Розмальовки професії

Розмальовки професії – колекція чорно-білих зображень для хлопчиків та дівчаток будь-якого віку. Для дітей це можливість поекспериментувати з улюбленими квітами та дізнатися більше про кожну професію, виявити фантазію. Картинки можна завантажити та роздрукувати. Діти зможуть розфарбувати кухаря, лікаря, пожежника фломастерами, олівцями, крейдою або фарбами. Ілюстрації демонструють особливості кожної професії, а дитина може доповнити їх власним персонажем.
Розмальовка Фермер – зображення веселого робітника ферми. Розфарбуйте забавний капелюх, вила та костюм фермера разом з дитиною! Готове розмальовка можна завантажити на сайт як приклад.

А ти вже розмірковував над тим, яку професію вибереш у майбутньому? Як щодо того, щоб стати кухарем, який готує смачні та ароматні страви? Розфарбуйте зображення кухаря та ще раз подумайте над майбутньою професією.

Запропонуйте дитині розфарбувати зображення лікаря. Можливо, підбираючи кольори для розфарбовування малюнку, він зацікавиться цією професією та в майбутньому захоче займатися лікуванням людей.

Розмальовка Будівельник містить багато деталей і відображає цікавий сюжет. Розфарбувати хлопчика та всі деталі картинки – справа відповідальна, з якою явно впорається маленький художник. Достатньо завантажити та роздрукувати розмальовку.

Розмальовка пожежний розповість малюкам про існування такої важливої, відповідальної та затребуваної професії. Можливо, розмальовуючи малюнок, дитина не лише проведе час захоплююче, а й захоче стати пожежником, щоб рятувати людей від вогню.

Якщо ваш малюк незабаром піде в перший клас, запропонуйте йому розмальовку «Вчитель», яка проілюструє, як проходить урок математики у школі. Розфарбовувати малюнок також сподобається учням молодших класів, які впізнають себе у школярах і заодно зможуть повторити таблицю множення.

Красива сучасна зачіска – мрія кожної модниці. Розфарбуйте малюнок та подумайте над новою зачіскою для себе. Можливо, ви захочете змінити щось у своїй зовнішності чи навіть у майбутньому стати перукарем.

Розмальовка Швачка – це цікава ілюстрація для невеликих принцес. Розфарбуйте разом з дитиною старанну швачку і не забудьте про дрібні деталі.

Маленька балерина – розмальовка з танцівницею на репетиції. Спробуйте повторити її пірует, коли розфарбуйте зображення юної балерини олівцями, аквареллю або фломастер.