Розмальовки з гномами

Розмальовки з гномами – колекція картинок із казковими істотами. Гномів часто представляють у вигляді поважних старичок невеликого зросту, які живуть під землею. Вони трудяться день і ніч, щоб здобути золото. Гномів вважають зберігачами скарбів та незліченних скарбів. Вони мають чарівну силу і звертають її проти порушників свого спокою. Гному приємно нагородити людину за працьовитість та добрі вчинки. Мрієте потоваришувати з гномом? Розфарбуйте його одяг у яскраві кольори і у вас з’явиться новий знайомий серед гномів.
Маленькі друзі Білосніжки освоїли у лісовій глушині чимало ремесел та навичок. Ось один із гномів ловить рибу для спільної вечері. Розфарбуйте гнома яскравою гуашшю, щоб рибалці усміхнулася удача.

Скромність та краса Білосніжки зачарувала всіх гномів. Деякі навіть не можуть приховати своєї радості у її присутності. Надрукуйте зображення цього гнома. Коли ви його розфарбовуватимете, він передасть вам свій веселий настрій.

Розмальовка Білосніжка та гном накривають на стіл для шанувальників першого мультфільму Діснея. Принцеса завоювала серця лісових гномів своєю щирістю та господарністю. Допоможіть їй створити кращі частування для своїх нових друзів за допомогою олівців та кра

Гном на тракторі – розмальовка, яку оцінять хлопчики. Збережіть або роздрукуйте зображення для дружньої компанії та запропонуйте хлопчикам розфарбувати працелюбного гнома олівцями або фарбами.

Гном із цеберком — зображення чоловічка в забавному ковпаку. Гноми невтомно трудяться, щоб знайти скарби або вберегти свої скарби від сторонніх очей. Роздрукуйте картинку гнома та розфарбуйте його вбрання у яскраві кольори.