Розмальовки Інструменти

Розмальовки інструменти – колекція картинок із найпопулярнішими інструментами. Поки хлопці розфарбовуватимуть інструменти, розкажіть їм про призначення кожного з них. Якщо у вас є можливість, то наочно покажіть, як діє кожен з них. Однак попередьте, що інструменти можна використовувати лише з дорослими. Таким чином, займаючись розфарбовуванням, малюк дізнаватиметься багато нового і цікавого про навколишній світ.
Розмальовка Лопата – це картинка інструменту для роботи з ґрунтом та піском. Прості та рівні геометричні форми сподобаються найменшим художникам. Роздрукуйте кілька екземплярів, щоб кожен член сім’ї продемонстрував свій кольоровий варіант інструменту.

Сільські жителі не з чуток знайомі з таким інструментом, як граблі. З його допомогою можна збирати опале листя і розпушувати грудки землі. Розкажіть дитині, що можна робити граблями, запропонувавши розфарбувати цей корисний у побуті інструмент.

Хлопчиків, напевно, зацікавить такий інструмент, як викрутка. Запропонуйте малюкові розфарбувати його. За допомогою викрутки можна розібрати будь-який прилад, який вийшов з ладу, щоб налаштувати його або відремонтувати.

Що робити молотком? Напевно, ви не раз бачив, як тато забивав їм цвяхи. Розфарбуйте молоток і подумайте, у яких випадках він може знадобитися.

Запропонуйте малюкові розфарбувати зображення пилки та розкажіть, з якою метою використовується цей інструмент. Важливо також попередити дитину, що з пилкою завжди потрібно бути обережними, інакше можна отримати травму.

Полити квіти, овочі на грядці, помити підлогу в будинку – напевно, ви знайдете й інші варіанти використання відра. Згадай їх усі, поки розфарбовуєш це відерце.

Розмальовка Сокира – картинка з інструментом, який часто може стати в нагоді як вдома, так і на дачі. Розкажіть дитині, що можна зробити за допомогою цього інструменту, поки вона розфарбовуватиме сокиру олівцями або фарбами.

За допомогою рубанка обробляють дерево для виготовлення столів, стільців, шаф, комодів та інших меблів. Розкажіть дитині про призначення інструменту, поки вона розфарбовує рубанок.