Розмальовки Музичні інструменти

Музичні інструменти — колекція зображень із сучасними та стародавніми предметами, які видають мелодійні звуки. Без музики важко уявити бодай один народ. Найпростішими та найдавнішими музичними інструментами користувалися, щоб подати сигнал про наближення небезпеки, свою появу. У ритуалах музичні звуки допомагали створити урочисту обстановку, а поля битв минулих років не можна уявити без барабанщика чи трубача. Розкажіть хлопцям про кожен музичний інструмент, а потім розфарбуйте їх разом фарбами або олівцями.
Піаніно – розмальовка з унікальним музичним інструментом. У нього є клавіші та струни, а звук із нього витягується завдяки ударам по клавішах. Розфарбуйте піаніно олівцями чи фарбами.

Розмальовка Барабан представляє знайомий багатьом хлопцям музичний ударний інструмент. Звук із барабана витягуються за допомогою ритмічних ударів паличками по ньому. Це робило барабан популярним інструментом для подачі різних сигналів з давніх-давен. Розфарбуйте барабан та палички фарбами або олівцями.

Гітара — розмальовка з одним із найромантичніших музичних інструментів. Він поширився по всій планеті, а звуки гітари були знайомі людям ще четвертому столітті до нашої ери. Вивчіть основні деталі гітари та розфарбуйте її олівцями.

Труба – розмальовка ще одного популярного духового інструменту. Гучні та ритмічні звуки труби використовуються вже давно, як сигнали та заклики до дії. Багато арміях світу у походах не обходилися без трубача. Розфарбуйте цю гарну трубу фарбами чи фломастерами.

Флейта — розмальовка граційної та зворушливої ​​за звучанням «сестри» труби. Цей духовий інструмент видає прозорі та легкі звуки. Їхня краса нагадує багатьом про спів птахів, а першими, хто винайшов флейту, вважають давньогрецьких богів. Розфарбуйте флейту в кольори, які вам подобаються.

Скрипка — розмальовка інструменту, який вийшов із народу та зайняв міцне місце у виконанні музики. Струни, смичок та округлу форму самого інструменту дізнаються навіть діти. Роздрукуйте для них картинку для розмальовки скрипки та переконайтесь у цьому самі.

Гармошка — розмальовка інструмента з клавішно-пневматичним пристроєм для отримання звуків. Сучасний вигляд гармонь набула нашій країні три століття тому. Без неї складно уявити хоч одне російське гуляння. Розфарбуйте гармошку олівцями у яскраві кольори!

Розмальовка Балалайка представляє російський народний щипковий музичний інструмент. М’які та дзвінкі звуки балалайки добре звучать разом із розудалими частівками та ліричними піснями. Познайомте хлопців із цим інструментом та запропонуйте їм розфарбувати балалайку фарбами та олівцями.

Барабан із паличками — розмальовка з ударним інструментом, який може задати ритм цілому війську. Навіть сьогодні без барабана не обходиться жоден військовий парад! Роздрукуйте зображення, а потім розфарбуйте інструмент на малюнку в улюблені кольори.

Розмальовка Дзвіночок сподобається хлопцям будь-якого віку. Милий бантик прикрашає дзвінкий предмет, а дітям подобається фарбувати додаткові деталі. Дозвольте вибрати дитині улюблену колірну гаму!