцями.

Розмальовка Анна у зимовому лісі заповнить паузу між рухливими іграми для дітей не менш захопленим розфарбовуванням. Фарби, гуаш чи фломастери, трохи терпіння — і сюжет із улюбленою героїнею радує новими переливами кольорів!

Ельза та Ганна катаються – розмальовка для рухливих хлопців. Якщо ваші діти захоплені спортом або мультфільмом про двох принцес, запропонуйте їм розфарбувати їх зимові забави гелієвими ручками або фарбами.

Розмальовка Сестри, Свен та Олаф порадує шанувальників мультфільму «Холодне серце» майже повними зборами головних героїв в одному місці. Приєднуйтесь до їхньої компанії! Як? Почніть розфарбовувати їх фарбами – і вони розкажуть десятки історій про свої пригоди.

Розмальовка Анна, Ельза та її магія для дівчаток у чудовій якості. Роздрукуйте або збережіть малюнок та розфарбуйте портрети цих принцес зі світу Дісней гуашшю або акварельними олівцями.

Розмальовка Анна і Христоф обіймаються – зворушливий момент із мультфільму. Вам подобається історія стосунків цієї пари? Роздрукуйте, розфарбуйте зображення, і казка оживе під вашим олівцем або пензликом.

Розмальовка Коронація Ельзи обов’язково має бути в колекції малюнків шанувальника диснеївської історії «Холодне серце». Гуаш або акварель доповнять зображення якнайкраще.

Ельза тікає з крижаного міста — розмальовка, яка торкнеться серця кожної людини. Відкинута і самотня принцеса біжить назустріч долі. Якою вона стане, залежить почасти і від вас. Наскільки яскравим ви готові зробити її шлях під час роботи пензлем?

Розмальовка Ельза будує крижаний палац вселяє гордість за принцесу та надію на її щастя. Беріть участь у будівництві нового замку! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її ручками або фломастерами.

Анна захоплюється палацом – розмальовка, яка представляє смак молодшої сестри Ельзи. Помнете, яким був новий палац Ельзи? Перевірте себе за допомогою кисті та фарб прямо зараз!

Ганна образилася на Крістофа – розмальовка, яка відкриває всім таємниці взаємин цієї пари. Хочете дізнатися, чим ця сварка закінчиться, розфарбуйте закоханих гуашшю або олівцями та дізнайтеся, чи поступиться Крістоф Ганні у суперечці.

Анна та Крістоф на санях – розмальовка з динамічним сюжетом. Якщо вам цікава участь у захоплюючих пригодах, роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку олівцями або фломастерами.

Розмальовка Ганна залазить на скелю – цікавий момент із мультфільму. Бажаєте стати свідком і майже творцем цієї цікавої сцени? Беріться за фарби чи олівці!

Крижаний заряд потрапив до Ганни — розмальовка із зворушливим сюжетом. Якщо внести теплих штрихів фарбою в цей малюнок, доля Анни та її сестри отримають надію на продовження їхньої історії. Розфарбуйте цей сюжет фарбами чи олівцями.

Анна та Крістофф тікають — розмальовка, яка передає початок історії дивовижних подій у житті цієї пари. Виберіть цей малюнок для розфарбовування, якщо ви хочете додати в життя трохи пригод.

Розмальовка Троль – друг Крістофа вказує на те, якою різною буває дружба і саме життя. Бажаєте це продемонструвати своїм дітям? Роздрукуйте для них це зображення та запропонуйте розфарбувати його ручками, пером чи фломастерами.

Анна стала – розмальовка, яка демонструє всю міць холоду і магії Ельзи. Допоможіть принцесі зігрітися! Додайте малюнку сонячних променів та теплих відтінків фарбами або пастеллю.

Ганна захищає Ельзу – розмальовка, де відбито все кохання молодшої сестри до старшої. Анна довіряє коханій сестрі і готова ручатися за неї навіть у тому, чим Ельза сама ще не вміє керувати. Розфарбуйте цей сюжет фарбами чи олівцями.

Розмальовка Ельза та її сестра Ганна демонструє героїнь діснеївського мультфільму у всьому пишноті. А куди зникли всі фарби? Допоможете виправити ситуацію олівцями чи гуашшю?

Розмальовка Король та королева Еренделла представляють зображення батьків Ганни та Ельзи. Принцеси виросли і стали такими ж прекрасними та рішучими, як їхній батько та мати. Розфарбуйте сімейний портрет фарбами чи олівцями.

Розмальовка Маленька Ельза показує, як у дитинстві принцеси страждали від глибокої самотності. Ельзу лякав її незвичайний дар. Вона цуралася людей, а Ганна мріяла просто пограти разом із старшою сестрою.

Розмальовка Ганс та Ганна у чудовій якості. Молодша принцеса Еренделла не одразу знайшла своє щастя. Спочатку вона захопилася Гансом. Принц довго приховував своє справжнє обличчя та прагнення захопити владу.

Ельза незадоволена Анною — розмальовка із сюжетом, де принцеси знову з’ясовують, хто з них має поступитися. Розфарбуйте сестер і обстановку навколо них у райдужну палітру фарб, щоб вони швидше помирилися.

Розмальовка Ельза в крижаному палаці показує щасливу принцесу. Ельза вважає, що тільки в цьому суворому краї може не стримувати свою магію та не боятися наслідків свого дару.

Анна на коні – розмальовка з динамічним зображенням. Невтомна принцеса мчить на допомогу сестрі. Створіть навколо Анни пейзаж, що запам’ятовується фарбами, щоб вона не заблукала по дорозі назад.

Розмальовка Анна знайомиться з Крістофом – розмальовка, де молодша принцеса Еренделла знаходить свою долю і навіть не підозрює про це. Адже Ганна та Крістоф просто заглянули в одну лавку!

Крістоф допомагає Ганні — розмальовка з епізодом із мультфільму «Холодне серце» у чудовій якості. Збережіть і розфарбуйте її, якщо вам подобається ця невгамовна пара та їхня історія кохання.

Анна та троль Паббі діляться останніми новинами. Нещастя, яке впало на Ганну, чіпає короля Паббі, і він дуже хоче допомогти принцесі. Розфарбуйте нових друзів яскравими фарбами та допоможіть їм забути про всі печалі!

Ганна та Ганс зустрілися знову. Як змінився Ганс за цей час? Його жорстокість стала очевидною. Ханс хоче заволодіти троном Ерандела і спостерігає за стражданнями інших байдуже. Розфарбуйте цю картинку, якщо хочете підтримати Ганну.

Ханс упіймав Ельзу — розмальовка для шанувальників мультфільму «Холодне серце» у відмінній якості. Схоже, принц Південних островів ні перед чим не зупиниться, щоб здобути владу над королівством. Ви знаєте, як Ельзе ухилитися від стріли Ганса?

Ельза обіймає Ганну – розмальовка, де сестри укладають один одного в обійми. Вони нарешті зрозуміли, що разом зможуть подолати будь-які труднощі. Роздрукуйте портрет принцес та розфарбуйте фарбами або олівцями.

Гансу дісталося від Анни — розмальовка, яка показує, на що здатна молодша принцеса Ерандела, якщо потрібно стати на захист сім’ї та королівства. Без цієї картинки ваша колекція з малюнками про мультфільм FROZEN не буде повною!

Розмальовка Полі – головний робокар у широкій роздільній здатності. Герой мультсеріалу про машини-роботи представляє сили поліції. Він координує роботу усієї команди. Вам подобається Полі? Тоді розфарбуйте його.

Вертоліт Хеллі летить на допомогу друзям. Він завжди радий допомогти та підбадьорити мешканців улюбленого містечка. При розмальовуванні пам’ятайте, що Хеллі – вертоліт світло-зеленого кольору з білим оздобленням.

Прибиральник Кліні – працьовита машина. Вона має сором’язливий характер, іноді надмірна терплячість призводить до непорозумінь. Прослідкуйте, щоб з Кліні все було гаразд хоча б п’ять хвилин, поки ви її прикрашаєте.

Диспетчер Джин – єдина людина в історії про робокара Полі та його команду. Дівчинка не розлучається з навушниками та мікрофоном, щоб будь-якої миті встигнути прийняти виклик. Розфарбуйте вбрання Джин у бордових відтінках.

Листоноша Пості — молодий автомобіль, який розносить пошту. Може, він приніс вам листівку? Дізнайтеся про це у Пості. Тільки пустун не погоджується розповісти про послання, поки ви його не розфарбуєте.

Розмальовка Містер Масті представляє поважного громадянина міста. Він користується повагою мешканців та виховує онуку. А вам подобається капелюх містера Масті? У який колір її розфарбували б?

Розмальовка Міні – онука містера Масті. Зображення молодої машинки з бантиком сподобається дівчатам. Міні ще не знає всіх правил. Придивіться за крихтою Міні, поки її дідусь зайнятий!

Таксі Кеп – ще один цікавий персонаж міста машинок. Кеп нерідко зустрічає Полі та його друзів. Він завжди не проти побалакати. Переконайтеся в цьому, поки розфарбовуватимете Кепа фарбами або фломастерами.

Екскаватор Пок – єдиний мешканець Брумстауна, який не вміє розмовляти. Зате ця машина чудово малює, коли він не зайнятий роботою в будівельній бригаді містера Білдера.

Самоскид Дампу – розмальовка із вантажівкою середніх розмірів із Брумстауна. Дампу працює під керівництвом містера Білдера у будівельній бригаді. Роздрукуйте зображення цього персонажа та розфарбуйте разом із друзями.

Ковзанка Макс – розмальовка з потужною машиною з будівельної команди містера Білдера. Він відповідально ставиться до своєї роботи та любить грати у вільний час зі своїми друзями. Розфарбуйте Макса олівцями чи фарбами.

Розмальовка для дівчаток та хлопчиків Ембер їде лікувати. Машина швидкої допомоги із команди рятувальників чарівна у вигляді машинки та робота. Вона виконана в рожевих та білих фарбах, а на даху у неї – милий бант.

При роздруковуванні розмальовка всі деталі добре видно. Пожежний Рой поспішає на пожежу. Осторонь! Ви готові допомогти добродушному та сильному робокару? Тоді розфарбуйте його в червоний колір, щоб він був помітний здалеку.

Полі перетворився на робота — розмальовка у відмінній якості. Головний робокар Брумстауна поспішає на допомогу, і для цього йому знадобилося змінити вигляд. Розфарбуйте полі фломастерами або олівцями.

Розмальовка Хеллі збирається летіти – не в його характері сидіти на місці! Вертоліт попереджає про те, що стояти поруч із ним під час зльоту небезпечно. Пам’ятаєте слова непосиди Хеллі!

Розмальовка Тягач Спукі – ще один мешканець Брумстауна, де всі машини цінують одна одну. Він готовий прийти на допомогу будь-якої миті. За чуйність та силу Спукі поважає вся команда роботів-рятувальників.

Розмальовка Цуценята на дошці представляє розваги Щенячого патруля у рідкісні хвилини відпочинку. Схоже, чотирилапі рятувальники впіймали хвилю. Розфарбуйте для них цю мить особливо яскраво.

Розмальовка Маршал не скейт представляє улюбленого героя багатьох хлопців з мультфільму «Щенячий патруль». Це цуценя полягає у рятувальній команді Райдера, а у вільний час любить займатися спортом.

Гонщик грає в м’яч – розмальовка для шанувальників цуценя із рятувальної команди хлопчика Райдера. Гонщик любить свою роботу, у вільний час ганяє м’яч. Він мріє стати відомим футболістом.

Кріпання на скейте – розмальовка з чарівним цуценям з команди Щенячого патруля. У рятувальних операціях Кріпиш зазвичай риє ями, використовує будівельні матеріали та маніпулятор.

Скай вирішила позасмагати – розмальовка з улюбленим дозвіллям милої рятівниці з команди Райдера. Цуценя в рятувальних цілях зазвичай летить на планері, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду.

Зума поспішає на допомогу — розмальовка із ще одним цуценям із мультсеріалу про рятувальну команду Райдера. Зума — відмінний плавець і завдає постраждалих на сушу, коли це необхідно.

Розмальовка знайомить з Роккі, який кудись поспішає разом із рюкзаком своїх унікальних інструментів. Спеціалізація цього цуценя в команді пов’язана з механікою, ремонтом та створенням нових приладів.

Розмальовка Кріпака відпочиває і плаває на колі у чудовій якості. Члени команди Щенячого патруля вміють не лише злагоджено працювати, а й відпочивати. А відпочинок на воді чудово зміцнює м’язи.

Маршал навчається плавати та використовує коло. Кому, як не рятувальнику, знати, що новачка на воді чекає чимало небезпек? Цуценя вирішило навчитися плаванню, щоб при нагоді допомогти Зумі.

Розмальовка Роккі у стрибку відмінної якості. Роздрукуйте картинку для своїх дітей, якщо вони фанати цього цуценя, та запропонуйте їм розфарбувати улюбленого героя «Щанячого патруля» фарбами чи олівцями.

Зума гризе кісточку — розмальовка для дітей із героєм із «Щенячого патруля». Якби щеня харчувалося неправильно, то воно навряд чи стало відмінним рятувальником. Розфарбуйте відважного рятувальника з його улюбленими ласощами.

Милий Кріпака — розмальовка цуценя зі «Щенячого патруля». Він сильний і кумедний, як усякий бульдог. Потоваришувати з ним просто. Тільки розфарбуйте кріплення фарбами або олівцями.

Гонщик щось унюхав – розмальовка, яка показує таланти одного із цуценят Райдера. Гонщик виконує у команді функції поліцейського. Він здатний взяти навіть найслабший слід.

Гонщик пливе на дошці – розмальовка із цуценям із патруля на відпочинку. Активні види спорту подобаються всій команді рятувальників на чолі з Райдером. Одні люблять кататися на скейті, інші – борознити хвилі на дошці, як Гонщик.

Скай летить на крилах — розмальовка із цуценям Щенячого патруля за роботою. Скай планує на висоті, щоб потрапити туди, де терміново потрібна її допомога. Розфарбуйте чарівну Скай фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Маршал та Роккі показує двох нерозлучних друзів. Вони люблять грати разом, коли у рідному містечку та його околицях все спокійно. Сьогодні випав саме такий день.

Розмальовка Вінні Пух і Паць представляє двох вірних друзів. Ведмедик і порося раді новим знайомствам і люблять розповідати історії про Крістофера Робіна. Послухайте їх, поки лоскотатимете Вінні Пуха і Пацька пензликом з фарбами.

Вінні Пух їсть мед – розмальовка, в якій показано кохання плюшевого ведмедика до солодощів. У будинку Вінні навіть годинник завжди показує час для перекушування. Будьте обережні під час розмальовки цього сюжету, щоб не потривожити мішутку під час їжі.

Веселий Паць — розмальовка з улюбленим героєм багатьох хлопців з історії про Крістофера Робіна та його іграшки. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Паць разом з дітьми за прикладом олівцями або фломастерами.

Кролик зібрав моркву — розмальовку, де один із героїв мультфільму про іграшки Крістофера Робіна тримає моркву у своїх лапках. Встигніть розфарбувати Кролика фарбами до того, як він втече хвалитися друзям своїм урожаєм.

Тигра і мильні бульбашки – розмальовка, де безтурботний тигр – друг Вінні Пуха – спостерігає за польотом мильних бульбашок. Розфарбуйте Тигру акуратно фарбами або олівцями, щоб бульбашки не луснули раніше.

Ослик Іа – розмальовка, де наймеланхолійніший герой мультика для Вінні Пуха ласує будяком. Роздрукуйте та розфарбуйте з хлопцями ослика Іа та згадайте, де ослик одного разу втратив свій хвіст.

Розмальовка Крістофер Робін – зображення для дитячої творчості з хлопчиком, без якого неможливо уявити світ Вінні Пуха та його друзів. Розфарбуйте Крістофера Робіна олівцями або фломастерами та познайомтеся з ним ближче.

Паць грає – розмальовка з найкращим другом Вінні Пуха, який розгойдується на м’ячі. Паць так безтурботно бавиться, що не завадило б його доглянути. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте. У цей час з малюком точно не станеться нічого поганого!

Вінні Пух об’ївся – розмальовка з ведмежа, яке щільно поїло. Погляньте, схоже, нитки на швах іграшки скоро розійдуться! Розфарбуйте Вінні Пуха, щоб він міг швидше вирушити до Крістофера Робіна. Він обов’язково допоможе Вінні Пуху!

Кролик з горщиком – розмальовка з практичним персонажем з діснеївського мультфільму про Вінні Пуха. Роздрукуйте та розфарбуйте Кролика за роботою. Йому це, напевно, сподобається!

Тигра заснув – розмальовка зі сплячим тигром. А ви знали, що Тигра спить лише на ріжку місяця? Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам та друзям, щоб розповісти про це.

Ослик і Паць – розмальовка з героями мультфільму Діснея, які кудись разом прямують. Проводьте друзів і приєднайтеся до їхньої розмови, поки розфарбовуватимете Іа і Паць.

Паць з лійкою – розмальовка з крихітним поросятком з мультфільму про Вінні Пуха. Малюк намагається втримати велику лійку. Допоможіть П’ятачку впоратися з поливом, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Вінні з осликом Іа та П’ятачком представляє забавну пірамідку з улюблених іграшок Крістофера Робіна. Розфарбуйте найкращих друзів олівцями чи фарбами. Тільки будьте обережні, щоб вони не впали і не пролили мед із горщика Вінні Пуха!

Іа стоїть на голові – розмальовка з осликом, який перевіряє, чи він встоїть на голові. Підтримайте Іа у його експерименті! Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його з дітьми.

Крістофер Робін зібрався грати – розмальовка, де хлопчик вирішує, з якою іграшкою, де і як пограти. Розфарбуйте Крістофера Робіна фломастерами або олівцями та складіть йому компанію у його забавах.

Карамелька – чорно-біле зображення однієї з головних героїнь мультфільму Три коти. Товариську кішку почастували льодяником на паличці. Поки вона радіє ласощам, розфарбуйте карамельку.

Коржик — розмальовка із середнім кошеням із сім’ї рудих кішок мультфільму «Три коти». На кошеня завжди костюм моряка. Розфарбуйте Коржика, доки він не втік назустріч новим пригодам.

Компот — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти». Він любить шукати відповіді на складні питання та поласувати солодощами з татовою фабрики. Компот пригостить вас морозивом, якщо ви розфарбуєте його улюблений костюм у зелений колір.

Мама з лійкою – розмальовка з чарівною та діяльною мамою трьох кошенят. Кисуля не любить сидіти на місці! Встигніть розфарбувати маму трьох кошенят фарбами чи олівцями, доки вона поливає грядку.

Компот на самокаті — розмальовка, де старший брат Коржика та Карамельки наважився покататися. Розфарбуйте компоту яскравими фарбами, щоб надати йому більшої впевненості в собі!

Тато кіт розвів багаття – розмальовка, де сімейство з мультика Три коти вирушило в похід. Глава сімейства вчить дітей, як правильно видобути вогонь на природі. Після розфарбовування картинки обов’язково розкажіть дітям, що багаття необхідно загасити перед тим, як піти з лісу.

Карамелька на пірамідці – розмальовка з пустотливою кішечкою з мультфільму “Три коти”. Вона ледве тримає рівновагу на висоті. Підстрахуйте безстрашну кішечку, щоб вона не впала, поки розфарбовуватимете Карамельку.

Коржик стріляє з лука — розмальовка, де кошеня з мультика Три коти знайшло собі нове захоплення. Поки Коржик старанно та з азартом тренується, ви встигнете розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Розмальовка Мама хазяйка – приклад сучасної матері, яка все встигає і ніколи не сумує. Щоб підзарядитися від неї оптимізмом та енергійністю, роздрукуйте картинку Кісулі та розфарбуйте її.

Тато приніс солодощі — розмальовка із улюбленим сюжетом усіх хлопців. Яка дитина не мріяла, щоб її батьки працювали на фабриці солодощів і приносили додому щовечора найсолодший торт? Розфарбуйте розділ сімейства з мультика Три коти!

Розмальовка, де Компот і Коржик збирають гриби, добре показує їхній підхід до будь-якої справи. Енергійний Коржик приносить братові гриби, а Компот перевіряє у книзі, їстівні вони чи ні. Розфарбуйте братів олівцями чи фарбами.

Компот щось шукає — розмальовка, де старше кошеня із мультсеріалу «Три коти» веде розслідування. Це помітно, по серйозному вигляду Компота і лупі, якою він озброївся виявлення найменших доказів. Розфарбуйте Компота олівцями та дізнайтеся, що він намагається знайти!

Карамелька побачила метеликів — розмальовка, де юна кішечка налякала зграю метеликів. Вони закружляли навколо кошеня свій хоровод. Поки Карамелька милується метеликами, розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Компот грає в пісочниці — розмальовка, де старший брат із мультика Три коти захоплений забавами з піском та відерцем. Зафіксуйте рідкісний момент безтурботності Компоту! Для цього роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку.

Коржик ловить метеликів — розмальовка, де невтомне кошеня з мультика Три коти ганяються із сачком по лузі за метеликами. Чи вдасться йому комусь упіймати, дізнайтеся при розмальовуванні Коржика. Він завжди радий новим знайомствам!

Карамелька співає — розмальовка, де наймолодша з трьох кошенят Кісулі розвиває свій голос. Будьте обережні, коли розфарбовуватимете юну кішечку на заняттях. Будь-який шум завадить Карамелька зосередитися на розучуванні нового твору!

Розмальовка Коржик, Компот та Карамелька репрезентують дружних хлопців. Два коти та одна кішечка люблять знайомитися з новими людьми. Швидше розфарбуйте їх олівцями чи фарбами, доки кошенята не втекли грати!

Карамелька хоче торт – розмальовка, де юна кішечка вибирає собі ласощі зі спеціального буклету. Розфарбуйте Карамельку і розважте розмовою, поки вона чекає на виконання свого бажання.

Розмальовка, де Коржик поспішає грати, сподобається пустотливим непосидам. Роздрукуйте або збережіть картинку з героєм з мультика Три коти та запропонуйте розфарбувати її хлопцям, щоб вони трохи відпочили від активних ігор.

Мама Кисуля забирається – розмальовка з енергійною матір’ю трьох кошенят, яка наводить лад. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення охайної кішки та подаруйте її портрет своїй мамі.

Компот малює — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти» за хвилину творчості. Схоже, компоту потрібна компанія. Допоможіть котику розфарбувати портрет тата і самого компоту фарбами або олівцями.

Розмальовка, де Коржик надує бульбашки, підніме настрій і дітям, і дорослим. Роздрукуйте та збережіть зображення котика з мультика Три коти в костюмі моряка та розфарбуйте разом із дітьми.

Компот щось побачив – розмальовка, де старший котик помітив щось неймовірне і вказує на це своїм братові та сестрі. Розфарбуйте портрет Компоту та зачекайте разом з ним решти героїв мультика Три кота.

Котя збирається на роботу — розмальовка, де голова сімейства із мультфільму «Три коти» вирушає на фабрику. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із дітьми, щоб по-новому поглянути на свою роботу.

Коржик і вертоліт – розмальовка, де середнє кошеня Коті та Кісулі бавиться з новою іграшкою. Приєднуйтесь до його веселощів. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте щасливого Коржика.

Розмальовка, де розташувалися всі п’ятеро членів сім’ї рудих кішок із мультфільму «Три коти». Розфарбуйте Котю, Кисулю, трьох кошенят і покажіть їхній портрет своїм батькам та друзям.

Розмальовка Кошеня Гав на галявині – картинка із захопленим красою світу головним героєм мультфільму. Роздрукуйте і розфарбуйте малюка за прикладом або за своєю уявою.

Кошеня Гав і щеня – розмальовка, де юні персонажі радянського мультфільму раді позувати юному художнику. Роздрукуйте зображення та розфарбуйте двох товаришів фарбами чи фломастерами.

Кіт у дворі — розмальовка з одним із представників старшого покоління мультика «Кошеня на ім’я Гав». Він намагається наставити кошеня на шлях істини і не схвалює його дружбу з Шаріком.

Розмальовка Цуценя і сосиска – сюжет, за яким багато хто відразу дізнається улюблений мультфільм. Роздрукуйте або збережіть зображення і запропонуйте хлопцям вгадати назву мультика, а після цього розфарбувати цуценя Шарика.

Злий пес — розмальовка із ще одним персонажем старшого покоління з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Він сидить біля миски з кісточкою і нікому не поступиться своїми ласощами. Чи не злякаєтеся розфарбувати грізного пса?

Кошеня Гав гуляє – розмальовка, де головний персонаж мультфільму вирушив подихати свіжим повітрям. Він зачарований гарним краєвидом і завмирає перед кожним деревом чи квіткою у захваті. Розфарбуйте кошеня олівцями, поки він милується природою.

Кошеня Гав на сонечку – розмальовка з привабливим мультиплікаційним героєм, який гріється під сонячними промінчиками. Роздрукуйте або збережіть картинку з кошеням, щоб розфарбувати її та підняти собі настрій.

Кошеня Гав та дівчинка — розмальовка, яка показує першу зустріч двох нових друзів. Надайте цьому сюжету яскравості та святкового настрою за допомогою фарб, олівців або фломастерів.

Цуценя ловить метеликів — розмальовка із зображенням Шарика, який вирішив потоваришувати з метеликом. Чи вдалося йому наздогнати метелика і запропонувати йому знайомство, дізнайтеся від самого цуценя, поки розфарбовуватимете його.

Гав дивиться на місяць – картинка для розфарбовування, яка познайомить хлопців з головним героєм мультика Кошеня на ім’я Гав. Роздрукуйте зображення кошеня, розфарбуйте його і подумайте, який він побачив місяць у калюжі.

Кіт біля паркану – розмальовка з чорним котом, який щось розповідає юному нетямущому кошеняті. Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте її фломастер або фарбами.

Цуценя знайшло господаря — розмальовка із сюжетом першого знайомства Шарика та хлопчика, який став його новим другом. Чи добре їм разом у які ігри вони люблять грати? Спробуйте придумати для цуценя та його власника невелику пригоду, доки розфарбовуєте їх.

Розмальовка, де Кошеня Гав і щеня ділять сосиску, представляє ще один відомий сюжет з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Почніть з нього збирати вашу колекцію картинок про двох непосидючих друзів.

Кошеня Гав на природі – розмальовка з котиком, що присів на квітковій галявині. Він не втомлюється дивуватися з усього, що відбувається навколо. Поки малюк зайнятий, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Гав хоче погуляти – розмальовка з кошеням, яке збирається вийти з дому. Чого чи на кого він чекає, дізнайтесь у самого котика. А може, він запрошує вас пройтися разом із ним? Запасіться фарбами чи фломастерами, щоб розфарбувати кошеня у яскраві кольори.

Розмальовка, де Цуценя збирається на прогулянку, показує радість Шаріка від зустрічі з кошеням та ігор з новим господарем. Розфарбуйте передпокій, куди щеня вийшло, щоб незабаром вийти на вулицю, фарбами чи олівцями.

Карлсон позує — розмальовка із привабливим персонажем із радянського мультфільму за мотивами твору письменниці Астрід Ліндгрен. Роздрукуйте портрет чоловіка з пропелером та запропонуйте дітям вгадати, хто він і розфарбує його.

Розмальовка Малюк представляє ще одного головного персонажа радянського мультфільму “Карлсон, який живе на даху”. Він любить фантазувати, пустувати і заводити нові знайомства. А ви хочете подружитися з ним?

Розмальовка Карлсон з варенням представляє улюблені ласощі кращого друга Маля. Карлсон просто любить варення! Він може поділитися крапелькою насолоди з вами, якщо ви розфарбуєте костюм Карлсона у яскраві кольори.

Фрекен Бок – розмальовка з нянею Маля, яку теж чарів Карлсон. Вона вже готова танцювати і грати в м’яч весь день безперервно! Розфарбуйте «домоуправительку» фарбами чи фломастерами разом із дітьми.

Карлсон пустує — розмальовка з «чоловіком у самому розквіті сил», що гойдається на люстрі, викликає незмінну посмішку у кожного. Згадайте героїв улюбленого мультфільму та розфарбуйте Карлсона. Це підніме настрій у найпохмуріший день!

Малюк грає з Карлсоном – розмальовка із сюжетом маленького перельоту хлопчика на спині Карлсона. Друзі вирушають лікувати безнадійно хворого пацієнта. Хто він? Намагайтеся згадати, поки розфарбовуєте картинку.

Розмальовка, де Карлсон і Фрекен Бок танцюють, нагадує хлопцям про першу зустріч домоправительки та друга Маля. Приєднуйтесь до загальної веселощів і навіть створюйте її атмосферу за допомогою фарб або олівців!

Розмальовка Кішка домоправительки представляє забавну кішечку, яка пустилася в танець разом з іншими героями казки про Маля і Карлсона. Розфарбуйте її за прикладом або створіть їй абсолютно новий образ.

Малюк тримає собачку — розмальовка, яка показує здійснену мрію хлопчика. Малюкові на день народження подарували цуценя! Як він назвав нового друга? Спробуйте вгадати, поки розмальовує сюжет першого знайомства двох товаришів.

Милий Карлсон – розмальовка з Карлсоном, що присів на підвіконня. Цей мандрівник по повітрю запросив посадку Маля, тому що йому терміново треба заправитися варенням або іншими солодощами.

Розмальовка Карлсон-приведення – зображення однієї із забавних сцен мультфільму, присвяченій прогулянці та пригодам двох друзів на вечірньому даху. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його разом з дітьми.

Карлсон у шубі — розмальовка із сюжетом із мультфільму, який представляє день знайомства Карлсона з Фрекен Бок. Роздрукуйте та розфарбуйте справжнього джентльмена на ім’я Карлсон олівцями або фарбами.

Малюк радіє песику — розмальовка із зворушливим моментом прояву щирого дитячого почуття. Потреба дружити та дбати у Маля дуже розвинена. Він щасливий, що йому подарували собаку. Розфарбуйте нових друзів олівцями чи фломастерами.

Кішка Фрекен Бок і песик – розмальовка з вихованцями двох господарів. Щирість Маля і чарівність Карлсона вплинули не лише на «домомучительку». Симпатією один до одного перейнялися навіть тварини.

Розмальовка Вовк і заєць показує героїв мультфільму «Ну, постривай» в один із періодів перемир’я. Роздрукуйте або збережіть картинку з прогулянкою вовка та зайця корабельною палубою і розфарбуйте її олівцями.

Вовк грає на гітарі — розмальовка з головним бешкетником мультика «Ну, постривай!», вовком. Він розташувався на лаві, щоб виконати музичний твір на гітарі. Розфарбуйте сірого музиканта аквареллю або фломастерами.

Розмальовка Вовк на мотоциклі показує захоплення сірого хижака гонки. Він мчить дорогою і радісно посміхається. Встигніть розфарбувати вовка фарбами чи фломастерами, доки він у чудовому настрої!

Заєць на прогулянці – розмальовка зайчика з мультфільму “Ну, постривай!”. Він поспішає на тенісну гру, але не забув помахати вам лапкою на знак вітання. Розфарбувати майбутнього чемпіона?

Заєць вибирає кавун — пам’ятний багатьом глядачам сюжет із улюбленого мультика «Ну, постривай!». Роздрукуйте або збережіть картинку, запропонуйте хлопцям знайти на ній вовка, а потім розфарбувати зображення.

Хитрий вовк — розмальовка, на яку сірий лиходій із мультфільму «Ну, постривай!» задумав підступний план проти зайчика. Спробуйте дізнатися, що саме, поки розфарбовуватимете вовка.

Заєць циркач показує весь артистизм маленького героя з мультика «Ну, постривай!». Заєць не втрачає самовладання та оптимізму навіть, коли його переслідує грізний вовк. Розфарбуйте картинку у яскраві кольори барвами, щоб підтримати зайчика.

Вовк подарував зайцеві кульку — розмальовку, де показано справжнє ставлення персонажів один до одного. Заєць і вовк дружать, а погоні вовка за зайцем — лише частина їхньої спільної гри, до якої вони звикли. Розфарбуйте героїв мультика фарбами чи олівцями.

Заєць на велосипеді – розмальовка з головним персонажем мультиплікаційної історії «Ну, постривай!». Він мчить доріжкою і щасливий, що показує хлопцям приклад спортивного дозвілля. Розфарбуйте кролика фломастерами або фарбами.

Вовк та змія – розмальовка з епізодом з пригод вовка та зайця у цирку. Розфарбуйте сірого хижака, який знову опинився у незручній ситуації, фломастерами та спробуйте допомогти йому.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Заєць на пробіжці – розмальовка, де зайчик робить розминку перед початком забігу. Бажаєте приєднатися? Розфарбуйте картинку із зайчиком, приступайте до зарядки наступного ранку і кличте батьків на пробіжку.

Заєць із кульками — розмальовка, де герой із мультфільму «Ну, постривай!» крокує доріжкою і захоплено грає на барабані. Допоможіть зайчику зробити його настрій ще кращим. Розфарбуйте кульки та самого зайця яскравими фарбами.

Капітан корабля — розмальовка, де показаний суворий командир судна, на якому одного разу опинилися заєць і вовк із мультика «Ну, постривай!». Капітан вийшов прогулятися на палубу і помилуватися водною гладдю.

Вовк штангіст – розмальовка з хвалькуватим персонажем мультфільму «Ну, постривай!». Ось і зараз він намагається показати силу, якої не має. Розфарбуйте кумедний момент з історії пригод вовка та зайця.

Розмальовка Роллі є одним з головних персонажів багатосерійного мультфільму «Дружні мопси». Песик напевно вигадав нову розвагу! Дізнайтеся, що це за гра при розмальовуванні Роллі.

Бінго — розмальовка з непосидючим мопсом із мультсеріалу «Дружні мопси». Постарайтеся швидше розфарбувати милий песик фарбами або олівцями – він поспішає назустріч новим пригодам!

Розмальовка ГАВ – портрет робота у вигляді пса, якого винайшов Боб. ГАВ чудово вписався в дружню компанію мопсів та кішки Шипи. Він також, як Бінго і Роллі, любить грати і розважатися. Розфарбуйте пса-робота ручками чи фломастерами разом із друзями.

Розмальовка Шипа знайомить із ще однією мешканкою будинку винахідника Боба. Граціозна кішечка входить до компанії пустотливих вихованців і не любить залишатися в тіні. Розфарбуйте кішку за прикладом або слідуючи за своєю уявою.

Бінго і Роллі — два невгамовні брати, які ніяк не можуть всидіти на місці! Розпитайте мопсів, в яку експедицію вони незабаром вирушать, поки розфарбовуватимете песиків.

Розмальовка, де Бінго кудись поспішає, показує темперамент мопса. Ну як всидіти на одному місці, коли довкола відбувається стільки цікавих подій? Хіба що Бінго погодиться затриматись на хвилинку на вашому аркуші, щоб ви встигли його розфарбувати.

АВ катає Бінго та Роллі – розмальовка з дружною компанією вихованців винахідника Боба. Приєднуйтесь до спільної веселощів і створіть всім собачкам ще більш райдужний настрій завдяки своїм фарбам або фломастерам.

Ролі хоче грати – розмальовка кумедного мопса, з яким ви обов’язково подружитеся! Він любить гратися, подорожувати і знайомитися з новими людьми. Розфарбуйте песика Роллі фломастерами та пограйте з ним.

Ролі балується — розмальовка невтомного заводила серед вихованців Боба. Ось і зараз він готовий пустувати і забути про все заради веселощів. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет пустотливого мопсу разом із друзями.

Бінго щось задумав — розмальовка з песиком із американського мультфільму «Дружні мопси». Він обмірковує план нової подорожі чи пригоди. Розфарбуйте Бінго, і він запросить вас у ньому взяти участь.

Шипа біжить до Боба – розмальовка з кішечкою з мультсеріалу для пригоди двох бешкетних мопсів. Навіщо вона поспішає до господаря? Може, поспішає розповісти йому про переробку, в яку потрапили Бінго та Ролі? Розфарбуйте Шипу фарбами чи олівцями!

Ролі та Бінго грають — розмальовка з двома братами, які мають неймовірний запас енергії та потяг до подорожей. Ідеї ​​нових пригод у мопсів іноді народжуються під час забав. Пограйте разом із песиками, коли розфарбуєте їх.

Розмальовка Робот-собака ГАВ – картинка з винаходом Боба, якого полюбили всі вихованці у його будинку. Роботу і самому подобається веселитися з Бінго, Роллі та Шипою. Розфарбуйте веселого робота фломастерами чи олівцями.

Бінго на скейте – розмальовка з непосидою-мопсом, який знову кудись поспішає і розважається дорогою. Дізнайтесь у песика, чи з ним його брат, коли розфарбуєте Бінго олівцями.

Ролі щось знайшов – розмальовка із забавним песиком, якого не так і просто провести! Мопс уже виявив щось цікаве і вже готовий поділитися своїм відкриттям із братом Бінґо. Розфарбуйте непосидю Роллі фарбами або олівцями.

Веселі Бінго та Роллі — портрет двох братів із мультфільму «Дружні мопси» в момент спільних ігор. Песики щиро бавляться один з одним. Розфарбуйте Бінго з Роллі та приєднуйтесь до їх розваг!

Дядько Федір – розмальовка з головним героєм трисерійного мультфільму про пригоди в Простоквашино. Схоже, він вирушив у похід. За плечима Дяді Федора висить рюкзак, а в руках хлопчика — палиця, на яку можна спертися. Розфарбуйте Дядя Федора олівцями чи фарбами.

Розмальовка Кіт Матроскін – зображення першого друга Дяди Федора. Роздрукуйте портрет смугастого кота та розфарбуйте його за прикладом.

Розмальовка Пес Шарик – портрет відданого Дяді Федорові пса. Цей персонаж мультфільму про Простоквашино відрізняється любов’ю до полювання, працьовитістю, умінням поступатися і робити необдумані покупки. Розфарбуйте кульки олівцями чи фломастерами.

Листоноша Пєчкін — розмальовка з неоднозначним персонажем історії про Простоквашино. Сварливий, жадібний в одних випадках, Ігор Іванович здатний на вияв теплих почуттів за інших обставин. Розфарбуйте печінка на фарбами або фломастерами.

Розмальовка Печкін та Шарик об’єднала в одному кадрі двох щасливих героїв мультика про Дядю Федора та його друзів. На Ігорі Івановичу нова морська безкозирка, а в Шарикових лапах — новий для нього вид зброї, фоторушниця. Розфарбуйте героїв мультика Простоквашино олівцями чи фарбами.

Папа Дядька Федора — розмальовка з головним союзником сина за витівками та авантюрами. Вдвох із Дядьком Федором він порається зі старим автомобілем, на якому приїхав у улюблене їм Простоквашино. Розфарбуйте отця Дядька Федора олівцями або фарбами.

Розмальовка Мама Дяді Федора – портрет матері головного героя мультфільму “Троє з Простоквашино”. Вона зачарована літньою прогулянкою на селі і вже зібрала букет польових квітів на лузі. Розфарбуйте її у яскраві літні кольори!

Шарик і Матроскін — розмальовка із псом та котом, вірними друзями Дяді Федора. Вони помітили, що вдалині видніється автомобіль, на якому до них мчить обожнюваний ними Дядя Федір. Розфарбуйте веселих друзів разом із друзями чи батьками.

Дядько Федір знайшов скарб — розмальовка з пам’ятним моментом із мультфільму про життя хлопчика з собакою та котом у селі Простоквашине. Роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її акварельними олівцями або фломастерами.

Корова Матроскіна – розмальовка з першою домашньою твариною друзів із Простоквашиного. Роздрукуйте портрет Мурки та розфарбуйте її за прикладом. За це кіт Матроскін напевно почастує вас молоком.

Розмальовка Дядя Федір на селі — зображення хлопчика після генерального прибирання в будинку. Він задоволений результатами своєї праці і вийшов подихати свіжим повітрям. Розфарбуйте Дядько федора та його пташку.

Розмальовка Кулька та фотозброя – дитяча картинка для творчості, яку варто зберегти або роздрукувати для дітей. Вони із задоволенням розфарбують портрет Шаріка, який вийшов на фотополювання.

Матроскін та його буря — розмальовка двох щасливих мешканців Простоквашино. Кіт Матроскін не уявляє свого життя без молока, а отже — і без своєї дорогоцінної корови Мурки. Розфарбуйте кота та корову олівцями або фарбами за прикладом.

Матроскін з молоком – розмальовка, де кіт прямує до будинку з повним відром молока. Щоб він поділився з вами смачним парним напоєм, розфарбуйте Матроскіна за прикладом або за власною уявою.

Розмальовка Дядя Федір та заєць — один із пам’ятних сюжетів мультфільму про хлопчика, Шаріка та Матроскіна. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та запропонуйте вгадати, в якій серії мультика зроблено цей портрет. Потім запропонуйте їм розфарбувати хлопчика та зайчика.

Пес Шарик і кіт Матроскін — розмальовка з вірними друзями Дяді Федора, які влаштувалися в занедбаному сільському будинку і чудово проводять час разом і чекають, коли їхній улюблений Дядя Федір приїде до них на канікули. Розфарбуйте друзів фарбами чи олівцями.

Олаф грає з бджілкою — розмальовка із невтомним сніговиком із диснеївського мультфільму «Холодне серце». Якщо вам подобається персонаж, який не уявляє свого життя без пригод, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Портрет Ельзи та Анни – розмальовка з двома доньками з королівської династії Еренделла. Вони зуміли довести, що любов і віра один в одного – найкраще, що їм змогли залишити їхні батьки. Розфарбуйте Анну та Ельзу олівцями!

Розмальовка, де Ганна та Ельза знову разом, змусить здригнутися навіть дорослих шанувальників диснеївського мультфільму. Роздрукуйте це зображення і розфарбуйте його разом з дітьми після перегляду зворушливої ​​історії про двох рано осиротілих сестер.

Розмальовка Ельза показуємо магію — епізод із мультфільму «Холодне серце», де королева Еренделла припинила соромитися за свій унікальний талант завдяки своїй сестрі. Розфарбуйте Ельзу та її магічні здібності олівцями чи фарбами.

Ганна грає зі сніжинкою – розмальовка з молодшою ​​сестрою Ельзи, яка зуміла гідно оцінити її незвичайний дар і змусити Ельзу знову повірити в себе. Розфарбуйте пустотливу Ганну фарбами або олівцями, щоб вона добре повеселилася.

Олаф радіє снігу — розмальовка зі сніговиком із мультфільму «Холодне серце», який зачарований снігопадом. Поки він зайнятий спостереженням за хмаринками та ловом сніжинок, розфарбуйте його гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Ельза та її магія – неймовірна мить, коли Ельза відкрила те, що вміє створювати чудові шлейфи зі сніжинок та льоду. Розфарбуйте гуашшю та фарбами королеву Еренделла у цей щасливий момент.

Ельза зробила сніжинку — розмальовка із ще одним дивовижним умінням королеви Еренделла. Вона не тільки мудро править країною, оберігає жителів, а й творить навколо них красу власними силами. Розфарбуйте Ельзу олівцями чи фарбами.

Розмальовка Свен та Олаф — зображення двох персонажів мультфільму, без яких сюжет казки ніколи не був би таким захоплюючим! Розфарбуйте сніговика та оленя, поки вони дуріють у суспільстві один одного, фломастерами або олівцями.

Розмальовка, де Сестри тримаються за руки, торкнеться будь-якого шанувальника мультфільму «Холодне серце». Роздрукуйте або збережіть цей сюжет, щоб розфарбувати його разом із подругами.

Олаф захоплюється Ельзою – розмальовка з першим створенням майбутньої королеви після втечі з палацу. Сніговик впевнений, що прекраснішої за Ельзу немає нікого на світі. Розфарбуйте цих героїв казки, якщо думаєте так само.

Ельза і чари – розмальовка з моментом, коли майбутня королева Еренделла перестала соромитися свого дару. Подивіться, як чудово Ельза малює крижинками та сніжинками! Приєднуйтесь до чарівництва та додайте сюжету фарб – розфарбуйте Ельзу у яскраві кольори!

Розмальовка Олаф і квіточка – один із найвідоміших сюжетів мультфільму «Холодне серце». Якщо вам він також подобається, розфарбуйте його олівцями або фарбами разом із друзями.

Розмальовка химерна Ганна – чорно-біла картинка з молодшою ​​сестрою королеви Еренделла. Ганна ніколи не проґавить шансу повеселитися. Беріть кисті, фарби та приєднуйтесь до життєрадісної принцеси!

Ельза дарує Ганні сніжинку — розмальовка із зворушливим моментом із життя юної королеви Еренделла та її сестри. Так Ельза показує, як цінує те, що Ганна не кинула її у складний момент і вірила в Ельзу, навіть коли всі відвернулися від неї. Розфарбуйте двох сестер фломастер або олівцями.

Розмальовка Анна та Ельза – портрет двох вінценосних сестер Еренделла, які знайшли порозуміння один з одним. Роздрукуйте це зображення, коли вам захочеться побути в компанії своїх сестер, і запропонуйте їм разом розфарбувати принцес.

Бджілка Майя та Віллі – розмальовка з нерозлучними друзями з мультсеріалу «Бджілка Майя». Ці двоє бешкетників завжди готові до пригод та нових знайомств. Розфарбуйте Майю та Віллі фарбами або олівцями.

Майя і Віллі – розмальовка з двома юними бджілками, які народилися одного дня у бджолиному вулику. Незважаючи на це, Майя та Віллі дуже різні. Невтомній Майї завжди доводиться гальмувати ледачого Віллі. Розфарбуйте веселих друзів олівцями чи фарбами.

Коник Фліп — розмальовка з одним із найкращих друзів бджілки Майї. Життєрадісний Фліп завжди носить фрак та капелюх зеленого кольору, а ще він грає на скрипці та любить брати участь в авантюрах Майї. Розфарбуйте коника Фліпа фарбами або олівцями.

Сонечко Лара — розмальовка з ще однією мешканкою луки, на якій живе Майя. Ларі здається несправедливим те, що з нею ніхто не товаришує, тому що Лара, на власну думку, симпатичніша за Майю. Розфарбуйте сонечко Лару в яскраві кольори!

Розмальовка, де Майя обіймає Віллі, добре показує, наскільки дружні ці дві бджілки. Якщо ви теж вважаєте, що дружба вища за розбіжності та різниці в характерах, розфарбуйте Майю і Віллі олівцями або фарбами.

Жук Курт – розмальовка з важливим мешканцем луки з мультфільму про бджілку Майя. Цей гнойовик стежить за порядком на своїй території та виховує на своєму прикладі племінника Бена. Обидва вони люблять спілкуватися з доброзичливою бджілкою. Розфарбуйте Курта олівцями чи фарбами.

Майя та Віллі під листком — розмальовка з друзями, які знайшли рішення про те, як сховатися від зливи. Розфарбуйте бджілок фарбами і пригляньте за тим, щоб їхня імпровізована парасолька не порвалася під натиском вітру і дощу.

Бджілки друзі — розмальовка із двома головними персонажами мультсеріалу «Бджілка Майя». Вони раді грати разом кожен день і ніколи не хотіли б розлучатися. Розфарбуйте Майю та Віллі гуашшю або фломастерами разом зі своїми найкращими друзями.

Віллі з подарунком — розмальовка із найкращим другом Майї. Сьогодні він прилетів до бджілки не з порожніми руками. Цікаво, що усередині? Дізнайтеся у самого Віллі, поки розфарбовувати його олівцями або фарбами.

Розмальовка Мураха — зображення одного з солдатів мурашника. Він розбитий на тому ж лузі, де живе Майя. Доброзичлива бджілка зуміла потоваришувати з мурахами і нерідко просить у них допомоги сама. Розфарбуйте мурахи олівцями чи фарбами.

Майя та Віллі відпочивають – розмальовка з бджілками, які присіли відпочити після насиченого пригодами дня. Розфарбуйте цих дружних хлопців за прикладом або відповідно до власної фантазії.

Паучіха Текла — розмальовка з найгрізнішою мешканкою луки, на якій живе Майя та її родина. Текла плете павутиння і намагається зловити всіх комах, не виключаючи Майю та Віллі. Відверніть увагу бабусі на себе її розфарбовуванням, щоб бджілки змогли пролетіти повз Текли у своїх справах.

Равлик Шелбі – розмальовка з неквапливим другом бджілки Майї. Якось Шелбі все ж таки спробував брати участь у гонці, але програв супернику. Розфарбуйте равлика олівцями або гуашшю, щоб втішити після поразки.

Майя наздоганяє Віллі – розмальовка з однією з улюблених забав маленьких бджіл. Як і всі діти, вони люблять грати в наздоганяння, чи Віллі в чомусь завинив перед Майєю? Дізнайтеся про це у самих героїв мультика, поки розфарбовувати їх.

Метелик Беатріс — розмальовка з гарним метеликом із мультсеріалу «Бджілка Майя». Вона любить пурхати з квітки на квітку, мріяти про зустріч свого коханого. Якщо вам подобається танцювати, так само, як і цьому метелику, розфарбуйте Беатріс фломастерами або фарбами.

Майя цілує Віллі – розмальовка з романтичним моментом історії двох юних бджіл. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з дружнім поцілунком разом із подружками та покажіть її батькам.

Розмальовка з Джуді — портрет відважної кролиці, яка сміливо йшла до своєї мрії і переїхала з рідної ферми до великого міста, щоб стати поліцейським. Розфарбуйте головну героїню мультфільму Зверополіс.

Ліс Нік Уайлд — розмальовка з героєм мультфільму «Зверополіс», який стає партнером та другом кролиці Джуді Хоппс. Якщо вам подобається Нік, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Лінивець Бліц — зображення ще одного персонажа із дивовижного міста, де живуть тварини, Зверополіса. Він знайомий з лисицею Ніком, і одного разу з лінивцем познайомиться і активна Джуді. Згадайте, якою була ця зустріч, поки розфарбовуєте Бліца.

Розмальовка Джуді та Нік — розмальовка з головними героями мультика Зверополіс, які потоваришували та разом долали всі труднощі. Розфарбуйте Джуді та Ніка фломастерами або олівцями.

Розмальовка Фіннік – зображення ще одного персонажа Звірополіс, партнера з шахрайських справ Ніка. Розфарбуйте фінника фломастерами або гуашшю для своєї колекції малюнків разом із друзями.

Капітан Буйволсон – розмальовка з шефом Джуді. Наполегливий і жорсткий начальник поліцейської дільниці у Зверополісі не дає спуску нікому зі своїх підлеглих. Розфарбуйте капітана Буйволсона олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Нік та Фінник представляє двох партнерів, які займаються шахрайством на вулицях Зверополіса. Їхні стосунки змінюються, коли лисиця зустрічає юну Джуді, яка працює в поліцейській дільниці. Розфарбуйте двох друзів злочинців із Зверополісу.

Слон Джамбо — розмальовка із ще одним мешканцем Зверополісу — міста, де живуть тварини. Роздрукуйте картинку та запитайте у хлопців, яку роль Слон Джамбо зіграв у розслідуванні Ніка та Джуді. Коли вони вгадають, запропонуйте розфарбувати великого слона.

Нік тікає — розмальовка з героєм диснеївського анімаційного фільму Зверополіс, що біжить. Нік вів нечесну гру до зустрічі з Джуді. Чекайте! А чи не відважна Джуді наздоганяє шахрая? Розфарбуйте лисиця, що тікає, олівцями або фарбами.

Розмальовка, де Джуді наздоганяє когось — один із найцікавіших моментів мультфільму Зверополіс. Юний поліцейський, кролиця Джуді, всіма силами намагається заслужити повагу своїх товаришів по службі і начальника Буйволсона. Розфарбуйте її в гонитві фарбами або олівцями.

Як на ім’я Якс – розмальовка із забавним персонажем діснеївського мультфільму Зверополіс. Роздрукуйте картинку з якою, попросіть назвати хлопців назвати його ім’я, а потім запропонуйте розфарбувати героя, обличчя якого повністю не бачив жоден глядач.

Розмальовка Містер Біг — зображення головного лиходія у Зверополісі, якого ніхто не міг виявити та викрити у злочинах. Ніхто, крім відважних друзів, лисиця Ніка та кролиці-поліцейського Джуді. Розфарбуйте главу злочинного світу – містера Біга!

Розмальовка, де Джуді обіймає Ніка, яскраво демонструє початок партнерських відносин міського хижака та наївної кролиці з далекої ферми, яка мріє стати найкращим поліцейським у Зверополісі. Розфарбуйте головних героїв мультфільму разом із друзями чи батьками.

Розмальовка, де Джуді впіймала Ніка, показує першу зустріч двох майбутніх партнерів. Ось тільки ні лисиць, ні кролиця ще не здогадуються про те, що стануть найкращими друзями! Розфарбуйте Ніка та Джуді за допомогою фарб або фломастерів.

Розмальовка Шахрай Нік – портрет чарівного лиходія, який обманює мешканців Зверополіса разом зі своїм напарником. Найбільше лисиць боїться виявити свої слабкості. Згадайте з хлопцями, хто все-таки зміг стати його найкращим другом, поки розфарбовуєте лисиця.

Розмальовка Джуді з поліцейським значком – яскравий приклад того, що кожен може здійснити мрію. Головне, не відступати і бути чесним із собою. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть Джуді.

Розмальовка Крош – картинка з найавантюрнішим персонажем з мультсеріалу про смішні кульки. Кролик блакитного кольору обожнює моркву та тисячі розваг, які може на ходу вигадати сам.

Розмальовка Нюша – юна героїня мультфільму, свинка рожевого та червоного кольору. Нюша купається у загальному обожненні близьких друзів і вірить, що колись зустріне свого принца. Розфарбуйте знамениту свиню разом з подругами!

Розмальовка Бараш — зображення мрійливого та вразливого персонажа із мультсеріалу «Смішарики». Розфарбуйте спрагу уваги публіки поета в фіолетову палітру фарб.

Розмальовка Лосяш – представник старшого покоління у мультсеріалі «Смішарики». Вчений лось любить робити розрахунки, у минулому Лосяша є темні плями, про які він не любить згадувати. Розфарбуйте астронома з узлісся в оранжево-коричневі кольори фломастерами або гуашшю.

Розмальовка Їжачок – картинка для розфарбовування найсоромливішого героя мультфільму. Під керівництвом свого друга Кроша Їжачок не раз потрапляв у найзаплутаніші історії, але, схоже, ні краплі про це не шкодує!

Розмальовка Кар-Карич — картинка з вороном з мультфільму, що побачила життя, про кумедних змішариків. Кар-Карич любить згадувати свої пригоди, співати пісні під гітару та грати на роялі. Допоможіть йому розфарбувати оперення і дзьоб аквареллю в синій та жовтий колір!

Розмальовка Копатича — зображення роботящого ведмедя в момент його тріумфу. Подивіться, які яблука виростив Копатич! Допоможіть йому розібратися, якого вони сорту? Для цього розфарбуйте їх фарбами або олівцями зеленого, червоного або жовтого кольору.

Розмальовка Смішарик Пін — портрет пінгвіна, який якимось дивом опинився у компанії смешариков. Без цього дивовижного винахідника жоден сміливий проект Лосяша та інших персонажів не зміг би втілитись у життя. Розфарбуйте Піна у чорно-білій палітрі фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Бібі – картинка з найкращим винаходом пінгвіна Піна. Він створив цього чарівного робота, щоб не нудьгувати і знайти помічника у своїх працях. Як розпорядився своєю долею Бібі, згадайте, поки розфарбовуєте його.

Крош з фарбою – картинка, яка нагадає всім любителям мультсеріалу про перші пригоди смішариків. Колись кролик пофарбував лавку у рожевий колір. Згадайте, що з нею трапилося, поки розфарбовуєте бешкетного Кроша.

Розмальовка Кар-Карич фокусник – зображення високої якості для роздруківки та розфарбовування одного з головних героїв історії про змішарики. Підготуйте старого ворона до виходу на сцену!

Розмальовка Бараш письменник – зображення тонко відчуває натури цілеспрямованого поета в момент натхнення. Розфарбуйте баранчик фарбами чи олівцями, і він обов’язково прочитає вам свої нові вірші!

Нюша зі стрічкою – картинка з чарівною свинкою на спортивних змаганнях з гімнастики. Підтримайте Нюшу і розфарбуйте її улюблений рожевий колір фарбами або фломастерами. Він так їй іде!

Лосяш із крилами — портрет вченого лося з мультфільму. Якось він упевнився в тому, що був колись метеликом. Лосяш спорудив собі крила, розфарбуйте їх у яскраву палітру фарбами чи фломастерами!

Совунья — портрет однієї з найрозважливіших і найгосподарніших персонажів серед смішариків. Розфарбуйте Совунью, яка любить вставати рано вранці і робити зарядку у фіолетовий колір.

Крош індіанець – картинка з пустотливим другом Їжачка в костюмі індіанського племені. Поспішайте розфарбувати кролика, поки непосидючий Крош не поскакав у далечінь за новими пригодами!

Сімка та Нолик — розмальовка з «першими у світі фіксиками, які потоваришували зі справжнім хлопчиком». Нулик і Сімка, рідні брат і сестра, бувають у сварці, але завжди раді помиритись і знову грати разом. Розфарбуйте Сімку з Ноликом і переконайтесь у цьому самі!

Розмальовка Папус та Мася – портрет батьків Сімки та Нолика. Папус з Масею обожнюють своїх дітей і іноді навіть роботу разом із ними обертають на свято. Розфарбуйте Масю в червоно-рожеву палітру, а Папуса – зеленою фарбою.

ДимДимич – розмальовка з «першим у світі хлопчиком, який потоваришував із фіксиками». Він виявив Ноліка з сестрою випадково, коли вони не встигли перетворитися на гвинтики. Як хлопчик завоював довіру фіксиків, він із задоволенням розповість вам, доки ви його розфарбовуєте.

Розмальовка Кусачка — мініатюрний песик із сім’ї ДімДимича, який завдає чимало клопоту маленьким фіксикам. Вона мріє стати сторожовим собакою. Пощекотіть боки Кусачки пензликом з фарбою, поки фіксики чинять черговий прилад у будинку.

Сімка та Нолик на машині — розмальовка, де на брата з сестрою чекає чергова подорож по кімнаті ДимДимича. Бажаєте взяти участь у пригоді? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, доки вони не завели мотор.

Папус із викруткою — чорно-білий портрет батька найкращих друзів ДимДимича за роботою. Відпочивати Папус не любить, тому поспішіть роздрукувати та розфарбувати його фарбами чи фломастерами. У нього попереду багато справ!

Нулик і шуруп – картинка високої якості для дитячої творчості. Роздрукуйте або збережіть зображення найменшого фіксика, щоб розфарбувати його разом із батьками чи друзями!

Веселі Сімка та Нулик — розмальовка фіксиків, з якими ніколи не нудьгуєш! Вони збивають масло у пляшці за допомогою Кусачки, подорожують на собаці та літають на повітряній кулі. А в якій пригоді брата і сестри хотілося б взяти участь?

Розмальовка, де Фіксики щось ремонтують, показує звичайні заняття цих маленьких героїв. Вони завжди стежать за тим, щоб усе у домі справно працювало. Допоможіть фіксикам розібратися в проблемі – розфарбуйте предмети в звичайні кольори!

Симка пилососить – розмальовка з працелюбною героїнею мультфільму «Фіксики». Старша сестра Ноліка наводить порядок, щоб ніхто з людей не помітив їх слідів та присутності в будинку. Допоможете Сімке? Тоді беріться за олівці!

Розмальовка Фіксики та Кусачка – це непримиренні вороги. Вони виборюють увагу ДимДимича. Допоможіть Ноліку та його сестрі втекти від собаки! Розфарбуйте хлопців у світлій палітрі, щоб собака втратила їх з поля зору.

Сімка та Нолик злякалися — розмальовка, де юні фіксики зіткнулися з чимось небезпечним. Розфарбуйте брата із сестрою у яскраві фарби, щоб їм було не так страшно, крейдою, олівцями чи фарбами.

Розмальовка Сімка та її помічник — чорно-біле зображення старшої сестри Нолика. Вона вже склала іспит, отримала свій чудовий рюкзак з інструментами і може лагодити прилади. Тільки як їй у такому вигляді вирушати на роботу? Розфарбуйте костюм Сімки у яскраві кольори.

Нулик і Сімка пірати – розмальовка, де брат із сестрою грають із ДімДімичем. Сьогодні вони йдуть на абордаж! Розфарбуйте вбрання та капелюхи хлопців у яскравому кольорі, щоб надати фіксикам ще більше сміливості.

Розмальовка, де Сімка вчить Ноліка, сподобається всім шанувальникам мультфільму. Порада старшої сестри не раз рятувала Ноліка. Хочете послухати, що розповідає Сімка? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, щоб дізнатися про це від самих фіксиків.

Сім’я Фіксиків – розмальовка із дружною сім’єю маленьких та відважних помічників людини. Адже багато хто і не знає про фіксики! Розфарбуйте Папуса, Масю, Нуліка та Сімку в їхні звичайні відтінки або придумайте їм нові вбрання!

Дружні Сімка та Нолик – розмальовка з головними героями дитячого мультсеріалу «Фіксики». Брат і сестра дуже люблять одне одного, але не завжди хлопці готові у цьому зізнатися. Розфарбуйте цю картинку разом зі своїми братами та сестрами фломастерами чи фарбами.

Розмальовка Малюк – наймолодше щеня в сім’ї Барбоскіних. Довірливий і допитливий загальний улюбленець обожнює свого Зайчика. Бажаєте пограти з Малим? Тоді розфарбуйте його фарбами чи фломастерами!

Розмальовка Дружок – найспортивніший член сім’ї Барбоскіних. Цікавий та прямолінійний Дружок часто приносить зі школи «двійки». Але це точно не завадить стати чемпіоном «міжгалактичного матчу» з футболу.

Розмальовка Ліза — портрет четвертої дитини в сім’ї Барбоскіних. Ліза має великий творчий потенціал, і вона обожнює співати. Розфарбувати Лізу просто: потрібно приготувати оранжеві фарби для волосся, червоні та фіолетові – для її вбрання.

Розмальовка Гена – картинка з третьою дитиною в сім’ї Барбоскіних. Він захоплюється наукою, любить проводити досліди та експерименти. Розфарбуйте Гену фарбами чи олівцями разом із батьками чи друзями!

Розмальовка Роза – старша дочка подружжя Барбоскіних. Красуня і розумниця, вона чекає, коли до Песбурга прилетить Бред Піт Буль і запросить зніматися її в кіно. Щоб вона була готова до зустрічі, розфарбуйте вбрання Троянди у звичну для неї рожеву палітру.

Розмальовка Папа Барбоскін – портрет глави сімейства Барбоскіних. Він роботящий і зазвичай дуже зайнятий. Почастуйте Папу сирокопченою ковбасою, щоб він погодився приділити вам час для позування. Він її просто любить!

Розмальовка Мама Барбоскіна – картинка з дбайливою матір’ю Троянди, Лізи, Гени, Маля і Дружка. Вона захоплена мистецтвом, грає на скрипці та дуже смачно готує. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет Мами Барбоскіної в оранжево-коричневій гамі.

Розмальовка Веселий Малюк – чорно-білий портрет безтурботного цуценя з мультсеріалу «Барбоскіни». Пограйте з ним у вертольотики, машинки чи кораблики, щоб встигнути розфарбувати Маля. Він не звик сидіти на місці!

Розмальовка Дружок на скейте – зображення з веселим цуценям, яке, напевно, мчить до Тимоха. Навіщо? Щоб похвалитися тим, як він розфарбував дошку. Ой! А куди зникли всі фарби? Допоможіть Дружку виправити ситуацію за допомогою фарб або олівців!

Розмальовка Ліза і Роза – портрет двох усміхнених сестер Барбоскіних в обіймах один одного. Щоб настрій дівчаток став ще чудовішим, надайте їх вбранням фарб за допомогою олівців, фломастерів або фарб.

Розмальовка Гена з книжками – зображення найцікавішого з молодшого покоління Барбоскіних. Гена миттю прочитає ці книжки і почне ставити досліди, які у них описані. Розфарбуйте майбутнього лауреата Нобелівської премії фарбами чи олівцями.

Розмальовка Троянди в новій сукні – ілюстрація з мультфільму Барбоскіни. Що ж із нею не так? Схоже, художники забули розфарбувати вбрання Рози. Виправте положення, поки Роза не помітила цього і не засмутилася.

Сім’я Барбоскіних – зображення батьків з Малою з мультсеріалу “Барбоскіни”. Фотографії не завадить реставрація. Усі фарби зі знімку кудись зникли. Розфарбуйте вбрання Мами, Папи та Маля, щоб зберегти фото для їхнього сімейного архіву.

Дружок з м’ячем – розмальовка з найпустотливішим цуценям із сімейства Барбоскіних. Хоча Дружок і не відмінник, він може привести всю сім’ю за короткі канікули у хорошу фізичну форму!

Розмальовка Малюк та Роза – портрет наймолодшого та старшого з дітей пари Барбоскіних. Троянда часто гуляє з Малим і дуже любить брата. Розфарбуйте сестру разом із братом, як у мультику.

Розмальовка Ліза Барбоскіна в сукні – дитяча картинка для творчості із зображенням молодшої сестри в сім’ї Барбоскіних. Ліза любить фотографуватися не менше Рози, адже майбутній знаменитості треба вміти позувати!

Розмальовка Кеша – зображення бурого ведмежа з російського мультсеріалу “Мі-мі-ведмедики”. Його легко впізнати за бурхливою діяльністю, винахідливістю та синім светром у ромбік. Допоможете розфарбувати Кеше улюблене вбрання?

Розмальовка Хмарка — портрет розважливого білого ведмедя, який якимось дивом опинився в лісі мі-мі-мішок. Розумний і допитливий Хмарка носить помаранчевий светр зі сніжинкою. Розфарбуйте одяг Хмарки у звичні для нього кольори!

Розмальовка Лисичка – картинка з подругою Хмарки та Кеші. Вона трохи молодша за ведмедика, тому вони її опікуються і беруть грати не у всі ігри. Лисичка любить пекти пироги і варити компоти. Вона пригостить вас, якщо ви красиво розфарбуєте її.

Розмальовка Ципа – портрет кумедного пташеня, з яким дружать жителі лісу мі-мі-мішок. Він не вміє розмовляти, але завжди радий брати участь у пригодах ведмедиків та лисички. Розфарбуйте цього курчати у жовтий колір, а лапки та дзьоб – помаранчевою фарбою.

Розмальовка Лисичка на самокаті – ілюстрація з мультфільму “Мі-мі-мішки” в чорно-білій гамі. Розфарбуйте подругу Інокентія та Хмарки, Лисичку, фарбами, олівцями або фломастерами.

Ципа гуляє — розмальовка, де курча ходить у рідному лісі. Тут пташеняті знайомий кожен кущик і травинка. Хочете пройтися разом із Ципом? Розфарбуйте його олівцями або аквареллю, і він покаже вам наймальовничіші місця лісу мі-мі-мішок.

Кеша танцює – розмальовка, де радість бурому ведмежатці так важко приховати! Та й навіщо? Інокентій, напевно, щось винайшов. Він обов’язково поділиться з вами ідеєю, якщо ви розфарбуєте його фарбами чи олівцями.

Розмальовка, де Хмарка щось вигадав, варта уваги не лише шанувальників мультсеріалу «Мі-мі-ведмедики». Поки Хмарка продумує деталі, ви встигнете розфарбувати ведмежа фарбами або фломастерами.

Розмальовка, коли Кеша кудись поспішає, звичайна ситуація для багатьох серій мультсеріалу. Непосидюче ведмежа біжить за інструментом чи на допомогу друзям? Дізнайтесь у самого Кеші, коли розфарбовуватимете його.

Розмальовка, де Лисичка розводить руками, зацікавить молодих художників. Схоже, хлопці щось вигадали — і знову не хочуть брати Лисичку в гру. Підбадьоріть подружку ведмежат, розфарбувавши її.

Хмарка фантазує – розмальовка, де біле ведмежа віддається грі уяви. Жаль, поруч немає Інокентія! Він би втілив ідеї друга у нові винаходи. Пофантазуйте з Хмаркою, поки розфарбовуєте його.

Розмальовка Ципа і Хмарка – портрет друзів в оточенні зірочок. Роздрукуйте або збережіть зображення персонажів мультсеріалу “Мі-мі-ведмедики”. Розфарбуйте картинками фарбами чи олівцями разом із друзями.

У Кеші ідея — розмальовка, де невтомне ведмежа знову щось придумало. Бажаєте першим дізнатися про новий винахід Кеші? Тоді розфарбуйте Інокентія та розпитайте ведмедя про його ідеї.

Хмарка ходить — розмальовка, де білий ведмідь неквапливо проходить стежками улюбленого лісу. Якщо ви теж, як і Хмарка, любите природу, роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку.

Кеша пустився в танець – розмальовка, де знову енергії бурого ведмедя потрібний вихід. Якщо Інокентій зупиниться, то напевно вибухне від ідей і емоцій, що його переповнюють. Розфарбуйте танцюючого Кешу фарбами або фломастер разом з друзями.

Хмарка махає лапою — розмальовка, де біле ведмежа помітило і вітає вас. Мріяли познайомитись з ним ближче? Ви маєте шанс! Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Хмарку фарбами або олівцями.

Розмальовка, де Том і Джеррі йдуть на пікнік, показує, що ці двоє – найкращі друзі. Не завжди їхні забави проходять мирно, але один без одного Тома та Джеррі уявити неможливо! Роздрукуйте портрет кота та мишеня та розфарбуйте його фломастерами або фарбами.

Розмальовка Джеррі та Таффі біля вогнища – справжній приклад одностайності! Хлопці вирішили почастуватися величезними смаженими сосисками. Розфарбуйте мишенят та їх улюблені ласощі у яскраві фарби!

У Тома горить хвіст – розмальовка для найшвидших і сміливих хлопців. Чи зможете встигнути розфарбувати шерсть Тома, поки він не втік гасити у ванну вогонь? Якщо ви готові ризикнути, візьміть гуаш і надрукуйте картинку.

Том готує мишоловку – розмальовка, де кіт готує пастку для мишеня. Але Джеральд Маус не такий простий. Він, напевно, обмине цю пастку і поласує сиром! Розфарбуйте Тома і дізнайтеся про його хитромудрий план більше, щоб встигнути попередити про небезпеку Джеррі.

Розмальовка, де Джеррі та Таффі стали лікарями, кумедна. Може, пошукати Тома та погратися з ним? А якщо він і відмовиться, друзі знайдуть спосіб змусити кота погодитися! Розфарбуйте швидше відважних мишенят фарбами чи фломастерами. Вони поспішають до пацієнта!

Том забився – розмальовка, де коту вже, схоже, дісталося від сусіда. Що ж із ним створив Джеррі? Дізнайтеся у перебинтованого Тома, коли розфарбовуватимете його фломастерами або олівцями.

Розмальовка, де Джеррі вирішив налякати Тома, викликає сміх. Подивіться, яку величезну маску він вибрав! Вона ж закриває всю його постать! Як Джеррі зміг підняти її? Розпитайте у мишеня, поки лоскочете йому боки пензликом з фарбами.

Розмальовка, де Том та Джеррі готують сніданок, показує тимчасове перемир’я між сусідами. Поспостерігайте за хлопцями та розфарбуйте їх у яскраві кольори, щоб Том та Джеррі довше зберігали згоду між собою.

Том помив посуд – розмальовка, де кіт чимось незадоволений. Може, його знову покарала Мамочка-Два-Тапочка? Роздрукуйте картинку, розфарбуйте Тома і розпитайте його, чим він засмучений, доки не повернулася господиня з новим завданням.

Таффі та Джеррі сплять — розмальовка із двома найкращими друзями. Розфарбуйте фарбами відпочиваючих мишенят та поповніть їх портретом свою колекцію малюнків.

Розмальовка, де Джеррі вмивається, ясно показує, хто господар становища у ворожнечі кота та мишеня. Коли Джеральд Маус грає в раковині, ванна кімната наповнюється мильними бульбашками. Розфарбуйте Тома і Джеррі вранці відразу після того, як умиєтеся самі.

Том у ліжку – розмальовка з потривоженим під час відпочинку котом. Чим так здивований Том, і хто його потривожив, розпитайте кота, коли розфарбовуватимете його аквареллю або олівцями.

Джеррі та Таффі на банані – розмальовка, де двоє мишенят хитаються на різних кінцях фрукта. А ви хочете спробувати так само? Розфарбуйте хлопців, і, можливо, Таффі або Джеррі поступляться вам містечко.

Розмальовка, де Джеррі потягнув їжу Тома, – часта картина в мультсеріалі про кота і мишеня. При цьому ненаситний Джеральд Маус подобається багатьом хлопцям. Якщо вам теж, роздрукуйте картинку та розфарбуйте цей кумедний момент.

Розмальовка, де Джеррі і Том помирилися, тішить око будь-якого ласуна. Щоб покуштувати такого торта, можна влаштувати перемир’я. Розфарбуйте ласощі для кота з мишеням у найпривабливіші відтінки. Нехай вони довше насолоджуються солодощами, а не погонами!

Розмальовка Балу та Мауглі ілюструє улюблених героїв знаменитої «Книги джунглів». Розфарбуйте найкращих друзів яскравими кольорами, не виходячи за контури. Кольоровий малюнок Балу та Мауглі підніме настрій дітям та дорослим!

Розмальовка Каа та Мауглі нагадає хлопцям улюблений мультфільм. Міцні обійми пітону закрутили голову Мауглі – залишилося розфарбувати забавних персонажів кольоровими олівцями, фломастерами або крейдою!

Розмальовка Мауглі – це зображення головного героя “Книги джунглів”. Хлопчик з цікавістю розглядає себе, підберіть відповідні кольори для його скромного одягу та його самого.

Розмальовка Балу обіймає Мауглі сподобається любителям однойменного мультфільму. Розфарбуйте великого ведмедя та його кращого друга олівцями, фарбами чи фломастерами! Міцні обійми Балу та Мауглі піднімуть настрій юним художникам.

Розмальовка Слоненя Джуніор – яскравий казковий диснеївський персонаж із веселою вдачею та улюбленець дітей. Задоволений малюк крокує вивчати світ – розфарбуйте хобот, кумедний хвостик, вуха та інші частини тіла цікавого Джуніора!

Розмальовка Багіра зображає спритну пантеру «Книги джунглів» у всій красі. Розфарбуйте представницю котячих у яскравий колір, не виходячи за її витончені контури. Згадайте у процесі розфарбовування, які якості має Багіра.

Розмальовка Шанті та Мауглі нагадає хлопцям відомий мультик та знайому всім «Книгу джунглів». Вірна подруга Мауглі запропонувала «людському дитинча» покинути рідні джунглі. Пофантазуйте з квітами, розфарбовуючи сукню Шанті та нехитре вбрання Мауглі!

Розмальовка Луї та Мауглі – це зменшена чорно-біла копія улюблених персонажів «Книги джунглів». Хлопцям сподобається розфарбовувати самого короля Луї – могутнього орангутангу. Кольоровий малюнок Луї та Мауглі прикрасить дитячу кімнату шанувальників діснеївських героїв.

Розмальовка Мауглі та Балу грають – сюжетна картинка для розфарбовування фарбами, фломастерами, олівцями та крейдою. Розфарбуйте разом з дітьми двох найкращих друзів! Кольорова ілюстрація Мауглі та Балу доповнить колекцію розмальовок із серії «Книга джунглів»!

Розмальовка Мауглі та Балу збирають банани захопить хлопців дошкільного та шкільного віку. Розмальовування головних героїв мультфільму розвиває дитячу уяву, дозволяє перейнятися в сюжет. Приготуйте яскраві кольори та приступайте до розфарбовування вірних друзів!

Розмальовка Джуніор та Мауглі зацікавить хлопців із перших хвилин. Розфарбовування забавних малюків піднімає настрій та розвиває уяву. Ілюстрація Джуніора та Мауглі стане цікавішою, якщо розфарбувати фон яскравими кольорами.

Розмальовка Мауглі та Балу танцюють наочно демонструє кумедний танець головних героїв «Книги джунглів». Придумайте власну колірну гаму для сюжетного розмальовки танців Мауглі та Балу – друзі та близькі обов’язково оцінять Ваш художній смак!

Розмальовка Тигр Шер-Хан – це зображення підступного та хитрого ворога Мауглі. Сильного тигра з ушкодженою лапою перемагає кмітливий Мауглі. До вибору відповідних кольорів для готового сюжету можуть підключитися всі члени сім’ї.

Розмальовка Багіра та Мауглі здивує хлопців кумедним сюжетом та різноманітністю форм. Кольорове оформлення «оживить» картинку та підніме настрій. Розфарбуйте Мауглі та Багіру разом із близькими чи друзями!

Розмальовка Балу та Мауглі знову разом – це чорно-біла ілюстрація головних героїв «Книги джунглів» та привід згадати відомий мультфільм. Надайте неповторне розмальовка доброму ведмедеві Балу, акуратно розфарбувавши його шерсть та частини тіла.

Розмальовка Усміхнений Мауглі зображає відважного хлопчика, вихованого зграєю вовків. Звірі дали йому прізвисько “Маленький брат”. Продемонструйте свою художню майстерність на образі усміхненого Мауглі!

Розмальовка Вінні Пух та Паць – улюблені герої радянського мультфільму. Маленькі діти та школярі з цікавістю розфарбують маленьке порося та веселуна-ведмедя. Завантажте розмальовку Вінні Пух та Паць і розфарбуйте забавних персонажів з друзями!

Розмальовка Вінні Пух несе мед, що ілюструє веселого ведмедя з улюбленими ласощами в лапах. Розфарбуйте забавного Вінні Пуха яскравими квітами, не виходячи за контури та згадайте, куди він так поспішає.

Розмальовка Веселий віслюк Іа – це чорно-біле зображення одного з головних героїв радянського мультика про Вінні Пуха. Ослик радіє гарному бантику на хвості – підберіть яскраві кольори для його прикраси та задоволеного Іа!

Розмальовка Вінні Пух летить на кулі, нагадає хлопцям улюблених персонажів. Паць завжди готовий допомогти кращому другу, у якого багато ідей. Кольорову картинку Вінні пуху, що летить на кулі, можна розфарбовувати всією сім’єю.

Розмальовка Сова танцює – чорно-біла ілюстрація мудрого птаха для розфарбовування яскравими кольорами. Сова не проти дати слушну пораду іншим мешканцям лісу. Розфарбуйте танцюючу Сову, зробивши яскравий акцент на головному уборі!

Розмальовка Іа та Паць п’ють чай зацікавить хлопчиків і дівчаток різного віку. Друзі влаштували чаювання на свіжому повітрі – доповніть малюнок яскравими фарбами за допомогою олівців, крейди або фломастерів!

Розмальовка Паць з парасолькою зображує кращого і дбайливого друга Вінні Пуха. Добре порося взяло парасольку на випадок дощу. Хлопцям сподобається розфарбовувати невеликого Паця і його особисті предмети.

Розмальовка Кролик їсть моркву – наочна ілюстрація мешканця лісу, якого Вінні Пух ходив у гості. Кролик розумний і вихований, але йому не вистачає яскравих кольорів. Придумайте кольорове оформлення для кролика та його ласощів!

Розмальовка Вінні Пух і Паць їдять мед сподобається любителям радянського мультика про Вінні Пуха. Пухкий ведмедик за обидві щіки уплітає мед, але найкращий друг Паць не поділяє його смаків. Завантажте розмальовку Вінні Пух і Паць їдять мед і розфарбуйте її в яскраві кольори.

Розмальовка Сова з горщиком захопить юних художників та нагадає веселі пригоди Вінні Пуха. Розфарбуйте розумного птаха, який любить похвалитися своїми знаннями і згадайте, що у нього в горщику. Кольорову картинку Сови з горщиком обов’язково оцінить старше покоління.

Розмальовка Кролик співає наочно ілюструє вухатого мешканця лісу та персонажа радянського мультфільму про Вінні Пуха. У кролика гарний настрій і він вирішив заспівати пісеньку – яскраві фарби піднімуть настрій і молодим художникам!

Розмальовка Милий Вінні Пух – безбарвна картинка головного героя однойменного радянського мультика у всій красі. Розфарбовування доброго персонажа розвиває дитячу уяву та моторику рук. Картинка кольорового милого Вінні Пуха поповнить колекцію розмальовок мультиплікаційних героїв.

Розмальовка Паць усміхається нагадає хлопцям найкращого і задерикуватого друга Вінні Пуха. Розфарбуйте яскравими квітами штанці доброго порося і його самого, акуратно окреслюючи контури.